24 máj 18, 14:52:30 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 426 427 [428] 429 430 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1779299 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #6405 Dátum: 13 jún 21, 16:00:03 »

Ha már Zerot emlegettétek, akkor Erigor legyőzése is hasonló volt smirksweat
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/019/17

@ULTRA

Sokszor mondtam már, de megismétlem: nem dráma kell, hanem izgalom. Sajnos izgalomból elég kevés van mostanság. Ha akad, akkor egy fejezet alatt elérik, hogy sokáig megint ne legyen. Noexpression

@FacePalm

Nézd meg Jövő Rogue szemeit. Ha ez nem kiütés, akkor mi a szösz? Továbbá, nem Atlas Flame győzött, mert Jövő Rogue az, aki irányítja a sárkányokat, vagyis a fő gonosz, akit Natsu vert le. Atlas a kapu elpusztításában segédkezett, plusz Motherglare ledöntésében.

Megjegyzés: Már ébredezgetnek... ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 21, 16:05:36 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Blazed
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #6406 Dátum: 13 jún 21, 16:04:04 »

Ahogy sokan mondták, teljesen egyértelmű, hogy a főszereplő veri le a főgonoszt, nem is értem mit kell ezen felháborodni, megszokhattátok volna.Nemrég kezdtem el a Dragon Ball-t nézni és azt halálra untam amikor SonGoku nekiáll gyúrni 1 hetet/hónapot/évet, majd elver mindenkit. Az FT-ben pont az tetszik, hogy Natsunak mindig segít valaki és nem saját erőből lesz szuperbrutálüberkemény.J-Rouge szerintem az eddigi legkirályabb főgonosz, remélem egy ilyen karaktert nem fog úgy elpazarolni, hogy egy hosszú kemény harcban nagy nehezen leverik. Kelljen fel szépen tiplizzen, ha már elkezd szarul állni és majd térjen vissza ismét egy jó kis tervvel a világ meghódítására. Most pedig remélem valami új ismeretlen ellenség feltűnik pl. Acnologia gonosz ikertestvére vagy nemtudom.
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #6407 Dátum: 13 jún 21, 16:16:24 »

Én említettem meg ezt a Zero hasonlóságot és mindenki félreértelmezi. >.<# Nekem nem az a bajom, hogy ugyanazzal a mozdulattal verte le mindkettőjüket, hanem az, hogy a mozdulat következményeként pontosan azt zúzta le amit kell, mint a Nirvana lachrimáját. Ha nem zuhant volna pont a kapura, akkor meg sem említem.
Ha úgy nézzük, akkor a naplós száll teljesen felesleges volt, mert mindenképp elpusztult volna a kapu. Ha most valami változás történik az idősíkokban, akkor sokkal jobb lett volna pl.Lucyra nézve, hogy magától találja ki a következményeket és nem használ hozzá segítséget.

J-Rougetől meg még várok valami nagyon erős támadást, mert a sárkányirányításon kívül nem mutatott túl sokat.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
FacePalm
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4


« Válasz #6408 Dátum: 13 jún 21, 16:29:28 »


@FacePalm

Nézd meg Jövő Rogue szemeit. Ha ez nem kiütés, akkor mi a szösz? Továbbá, nem Atlas Flame győzött, mert Jövő Rogue az, aki irányítja a sárkányokat, vagyis a fő gonosz, akit Natsu vert le. Atlas a kapu elpusztításában segédkezett, plusz Motherglare ledöntésében.

Akkor most belinkelem neked a képet. Mosolyog

1. kép: http://img.mangastream.com/m/3/90089230/8957a15439e6e15244b23ebcb94bca7f.png

Itt ugye Atlas szól netsunak majd nyom neki egy löketet. ^^

2. kép: http://img.mangastream.com/m/3/90089230/0644d186776f372f867bab280adc55ee.png

Natsu betalál. J. Rouge elájul. Nincs ezen mit ragozni, tőled elvártam volna hogy észrevedd (elvégre tőled látni normális hsz-t) hogy Atlas buffolta fel Natsut azért tudott erősebb fejelést bevinni.

