24 máj 17, 09:56:20 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 444 445 [446] 447 448 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1778192 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Ronyszkusz
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 493



« Válasz #6675 Dátum: 13 júl 17, 20:48:08 »

"Nem hiszem, hogy szimplán növényekkel elkezdve csapkodni a jeget, sok mindenre képes lenne."
Lényegében hashiramának is hasonló képessége van, és a narutoban kb isteni szinten van Nevet

Aham, csak ott nézd meg, hogy honnan erednek Hashi gyökerei, magától a Sennintől, persze, hogy istenként kell szerepelnie a karakternek, akárcsak Madarának és az uchiháknak de itt, akiből lehet bárki, még Natsuból is király, ott ne várjunk isteni hatalmakat. Lehet itt a 4 nagy mágus, mindegy egytől egyig nem nagy eresztés, csak a maguk mágikus területén alkottak valami nagyot, valami maradandót, de az sem tartom kizártnak, hogy egybeolvadtak a mágiájukkal. Lásd emberből lett egy fa, aki növényekkel kapcsolatos mágiát használ.

Gildartz meg szimplán saját maga, meg róla tudja mindenki, hogy kicsoda. Viszont azt képzeld el, mikor belép egy vad idegen ember, aki bemutatkozik, hogy az egyik mágus vagyok a nagy 4-ből, aztán bejelenti, hogy az egyik alapító volt. Szerinted mit kapnának a szereplők? Agyvérzését, infarktust, TBC és malária egyben Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 júl 17, 20:50:21 írta Ronyszkusz » Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #6676 Dátum: 13 júl 17, 21:20:17 »

Gildartz meg szimplán saját maga, meg róla tudja mindenki, hogy kicsoda. Viszont azt képzeld el, mikor belép egy vad idegen ember, aki bemutatkozik, hogy az egyik mágus vagyok a nagy 4-ből, aztán bejelenti, hogy az egyik alapító volt.
Mavis biztos nagyon örülne neki. Nevet Biztosan nem is tudják, hogy mi van a másikkal. Jó, Warrod nyilván tudja, hogy Mavis meghalt de azt biztos nem, hogy unatkozott és visszatért. Viszont ha Mavis volt a céhmester, akkor erősebb volt Warrodnál. Lehet, hogy Mavis előkelő helyet foglalna el a Szent Mágusok között. Elég a csak azt nézzük, hogy az övé a 3 nagy Fairy varázslat.

Amúgy lehet, hogy nem szerénykedett, mikor azt mondta, hogy valószínűleg kikapna a fiatalok ellen. A mágiájából úgy hiszem, hogy földre van szüksége. Pl ha Gray megfagyasztja az egészet, akkor máris nem tud mit csinálni. Vagy Happy felkapja és felviszi az égbe, ott meg Erza egyszerűen csak levágja.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Brontar
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 15



« Válasz #6677 Dátum: 13 júl 17, 21:41:52 »

Idézet
A mágiájából úgy hiszem, hogy földre van szüksége. Pl ha Gray megfagyasztja az egészet, akkor máris nem tud mit csinálni. Vagy Happy felkapja és felviszi az égbe, ott meg Erza egyszerűen csak levágja.

Szerintem, ha Gray meg is fagyasztja a földet, azzal nem blokkolja brokkolink erejét ergo még mindig áttörheti a jeget, illetve növeszthet messzebbről valami salátát. 2000 km sem okozott neki gondot. Már csak az a kérdés, hogy milyen gyorsan mozognak a növényei? Vagy tovább víve a megfagyasztás gondolatát Gray és Erza csinálhatna egy kis mirelit zöldséget belőle. Nevet
Naplózva
hagabi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 397

gman kiválasztottja


« Válasz #6678 Dátum: 13 júl 17, 23:13:38 »

Nagyon bejövős volt az utóbbi 3 rész Nevet

Csak én érzem úgy vagy Natsu és Gray egyre jobban nem fél Erzától? ikszdé Igaz még azért megkapták a nekik járó elpáholást, de Erza is csak lesett, hogy letojják a fejét. ikszdé

Nagyon jófej az öreg Warrod bár az tény, hogy állandóan be van tépve. Ahogy szivatta a többieket azon meghaltam. "Jobbra át ... Csak vicceltem. :'D

Szerintem nem kell kézpénznek venni, amit a brokkoli mondott. Látható, hogy milyen hatalmas ereje van. Azt a hatalmas fát olyan könnyedén alkotta meg mintha az hétköznapi dolog lenne.
Nagyot néztem mikor mutatták, hogy az FT alapítói közül ő az egyik. Az a csoportkép nagyon király lett. Az ismeretlen fickóról nekem is egyből Luxus ugrott be.

