24 máj 17, 10:01:35 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 425 426 [427] 428 429 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1778193 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #6390 Dátum: 13 jún 21, 14:24:30 »

Marci1996:

kocacica8 arra célzott, hogy Natsu a kaput nem mágiával zúzta össze, hanem egyszerűen "csak" Mother Glare pár tonnája, tetemes térbeli kiterjedése és adamantiumkeménységű pikkelyei ártottak meg annak a túlméretezett pitvarajtóbak. Ja, és persze az, hogy néhány száz méteres magasságból beleszállt. Nevet
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
olcha94
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 170


.


« Válasz #6391 Dátum: 13 jún 21, 14:31:58 »

Sok emberrel egyetértek, különösen Saphira-val. Bastian szerint megosztó. Igaza van, bár én a kommentek alapján 1 embert látok csak, aki védte a fejezetet (kocacica8). Mindazonáltal ez a fejezet nem mozgatott meg bennem semmit. Akkora ökörség, és ez a szereplők ostobaságára vall, hogy nem jöttek rá, hogy J. Rogue-t el lehet tüntetni a kapu elpusztításával. Ebbe kajak egy napló nélkül nem tudtak volna belegondolni?... Főleg, hogy ott van velük Lucy meg minden. Ráadásul szerintem Mavis pont azért tűnt el az arcból, hogy erre ne jöhessen rá, mert ha bent marad, és mégsem jön rá, akkor a Nagy Tündértaktikus titulus megalkotása elég égő lett volna Hiro-ra nézve. Két szóval kifejezve, összegzésképpen: trágya volt. (mint azt ahogy már előttem páran megírták)

szerk.: Nem fogadom el azt az izzadságszagú választ, hogy "Ugyan már! A sárkányok támadnak! Ekkora nyomás alatt nem lehet belegondolni!"

De! Bele lehet! Ha Lucy-nek és Natsunak van ideje a baromkodásra, amikor egy komplett hentai előjátékot eljátszanak, akkor szerintem nincsen rajtuk akkora nyomás

szerk.: Azzal nincs baj, hogy Natsu mások erejével veri el mindig a boss-t, elvégre az egész manga "eszméje" a baráti szeretet és összetartás (Ó, mily csodás mondanivaló!) --> gyerekeknek készül elsősorban, a fanservice jelenetekkel meg az idősebbeket akarják megfogni
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 21, 14:38:55 írta olcha94 » Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #6392 Dátum: 13 jún 21, 14:39:25 »

Megosztónak továbbra is megosztó, csak a Natsu rajongók még nem bújtak elő. Ők megfogják védeni a fejezetet...A Natsu rajongók, akik nem unják a Megható Beszéd+Bumm=Győzelem képlet ismétlését Natsutól.  smirksweat
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 21, 14:43:55 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #6393 Dátum: 13 jún 21, 14:39:46 »

olcha94:

Ha a kapu elpusztítása olyan egyértelmű, akkor hogy-hogy itt még nem nagyon hangzott el? Pedig pont annyi infónk van, mint a "jó" oldalnak. ^^

Vagy csak én nem emlékszem, hogy valaki felvette és kifejtette azt a lehetőséget?
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
olcha94
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 170


.


« Válasz #6394 Dátum: 13 jún 21, 14:45:43 »

Logikus: ha valaki a jövőből a kapun jött át, akkor el kell pusztítani még a múltban a kaput. Ebben nincs semmi bonyolult.
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #6395 Dátum: 13 jún 21, 14:48:47 »

Logikus: ha valaki a jövőből a kapun jött át, akkor el kell pusztítani még a múltban a kaput. Ebben nincs semmi bonyolult.
Dehogynem van:
Vagy a kapu elpusztítása miatt újrakezdődik az egész Nevet Eltörlődni úgy se fog semmi, elvégre ha J-Rouge nem jön át, akkor a kapuba sem csapódik egy sárkány.

Jó tudni hogy ilyen sokan elolvassák az előző hszeket Nevet
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
olcha94
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 170


.


« Válasz #6396 Dátum: 13 jún 21, 14:49:51 »

Ilyen hozzászólást én is írtam anno, még amikor a jelen visszaállításáról volt szó. Akkor viszont vszeg még nincs vége az arc-nak
Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #6397 Dátum: 13 jún 21, 14:51:04 »

Logikus vagy nem logikus, az eredeti terv az volt, hogy visszamennek az időben, hogy megöljék Zerefet, amíg még nem halhatatlan. Ha végét ért volna a sárkányos probléma, akkor biztos vagyok benne, hogy felvetették volna, hogy hajtsák végre a tervet. Ahhoz pedig szükség van a kapura, így az elpusztítás gondolata sem merült fel senkiben.^^
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #6398 Dátum: 13 jún 21, 14:51:44 »

olcha94:

Így a fejezet után már persze, hogy logikus.

