24 máj 18, 21:34:46 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 447 448 [449] 450 451 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1779588 alkalommal)
0 Felhasználó és 10 vendég van a témában
spero
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 359



« Válasz #6720 Dátum: 13 júl 20, 21:09:54 »

És előrevetít egy dilemmát: Erzát változtassák vissza a Holdcseppel, vagy a lángot/óriásokat olvasszák ki? kacsint


Szerintem közvetlenül a holdcseppel nem hiszem, hogy visszatudnák változtatni Erzát. A véleményem az, hogy rajta csak az óriások segíthetnek, mivel ők többet tudhatnak a lángról és ezért kéne őket előbb kiolvasztani, már ha a láng miatt fiatalodott meg. Úgy gondolom, ha azt a csöppnyi holdcseppet a lángra öntik az elég lesz ahhoz, hogy az kiolvadjon és a láng miatt a jég elolvad az óriásokról s mindenről. Bár az jobb lenne, ha egy kicsivel bonyolultabb lenne, mint ahogy elképzeltem. smirksweat

Én is azon a véleményen vagyok, hogy Natsuék szövetkezni fognak a kincsvadászokkal a sötét céh ellen. Ekkor pedig vajon ki fog megküzdeni Minervával? Szerintem vele csak Erza tudna elbánni, de ő a jelenlegi helyzetében nem lenne rá képes. Remélem így egyedül nem fog összefutni Minervával.
Naplózva

\"Még egyszer harcba szállok
Megvívom az utolsó nagy csatám
Ma élek és meghalok
Ma élek és meghalok. \"  (The Grey)
Asdymel
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 59


Önmaga


« Válasz #6721 Dátum: 13 júl 20, 21:44:19 »

Én arra vagyok kíváncsi, hogy vajon adott évszámot pörget vissza, vagy adott korra? Mert ha egységesen mondjuk 10 évesre fiatalít vissza, akkor hiába idősebb Natsu 80-nál, ő is gyerek lesz...
Naplózva

\"Elvégre... én szeretem az embereket...\" Izaya
Qtics
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 33



« Válasz #6722 Dátum: 13 júl 21, 05:30:52 »

Erza jobb  szeme  elvan takarva http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/344/20  direkt vagy véletlen ? 
« Utoljára szerkesztve: 13 júl 21, 05:33:11 írta Qtics » Naplózva
Zeref
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 251



« Válasz #6723 Dátum: 13 júl 21, 08:17:19 »

Nem tudom, hogy itt van- e különösebb oka, de Erzának gyakran takarja el a haja a szemét.
Naplózva

"Mert álom a bűn és álom a jóság,
De minden álomnál több a valóság"
- Karinthy Frigyes
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #6724 Dátum: 13 júl 21, 11:55:36 »

A Mennyország tornyában történt egyik kínzókamrában tett "látogatása" során sérül meg a jobb szeme:
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/080/17
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/080/22
Amit Polyushka anyó hozott helyre:
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/100/2

Viszont most, hogy visszafiatalodott, lehet, hogy megint sérült a szeme. Kérdés, hogy ez a visszafiatalodás hogyan ment végbe? Az idő, az ő ideje pörgött vissza (akkor újra van seb), vagy egyszerűen csak megfiatalodott (akkor nincs seb).
« Utoljára szerkesztve: 13 júl 21, 11:56:19 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #6725 Dátum: 13 júl 21, 12:09:19 »

Nekem nem úgy tűnik, hogy egészen a Tornyos időkig visszafiatalodott volna vissza. Azért itt magasabb + ott van rajta még a céh jele is. Meg kicsit morbid lenne, ha hiányozna az egyik szeme. smirksweat
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Zeref
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 251



« Válasz #6726 Dátum: 13 júl 21, 12:55:55 »

Nekem nem úgy tűnik, hogy egészen a Tornyos időkig visszafiatalodott volna vissza. Azért itt magasabb + ott van rajta még a céh jele is. Meg kicsit morbid lenne, ha hiányozna az egyik szeme. smirksweat

És a haja is hosszú maradt Nevet
Naplózva

"Mert álom a bűn és álom a jóság,
De minden álomnál több a valóság"
- Karinthy Frigyes
hagabi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 397

gman kiválasztottja


« Válasz #6727 Dátum: 13 júl 21, 13:57:53 »

Szerintem az a seb már örökre eltűnt onnan. Mosolyog

Esküszöm, ahogy nézem tökre olyan mintha Erza nem is megfiatalodott, volna hanem összement volna ilyen mini Erzává ikszdé
Legalábbis az arca ugyanolyan maradt a teste az egyértelműen megfiatalodott, de ránézésre az elméje és emlékei is maradtak a régiek.
Naplózva
Qtics
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 33



« Válasz #6728 Dátum: 13 júl 21, 15:52:05 »

aham akkor fény derült Zeref hogy tartja maját ilyen jól ahhoz képest hogy 400+  éves Mosolyog mire elpatkolna elmegy tűzhöz és így szinte örök fiatalságot kap  (vagy elég 1x elmenni oda  és a tartás maradandó és ezért várja hogy valaki elföldelje  már GondolkozikMosolyog
« Utoljára szerkesztve: 13 júl 21, 17:41:53 írta Qtics » Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #6729 Dátum: 13 júl 21, 22:36:02 »

Tilon:

Akkor maradt a megfiatalodott verzió. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Asdymel
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 59


Önmaga


« Válasz #6730 Dátum: 13 júl 22, 14:08:36 »

aham akkor fény derült Zeref hogy tartja maját ilyen jól ahhoz képest hogy 400+  éves Mosolyog mire elpatkolna elmegy tűzhöz és így szinte örök fiatalságot kap  (vagy elég 1x elmenni oda  és a tartás maradandó és ezért várja hogy valaki elföldelje  már GondolkozikMosolyog