Szerintem Warrodnak célja is van azzal, hogy kifejezetten az FT mágusait kérte föl. Véleményem szerint az elkövetkezendő időkre akarja felkészíteni őket és próba elé állítja most őket, hogy új dolgokat ismerjenek meg.
Sőt mivel FT alapító szerintem elég nagy a sansz arra, hogy ő is látja Mavis szellemét. Ha így van akkor lehet elbeszélgetett vele az utóbbi 7 év során és tud ő is Zerefről (sőt lehet ő is ismeri régebbről) ... és mivel tudomásunk szerint Zerefnek és Natsunak valami módon van kapcsolata ezért Natsuval lesz Warrodnak is célja. Itt jön képbe Chakra felvetése is, hogy a láng ami megfagyott az lehet Natsu erejének egy része és ha azt megeszi akkor válik teljessé az ereje. Mosolyog

Ezek a kincsvadászok őszintén mondva nem tűnnek valami nagy számnak. Körülbelül úgy képzelem el őket mint a legutóbbi anime fillerben az a feszülős nacis banda. ikszdé Elfelejtettem a nevüket.
Viszont Minerva visszatértének örültem. Remélem tényleg az lesz, hogy a Mágia Játékok alatt nem mutatta meg a teljes erejét. Ha megnézzük ott is egy igazán nagy támadása volt, amikor megidézte azt az Isten vagy mit. De az tuti, hogy még Mavis is megizzadt mikor meglátta. Szóval remélem mutat még új fogások az Ifjú Hölgy. Nevet


Így a végére egy ötlet: Nagyon kíváncsi vagyok mégis mi lehet Mavis. Hiszen elméletileg meghalt és egy szellem, de mégis tudott mágiát használni ugye mikor megmentette a Tenrou szigeten lévő csapatot Achnologia csapásától. Azon gondolkoztam, hogy mi van ha nem is szellem és mit tudom én ő a legerősebb a Szent Mágusok közül és ez a szellemformája csak ilyen gondolatkivetülés féle?  Gondolkozik
Jó ... tudom ez elég beteg ötlet.  Pojén

Szerk.: Még annyit, hogy említettétek itt Gildartzot. Natsu mellett ő a másik kedvencem. Ettől függetlenül eljutottunk arra a pontra, hogy már nem vagyok elfogult vele. Ugyanis szerintem nincs olyan erős, mint a 4 Isvali. Lehet erősebb mint Jura és pályázhatna a helyére a Szent Mágusok között, de ő inkább ezen a szinten is van. Azért ha olyan erős lenne, mint egy FT alapító akkor már tényleg nagyon durva lenne. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 júl 17, 23:17:20 írta hagabi » Naplózva
EnxTheOne
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 336

A világ leendő teljhatalmú ura.


WWW
« Válasz #6679 Dátum: 13 júl 18, 10:39:16 »


"Szerintem Warrodnak célja is van azzal, hogy kifejezetten az FT mágusait kérte föl"

Az örök láng miatt kellett neki egy tűzmágus, a jég miatt meg egy jégmágus. Lehet hogy nem ismer más erős mágust aki ilyen mágiát használ. (Jégmágusok közül Urt igen nehezen kérhetné fel, Ultear meg már nyugdíjas. Tűzmágusok közül a fairy tailben van 2 gyenge, meg a phantom lordban volt még egy. Még lehetett volna Lyon meg Sherrya páros is, de nem ők a főszereplők. Nevet
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #6680 Dátum: 13 júl 18, 11:19:49 »

Meg hát ha már ő is FT-es volt, akkor miért ne onnan kérne fel embereket? ^^

Vajon Makarov tudja, hogy Warrod FT alapító tag volt? Mert amit eddig a "fafejűről" mondott, abból nem derül ki.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Ronyszkusz
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 493



« Válasz #6681 Dátum: 13 júl 18, 11:41:30 »

Szerintem Purehito idejében lett tagja a céhnek, és mivel akkor felteszem a többi alapító már nem volt ott. Vagy pedig szimplán azért beszél így róluk, mert nem akarja, hogy bárki is tudjon róluk. Bár akkor meg Ent barátunk nem azt mondta volna, hogy az első eszméi szépen szálltak tovább!
Naplózva
Amika
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3



« Válasz #6682 Dátum: 13 júl 18, 11:49:55 »

Ha már Mavis, akkor megosztom veletek egy gondolatomat. Elgondolkodtatok már azon, hogy mért pont Fairy Tail a céh neve?  Gondolkozik Ami ugye magyarul azt jelenti tündér farok. Én arra gondoltam, hogy Mavis egy tündér, akinek farka van... Bár ez elég hülyén hangzik ._.  Mert, ha már sárkányok vannak, akkor tündérek mért ne lennének?  Nevet
És egy kérdés: Mi az a szárnyszerű ízé a fején? xD
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #6683 Dátum: 13 júl 18, 12:15:42 »

Ha megnézed akkor a legtöbb céhnek egy mitológiai lény van a nevében (Lamia, Pegazus, Cerberus, Mermaid) de nagyon kevés hasonló lényt láttunk a sorozatban. Szóval nem hinném, hogy Mavis ténylegesen tündér lenne.
Azok a kis szárnyak aféle kiegészítők szerintem. Aztán lehet, hogy az a füle. Nevet

Mr. Fa azért az FT-ét bérelte fel, mert ők nyerték a Mágia játékokat, így megvan bennük a kellő erő egy ilyen küldetés elvégzéséhez. Persze a nosztalgia is közrejátszhatott. Engem az érdekel, hogy miért hagyta ott a céhet.

