24 máj 17, 09:16:58 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 427 428 [429] 430 431 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1778176 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #6420 Dátum: 13 jún 21, 21:18:07 »

Látom valamiért fétised ez a csukott szem hogy ne folyjon bele a vér,de nyitva van,csak az árnyékolástól nem látszik rendesen. http://mangastream.com/read/fairy_tail/90089230/22 Megnézed látszik a szeme,csak halványan Mosolyog

... Rogue még így is erősebb volt picivel ezt a vak is látta. ...

Picivel?Egy támadásból félholtra verte Natsut.Itt most az a baja az embereknek,hogy megint Natsu győzött,ahogy Bastian leírta a semmiből. Dosreis leírta hogy kihasználatlanok a karakterek,gyakorlatilag Natsu=Chuck Norris,mindenkit lezúz,nem is kéne plusz karakter a sztoriba.És ez az ami miatt nem tetszik a rész,hogy sokmindent ki lehetne hozni a részből,csak Mashima nem akar/tud.
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
Depres
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 161


« Válasz #6421 Dátum: 13 jún 21, 21:29:27 »

Mi ez a nagy nem tetszés a rész iránt? Valamit tisztázzunk ezzel a  harccal kapcsolatban. Natsu az elején még mikor egyedül volt, akkor eléggé hátrányban volt ez tény. Viszont miután csatlakozott hozzá Atlas, onnantól már közelebb volt az egálhoz a meccs, ettől függetlenül  Rogue még így is erősebb volt picivel ezt a vak is látta. A mai részben 2 dolgo játszott fontos szerepet abban, hogy kiüthesse Natsu Rogue-ot. Az első az, hogy felhozta Froscht ezzel picit összezavarva Rogue-ot, a második pedig az a löket amit Atlas-tól kapott az nem volt kicsi, azért egy sárkány erejéről van szó, ezt nem kellene elfelejteni. Szóval nem Natsu egymaga, hanem ketten verték le Rogue-ot, tény, hogy neki is volt egy sárkánya de közel sem volt ellenfél Atlasnak. Egy kisebb összezavarás + egy erőteljes ultimate kombó, aki ezt még mindig nem érti meg az így járt. És még egyszer leírom mert tudom, hogy le kell. Nem egyedül verte el Natsu Rogue-ot hanem csapatban Atlas-szal. Egyértelmű, hogy egyedül esélye nem volt.
Amúgy az utolsó képen mi van Natsu bal szemével? Direkt sötétebb vagy megsérült?

Vééééégre!!! Valakinek leesett hogy mit írtam. Vagy legalábbis másnak is feltűnt ami nekem. Hihetetlen fordulatok. Nevet

Amúgy Natsu szeme szerintem csak be van csukva hogy ne folyjon bele a vér.
ezt szerintem mindenki érti, legalábbis elég nyilvánvaló, az a gond, hogy harcol mindenki, mégis alig mutatnak valamit belőle, Natsuval pedig elveri pillanatok alatt az addig szinte sértetlen Roguet, akinek igenis sokszorta erősebbnek kéne lennie nála, Rogue egy olyan világban élt 7 évig, ahol minden nap ilyen fenyegetések néztek rá, és valószínűleg ott is voltak sárkányok akikkel harcolhatott + megkapta Sting erejét + lacrima (bár ez a kettő lehet hogy ugyanaz)... csak remélem hogy ezután tényleg valami nagyobb fenyegetés jön, mert ez így nagyon gyenge befejezés ennek az arcnak.
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #6422 Dátum: 13 jún 21, 21:33:57 »

... Ha úgy nézzük, akkor a naplós száll teljesen felesleges volt, mert mindenképp elpusztult volna a kapu. Ha most valami változás történik az idősíkokban, akkor sokkal jobb lett volna pl.Lucyra nézve, hogy magától találja ki a következményeket és nem használ hozzá segítséget. ...

Lucy nem használt segítséget. Saját magától találta ki. kacsint

Szerintem a kapumegrondálódás az úgy volt hogy az ajtószárnyak megmaradtak,és a többi része sérült meg,de még felismerhető a kapu.Na most hogy Motherglare vagy ki lepihent a kapura,nemhiszem felismered hogy mi volt.

