24 máj 17, 12:23:52 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 429 430 [431] 432 433 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1778267 alkalommal)
0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #6450 Dátum: 13 jún 22, 23:32:22 »

Amúgy ez az 'elpusztítjuk a kaput és akkor happy lesz' pont olyan mintha megölnék sima rouge-t és akkor meghal a jövőbeli is Nevet Vagy működik vagy nem. Plusz mivel JR 7 évvel később jött, addigra a kaput is megjavíthatják annyira, hogy lehessen 1-2 embernek használnia.
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 22, 23:33:23 írta Sabaku » Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Zeref
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 251



« Válasz #6451 Dátum: 13 jún 23, 00:17:26 »

Mi van akkor ha ezt az eggyé válás dolgot úgy értette, hogy az árnyék teljesen irányítása alá veszi Rouge- t. És így kapjuk meg j-Rouge személyiségét. Vagy azt az árnyékot végleg elűzte magából?
Naplózva

"Mert álom a bűn és álom a jóság,
De minden álomnál több a valóság"
- Karinthy Frigyes
Serpens92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 266



« Válasz #6452 Dátum: 13 jún 23, 00:34:33 »

Szerintem jó megoldás volt, hogy relatív kevés erővel bezúzta jövő Roguet Natsu. Nem kellett DF, se 2. eredet, csak nyers erő. Jövő Rogue karaktere tetszett, jól ki volt dolgozva, de szerintem ez is csak egy nagyobb dolog felvezetése volt.

Lehet az árnyék, ami a végzetet irányítja, most belőle is ki fog szállni és továbbáll. Például megszállja Natsut és ő lesz Acnologia...Nevet

Ha a Lumen History tényleg kapna egy külön arcot, ott biztosan szerepet fog kapni a Raven Tail kis lénye.

Szerk.:

De amúgy ha megnézzük, ez a harc a maga módjában egyedi volt.
A legtöbb helyzetben az segítette a győzelemhez Natsu-t, hogy megértett egy régi tanítást pl. Gildartz-tól:
-Erigor elleni győzelménél: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/018/10 (itt mangában nem találtam azt a részt, de animében, amikor lent volt, bevágtak egy korábbi Gildartz-os jelenetet, ahol a tűz típusáról beszélgettek, ha jól emlékszem)
-Zancrow elleni győzelménél, ahol a félelem volt a legnagyobb ellenfele. Egy új ismeretlen helyzet. Amikor lenullázta a mágiáját az ellenfél mágiáján belül, akkor győzte le a félelmét.

Ha elmerülünk a technikai részletekbe, akkor valakinek a kommentjéhez oda lehet csapni Erigor meghasalását is... http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/019/17

Cobra elleni győzelmében az ellenfél előnyeit, annak hátrányaivá tette.

Gazille elleni győzelmében Lucy gondoskodott tápról.
Gerard elleni győzelmében adott volt az Atherion.
Zeronál Gerard volt adott.

Edolas, a "holnap erejének kipréselése", burkolt 2. eredet?

Hades ellen a 2. elem.

Tehát azt lehet mondani, hogy eddig a harcig szinte mindig a környezet adta, vagy mások hozták neki a tápot és így segítették győzelemre, de itt már ő maga gondoskodott erről és "betört" egy sárkányt.

http://www.youtube.com/watch?v=EptSSXNHIfg
Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 23, 00:53:39 írta Serpens92 » Naplózva

Zeref
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 251



« Válasz #6453 Dátum: 13 jún 23, 02:12:40 »

Ott az Erigroros arcban nem Macao tanításait mutatták? Én úgy emlékszem.
Hades ellen nem a 2. elem volt. Utána még fölkelt Hades. A macskák "kikapcsolták" a szívet és akkor is egy hasonló mozdulattal Natsu kiütötte.

