24 máj 17, 11:00:17 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 423 424 [425] 426 427 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1778216 alkalommal)
0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #6360 Dátum: 13 jún 18, 13:02:07 »

...mert ha hideg lennék, akkor hullának neveznének. ikszdé
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Cool
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 110

Cool.


« Válasz #6361 Dátum: 13 jún 18, 13:03:29 »

- Juvia mondanom kell valamit...
- mi az gray-sama?
- meleg vagyok xD


Off : Na akkor hagynám abba a mangát , a one piecet az Okama részeknél majdnem abbahagytam. 

On : A többieket kicsit többet mutathatták volna remélem mostaniban ez meg lesz. Megnézném ahogy Jura nyom egy Rumbling Mt. Fujit vigyorogva. Tudtok rá tippet hogy Mavis miért nem csinál valamit? Persze , ez az "élő" Fairy Tail dolga na de mégis csak megajándékozhatna egy-egy embert Fairy Glitterrel mondjuk Canat!  Nevet  
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 18, 13:05:16 írta Cool » Naplózva

Ahogy a levelek , te is elhullasz.
ugyenemleszvége
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 16



« Válasz #6362 Dátum: 13 jún 18, 16:32:16 »

Hát igen sok lehetséges kérdés van, hogy mért nem látjuk az erőseket, csak droyt meg macaot.....  :hmmm?:Szerintem vagy lesz velük még valami, vagy ebben az arcban ahogy a sensei is mondta annyi dolog van , hogy nem fér bele minden/nem szeretné nagyon elnyújtani,a sok arc miatt.
Naplózva
Papirtigriske
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 485


Milyen Ottó? O.o


« Válasz #6363 Dátum: 13 jún 18, 19:59:39 »

Az, hogy láttuk Macaot és Droyt, véleményem szerint nem jelent semmit, mert végülis mennyi szerepük volt? Kinyírták őket, hát nagy dicsőség, utána pedig feléledtek. Egy Cana féle Fairy Glitter tényleg nem ártana, mert ha másra nem is, a kis töltelék klónok irtására biztosan jó, de egy sárkány ellen gondolom ez sem ér semmit. Mi van az erősebbekkel? Erzából kiindulva, gondolom a fél bagázs hülyére van verve, szóval kiderül, hogy mit alkotnak.
Naplózva

A stressz akkor jön létre, amikor az agy megtiltja a testnek, hogy seggbe rúgjon valakit, aki amúgy megérdemelné.
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #6364 Dátum: 13 jún 18, 20:43:33 »

A királynak kellene megidéztetni a szörnyeket a Pandemoniumból, hogy intézzék el a sárkányivadékokat. Mosolyog

Én Mavist látnám szívesen harcolni. Érdekelne, hogy milyen mágiája van. Persze a 3 nagy Fairy-n kívül. Mekkora lenne, ha pl a Blue Pegasusokat körbevennék a sárkányivadékok és csak annyit látnának, hogy sorba intézi el őket valami láthatatlan, mert ők nem látják Mavist. Nevet

Szerintem:
-Juvia mondanom kell valamit...
-Mi az Gray-sama?
-Lehet, hogy valami bajom van mert láttam Lucyt, ahogy meztelenül átrepül az égen! Nevet
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Tierhold
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 362



WWW
« Válasz #6365 Dátum: 13 jún 18, 22:50:08 »

Tilon, ezen az elképzelésen szakadtam. ikszdé Juvia válasza pedig a következő lenne: - Hogy merészelt meztelenkedni az én Gray-samám előtt? Úgy látszik Juviának jobban kell vigyáznia különben elcsábítják tőle! Nevet

A Gray=Gay felvetésekre pedig csak annyit írnék: régebben volt, hogy Erza azt mondta neki ideje lenne beszélni az érzéseiről Juviának, hiszen tudja hogy érez iránta. Erre pedig Gray eléggé elgondolkodott, szóval szerintem ő is érez iránta valamit, csak nem akarja bevallani. Hümm-hümm
Naplózva

Depres
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 161


« Válasz #6366 Dátum: 13 jún 19, 12:45:04 »

Kezd nálam ez a manga is a Naruto sorsára jutni, nem mondom hogy rossz, mert legalább minden 3. fejezet tetszik, de folyamatosan romlik egy kicsit. Nem értem miért kellett például Bacchust ennyire legyengíteni, elvileg már a 7 éves időugrás előtt Erzával egy szinten volt, és pont arról híres hogy a részeges stílusa miatt a reflexei és a modulatainak köszönhetően alig lehet eltalálni, az Elfman elleni harca tetszett, mert ott az ész győzött az erő ellen, de az hogy a depis Sting egy csapásból leüti és hogy a manga kb egy szinten ábrázolja Macaoval és Droy-al, miközben alig sérült meg a játékok aladt.