Ezek szakadtam. ikszdé

... Ha annyira akarod, akkor mondhatjuk azt, hogy Atlas legyőzte Mothergalre-t, de Jövő Rogue-t semmiképpen nem ő fektette ki. Azt meg senki nem vitatta, hogy Natsu nem a saját erejéből győzött. Maga a tény, hogy megint győzött, ráadásul a semmiből (lényegtelen milyen módszerrel) nevetséges. Téma lezárva. ...

... Szerintem eléggé kifejtettem mitől negatív az álláspontom. Akinek meg pozitív a fejezet elolvasása után, az ne úgy jöjjön ide, hogy kiossza az utálkozókat. Legyen büszke arra, hogy azon kevés ember közé tartozik, akinek más a hozzáállása az események láttán.

Az esetleges kiosztás legalább annyira nem helyes, mint a saját véleményünk erőltetése, esetleg túlzott erőltetése, esetleg másokra ráerőltetése.
Az utálkozáshoz pedig annyit, hogy elég cink minden második hsz-ben (néha szó szerint) ugyanazt olvasni. Egyszerűen "lehetetlen", hogy ennyi különböző embernek ennyire CRTL+C, CRTL+V véleménye legyen. ^^
Arról nem is beszélve, hogy 99%-ban egyetlen egy dolgot ragadnak kis az egész fejezetből, mintha másról nem is lett volna szó.

... Rogue egy olyan világban élt 7 évig, ahol minden nap ilyen fenyegetések néztek rá, és valószínűleg ott is voltak sárkányok akikkel harcolhatott + megkapta Sting erejét + lacrima (bár ez a kettő lehet hogy ugyanaz)...

Abban a világban csak egy fenyegetésről tudunk, Acnologiáról. Ott nem lett kinyitva (vagyis be lett csukva) az Elsötétülés kapu, nem jöttek át a sárkányok.


http://mangastream.com/read/fairy_tail/90089230/1
Hiányoltam egy kis "szöveg a képen" megjegyzést Wendy és Charle jelenetéhez.
Pedómacik újra előnyben. ikszdé

http://mangastream.com/read/fairy_tail/90089230/6
Hát ha ezek a kis görcs sárkányivadékok kifognak egy Démon Mirajane-en, akkor morcos leszek.

http://mangastream.com/read/fairy_tail/90089230/8
Ezzel az ötlettel már mind a két lehetséges jövőt bezúzták (http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/333/3/), mert így se Jövő Lucy nem tud visszajönni, se Jövő Rogue (ugye ők ketten nem ugyanabból, hanem párhuzamos idősíkokból valók). Viszont ha J-Lucy nem tud visszajönni, akkor hogyan hagyhatja itt a naplóját? Vagy ezt úgy kell értenünk, hogy a kapu roncstelepre juttatásával a 333. fejezet elején megismert két lehetséges jövő megszűnt létezni és "nincs végzet, csak ha magad bevégzed"? Vagyis innentől ismeretlen a jövő és minden attól függ, hogyan cselekszenek?

http://mangastream.com/read/fairy_tail/90089230/10
Innen mintha kimaradt volna egy oldal. Először még le is ellenőriztem, hogy mi van. Azért valamiféle támadást jó lett volna látni, nem csak annyit, hogy a két csajban felpörög az adrenalin, utána meg a kapu kiröhögi őket.

http://mangastream.com/read/fairy_tail/90089230/14
J-Rogue utolsó képkockájából és a kövi oldal első képkockájából lehet az fog kijönni, hogy ha most le is állítják J-Rogue-ot és kezdenek is valamit a hét sárkánnyal, végül Jövő Rogue idősíkja fog bekövetkezni. Hiszen annak a "feltétele" a kapu becsukása. Ez meg is történt, plusz mivel némi fizikai behatás eredményeképpen már csak a MÉH-be lehetne leadni kilóra, így időutazni már nem lehet vele, vagyis azzal senki nem megy sehová. De ettől még van egy Acnologiánk, akitől mindenki kúpol, és még a sárkányok pikkelyei is égnek állnak a neve említésére is. Úgyhogy bármikor feltűnhet, és a Ryuuou/Sárkánykirály cím mellé igényt formálhat a világ királya (Sekaiou ikszdé) címre is. Arról nem is beszélve, hogy van még egy Zerefünk is...