Azért arra a Natsu féle Acnologiára kíváncsi lennék. Főleg, ha tudnád irányítani is. De nem valószínű, hogy ő lesz az Mosolyog
Ha nem is Lumen Histori- vel kapcsolatban, de az a kis genyó még visszatér az tuti. Lehet jön segít a sárkányoknak?
Naplózva

"Mert álom a bűn és álom a jóság,
De minden álomnál több a valóság"
- Karinthy Frigyes
Natsu the DS
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 89


« Válasz #6454 Dátum: 13 jún 23, 11:49:00 »

Lucy elmélete szerint ha bezúzzák a kaput akkor el fognak tűnni a sárkányok. Tehát akkor ha igaza van a kövi rész miről szólhat?  Gondolkozik
Naplózva

,,A félelem nem gonosz. Felhívja a figyelmed a gyengéidre, és amint megismered ezeket, nem csak erősebbé, de kedvesebb emberré is válhatsz.''<br >Gildarts Clive
CiTrOm
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 13


A CiTrOm


« Válasz #6455 Dátum: 13 jún 23, 13:24:46 »

OFF:Ha az eddigi részeket megnézzük amikor kb 2 centire voltak a győzelemről mindig jött valami super gonosz és leverte őket
De aztán fordítanak és mindenki boldogan elindul haza fele ahol egy 10 résszel ez előtti szereplő az útjukat állja..
ON:JRougeval egyesült az árnyék de már a nagy mágia játékokon is egyesült volt vele(Anime-ba néztem azokat a részeket)
Meg amikor használták az idő vonalat ugye gray "meghalt" akkor is ott volt az árnyék ezek szerint 2 árnyék van??  Technikai KO
Naplózva

Zeref
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 251



« Válasz #6456 Dátum: 13 jún 23, 16:14:59 »

OFF: Mi? Az animében még sehol sem volt az árny meg j-Rouge.

Natsu the DS: Nem tudom... Szerintem ez túl egyszerű megoldás. Valami csavar tuti lesz még. Amúgy szerintetek mi lehet a következő fejezetben? Én a cím alapján semmire sem tudok gondolni.
Naplózva

"Mert álom a bűn és álom a jóság,
De minden álomnál több a valóság"
- Karinthy Frigyes
Tierhold
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 362



WWW
« Válasz #6457 Dátum: 13 jún 23, 17:59:00 »

Egy árnyék van, az amelyik a jelenben van, a jövőbeli az már "egybeolvadt" J-Rogueval. A Mágia játékokon még nem volt vele egyesülve, csak próbálkozott, a harc végén asszem el is iszkolt.
Naplózva

Serpens92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 266



« Válasz #6458 Dátum: 13 jún 23, 18:01:52 »

Aranyló síkság... Pl. a kapu mágikus ereje befedi az egész vidéket. Vagy mivel a kaput elpusztították, így olyan paradoxon jött létre, ami miatt mindenki teren és időn kívülre került egy aranyló síkságra.

A következő rész elején én arra számítok, hogy legalább Rouge és Sting találkoznak jövő Rogue-val.

Szerk.:
Egy árnyék van, az amelyik a jelenben van, a jövőbeli az már "egybeolvadt" J-Rogueval. A Mágia játékokon még nem volt vele egyesülve, csak próbálkozott, a harc végén asszem el is iszkolt.

Szerintem az az árnyék a jövőből jött jövő Rougéval együtt. Tehát jövő Rogue egy kis része.
Ez magyarázat lenne arra is, amikor azt mondja a jelenkori megszállt Rogue, hogy "ez a Gazille ismeretlen számomra".
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 23, 18:03:44 írta Serpens92 » Naplózva

Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #6459 Dátum: 13 jún 23, 18:05:19 »

Fogalmam sincs,hogy mi lessz majd a kövi fejezetben  Gondolkozik
De remélem lessz majd egy kis kocka Zeref-ről is,hogy jelenleg hol van s mit mesterkedik.
Azt se bánnám,ha Acnologiáról is lenne egy kis kocka  ikszdé smirksweat

Ám irta valaki régebb,hogy még 3 arc lessz ezt leszámitva?
Abba beleférne Lumen Histoire,Acnlogoia,Zeref.