A kövi képen Rouge kifeküdt szép szemekkel igen. De mint mondtam Natsu is igen sokszor kifeküdt már a történet során. Mégis felkelt. kacsint Ez még nem győzelem teljesen. De ha az is teljesen mindegy mert tuti hogy magukra hozták a nagyobb poklot is.

A másik dolog hogy Atlast egyáltalán nem irányította Rouge. Ezért is állt át Natsu mellé nem rémlik? Nevet

Atlas meg ugye benyomta a kaput Mother-kával ez tény. Ezt nem is firtatom. Szóval nem olyan egyszerű győzelem ez mint azt megzsokhattuk Natsutól. Amúgy ha már szemek. Natsu jobb szeme sem épp egészséges állapotban van bár lehet be van csukva ne hogy bele folyjon a vér.
Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #6409 Dátum: 13 jún 21, 16:50:24 »

Nem mondom, kisebb fejfájást kaptam a hozzászólásodtól.  smirksweat

1. Te magad ismered el, hogy Atlas buffolta fel Natsut, hogy erősebbet fejelhessen. Akkor miről is beszélünk? Atlas segített Natsunak, hogy kiüsse Jövő Rogue-t. Ilyen egyszerű. Nem Atlas győzte le, ő csak segédkezett. Ha Atlas vitte volna be Jövő Rogue-nak a találatot, akkor Atlas győzte volna le Jövő Rogue-t Natsu segítségével és nem fordítva. Ha annyira akarod, akkor mondhatjuk azt, hogy Atlas legyőzte Mothergalre-t, de Jövő Rogue-t semmiképpen nem ő fektette ki. Azt meg senki nem vitatta, hogy Natsu nem a saját erejéből győzött. Maga a tény, hogy megint győzött, ráadásul a semmiből (lényegtelen milyen módszerrel) nevetséges. Téma lezárva.

2. Írtam én olyat, amiből azt lehet leszűrni, hogy fogalmam sincs arról, hogy Atlas nem áll irányítás alatt? Nem. Többes számban fogalmaztam a sárkányokról célozva arra, hogy Jövő Rogue a gonosz, aki irányítja őket, akit most Natsu levert. Külön oda kelett volna írnom, hogy Atlast nem irányítja, amit már mind tudunk?  Noexpression

3. Amikor Natsu kifekszik, akkor sosem a hátán fekszik, fehér üres szemekkel, mint most Jövő Rogue. A Natsu-féle padlófogásoknak épp az a lényege, hogy ne lássuk a szemét, így nem tudhatjuk, hogy tényleg ki van-e ütve, vagy éppen erőlködik, hogy felálljon, ami nagyjából mindig az utóbbi.

4. Csiszolj a stílusodon kérlek. Gúnyt esetleg némi sértegetést érzek a hozzászólásodból.

« Utoljára szerkesztve: 13 jún 21, 17:32:16 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
felcsi88
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38


« Válasz #6410 Dátum: 13 jún 21, 17:06:24 »

Nem bírtam megállni hogy ne írjak a sok utálkozónak 1-2 sort, főleg azoknak akik " nyee jövő rouge-t ilyen hamar kitütötte mert mindig csak erősítik stb közbe meg semmi edzés , meg csak úgy a levegőből szedte a hipe ot  felfogással élnek.

Eddig az egész FT ben a séma :

natsu sima tüzet eszik visszanyeri az erejét
natsu jó minőségű tüzet eszik ( pl Gerardtól kapottat) hatás kb mint etherionnál vagyis Dragon force
natsu Atlas flame lángot eszik -> elpicsázza azt a főnonoszt aki  ugyan úgy tudja a DF et tud használni csak magától+ 2eleme van +7 év előny  igen

Nem tudom ez miért furcsa, de 1 dolgot mondjanak meg ezek az emberek:

Egy olyan lénytől kapott erő mint a sárkányok akik kb a legerősebbek a világon, akiket csak az arra kiképzett sárkányölők tudnak legyőzni, ráadásul még a saját elemét kapja ettől a sárkánytól amit felfal, kérdem én ennyire kis jelentőséget tulajdonít mindenki annak hogy egy ilyen erő hatására kerül a gonosz fölé ? kit érdekel hogy 2 eleme van natsu 7 évvel ezelőtt 2jüket elverte    7 év előny ?Az idő ilyen szempontból irreleváns semmi nem garantálja hogy x idő amivel előrébb vagy mint a másik akkora előnyt biztosít mint a saját elemedet kapni 1 saritól + nem véletlenül natsu kapta a tűz elemet kb a legpusztítóbb elemként van feltüntetve mindenhol szóval ezen sztem nem kell meglepődni látsd pl Bleach