http://mangastream.com/read/fairy_tail/90089230/21
Egy sárkányt végül is sikerült visszaküldeni a kapun. Csak éppen Fairy Tail módra "nyitották ki" neki a kaput. Nevet

« Utoljára szerkesztve: 13 jún 21, 21:37:55 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #6423 Dátum: 13 jún 21, 21:42:56 »

Már megint... Komolyan mondom egyre silányabb lesz ez a manga. (Natsu hozza a formáját.) Mashima csinálj már valamit a fejeddel...
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 21, 21:44:36 írta dreamfolow » Naplózva

Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #6424 Dátum: 13 jún 21, 21:58:18 »

Én szívesen látnék egy hivatalos karakternépszerűségi szavazást, amit Mashima hirdetne meg. Több mangánál is volt rá példa, itt is lehetne. Mosolyog Nagyon kíváncsi vagyok, hogyan teljesítene néhány szereplő.
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Depres
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 161


« Válasz #6425 Dátum: 13 jún 21, 22:01:26 »

... Rogue egy olyan világban élt 7 évig, ahol minden nap ilyen fenyegetések néztek rá, és valószínűleg ott is voltak sárkányok akikkel harcolhatott + megkapta Sting erejét + lacrima (bár ez a kettő lehet hogy ugyanaz)...

Abban a világban csak egy fenyegetésről tudunk, Acnologiáról. Ott nem lett kinyitva (vagyis be lett csukva) az Elsötétülés kapu, nem jöttek át a sárkányok.
akkor áruld el nekem, hogy kin fejlesztette ki a sárkányirányítást, Stingen vagy Minerván?Nevet nem belekötni akarok, de csak akkor lehet becsukni valamit ha ki is nyitják, szerintem pár sárkány biztos átjött, gondolom pont ezek, vagy még akár több is, talán ezért ismerhette őket név szerint. Mondjuk olvashatta Zeref valamelyik könyvéből is, vagy megtudhatta valahonnan, valakitől(akár egy sárkánytól is) vagy akár ő maga fejleszthette ki. Szerintem logikusabb, hogy úgy jött ide, hogy már próbálta az irányítást máskor is. Mondjuk nem sokra ment vele Atlas Flame esetében például-.-, amit még mindig nem hervertem ki, na mind1 ebbe ne is menjünk bele, mert lassan nekem is fejfájásom lesz mint Bastiannak.
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 21, 22:03:48 írta Depres » Naplózva
dosreis
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 849


Kakarottttooooo


« Válasz #6426 Dátum: 13 jún 21, 22:07:39 »

Én szívesen látnék egy hivatalos karakternépszerűségi szavazást, amit Mashima hirdetne meg. Több mangánál is volt rá példa, itt is lehetne. Mosolyog Nagyon kíváncsi vagyok, hogyan teljesítene néhány szereplő.

Kár hogy nem üzenhetünk a mangakának mert nem tartom valószínűnek, hogy tartana ilyet. A legtöbb mangánál ilyenkorra már szokott lenni 1 talán 2 szavazás akár. De valóban nagyszerű lenne. komolyan el is gondolkodtam kire szavaznék Mosolyog
Naplózva
vaniliaspudinglover
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 286



« Válasz #6427 Dátum: 13 jún 21, 22:42:49 »

a részről: nekem tetszett!
szerintem már ideje volt leverni ezt a pipogya bosst. én kifejezetten szeretem a gonosz karaktereket, de ez a mostani:
1 nagyon jöttment feelingje volt, tehát 1x csak feltűnt és semmi felvezetőt nem kepott...
2 hülye ötlet, hogy pont egy rougo kaliberű valakiből akár 50 év múlva is erős lesz... alapból rougo egy senki, nem hinném,    hogy akár jó akár rossz oldalon megérdemelne boss szerepet:D
3 a személyisége is elég irritáló volt... kicsinyes, most komolyan az egykori házikedvencével, macskájával jön... kicsinyes...
4 a karakterdesignja, ami nálam kb az utolsó szempont, mert annyira nem érdekel, de ahhoz is csak annyit, hogy nagyon b-zisan néz ki

ezek után érhető, hogy nem tartom későinek, hgy kiütötte natsu:D úgyhogy tetszett:)
Naplózva
evilraven
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #6428 Dátum: 13 jún 21, 22:46:19 »

