24 máj 18, 19:33:43 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 440 441 [442] 443 444 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1779485 alkalommal)
0 Felhasználó és 12 vendég van a témában
mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #6615 Dátum: 13 júl 11, 17:30:02 »

Purehitot igazából Prechtnek írják és hívják, csak japán írásjelekkel ezt nem lehet visszaadni ezért írták Purehitonak. Ugyan ez van a Bleachben Yhwach-al is  meg úgy általában a nyugati nevekkel >.<#
Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #6616 Dátum: 13 júl 11, 17:39:48 »

Igen, Precht a neve, csak egyrészt Purehito az ejtése, másrészt csak így tudják leírni.
Amúgy wow, meglepődtem, jó vén lehetett halálán Hades :o Mavis meg amúgy miben halhatott meg ilyen fiatalon? :S
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #6617 Dátum: 13 júl 11, 17:40:41 »

Idézet
Eddig azt hittem, hogy az Ishgali négyek elképesztő erővel rendelkeznek, de úgy tűnik, hogy mégsem.

Olvassatok a sorok között, szerintem a faember csak szerénykedett.

Viszont e fejezet alapján valószínűsíthető, hogy más földrészeken sokkal erősebb mágusok is vannak. Kíváncsi vagyok, mikor jutunk el hozzájuk. Mosolyog
Naplózva

Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #6618 Dátum: 13 júl 11, 18:10:58 »

Sejtettem, hogy Mashima lépni fog Bambi akciójára. Ezt a menetet toronymagasan most ő nyerte. Nevet

341. fejezet: Örültem Flarenek, de ha nem akar csatlakozni, akkor mit keresett a céh fürdőjében? Wendy jól teljesített Haruként, ellentétben Erza Elliével. smirksweat Vajon ki támasztotta fel Natsut és Grayt? Azok után, hogy Erzát arcba vágták, nem élhették túl az esetet. Ultear lehet megint visszaadott nekik 1 percet. ikszdé

342. fejezet: Akik brokkolira tippeltek, azok közel jártak. Mindenesetre nagyon sok zöldet használhat Warrod, mert totál készen van. Kiröhög

343. fejezet: A kincsvadászok közül a Dun-Dun csávó nagyon mókás. Pojén Az Égő Csatatér Karmája vajon kiolvasztaná az óriásokat? Gondolkozik Minerva-chwan visszatért! Sír A Succubus Eye valószínűleg a Tartarosnak alárendelt sötét céh lesz, esetleg a Tartaros "B-csapata".  Mosolyog
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Natsu the DS
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 89


« Válasz #6619 Dátum: 13 júl 11, 18:52:25 »

Warrod amúgy több mint 105 éves. Lehet, hogy ő is csak egy szellem akit az FT-sek látnak csak? Bár akkor nem lehetne a 4 Ishivali egyike. Am a többi Ishivali is Fairy Tail tag volt?
Naplózva

,,A félelem nem gonosz. Felhívja a figyelmed a gyengéidre, és amint megismered ezeket, nem csak erősebbé, de kedvesebb emberré is válhatsz.''<br >Gildarts Clive
Ronyszkusz
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 493



« Válasz #6620 Dátum: 13 júl 11, 19:08:52 »

Nem feltétlen voltak Ft tagok. Viszont most hogy így említed, több mint 105 éves, és eléggé hasonlít a teste egy fára. Lehetséges, hogy hasonló mágiát használ mint a sárkányölő mágia, ahol ha elegendő szintre emeled magad sárkánnyá válhatsz elméletileg. Lehet neki is sikerült ezt a növény (élet teremtés?) mágiát a maximumra emelnie, és így maga is képes volt azonosulni a növényekhez. Azokból meg egyes fajok ugye száz akár ezer éveket is képesek megélni Nevet
Naplózva
Zeref
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 251



« Válasz #6621 Dátum: 13 júl 11, 19:24:11 »

Jó volt ez a 3 fejezet. Ahhoz képest, hogy sokan csak fanservicere számítottak Nevet
Akkor most a következőkben Zeref és Tartaros lesz?
Amit említett Cobra Hádész kapu... Esetleg lehet olyan mint a Lumen Historie?

Az új 3 fejezetből csak a képeket futottam át Nevet De találkoztam Rave mesterrel is benne xd
Naplózva

"Mert álom a bűn és álom a jóság,
De minden álomnál több a valóság"
- Karinthy Frigyes
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #6622 Dátum: 13 júl 11, 19:36:14 »

Flare biztos csatlakozni akar, mert nem ment volna oda, csak nem szégyenlős lett és nem meri bevallani. Nevet

Tényleg reagált a Bleachre szépen, de olyan rossz látni a színes képen, hogy Lucynek nincsenek bimbói xD Vagy csak engem zavar a hiánya? A többi lánynak miért takarja el, ha úgysem rajzolja meg? xD

Lassan kezdem azt hinni, hogy Kana a lányokat szereti. Hasonlót Chizurura a Bleachből. Nevet

Szóval ilyen könnyű egy ismert mágusnak csatlakoznia egy sötét céhhez? Vajon miért állt be közéjük?