Sabaku:

A te idézett hsz-ed is már a fejezet megjelenése után íródott. ^^
Vagy az utóbbi hsz-ed utolsó sora nem nekem szólt? ^^
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 21, 14:55:14 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #6399 Dátum: 13 jún 21, 15:08:03 »

Pontosan Nevet Ha neked írtam volna, akkor azt jeleztem volna valamilyen módon. olcha94-nek szólt, hogy azért közel sem olyan logikus a dolog mint az ember azt akár utólag is gondolná.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #6400 Dátum: 13 jún 21, 15:11:30 »

Marci1996:

kocacica8 arra célzott, hogy Natsu a kaput nem mágiával zúzta össze, hanem egyszerűen "csak" Mother Glare pár tonnája, tetemes térbeli kiterjedése és adamantiumkeménységű pikkelyei ártottak meg annak a túlméretezett pitvarajtóbak. Ja, és persze az, hogy néhány száz méteres magasságból beleszállt. Nevet
Najó, ez tiszta sor Nevet A probléma az hogy már megint kinek a jóvoltából oldódnak meg a dolgok.Akárki betörhette volna azt a kaput,felőlem akár Nichiya is,meg mennyi lehetőség lett volna benne hogy Gray,Juvia meg Leon kombóznak,vagy Gazille,vagy akárki.De nem,megint Natsu töri be,aki szerintem már annyi vért vesztett ami egy sárkányban nincs,meg olyan csontja is összetört már ami nem is létezik meg elvileg 7 évnyire le van maradva J-Rogue-tól mégis ő a Terminátor.Atlas Flame ad neki egy kis lendületet és már a fél bolygót lezúzta.
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 21, 15:12:39 írta Marci1996 » Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
hagabi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 397

gman kiválasztottja


« Válasz #6401 Dátum: 13 jún 21, 15:15:32 »

Bastian ... ez nem jött össze ... én, mint Natsu rajongó mondhatom, hogy ebben az arcban olyan mértékűt esett a szememben a karaktere, hogy az hihetetlen. Nevet Mashima nagyon szépen elkövette azt a hatalmas hibát, ami nem csak mangát, hanem egy filmet vagy regényt vagy bármi mást el tud cseszni. Ez pedi az, hogy egyetlen egy emberre építi az egészet. Hiába hangoztatja, hogy a manga a barátságról és összetartásról szól, ebben az arc-ban egyértelmű lett az, hogy a lényeg az, hogy Natsu minden útjába kerülő ellenséget elpicsázzon. Az pedig mindennek a teteje, amit előttem is említettek, hogy teljesen ugyanúgy ütötte ki J. Rugoet, mint Zerot.
Annyi érdekes dolgot ki lehetett volna ebből az egészből hozni, hogy az valami hihetetlen. Például, ha tényleg bekövetkezik az, hogy átjön a 10 ezer sárkánykoma és kénytelenek lesznek valami úton módon az időutazást megcsinálni. Ez klisé? Igen, az időutazás klisé, de akkor is sokkal jobban megnéztem volna, hogy a múltban hogy nézett ki Fiore, mint ezt az értelmetlen csatározást.
OFF: Érdekes, Oda sensei annyira jól meg tudja oldani a dolgokat. Már maga a képzelőerő is, hogy annyi féle képességet kitaláljál szerintem figyelemre méltó. Ha megnézzük a világot amit alkotott akkor ott is láthatjuk milyen erősek a karakterek. De mégis tud mindig meglepetést okozni (Bartolomeo stb.) Az FT-ben minden arról szól, hogy nagyobbat üss. Ehhez képest, ha összehasonlítom az FT céhet meg a Mugiwara csapatot, hát a kalózok igencsak megennék az egész céhet reggelire.  smirksweat

Szóval összességében a fejezet nem tetszett. Nekem az a véleményem, hogy Mashima sensei egyszerűen túl türelmetlen és nem dolgozza ki rendesen a történetet vagy akár karaktereket.
Naplózva
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #6402 Dátum: 13 jún 21, 15:28:02 »

Ez a manga továbbra is a humorol szol meg a csajokról Nevet Nem kell realitást keresni ez nem az. Könnyed szórakozás , és nem dráma. Van elég más manga amiben van sok sok drága meg halál akinek az kell azt olvassa .
Naplózva
dosreis
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 849


Kakarottttooooo


« Válasz #6403 Dátum: 13 jún 21, 15:41:40 »