Akkor megírom az első hozzászólásomat Nevet

Részben egyetértek a többséggel. Viszont Natsut is meg lehet érteni, hogy miért nem akar kidőlni.  A gyűlölet, amit JR iránt érezhet adhat neki egy kis löketet (mert ha tényleg érez valami Lucy iránt, akkor gyűlölheti JR-t, kb 2 órája ölte meg a szeme előtt JLucyt, ha valaki látná, hogy a "Lucyját" megölik a jövőben, az a személy is bepipulna a gyilkosra Nevet)

Viszont így sem lenne semmi esélye JR ellen. Szerintem is Atlas csapta le (mintha egy nagyobb kővel megdobnál egy macskát, kb méretarányosan Nevet). Natsu nem tolt el semmi mágiát, a tűz körülötte Atlastól származhat. Korábbi hozzászólásokban írtátok, hogy a mágikus támadásokra van valami "védelme" a mágusoknak, de ez tisztán fizikai ütés volt, JR-t csak rosszul érintette a gyomros, nem hinném, hogy tényleg kidőlne végleg. Várom, hogy felkeljen és elp*csázza Natsut, kijárna neki egy nagyobb verés.

Bosszantó, hogy Gazillet és Laxust alig láttam eddig harcolni, nem mintha a többi sárkányölő sokszor szerepelt volna...
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #6429 Dátum: 13 jún 21, 22:57:23 »

Idézet
3 a személyisége is elég irritáló volt... kicsinyes, most komolyan az egykori házikedvencével, macskájával jön... kicsinyes...

Teljesen összefüggéstelen ez a mondatod.
Várj, segítek. Kicsinyes jelentése az értelmező szótár szerint: mindent (különösen pénzt) magának megtartani akaró; zsugori, fukar.
Ja, és nem Rougo (Rúgó?) a neve.

Nekem egyébként tetszett a kinézete, azzal nem volt igazán gondom. Bár színesben tuti szőke lesz a haja, ami kissé szokatlan lenne. A karaktere is tetszett, nagy ugrás volt a gyakran siralmas és rezignált jelenlegi Roguehoz képest.

Idézet
nem hinném, hogy tényleg kidőlne végleg. Várom, hogy felkeljen és elp*csázza Natsut, kijárna neki egy nagyobb verés.

Nem fog felkelni.
És mindegy, hogy Atlas ütötte-e ki (dobta le?), megint Natsut ünnepelik majd sztárként. A csatába meg mindenki azt lát majd bele, amit akar.

Bár lényegtelen, mi történt, ha nincsenek sárkányok és jövő Rogue, lesz majd Acnologia és Zeref, remélem ők nevükhöz hűek maradnak.


Naplózva

vaniliaspudinglover
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 286



« Válasz #6430 Dátum: 13 jún 21, 23:10:57 »

Saphira:
a kicsinyest úgy értem, hogy ha már világuralomra tör egy gonosz, akkor ne a hülye macskájával jöjjön, hanem nagyobb dolgokkal:D:D pl:kiírtja magnolia mágusait, a civileket meg a szolgáiva teszi

kicsinyes sokféle képpen lehetsz... lehetsz pénzben, de a stílusod is lehet kicsinyes pl:meghívod a legjobb haverod egy üdítőre és 2 nap múlva szeretnéd a haverodtól elkérni az üdítő arát
remélem érted:)

ja és az, hogy nem jegyeztem meg, hogy írják a nevét csak azt mutatja, hogy:
1 nem vok túl nagy ft fan
2 rougoue vagy h írják tényleg egy senki
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #6431 Dátum: 13 jún 21, 23:22:59 »

Eddig kb ez a két oldal volt Atlasz tápolt  Natsu erejéről.

Itt látszik, hogy J Vadóckát egy kissé meglepte.
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/333/8

Itt pedig a nem kicsi buff hatása.
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/333/9

Aztán mutogat a manga mindenkit s nem látjuk nagyon a harcot

Ami itt folytatódik.
http://mangastream.com/read/fairy_tail/90089230/11


Szerintünk Atlas lángjai miatt Natsu erősebb lett valamivel, mint 2DE J Vadócka, de az utóbbi a képességeinek jellege miatt ki tudta egyenlíteni  a harcot.