Ja és még 1 dolog azt szerintem senki sem gondolja komolyan hogy amióta kinyitották a kaput mondok 1 számot 15 manga fejezet óta ami lehet sok, akkor most legyőzte és vége, valószínűleg fel lesz itt még építve a történet ez csak egy pillanatnyi elmeállapot egyáltalán nem biztos, hogy legyőzte, honnan veszitek hogy nem lesz kitalálva valami hasonló pl mint:

1. ez csak egy árnyékklón volt
2. esetleg kettő van belőle mint gerardból mármint kettéosztva
3. vagy azaz árnyék belepiszkál a dolgokba ami rouge-t csesztette

vagy mit tudom én nem az én asztalom a kreatív ötleteket kigondolni csak attól hogy most van valami, kitudja később mi lesz.

Gray is mikor meghalt jujj sz*r el lett rontva meghal  1 jó karakter aztán kövi fejezetbe
vissza lett tekerve 1 p et és probléma megoldva ment tovább a következő szálon a történet szóval nem értem mire jó elhamarkodottan ítélni biztos hogy nem így lesz vége még alig hogy elkezdődött ez az egész.
Naplózva
dosreis
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 849


Kakarottttooooo


« Válasz #6411 Dátum: 13 jún 21, 17:08:59 »

Ahogy sokan mondták, teljesen egyértelmű, hogy a főszereplő veri le a főgonoszt, nem is értem mit kell ezen felháborodni, megszokhattátok volna.Nemrég kezdtem el a Dragon Ball-t nézni és azt halálra untam amikor SonGoku nekiáll gyúrni 1 hetet/hónapot/évet, majd elver mindenkit. Az FT-ben pont az tetszik, hogy Natsunak mindig segít valaki és nem saját erőből lesz szuperbrutálüberkemény.J-Rouge szerintem az eddigi legkirályabb főgonosz, remélem egy ilyen karaktert nem fog úgy elpazarolni, hogy egy hosszú kemény harcban nagy nehezen leverik. Kelljen fel szépen tiplizzen, ha már elkezd szarul állni és majd térjen vissza ismét egy jó kis tervvel a világ meghódítására. Most pedig remélem valami új ismeretlen ellenség feltűnik pl. Acnologia gonosz ikertestvére vagy nemtudom.

Csak tudod, a dragonball izgalmas volt mindíg. Frezze-t csak úgy veri le hogy áttalakul mert túlélte a a legerősebbjét gokunak. Cell-t nem is ő veri le, és utánna egy hoszabb időre már nem is Goku van a középmezőnyben. Itt az van , hogy Natsu képes így úgy mindenkit laposra verni, és valahogy mindent jól csinál, közben rengeteg mellékszereplő van akikben rengeteg a fantázia, de kidolgozatlanok, pedig ezek képesek lennének dobni az egész mangán.
Igen Jövő Rogue valóban nagyon király és pont ezért aggaszt , hogy alaból majdnem kinyírta Natsut , most meg simán legyőzi, és minden problémát megold az összetartozás és a saját jövőnk erejével. Most ha a Dragonballt nézzük hasonlatnak, ot azért a mellékszereplők is kidolgozotak voltak, és használva is voltak mindíg. Itt már nem is erölködik azon, hogy megfelelően felhasználja őket, bár mondhatjuk , hogy a túl sok szerepkő nagyon elhúzná a storyt , ha mindegyikre odafigyelne. Pedig azért tök jól meglehetne oldani , hogy több szereplő is egyszerre harcol, és nem iylen villámpárbalyok történnek. Lehet , hogy pl most mikor gray meghalt , az hozzátartozna a történethez, és lehetett sejteni , hogy feltámaszta mert ez a fairy henatil de akkor is, izgalmas volt, a legizgalmasabb 1-2 fejezet volt már nagyon régóta.
Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #6412 Dátum: 13 jún 21, 17:28:31 »