Mostmár nagyon kiváncsi vagyok,hogy mutatják e majd Acnologia-át mikor még ember volt.
Megnézném például egy Zeref féle visszaemlékezésbe,hogy ki volt mielött sárkány lett.
Nameg Zeref honnan ismeri Natsut?van egy elméletem,de százas nem az lessz.
Lehet,hogy Natsu Zeref testvére,esetleg féltestvére?na ez nagy fordulat lenne az tuti.
Nameg remélem,hogy megtudjuk Natsu korát is,lehet annyi idős mit Zeref 400 éves  smirksweat

Lesznek itt még kemény csavarok az tuti  bow
Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
Natsu the DS
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 89


« Válasz #6460 Dátum: 13 jún 23, 19:10:51 »

Most jutott eszembe: Következőnek nem egy ilyen kis filler rész lesz? (http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/336/19 ott van középen Natsu és Happy között.)
Szólva köze nem lesz a jelenlegi arc-hoz Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 23, 19:12:03 írta Natsu the DS » Naplózva

,,A félelem nem gonosz. Felhívja a figyelmed a gyengéidre, és amint megismered ezeket, nem csak erősebbé, de kedvesebb emberré is válhatsz.''<br >Gildarts Clive
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #6461 Dátum: 13 jún 23, 19:24:37 »

Szerintem ha elolvassátok a végét akkor láthatjátok, hogy egy új történetszál kezdődik. Gondolom most jön esetleg egy kis lezárás néhány oldalon vagy a kapu megsemmisülésével egy alternatív világ jöhet létre. Szóval egy új szál veszi kezdetét.
Naplózva
Natsu the DS
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 89


« Válasz #6462 Dátum: 13 jún 23, 19:35:59 »

Olvasd el még egyszer a 19. oldalt: Fairy Tail fesztivál külön kiadásra utal.
Naplózva

,,A félelem nem gonosz. Felhívja a figyelmed a gyengéidre, és amint megismered ezeket, nem csak erősebbé, de kedvesebb emberré is válhatsz.''<br >Gildarts Clive
Tierhold
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 362



WWW
« Válasz #6463 Dátum: 13 jún 23, 21:59:18 »

Tehát a következő fejezet annyira fog kapcsolódni a jelenlegi archoz, mint a 298. fejezet, vagy még talán annyira sem. Nevet

Off: Amúgy Gerard csak szerintem van kicsit túlzottan kigyúrtnak rajzolva itt legalul? xD http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/298/12
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 23, 22:05:01 írta Tierhold » Naplózva

CiTrOm
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 13


A CiTrOm


« Válasz #6464 Dátum: 13 jún 24, 03:02:25 »

OFF: Mi? Az animében még sehol sem volt az árny meg j-Rouge.
Az árnyra gondoltam csak de ha belegondoltok akkor j-Rouge is volt amikor Gerard üldözőbe vette(Zeref féle mágikus erőt érzékelt) és akkor leplezték le, hogy ott van Gerard alias Mistogun(ugye annak volt beöltözve)
Tehát a következő fejezet annyira fog kapcsolódni a jelenlegi archoz, mint a 298. fejezet, vagy még talán annyira sem. Nevet

Ööö Egyet kell veled értenem mivel a sorozatokban is ilyenkor szokták kiírni a to be continued felíratott és jövő héten folytatják addig valami vacakot adnak 99,99999999999%-ban Filler rész fog következni bárcsak ne lenne igaz


Lehet,hogy Natsu Zeref testvére,esetleg féltestvére?na ez nagy fordulat lenne az tuti.
Nameg remélem,hogy megtudjuk Natsu korát is,lehet annyi idős mit Zeref 400 éves  smirksweat

Ha vissza megyünk addig amíg Luxus nem akarja átvenni a Céh vezetését(tudjátok amikor megtámadja őket stb...)
Akkor se engedte ki a Runa kör Natsut meg Gazilee-t és mi is volt a szabály?? 80+-osok és kőszobrok nem hagyhatják el a a Runa kör területét és nem voltak kőszobrok ebből arra lehet következtetni, hogy 80+-osok  Gondolkozik
De pontosan mennyivel járhatnak fölötte??...
Akkor ez minden sárkányölőre igaz
Amm én Zeref és Natsu között egy Apa-Fia kapcsolatra gondoltam..
 Technikai KO Már megint mindent össze hordtam ha valami nem világos azért bocsi
Naplózva

Oldalak: 1 ... 429 430 [431] 432 433 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!