Egyébként itt Nem Atlas hajítja neki Natsut J Vadóckának?
http://mangastream.com/read/fairy_tail/90089230/17


Reggel elsőre nekem sem tetszett, úgy voltam vele, hogy az egész egy túl hirtelen dolog, mintha Hiro se a Kapu elpusztítása dologgal, se Natsu vs J Rouge harccal nem akarna sokat foglalkozni, és egy "deus ex machina révén" hirtelen megoldja  mind a kettőt.

De most így, hogy a hsz miatt kicsit utána olvastam egy picikét érdekesebb.

Meg ezt a gyors megoldás dolgot úgy érzem követni fogja egy derült égből villámcsapás.
Igen egy picit számítok Achnologia megjelenésére a kövi egy-két fejezeten belül.

-------------

A másik irónia pedig...  ikszdé

Sárkány hajít....
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/331/8

...és talál.
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/331/10

Majd még egyszer.

Sárkány hajít...
http://mangastream.com/read/fairy_tail/90089230/17

...és úgy néz ki Atlasnak nem olyan j a célzókája, de az irányt eltalálta.
http://mangastream.com/read/fairy_tail/90089230/21

Vagy ez a kettő mágnest kajólt a mágia játékok ideje alatt.  Pojén
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 21, 23:46:57 írta Shiro » Naplózva

Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #6432 Dátum: 13 jún 22, 00:39:25 »

Bár lényegtelen, mi történt, ha nincsenek sárkányok és jövő Rogue, lesz majd Acnologia és Zeref, remélem ők nevükhöz hűek maradnak.
Majd ha a GOT-ban csak a gonoszak fognak halni Nevet
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Sternritter Zanpakuto
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 314



« Válasz #6433 Dátum: 13 jún 22, 06:29:55 »

Bár lényegtelen, mi történt, ha nincsenek sárkányok és jövő Rogue, lesz majd Acnologia és Zeref, remélem ők nevükhöz hűek maradnak.
Majd ha a GOT-ban csak a gonoszak fognak halni Nevet

hát ez epic fejezet volt Mosolyog nemcsak Motherglare és Jövő Rogue fekszik ki, de a Kapunak is kampec delores.  Nevet
Most jó pár szálat felkaphat Mashima sensei.
1. Zeref- Acnologia- Grimoire Heart maradék
2, Raven Tail - fekete apró lény Obrából (nagy hiba hogy Gajeel lelepleződött, adukártya lehetett volna még.
Makarov hibázott amikor benevezte!)

u.i: most nem kéne Jövő Rogue-nak eltűnnie? a tér-idő szabályai szerint?  Technikai KO


Naplózva

"Ha valaminek erős magja van, nem törik el, ez igaz kardokra és emberekre is" - Musica (Rave Master)

Szupercsapatom:
Songoku, Natsu, Kurosaki Ichigo, Monkey D.Luffy, Inuyasha, Yusuke Urameshi, Naruto, Edward Elric, Touta Konoe, Haru Glory, Meliodas, Toriko, Oga Tatsumi & Beelze.
Nők:
Android 18, Erza, Inoue Orihime, Nico Robin, Sango, Kurama, Temari, Karin,Kirie, ELIE, Ultear, Motoko Kusanagi, Lina Inverse, Ms. Marvel.
Egyéb: Batman, Hour Man, Hulk, Pókember, Vasember,Baymax, Spawn
Zeref
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 251



« Válasz #6434 Dátum: 13 jún 22, 11:36:07 »

Én is a negatív oldalon állok, de nem írom le az okokat, mások már megtették.

Amúgy remélem nem hozza be Zerefet és Acnologiát ebbe az arcba. Na jó, Acnologiát még értem, de Zerefnek nem lenne túl sok köze ehhez az Archoz, nem?

Én örülnék ha Zeref, Tartaros, a 10 Szent Mágus 4 ishvali tagja és egyéb elvarratlan szálak külön arcot kapnának.
Naplózva

"Mert álom a bűn és álom a jóság,
De minden álomnál több a valóság"
- Karinthy Frigyes
Oldalak: 1 ... 427 428 [429] 430 431 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!