Nagyon bírom a Gray-Juvia párost is, de ennek ellenére szerintem sokkal jobb megoldás lett volna ha pár fejezetig még halott marad Gray, ez végre okot adhatott volna Juviának és Leonnak, a szepelésre, harcra, jellemfejlődésre, de nem... inkább feláldoztak egy olyan szereplőt, aki szintén alig kapott szerepet mostanában, ráadásul megígérte Meldynek, hogy együttmaradnak. Azt sem értem, hogy miért tartotta magát gonosznak Ultear, hiszen végül nem bántotta Roguet, vagy azt hitte hogy a jó embereknek nincsenek rossz gondolatai? Szerintem pont az a különbség jó és rossz ember között, mindkettőnek vannak rossz gondolatai, de a rossz ember meg is teszi őket, míg a jó leküzdi őket.

Azért untam meg a Narutót, mert bemutatott rengeteg erősebbnél erősebb szepelőt, meg különböző stílusú, személyiségű karaktereket, és alig tudtál válogatni közülük hogy melyik legyen a kedvenced, aztán meg jól elhanyagolták az összeset. Itt is ugyanezt látom, Gajeel 20 fejezetenként tűnik fel 1-2 képkockára, Bacchust legyengítették, Jurát sem látni, ha igen akkor sem csinál semmi érdemlegeset, Minerva eltűnt, Simon húga ki-be vonogatja a kardját, Ultear öngyi lesz, Jellal csajozik, és sorolhatnám tovább, de persze Natsu mindig a toppon van, kiába verik meg 100 szor, új erőre kap, irányított sárkányokkal haverkodik és persze őt kell csodálnia mindenkinek.
Amikor meg végre történik valami érdekes, váratlan és drámai, pl hogy meghal Gray, akkor a következő fejezetben már fel is támad. Azt nem bántam soha, ha egy arc végére nagyjából megoldódnak a problémák, de akkor legalább a közepén történjen valami érdemleges.
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #6367 Dátum: 13 jún 19, 13:25:22 »

Azt hiszem, hogy most volt a mélypont, mikor a legkilátástalanabb helyzetben voltak, amit korábban hiányoltam. Ha ezt nézzük, akkor innen már csak fől fele vezet az út hőseinknek. Erre utal a narrátor szövege is az utolsó oldalon, hogy most kezdődik az emberek ellentámadásának kezdete.

Nem értem miért kellett például Bacchust ennyire legyengíteni, elvileg már a 7 éves időugrás előtt Erzával egy szinten volt..
Bacchus arra lett kitalálva, hogy veszítsen. Talán ez a Quatro Cerberus átka, hogy mindig veszítenek. Nevet Az hogy a sárkányivadékok megölték az nem azért van mert gyenge lenne. Lehet, hogy csak meglepte a fióka, esetleg többel harcolt egyszerre, vagy már kimerűlt. Grayt is megölték pedig tudjuk, hogy ő is erős.

Nagyon bírom a Gray-Juvia párost is, de ennek ellenére szerintem sokkal jobb megoldás lett volna ha pár fejezetig még halott marad Gray.
Ennek én is örültem volna, ha Juvia megunta volna a sírást és átment volna Rage-be, esetleg saját magát hibáztatta volna.

ráadásul megígérte Meldynek, hogy együttmaradnak.
Pont tegnap néztem vissza azt a jelenetet. Kár, hogy elfelejtette a Meldynek tett ígéretét. Biztos könnyfakasztós jelenet lesz, mikor Meldy meglátja összeégve a földön.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
olcha94
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 170


.


« Válasz #6368 Dátum: 13 jún 20, 08:20:33 »

Szerintem Depresnek nem az a baja, hogy Bacchus kikap, hanem az, hogy értelmetlenül kap ki. Ugyanis igaza van abban, hogy amíg Elfman kemény edzéssel sem tudta leverni, csak kemény pikkelyek segítségével, addig Sting egy szimpla ütéssel elintézte mindenféle ok nélkül. Azt pedig nem lehet azzal magyarázni, hogy Sting erősebb vagy gyorsabb. Bacchusnak az a lényege, hogy harcművészetet használ, ráadásul részegeset. Elképzelhetetlennek tartom, hogy egy csapással csak úgy kiüssék. Főleg, hogy visszapattan a földről a technikája és a tenyere segítségével, ráadásul a részeges harcművészek elég szívósak, és a fizikai erejét is láthattuk a kocsis verseny során...

@Depres
Túl sok dologban értek veled egyet. De az a baj, hogy nem mi vagyunk a manga célközönsége, ezért van benne ennyi baromság... Gondolom te is megütöd már a 16 évet, míg a manga 10-13 éveseknek szól kb, főleg japánoknak, akik nevetnek rajta, aztán elmennek másnap iskolába meg matekozós-zongora leckéket venni. Nekik ez a kikapcsolódás. Nevet

szerk.: Azért is van benne annyi fanservice, mert annak a korosztálynak az ártatlan erotika kell.