@felcsi88

Röviden és tömören: Natsu már a 332-333. fejezetben kapott Atlas Flame lángjaiból. A mostani fejezetben Jövő Rogue még mindig messze uralta a harcot, tehát semmi jele nincs annak, hogy Atlas lángjai hatalmas erőt adtak volna neki. Aztán jött a Szentbeszéd és a kiütés a semmiből. A semmiből a kulcsszó. Nem utalt arra semmi, hogy kiütik Jövő Roguet, hiszen dominálta a harcot. Ha Natsu hatalmas erőt kapott volna Atlas lángjaitól és sarokba szorította volna Jövő Rogue-t, akkor azt mondom, hogy benne volt a pakliban, hogy befejezi egy végső támadással. Nem ez történt. A semmiből ütötte ki, a nagy, szomorú, büdös semmiből. Nemyóó

Szerintem eléggé kifejtettem mitől negatív az álláspontom. Akinek meg pozitív a fejezet elolvasása után, az ne úgy jöjjön ide, hogy kiossza az utálkozókat. Legyen büszke arra, hogy azon kevés ember közé tartozik, akinek más a hozzáállása az események láttán.
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 21, 17:30:58 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #6413 Dátum: 13 jún 21, 17:43:57 »


Nem bírtam megállni hogy ne írjak a sok utálkozónak 1-2 sort, főleg azoknak akik " nyee jövő rouge-t ilyen hamar kitütötte mert mindig csak erősítik stb közbe meg semmi edzés , meg csak úgy a levegőből szedte a hipe ot  felfogással élnek. 
Nem azzal van a baj, hogy Natsu, hogy győzte le, mi erősítette, hanem, hogy J-Rouge szinte nem is mutatott semmit. Egyetlen egy "neveisvan" támadást használt Natsu ellen összesen. Egy főellenségtől ez elég kevés nem? kacsint  Még csak azt sem lehet mondani, hogy megerőltette magát.

natsu sima tüzet eszik visszanyeri az erejét
natsu jó minőségű tüzet eszik ( pl Gerardtól kapottat) hatás kb mint etherionnál vagyis Dragon force
natsu Atlas flame lángot eszik -> elpicsázza azt a főnonoszt aki  ugyan úgy tudja a DF et tud használni csak magától+ 2eleme van +7 év előny  igen 
Ezzel nem is lenne baj csak a 332-es fejezet fele! arról szólt, hogy Natsu tömi magába Atlas Flame lángjait.

Gray is mikor meghalt jujj sz*r el lett rontva meghal  1 jó karakter
Az, hogy meghal nem nagyon izgatta senkit, hanem az, hogy Urtear felfogja magát áldozni érte. Nevet Urteart jobban sajnáltuk. xD
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #6414 Dátum: 13 jún 21, 17:54:45 »

Kifejezetten nem tetszett a mai fejezet.
Natsu csak ugy a semmiből kiüti J-Rogue-ét?nemrég még épp Natsu feküdt a padlon.
Szerintem most,hogy nincs kapu,akkor valahogy csak heyreáll a rend.
Mert ugye azt irják,hogy új story kezdődik,tehét ezt a storyt mindenképp lekell zárni.
Atlas Flame Motherglare-t verte le,nem J-Roguet azt Natsu tette.
Remélem majd a kövi fejezetbe  nem a sárkáynok meg J-Rogue eltünése lessz a téma.
Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #6415 Dátum: 13 jún 21, 18:18:38 »

Akkor lehet, hogy Urtear is feltámad? Hümm-hümm Annak nagyon örülnék. Erről jut eszembe. Natsu és J-Rouge miért nem figyelt fel a visszapörgetett 1 percre?
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Depres
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 161


« Válasz #6416 Dátum: 13 jún 21, 19:09:25 »

