24 máj 17, 13:04:04 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 445 446 [447] 448 449 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1778291 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
hagabi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 397

gman kiválasztottja


« Válasz #6690 Dátum: 13 júl 18, 20:33:04 »

mohric: Abszolút megértelek Gildartz fanként is. Mindenki mást szeret. Nevet  Bár az, hogy Luxus erősebb lenne nála az még szerintem túlzás. Nagyjából egy szintre tenném őket. (Nem tudom eldönteni mert Gildartzot mégsem láttuk teljes erőből harcolni. Csak egyszer engedte szabadon az erejét, amibe az egész Tenrou-sziget beleremegett.)  Nyelvesít

Tilon: Az a gond, hogy már lehet sikerrel járnának a küldetésben. ikszdé
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #6691 Dátum: 13 júl 18, 20:48:43 »

Bár az, hogy Luxus erősebb lenne nála az még szerintem túlzás. Nagyjából egy szintre tenném őket.

Téved, az hogy Laxus erősebb Gildartznál, nem túlzás, hanem hülyeség Nevet Max ha Laxus maitt is át kell rendezni egy egész várost akkor majd átgondolom, hogy fontolóra veszem-e a dolgot.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #6692 Dátum: 13 júl 19, 07:13:36 »

Kijött az új fejezet: http://www.mangareader.net/fairy-tail/344

Naplózva
Sternritter Zanpakuto
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 314



« Válasz #6693 Dátum: 13 júl 19, 07:17:39 »

ez az új rész meglepett. Még Natsu is beismeri hogy az újak (kincsvadász céh) JÓK.
Úgy viselkednek mintha ez az egyik első küldetésük lenne.  Technikai KO
Erza gyerek lett. Wáá! Kissé hirtelen a dolog. Vajon mi okozta? Mert Minerva nem képes ilyesmire. Az lesz nagy flash, ha Natsuék is átváltoznak Mosolyog)))))))))))))   ikszdé

Ultear-es a mágia. Dehát ő mamóka lett. UR mesterére gondolok még, de az meg az időfaktor miatt nem jó.  Gondolkozik
Naplózva

"Ha valaminek erős magja van, nem törik el, ez igaz kardokra és emberekre is" - Musica (Rave Master)

Szupercsapatom:
Songoku, Natsu, Kurosaki Ichigo, Monkey D.Luffy, Inuyasha, Yusuke Urameshi, Naruto, Edward Elric, Touta Konoe, Haru Glory, Meliodas, Toriko, Oga Tatsumi & Beelze.
Nők:
Android 18, Erza, Inoue Orihime, Nico Robin, Sango, Kurama, Temari, Karin,Kirie, ELIE, Ultear, Motoko Kusanagi, Lina Inverse, Ms. Marvel.
Egyéb: Batman, Hour Man, Hulk, Pókember, Vasember,Baymax, Spawn
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #6694 Dátum: 13 júl 19, 08:47:31 »

Vagy valami örök fiatalság forrása lehet az a (jég)kristály. Elvégre tündérmese.  Nyelvesít

Szegény Er-chan, de akkor is aranyos. ikszdé
Viszont így (lehet) nem tudja használni a páncéljait, hacsak nem tartott meg egy két régi darabot.
Naplózva

An_S
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 20



« Válasz #6695 Dátum: 13 júl 19, 09:32:04 »

Vagy valami örök fiatalság forrása lehet az a (jég)kristály. Elvégre tündérmese.  Nyelvesít

http://www.mangapanda.com/fairy-tail/344/19
Ahogy elnézem, inkább az a hegy lesz a befagyasztott tűz.  Mosolyog
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #6696 Dátum: 13 júl 19, 09:33:34 »

Szép észrevétel An_S. Mosolyog Erza átkapcsolt detektív módba és meg is találta az örök lángot.
Na akkor Gray tuti megkeresi Urteart és elhozza ide. Vénasszony probléma megoldva. Nevet

Az FT legerősebb csapatát megszorongatja 3 normális ember? Ez is ritka. Hmm? Azok a fegyverek elég menők kivéve a puskát. Annak semmi keresnivalója a FT világában. Jó lenne ha tényleg átmentek volna egy másik országba, ahol a mágia helyet inkább a fegyvereket fejlesztenék az emberek és mondjuk kiközösítenék a mágusokat.

A gyerek Erzával sok jó jelenetet lehet majd csinálni. Natsu és Gray végre bosszút állhat. Ördögi Így az a jó, hogy nem mehet majd a saját feje után és végig Natsu vagy Gray közelébe kell lennie, aki képes őt megvédeni. Érdekes lenne, ha valahogy szétválna a csapat és Natsunak kellene gondoskodnia Erzáról. Pirul
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #6697 Dátum: 13 júl 19, 09:39:05 »

Remek kis fejezet volt. Úgy érzem a Sárkányok távozása után a színvonal meglehetősen megugrott. Kúl

A borító megerősíti, hogy Sting lett a Sabertooth vezére. Kedveli: Lectort és Natsu-sant. Izé José...