Azt viszont nem értem, hogy a kincsvadászok hogy a fenébe nem tudják, hogy kikel kerültek szembe. Még ha nem is nézték a Mágia Játékokat, akkor is az egész ország a FT-ről beszél most.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #6684 Dátum: 13 júl 18, 12:18:37 »

Lehet a sivatag közelében lévő, faluba nehezebben jutnak el a hírek. Elvileg csak egy-két hét telt el a mágia játékok kezdete óta. Ők meg nem nézték a híradót ikszdé.
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #6685 Dátum: 13 júl 18, 12:59:50 »

A kincsvadászok a nevükhöz méltóan lehet valamiféle kincsnek számító fegyverekkel fognak harcolni, szóval lehet hidegen hagyja őket az ellenfél, ha úgy érzik a fegyvereiket nem győzhetik le.

Az MS már felvetette a dolgot, szóval szerintetek is utalgat a One Piece és a Fairy Tail egymásra az elmúlt fejezetek során?
Netán puszta véletlenségről beszélünk? Gondolkozik
One Piece: Lucy, Tündérek, Harci Torna
Fairy Tail: Óriások(Elbaf), Kincsvadászok(Kalózok)

Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #6686 Dátum: 13 júl 18, 13:36:15 »

Én eddig nem éreztem úgy hogy direkt csinálják...Majd ha lesz valami nekem is felismerhető,akkor azt mondom oké Nevet Egyáltalán nem látom hogy negatív vagy pozitív reklámozása lenne a másik mangának,szóval én kimaradok ebből az összeesküvés-elméletből :DD
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
BrownOsment
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 313



« Válasz #6687 Dátum: 13 júl 18, 18:17:08 »

Azt viszont nem értem, hogy a kincsvadászok hogy a fenébe nem tudják, hogy kikel kerültek szembe. Még ha nem is nézték a Mágia Játékokat, akkor is az egész ország a FT-ről beszél most.
Ezen én is gondolkodtam. Nem lehet, hogy Warrod egy másik kontinensre küldte őket? Mert ugye mondta, hogy járt messze, még a kontinensen kívül is sivatagokon és akkor talált egy falut. Szóval szerintem elképzelhető, hogy nagyon messze vagyunk Fiorétől. Bár akkor a fának (ami idehozta őket) elég hosszúnak kéne lennie és Minerva sem biztos, hogy eljött volna ilyen messzi helyre. ^^"
Naplózva

mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #6688 Dátum: 13 júl 18, 19:33:02 »


Szerk.: Még annyit, hogy említettétek itt Gildartzot. Natsu mellett ő a másik kedvencem. Ettől függetlenül eljutottunk arra a pontra, hogy már nem vagyok elfogult vele. Ugyanis szerintem nincs olyan erős, mint a 4 Isvali. Lehet erősebb mint Jura és pályázhatna a helyére a Szent Mágusok között, de ő inkább ezen a szinten is van. Azért ha olyan erős lenne, mint egy FT alapító akkor már tényleg nagyon durva lenne. Nevet

Őszintén szólva én már a legelején sem rajongtam Gildarts-ért. Bár lehet h. csak nem tetszett a mágiája Neeem Én mindig is úgy gondoltam, hogy Makarov és a Tenrou arc óta már Laxus is erősebb nála. Légyszi ne szóljatok le ezért tudom h. sok Gildarts-fan van, de én speciel nem tartozom közéjük.
Amúgy visszatérve egy pár fejezettel korábbra, szerintem Zeref csak a "gonoszokat" pl.: sötét céheket akarja kiirtani.
Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #6689 Dátum: 13 júl 18, 19:51:16 »

Luxus szemtől szembe győzte le Jurát, szóval erősebb, mint a 5.Szent Mágus. Nevet

Hogyha a kincsvadászoknak van holdcseppjük, akkor azt csak is a Galuna szigetről szerezhették, a már ismert eljárással. Ezek a vörös burok megint eltakarja a holdat és összezavarja az ott lakó démonok emlékeit. Natsu és Erza megint mehetnek S rangú küldetésre "elpusztítani" a Holdat. Nyelvesít
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Oldalak: 1 ... 444 445 [446] 447 448 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!