Igen, csak ebben egyik sem volt benne, s ez a rész nagyából mélyen alul múlta az előző pár részt , ahol végre sikerült egy kicsit emelni a színvonalon. Úgy tűnik Natsu már annyi mindenkit vert el , hogy nem tudott neki mást kitalálni mint amivel Zerot is leverte vagy kit. Tényleg sok a mellék szereplő akik még izgalmasabbak is lehetnének ha rájuk is figyelne (nem csak a natsu tápolásra), és akkor a story is sokkal jobb meg izgalmasabb lehetne. csak megszokásból olvasom már a mangát , régen még úgy ahogy elmentem de pl ez a fejezet is bebizonyította , hogy értelmetlen az egész mert Natsu mindíg nyer, nem más soha sem más csak ő. Annyit kiemelnék , hogy ez már nem könnyed szórakozás , hanem könnyed ismétlés és unalom, de persze kinek mi.
Naplózva
FacePalm
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4


« Válasz #6404 Dátum: 13 jún 21, 15:48:25 »

Úgy látom nem sok embernek esett le hogy nem Natsu győzött hanem Atlas Flame. Jó persze Natsu fejelt de nem saját erővel nyert. Amúgy azon kiakadni hogy ugyan úgy győzött mint anno Zero ellen szánalmas és röhejes.

Ennyi erővel akadjunk ki minden fejezetnél amikor tűzmágiát használ, vagy Erza páncélokat, vagy Lucy szellemeket és sorolhatnám. Nem tudom ki mit várt hogy fog nyerni Natsu de remélem nem azt hogy a semmiből kapni fog egy új erőt mondjuk villámló tűzi-fa támadás. Na kb ilyen random shit-et tudott volna Mashima is kitalálni aminek semmi értelme nem lett volna.

Ami a fejezetet illeti úgy látom az sem esett le senkinek hogy Natsu még nem feltétlen nyert szimplán csak földre került J. Rouge. De ha jól láttam még nem számolták ki.  smirksweat

A kapu bezúzása tök logikus senki más nem ilyen elvetemült a céhben hogy bezúzzon egy kaput.

Ráadásul a kapu eltörlése nem egyenlő azzal hogy most minden happy lesz eltűnnek a sarik J. Rouge-al együtt és helyre áll a rend és a béke. Francokat. Ha a siránkozás helyett néhányan gondolkodnának is kicsit rájönnétek hogy Mashima a büdös életbe nem csinált még olyat hogy egy harcot csak úgy félbe vágott mint most. Egyértelműen nagyobb terve van különben nem zúzta volna be a kaput. kacsint

Szerény véleményem szerint most szabadították el a poklot azáltal hogy bezúzta Natsu a kaput.

Ez több dolgot is magával vonzhat.

1. Egy újabb idő folyam aminek következtében átkerülünk 700 évvel korábbra amikor is először volt a mágia játékok jobban mondva a Sárkány király ünnepe vagy mi is a neve.

2. Visszatérünk Natsu, Gazille és Wendy idősíkjában amikor is ténylegesen az ő életüket élték nem mint most. És megtudjuk róluk hogy kerültek ide és kik is ők hány évesek stb.

3. Kaput bezúzták de nem fog semmi sem változni.

4. Mivel a kapu elnyeli a mágiát gondolom tele van mágiával ezáltal az a rengeteg erő felszabadul és valami les vele.

5. Megjelenik Acnologia is vagy még nagyobb ellenség mint pl Zeref.

És még sorolhatnám mennyi féleképp meg lehet oldani ezt a dolgot. De hát kritizálni egyszerűbb mint gondolkodni. Okozott már nem kevés meglepetést Mashima nem lepődnék meg ha az a bizonyos meglepetés amit írt Twitteren most következne be majd.

Nem igaz hogy nem fáradnak bele egyesek napról napra a sok baromságba amiket leírnak a fórumba. Jókat röhögök néha a kommenteken. Amúgy meg azért nem élvezi itt a többség a mangákat mert lassan már napi 24 órában hetekig elemeztek egy oldalt egy fejezetből amíg ki nem jön a másik. Így nem is lehet semmit sem élvezni. Na meg meglepődni dolgokon. kacsint  bow

Amúgy meg még mindig nem Natsu az igazi főszereplő, hanem Lucy, szóval gratulálok mindenkinek aki erre tippelt.  bye bye

Ja és miért sírtok hogy mindig Natsu győz? Akinek ez nem tetszik minek olvas Shounen mangát? Mindig a főhős győz nem? DE! Ennyi! Ráadásul mint írtam nem ő győzött hanem Atlas Flame.

Ja és a legszebb már lassan az idejét se tudom mikor szerepelt hosszabb ideig Natsu mostanában szóval nem értem mi a bajotok vele. És nem, nem csak ő győz mindig rengetegszer nyomták már le Natsut. Csak valaki mindig segített neki felállni. És a többi céh tag is állandóan győz a végén szóval...

Persze kövessük a csordát és utálkozzunk a fejezetre az könnyebb mert menő együtt utálni valamit. Nevet
Aztán majd jön a fordulat és meg a pálfordulás hogy jaj de epic ez a manga nem is vártam hogy ilyen meglepit tol elénk Mashima.  smirksweat
Naplózva
Oldalak: 1 ... 425 426 [427] 428 429 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!