24 máj 19, 00:50:49 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 455 456 [457] 458 459 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1779780 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
Asdymel
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 59


Önmaga


« Válasz #6840 Dátum: 13 aug 14, 08:48:50 »

Intézzük el, hogy kapjon egy Naruto-féle Hárem-jutsut, aztán megnézzük, mi sül ki belőle  ikszdé
Naplózva

\"Elvégre... én szeretem az embereket...\" Izaya
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #6841 Dátum: 13 aug 16, 14:54:18 »

347. fejezet angol:
http://readms.com/r/fairy_tail/347/2014/1
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #6842 Dátum: 13 aug 16, 15:27:06 »

Na a csajok jól megcsinálták.Amúgy mivan ,megint feljön ez a téma ?ikszdé (Flare egy kicsit megszállottja lett Lucy-nek,bemutatkozik a 2.Freed, csaj változatban.) Szóval Flare odavalósi...akkor valószínűleg szerepelni fog ebben az arc-ban,és a vége megint az lesz hogy bővül a Fairy tail.
Naplózva

Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #6843 Dátum: 13 aug 16, 15:29:02 »

A csudába! Ez a fejezet gyorsan elment. >.<#

A Mangastream szerint Frosch hím. Itt volt a tökéletes lehetőség, hogy ez a rejtély megoldódjon, de Mashima ahogyan Lector esetében, itt sem tüntette fel külön a nemet. A kora bezzeg kérdéses. Újabb rejtély előtt állunk? Gondolkozik

Corona kisasszony a Nap falu lakója, akit az óriások neveltek fel. A hajának tüzes mivolta a Végtelen Láng áldásának köszönhető. A céhjelnek hitt embléma pedig a falu címere.

Virgo nem tud áthatolni ezen a speciális jégen. Mégis milyen jég lehet ez? Hmm?

A 19. oldalon lévő badass Lucy arckifejezésből avatár lesz, ha lesz belőle színes változat. ^^

A Sylph Labyrinth megkapta a magáét. Lucy Rúgás és Virgo Rúgás. Nevet Úgy elszálltak, mint a Rakéta Csapat. Pojén

A következő fejezet címe: A Démon Visszatérése. Két karakter jutott erről eszembe. Az egyik nyilván Mirajane, viszont azt nem hinném, hogy a többiek után jött volna. A másik Deliora. Elméletileg darabokban kellene lennie a Galuna Szigeten, de mi van, ha valahogyan összetudták foltozni? Az alvilág egy újabb titka áll előttünk?

Lehetséges utalások(One Piece): Lala fegyvere a Stronger, aminek a neve ugyanaz, mint Doc Q lovának. A Hotarubi név, amit Flare egyik technikája visel, megegyezik Ace egyik technikájának nevével. A Chidori pedig arra a szamurájos sorozatra utalhat. ikszdé

« Utoljára szerkesztve: 13 aug 16, 15:46:13 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #6844 Dátum: 13 aug 16, 15:43:32 »

Én szerintem a köv részben visszaugrunk Erzához...
Naplózva

Depres
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 161


« Válasz #6845 Dátum: 13 aug 16, 16:49:50 »

de hülye vagyok... Sun village.... Flare.... Corona.... mind a napra utalnak pff, hogy ez nem esett le előbb...
Naplózva
mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #6846 Dátum: 13 aug 16, 17:58:06 »

Én abban reménykedek, hogy lesz itt egy igazi démon, mármint olyan amit Zeref teremtett. Ha már elvileg úgy is elkezdte az emberiség kiirtását, akkor legalább néhány démon is szerepeljen, lehetőleg olyan erősek, mint Deliora.
Ki tudja talán a falu alatt rejtőzik egy démon és a láng éppen ettől óvja meg a falut.
« Utoljára szerkesztve: 13 aug 16, 17:59:24 írta mohric » Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #6847 Dátum: 13 aug 16, 18:22:26 »

Mindennek néztük Flare cickóján a jelet, csak napnak nem. Nevet Pedig így belegondolva még a sugarai is ott vannak bal oldalt.

A démon visszaérése meg lehet az is, hogy Natsuval lesz valami. Hisze amikor a buborék Grandine és Igneel beszélgettek, akkor az Égi sárkány utalt rá, hogy Wendy és Natsu a múltban már ismerték egymást (az Oración Seis saga elején Natsunak ismerős is volt a lány valahonnan), és nem volt túl rózsás a viszonyuk. Talán Natsu kicsit vadállat volt, talán sokkal rosszabb, mint Démon Mirajane. ^^"
« Utoljára szerkesztve: 13 aug 16, 18:25:35 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Zeref
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 251



« Válasz #6848 Dátum: 13 aug 16, 18:53:03 »

Hát Flare eléggé sok meglepetést és magyarázatot hozott most. Meglepő, hogy ez a szülőfaluja. Na meg, hogy az a mellén egy nap akar lenni Nevet

Így a Natsus dologra még: Az is nagy lett volna, hogy amikor visszafejleszti nem ember barátunk, akkor az előző életébe (vagy olyasmibe) fejlődik. Gondolok itt olyasmire mint amikor a Yu Yu Hakushoban Kuramát a fiatalították meg.
Naplózva