Azt meg nem mondanám, hogy érdekesek a karakterek, az összes tipikus shounen karakter. Van a forrófejű, nagy akaraterővel rendelkező Natsu, a hidegvérű ellentétje, aki a legjobb barátja is: Gray. Ott van a maximalista Erza, a erős öreg Makarov. A legsokoldalúbb karakter talán Erza, de ő is csak azért, mert 20 évesen mindenhez ért. De ezt a sokoldalúságát is csak ritkán tapasztaljuk (pl.: az olyan idióta fillereknél az animében, mint a Velveno-sok [ahol kiderül, hogy ő táncbajnok volt meg minden]). Egyáltalán nem tartom viccesnek, hogy Hiro csak ennyire tartja a karaktereit, pedig egy sárkányölőtől is elvárnánk, hogy nem retardált. Egy sárkány csak tud valami értelmeset is tanítani a világról, a történelemről stb. Elvégre ők Fiora legerősebb lényei.

Bocs, a legsokoldalúbb Lucy, mert tudjuk, hogy szokott írni, olvasni stb. Legalább róla megtudunk valamit. Meg talán Laxus, mert klasszikus rockot hallgat a fejhallgatójával. De ő is általában csak az ügyeletes nagy arc szerepig viszi a sorozat részeiben.
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 20, 08:43:12 írta olcha94 » Naplózva
Serpens92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 266



« Válasz #6369 Dátum: 13 jún 20, 10:37:39 »

Szerintem ezt a Bacchus dolgot onnan is meg lehet közelíteni, hogy az a hátsó ütés, lecsapás Stingtől váratlanul érte őt, nem volt rá felkészülve. Elfman és Bacchus egy jó párosítás volt, mert két "átlagos" szereplő bírkózott meg egymással. Sting lehet ugyanolyan hamar Elfman-t is kifektette volna, mint Bacchus.

Én mostanában Dio karakterét érzem elhanyagoltnak. Mennyire gonosznak és mesterkedőnek volt beállítva, most meg kb. semmit sem tud tenni.
Naplózva

olcha94
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 170


.


« Válasz #6370 Dátum: 13 jún 20, 11:17:57 »

Ki az a Dio? Arcadios? Nevet Szerintem az a karakter félre van értve. Sőt, merem állítani, hogy Zeref se gonosz, csak tuti valami kisiklott az irányítása alól anno. Elvégre se a mangában, se az animében nem tűnt gonosznak. De aztán lehet, hogy csak enyhén skizofrén a srác.
Naplózva
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #6371 Dátum: 13 jún 20, 12:59:55 »

Én arra lennék kíváncsi, mit csinál most a hercegnő, meg persze Arcadios.  Gondolkozik Hisui depizik még mindig, Dio pedig vigasztalgatja, és kész? Egy képkocka erejére berakhatnák őket. Vagy Hisui megmutathatná, hogy ő a Jáde sárkányölő és csitt-csatt dirr-durr.
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #6372 Dátum: 13 jún 20, 13:08:20 »

A hercegnő gondolom nem egy harci gép, és örül neki, hogy nem őt vetkeztette le Zirconis. Arcadios pedig a hercegnő hű lovagja, neki védenie kell őt, és nem hősködni. Nevet
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #6373 Dátum: 13 jún 20, 16:41:45 »

Szerintem:
-Juvia mondanom kell valamit...
-Mi az Gray-sama?
-Lehet, hogy valami bajom van mert láttam Lucyt, ahogy meztelenül átrepül az égen! Nevet
Nem majd, ha piros hó esik, hanem majd ha meztelen Lucy-k repülnek az égen xD

olcha94: Itt még lesz valami azt mondom. Figyeld meg, mivel most jön az emberek ellentámadása, így ő is durvítani fog valamit. Nem hinném, hogy ő nem adna bele mindent. Én Elfman elleni küzdelménél azt láttam, hogy nem adott bele mindent, inkább amolyan "baromkodás" volt, ha mondhatjuk úgy. Más az, ha két nő miatt megküzdesz és csak testi vonzalomért, és más az, ha nemcsak az életed, hanem az egész világ sorsa a tét kacsint

Chakra álláspontján vagyok, és nem is az, hogy most nem egy harci gép a hercegnő, de szerintem valami magasztosabb célja van ebben az arc-ban Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Serpens92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 266



« Válasz #6374 Dátum: 13 jún 20, 18:08:17 »

Chakra álláspontján vagyok, és nem is az, hogy most nem egy harci gép a hercegnő, de szerintem valami magasztosabb célja van ebben az arc-ban Mosolyog

Lehet még szűz és ha egy szüzet feláldoznak Acnologia előtt, akkor eljő a béke! xD
Naplózva

Oldalak: 1 ... 423 424 [425] 426 427 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!