A kincsvadászok nagyon jól teljesítenek eddig. Ohh My God

A fiatalodó Erza eléggé meglepett. Fogalmam sincs mi lehet mögötte. Gondolkozik
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #6698 Dátum: 13 júl 19, 10:06:54 »

Amúgy ez nem egy újabb One Piece utalás? Gondolkozik A One Piece-ben Jewelry Bonneynak van olyan ereje, hogy közvetlen érintkezés nélkül képes megváltoztatni az emberek életkorát.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
P4ndora
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 262



« Válasz #6699 Dátum: 13 júl 19, 10:42:57 »

Hát lehet hogy Natsu azt mondta hogy jók, de szerintem ezek a kincsvadászok is olyanok lesznek mint a kivégző osztag volt, hogy kb 2 rész alatt már le is győzik őket. Esetleg lehet hogy kiegyeznek egymással, végülis nem tűnnek gonosznak.
Szerintem (biztos) inkább Minerváék lesznek a főbb ellenségek.

Kiváncsi vagyok miért lett Erza gyerek. Vajon a viselkedése is olyan lesz mint gyerekként? Elég durva lenne ha Natsu és Gray is átváltozna és egyfolytában egymást marnák (nem mintha most nem csinálnák ugyan azt...). Az egyik OVA-t juttatná eszembe. ^^
« Utoljára szerkesztve: 13 júl 19, 10:43:49 írta P4ndora » Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #6700 Dátum: 13 júl 19, 11:48:21 »

No, tényleg kis szívatós harc lett a vége a tündérek és a kincsvadászok közötti harcnak, trükkös fegyverekkel. Így számomra elfogadható, mert kénytelenek lesznek ésszel harcolni. ^^

Szerintem nem maga az egész hegy, hanem csak a tetején azok a feltűnően sima jégdarabok lesznek a láng (végül is, messziről nem láttuk, csak naaagyon messziről). Már ha tényleg az lesz a láng.

Erza látszólag csak testileg fiatalodott meg, hiszen még konstatálta is, hogy mi történt. Vagyis az emlékei megmaradtak. Érdekes lesz, ha nem csak ideiglenes vagy bizonyos távolságban hat ez a hatás, hanem "végleges". És előrevetít egy dilemmát: Erzát változtassák vissza a Holdcseppel, vagy a lángot/óriásokat olvasszák ki? kacsint Viszont, hogy ebből mekkora poénok lesznek... ikszdé

Urtear ezen úton való visszafiatalítása nekem is egyből eszembe jutott. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 júl 19, 11:49:13 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #6701 Dátum: 13 júl 19, 12:15:14 »

Azok a fegyverek elég menők kivéve a puskát. Annak semmi keresnivalója a FT világában. Jó lenne ha tényleg átmentek volna egy másik országba, ahol a mágia helyet inkább a fegyvereket fejlesztenék az emberek és mondjuk kiközösítenék a mágusokat.

Végül is Bisca is puskát használ a fegyvermágiájához, szóval annyira nem szokatlan. Mosolyog
Naplózva
olcha94
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 170


.


« Válasz #6702 Dátum: 13 júl 19, 14:14:09 »

De Visca varázstöltényekkel tüzel, míg Drake szerintem nem használ mágiát. Vagyis hiába van nagy ellenállásod, egy találattól könnyen feldobod a pacskert. Ha nem így lesz, akkor tényleg nagyon átgondolatlan a harcrendszer. De P4ndorával értek egyet, azonban reménykedem, hogy nem verik el őket Natsuék, hanem valami olyasmi legyen inkább, hogy jönnek Minerváék és a sötét céh ellen lesz egy új, szedett-vetett csapatuk Mosolyog
Naplózva
Banzai
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 561



WWW
« Válasz #6703 Dátum: 13 júl 19, 17:51:40 »

Lehet hogy csak sárkány hiányom van  Technikai KO , de felmerült bennem  hogy ez a láng befagyása miatt nem jelentek meg Igneelék .  Gondolkozik  Az a hegy akár lehetne egy vulkán is , Igneel környezetét elnézve simán lehetne a vulkán belseje.
« Utoljára szerkesztve: 13 júl 19, 17:54:18 írta Banzai » Naplózva
hagabi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 397

gman kiválasztottja


« Válasz #6704 Dátum: 13 júl 19, 20:29:18 »

Egészen jó rész volt. Mosolyog

A harc nekem nem tetszett. Igaz elég jól tolták a kincsvadászok. De miért is van most láthatólag esélyük Natsék ellen? Amiatt, ami miatt most szívtak a főszereplőink. Tehát átgondoltan és tervezetten harcolnak. Ha hasonló csapatmunkát mutatna a kis csipet csapat seperc alatt lerendeznének mindenkit, mert az erejük megvan hozzá.
A másik meg az, hogy Warrod is megmondta, hogy nagy a világ és még nála is akadnak bőven erősebb mágusok. Tehát ez azt jelenti, hogy senkit nem szabad lebecsülni. De a jó istenért, Natsutól mi volt ez a latymatag Karyuu no Tekken?  Hmm? Ha tényleg erőből megüti akkor szerintem legalább annyit el kellett volna érnie, hogy a csávó ne repítse el.

Mindenesetre szerintem is az lesz, hogy majd kijönnek egymással ez most csak átmeneti konfliktus. Valószínűleg Minerváék lesznek itt még a főbb ellenségek. Sőt lehet majd a kincsvadászokkal tudják majd csak megoldani a helyzetet. Ami perpillanat adott lenne hisz náluk van Holdcsepp. Nevet

Erza megfiatalodásán lestem egyet. Tuti jó poénok lesznek még kihozva belőle. Ha meg a többiek is megfiatalodnak akkor meg aztán megy majd a szívás ezerrel, mivel tuti nem tudnak akkor rendesen harcolni.  ikszdé

Jó kis történetszál lesz ez. Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 445 446 [447] 448 449 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!