Új évad kezdődött szóval csak idő kérdése, hogy mikor kínozzák/alázzák meg megint Lucy-t. Ördögi Talán pont Minerva fog duplázni vele.^^
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Zoinberg
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9


« Válasz #6623 Dátum: 13 júl 11, 19:50:01 »

Engem Warrod leginkább Azumára emlékeztet. Hisz Azuma Wood Lost Magic-ot vagy mit használt. Lehet hogy van valamilyen rokoni kapcsolat köztük :O
Naplózva
Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #6624 Dátum: 13 júl 11, 19:50:57 »

Szerintem elég jó volt ez a 3 adagocska  bow

341:
Erza visszatért a szinpadra,s szegény Wendy is vele van  smirksweat
Flare meg jól elkapta Kanat a hajával  smirksweat ikszdé
Kár,hogy nem csatlakozott a Fairy Tail-hez.
Natsu meg Gray 3 napja csak harconlak? smirksweat
Szegény Erzát jól leütötték,de asszem Natsu meg Gray rosszabul járt vele mind Erza  smirksweat

342:
Ahoz  képest,hogy egy Ishvali Isten elég szerényen él ez a Walrot Seeken.
Én egy szép kis várat vártam ,nem egy faházat  smirksweat
Elég kedves embernek látszik,de ez alap szerintem,hisz ő az eggyik alapitója a FT-nek.  Nevet
Elég kemény mágiája van szerintem az öregnek.
Ám tudom,hogy az a szemkötős Hadesz,csak emlékeztet kicsit Gildartz-ra.
Ám valyon a másik fickó ki lehet?remélem majd azt is megtudjuk.
Lehet,hogy ő lessz a másik Ishvali  ikszdé
Ám jó öreg lehetett Hadesz is mielött meghalt,ha most Walrot 105 éves.
Arra énish kiváncsi lennék,hogy Mavis hogya halt meg,mert ugye ugy néz ki most mint 105 éve.
Ezek szerint hamar meghalt,valyon hogyan?

343:
Kb énish igy képzelem el az One piece-ben Elbaf városát is.
Kiváncsi vagyok,hogy milyen mágiával fagyasztották meg őket,ha még Natsu és Gray se tud semmit tenni vele.
És megjött az is akit annyian hiányoltak a Sárkányos arc-ban  ikszdé
Bár nem épp a jó oldalon áll,de szerintem jó ez igy.
Ám sokat nem értettem itt a szövegből,de most valamilyen legendás lángról van szó?
Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
olcha94
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 170


.


« Válasz #6625 Dátum: 13 júl 11, 20:36:58 »

http://www.mangareader.net/fairy-tail/343/8 Ezen az oldalon tetszik, hogy Ur régen rajzolt arca látható. Egy kis nosztalgia a rajzolótól... Mosolyog

szerk.: Saját feltételezésem szerint Mavis nem ember, hanem tündér vagy valami ilyesmi, ezért látják még a halála után is.

megint szerk.: A fiatal Walrot olyan, mint egy virsli két karral, az öreg meg olyan, mint egy brokkoli. Érdekes...

A 3. csókának meg a szemén is ott van a vágás, mint Laxus-nak, csak a másik szemén...

Amúgy a fordítóknak írom: szerintem a 340. fejezet végén elírtátok a 342. fejezet címét Warlot Seeken-ről Sheiken hadúrra (gondolom Warlord Sheiken volt valahol, vagy nem tudom)
« Utoljára szerkesztve: 13 júl 11, 20:58:33 írta olcha94 » Naplózva
mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #6626 Dátum: 13 júl 11, 22:26:57 »

Ez csak most jutott eszembe, de remélem, hogy a 4. ismeretlen alapító nem a Tartaros mestere...Hades után bármi lehetséges. Jó lenne ha a küldetés után fapofa mesélne kicsit a FT alapításáról.
Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #6627 Dátum: 13 júl 11, 22:37:26 »

Az lehet, hogy Makarov apja, azért hasonlít annyira a fiatal mesterre és Luxusra.

Naplózva

Asdymel
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 59


Önmaga


« Válasz #6628 Dátum: 13 júl 11, 22:39:17 »

Lehet, hogy én fordítom rosszul, de nem azt mondják, hogy 105 év telt el?
Mert akkor az FT van 105 éve, és az az ipse egy kicsit idősebb azért, mert a képen nem kifejezetten újszülött képe van.

Ez pont olyan, mint amikor azt mondják, hogy Zeref birodalma 400 éve bukott el, ő anno azt mondta, hogy 400 éve sok háborút megjárt, akkor már csak idősebb 400-nál egy kicsit...
És ez is vicces egy kicsit. 400 évig ül a babérjain, aztán 7 év alatt úgy dönt, hogy ilyen szép mosollyal az arcán nekiáll kiirtani az emberiséget...
Naplózva

\"Elvégre... én szeretem az embereket...\" Izaya
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #6629 Dátum: 13 júl 11, 22:46:19 »

Hét éve dühítette fel Hades, gondolom már akkor eldőlt, hogy nemsokára lépni fog. Szerintem az, hogy hét évig gondolkodott, mi legyen, pont azt sugallja, hogy milyen ráérős és nyugodt karakter. Ami nem is csoda, elvégre már több, mint négyszáz éve tengeti e földön a napjait. Mosolyog

Egyébként egyszer már volt ehhez hasonló szöveg a fákról, Mashima már tényleg tanulhatna egy kis biológiát. Mosolyog
Naplózva

Oldalak: 1 ... 440 441 [442] 443 444 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!