"Mert álom a bűn és álom a jóság,
De minden álomnál több a valóság"
- Karinthy Frigyes
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #6849 Dátum: 13 aug 16, 18:54:42 »

Gondolom a sugarakat mindenki tarajnak nézte. Nevet Utólag persze minden logikus. xD Én annak örülök, hogy az is kiderült, hogy miért jött ide Flare. Most már  csak az nem tiszta, hogy szerezte azt a jelet. Mert gondolom nincs minden boltban egy napfalú jel nyomó tetkógép. Nevet

Egész jó volt ez a 3vs3. A Lucy kick mindent vitt.^^ Nekem most erősebbnek tűnik Flare, mint amikor Lucy ellen harcolt.  Azt nem értem, hogy miért kellet Cancer, hogy megnövessze a haját, mikor ez Flare képessége de legalább élvezte. Wendy szépen kitört Lala kezéből. Amúgy a Lala az nem lány név? Pojén

Flare esetéből kiindulva valószínűleg más is kaphat tartós power up-ot a mágiájához. Graynek lángoló jég, Erzának lángoló kardok. Natsunak már el sem merem képzelni.

A Démon visszatérése címről nekem Minerva jut eszembe. Várok már egy olyan jelenetet, hogy a csapat elé dobja a félholt gyerek Erzát. Ördögi
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Asdymel
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 59


Önmaga


« Válasz #6850 Dátum: 13 aug 16, 19:55:21 »

Kicsit fura volt ez így, hogy most csak a lányokkal foglalkozott. Már megszoktam, hogy többnyire van legalább 1-2 képkockányi kitekintés máshova is... És Gray, illetve a macsekok holléte további egy hétig fogja erőszakolni az agyam.
Naplózva

\"Elvégre... én szeretem az embereket...\" Izaya
An_S
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 20



« Válasz #6851 Dátum: 13 aug 16, 19:57:34 »

Most már  csak az nem tiszta, hogy szerezte azt a jelet. Mert gondolom nincs minden boltban egy napfalú jel nyomó tetkógép. Nevet

Hm, lehet, hogy saját maga égette rá a hajával.  Mosolyog

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/272/8
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #6852 Dátum: 13 aug 16, 21:04:54 »

Igen ez is egy megoldás, de azért elég nagy különbség van aközött, hogy egy kis szerkezet rád varázsol egy jelet és aközött, hogy beleégetik a jelet a húsodba. Nyelvesít + az utóbbit soha nem tudod eltüntetni, míg a jelet el lehet valahogy. És az égetésnél még a színt se választhatod ki. xD
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #6853 Dátum: 13 aug 16, 22:30:49 »

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/270/25
Mivel a Raven Tailes jele is ugyanott volt, lehet, hogy a Raven Tailes egyszerűen eltakarta a Nap falusat. És miután a Raven Tailes eltűnt, újra a régi jel lett látható.


http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/347/4
A gond az, hogy Flare-ből simán kinézhető, hogy Lucy után sompolyog... ^^"

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/347/5
Viszont komolya arcot ritkán látni tőle. De nem is rossz.

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/347/11
Szegény Virgo... Szépen fejest ugrik a "fúrhatatlan" földbe. ^^"
Viszont ez a jég akár egy Iced Shell vagy annak egy módosított/egyéb verziója is lehet, mivel az Iced Shellt is csak a Holdcsepp tudja megtörni, ahogy ez a jég sem tűnik épp megolvaszthatónak (feltéve, hogy Virgo furkálása is mágiának számít).

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/347/12
Ahogy fentebb írta valaki, én is le sem merem képzelni, Natsu mekkora buffot fog kapni ha az Örökkévaló láng tényleg képes adni bizonyos képességeket. ^^" Nevet

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/347/13
Avagy a jó öreg "Ezt Megszívtad no Jutsu"! Nevet

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/347/19
Végre Wendy-t nem kell "kényszeríteni" a fizikai harcra. Ez jó. Persze azért olyan se legyen, mint Gazille vagy Natsu, akiket lánccal kell elvontatni a bunyó közeléből. Nevet

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/347/20
Azért egy bővebb történetre még számítok Flare részéről, hogy ha ennyire szereit a faluját, akkor hogy lett belőle egy olyan félőrült, aki beáll a Raven Tailbe, és egy fesztiváli harc alatt képes egy 4-5 éves kislány életét veszélyeztetni, csak hogy győzhessen.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #6854 Dátum: 13 aug 16, 23:08:34 »

Gyorsan elment a rész,de egész jóra sikerült.
Szép támadásokat és helpet is láttunk.Mind a 3an fejlődtek és lett 1-2új technika is még ha némelyik nem is nevezhető komolynak Nevet
Jó ötlet volt Flaret ide kötni így lehet egy komolyabb szerepe ebben az arcban.
Jel eléggé feltűnő rajta,pont a lényegen kacsint
Humorát pedig egész jól használja,és kezd "emberibb" lenni.
Személyisége is fejlődik.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 455 456 [457] 458 459 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!