Az vicces lenne, ha Erza örökre így maradna! Következő Zeref-jelölt! ikszdé
Naplózva

\"Elvégre... én szeretem az embereket...\" Izaya
Zeref
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 251



« Válasz #6731 Dátum: 13 júl 22, 14:22:12 »

aham akkor fény derült Zeref hogy tartja maját ilyen jól ahhoz képest hogy 400+  éves Mosolyog mire elpatkolna elmegy tűzhöz és így szinte örök fiatalságot kap  (vagy elég 1x elmenni oda  és a tartás maradandó és ezért várja hogy valaki elföldelje  már GondolkozikMosolyog
)  

Ha Zeref ettől néz ki úgy ahogy, akkor szerintem így kéne maradnia Erzának is. Hogy miért? Mert Zerefet eddig nem úgy ismertük mintha halhatatlan akarna lenni. Szóval kétlem, hogy visszajár oda, hogy ismét fiatal legyen.

Szerk.
OFF: Ha vége egy arcnak akkor általában visszaolvasom, mert ha egyben látom talán találok valamit amit addig nem vettem észre. Na most szöget ütött a fejemben egy dolog. Kicsit hirtelen lett vége így belegondolva és hagyott valamit amire kíváncsi lennék: Miért és hogyan tűnt el jLucy jobb keze? És miért pont az a keze amin a céhjel volt? Lehet, hogy ez csak engem zavar. Lehet azért nem volt magyarázat, mert később lesz valami jelentőssége. De az is megeshet, hogy ez egy jelentéktelen dolog ami a céhjelet illeti az pedig véletlen.
Igaz ez nem éppen aktuális dolog.
« Utoljára szerkesztve: 13 júl 22, 22:43:43 írta Zeref » Naplózva

"Mert álom a bűn és álom a jóság,
De minden álomnál több a valóság"
- Karinthy Frigyes
tocika12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 314



« Válasz #6732 Dátum: 13 júl 22, 22:46:24 »

Natsu és Gajeel életkora is meg lenne magyarázva ezzel, csak vhogy törlődött a memóriájukból az itt megtett látogatásuk. (A Fairy-fesztiválos arcra célzok, amikor a sárkányölők nem tudnak kimenni, mert több mint 80 évesek Nevet)

Bár szerintem az ő élettörténetük jóval bonyolultabb lesz ennél Nyelvesít
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #6733 Dátum: 13 júl 23, 07:18:26 »

Zeref kolléga "OFF"-jára:

Lehetséges magyarázat:
Mikor Jövő-Lucy mesélt a jelenben Natsuéknak, akkor mondta, hogy a sárkánytámadás idején ők be voltak dutyizva és valszeg vagy a rájuk olmó épület, vagy a sárkányok bezúzták őket. Ő is kidőlt, és ki tudja, mennyi idő után tért magához. Az talán egy sérülés, ami könnyen megesik, ha az emberre rászakad egy palota nagyságú épület, vagy sárkányokkal kénytelen összecsapni. ^^"
« Utoljára szerkesztve: 13 júl 23, 07:40:56 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
pegazus20
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38



« Válasz #6734 Dátum: 13 júl 23, 11:13:52 »

Ha már Mavis, akkor megosztom veletek egy gondolatomat. Elgondolkodtatok már azon, hogy mért pont Fairy Tail a céh neve?  Gondolkozik Ami ugye magyarul azt jelenti tündér farok. Én arra gondoltam, hogy Mavis egy tündér, akinek farka van... Bár ez elég hülyén hangzik ._.  Mert, ha már sárkányok vannak, akkor tündérek mért ne lennének?  Nevet
És egy kérdés: Mi az a szárnyszerű ízé a fején? xD

A tündér imádata előtt tiszteleg így ikszdé Ha már itt tartunk, mi van, ha a céh alatt tündér falu van? Vagy Avalon kapuja?  Nevet

Nekem is szemet szúrt, higy Stingnek és Wendynek ismerjük a korát (pont egy idősek lennének, ha nem lenne a 7 év időugrásuk ugye), de szerintem nem biztos, hogy Rogue korát is megtudjuk, mert az ő múltja nincs alátámasztva. Úgy mond nagyon ködös múltja van, mint Natsunak, Zerefnek, Gazzile-nak. És még sorolhatnánk.

Szerintem direkt azért csinálta Erza fiatalítását Mashima, hogy ne legyen olyan egyszerű, könnyű dolguk, izgalmasabb legyen a történet, hisz így kiesik az aki "lecsaphatná".

Natsu és Gajeel életkora is meg lenne magyarázva ezzel, csak vhogy törlődött a memóriájukból az itt megtett látogatásuk. (A Fairy-fesztiválos arcra célzok, amikor a sárkányölők nem tudnak kimenni, mert több mint 80 évesek Nevet)

Bár szerintem az ő élettörténetük jóval bonyolultabb lesz ennél Nyelvesít
Nem rossz ötlet.

szerk: valaki írta, hogy Erza úgy néz ki, mintha össze ment volna, és ha télleg így van? Nem is fiatalodott csak összement. Bár ez nem lenne olyan poénos, meg Zentopiás esetnél már ellett lőve ez a poén igaz, nem nála.

szerk2: most olvasom az utolsó oldalon ballra lent a "kép aláírárt vagy inkább fölé írást" : Mért "forgott vissza" Erza ideje? Akkor télleg idő mágia, nem fiatalítás, vagy mérettel variálás.
« Utoljára szerkesztve: 13 júl 23, 11:19:39 írta pegazus20 » Naplózva
Oldalak: 1 ... 447 448 [449] 450 451 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!