Az jutott eszembe, hogy talán nem tették teljesen tönkre a kaput, Jövő Lucy is említette hogy egy törött kapun jött át és mintha a jövő Rogue is azt mondta volna, hogy a kapu már nincs olyan jó állapotban az ő idejében, lehet hogy az ő idősíkjukban is hasonló módon sérült meg, persze eléggé összetört, de úgy láttam még áll valamennyire, talán egy-két ember utazására még alkalmas, ezért nem tűnt el jövő Rogue, de ez csak egy gyenge feltételezés Amúgy attól még hogy összetört nem feltétlen kell Roguenak eltűnnie és a dolgoknak visszafordulnia.
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 21, 19:10:37 írta Depres » Naplózva
Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #6417 Dátum: 13 jún 21, 19:43:30 »

Szerintem a kapumegrondálódás az úgy volt hogy az ajtószárnyak megmaradtak,és a többi része sérült meg,de még felismerhető a kapu.Na most hogy Motherglare vagy ki lepihent a kapura,nemhiszem felismered hogy mi volt.
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
Chob
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 227


日本のファン


« Válasz #6418 Dátum: 13 jún 21, 20:10:12 »

Mi ez a nagy nem tetszés a rész iránt? Valamit tisztázzunk ezzel a  harccal kapcsolatban. Natsu az elején még mikor egyedül volt, akkor eléggé hátrányban volt ez tény. Viszont miután csatlakozott hozzá Atlas, onnantól már közelebb volt az egálhoz a meccs, ettől függetlenül  Rogue még így is erősebb volt picivel ezt a vak is látta. A mai részben 2 dolgo játszott fontos szerepet abban, hogy kiüthesse Natsu Rogue-ot. Az első az, hogy felhozta Froscht ezzel picit összezavarva Rogue-ot, a második pedig az a löket amit Atlas-tól kapott az nem volt kicsi, azért egy sárkány erejéről van szó, ezt nem kellene elfelejteni. Szóval nem Natsu egymaga, hanem ketten verték le Rogue-ot, tény, hogy neki is volt egy sárkánya de közel sem volt ellenfél Atlasnak. Egy kisebb összezavarás + egy erőteljes ultimate kombó, aki ezt még mindig nem érti meg az így járt. És még egyszer leírom mert tudom, hogy le kell. Nem egyedül verte el Natsu Rogue-ot hanem csapatban Atlas-szal. Egyértelmű, hogy egyedül esélye nem volt.
Amúgy az utolsó képen mi van Natsu bal szemével? Direkt sötétebb vagy megsérült?
Naplózva

FacePalm
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4


« Válasz #6419 Dátum: 13 jún 21, 20:18:00 »

Mi ez a nagy nem tetszés a rész iránt? Valamit tisztázzunk ezzel a  harccal kapcsolatban. Natsu az elején még mikor egyedül volt, akkor eléggé hátrányban volt ez tény. Viszont miután csatlakozott hozzá Atlas, onnantól már közelebb volt az egálhoz a meccs, ettől függetlenül  Rogue még így is erősebb volt picivel ezt a vak is látta. A mai részben 2 dolgo játszott fontos szerepet abban, hogy kiüthesse Natsu Rogue-ot. Az első az, hogy felhozta Froscht ezzel picit összezavarva Rogue-ot, a második pedig az a löket amit Atlas-tól kapott az nem volt kicsi, azért egy sárkány erejéről van szó, ezt nem kellene elfelejteni. Szóval nem Natsu egymaga, hanem ketten verték le Rogue-ot, tény, hogy neki is volt egy sárkánya de közel sem volt ellenfél Atlasnak. Egy kisebb összezavarás + egy erőteljes ultimate kombó, aki ezt még mindig nem érti meg az így járt. És még egyszer leírom mert tudom, hogy le kell. Nem egyedül verte el Natsu Rogue-ot hanem csapatban Atlas-szal. Egyértelmű, hogy egyedül esélye nem volt.
Amúgy az utolsó képen mi van Natsu bal szemével? Direkt sötétebb vagy megsérült?

Vééééégre!!! Valakinek leesett hogy mit írtam. Vagy legalábbis másnak is feltűnt ami nekem. Hihetetlen fordulatok. Nevet

Amúgy Natsu szeme szerintem csak be van csukva hogy ne folyjon bele a vér.
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 21, 20:19:02 írta FacePalm » Naplózva
Oldalak: 1 ... 426 427 [428] 429 430 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!