24 máj 19, 18:45:34 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 421 422 [423] 424 425 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1780661 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
ugyenemleszvége
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 16



« Válasz #6330 Dátum: 13 jún 15, 21:18:18 »

Idézet
ugyenemleszvége: luffy?  Nevet Szerintem kicsit belekeveredtél a két mangába.  ikszdé

Hát az lehet Nevet Csak arra akartam utalni, hogy ugye rá nem "hat" az ütés, de azért van amikor elrepül tőle. Nagyjából ilyennek láttam a sárkány-natsu harcot
Naplózva
Cool
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 110

Cool.


« Válasz #6331 Dátum: 13 jún 15, 21:34:05 »

Miért is illene megkapnia Natsunak a Dragon Force-t? Fejtsd ki kérlek.



Ha szerinted jelenleg nem áll rá készen a karaktere vagy épp túl van tápolva azt megértem , de mint mondtam a DF mellett minden körítés. Már persze jó kezekben , hisz Sting és Rouge elbaltázta. Régóta érik ez a képesség bár szeretem a szunnyadó erőt a fontosabb karakterekben. Ezzel a képességgel viszont egy baj van a manga szempontjából , még pedig az hogy már csak az überbrutálharcosok vehetnék fel a versenyt Natsu teljes erejével. Tehát megértem az álláspontod.
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 15, 21:34:48 írta Cool » Naplózva

Ahogy a levelek , te is elhullasz.
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #6332 Dátum: 13 jún 15, 22:10:40 »

Nagyjából jól látod a helyzetet. Sting és Rogue valószínűleg a lacrimájuk miatt és/vagy az említett sárkányvérfürdő miatt tudnak önszántukból Dragon Force-t használni. Natsu ennek ellenére megerőltetés nélkül leverte mindkettejüket a villámok használata nélkül. Most itt van Jövő Rogue, aki birtokolja a Fény és az Árnyék Sárkány erejét és elmondása szerint 7 évvel erősebb, mint Natsu. Eddig ez beigazolódni látszik hiszen Natsu meg sem tudta őt karcolni. Mivel Natsuban dolgozik a főszereplő vér, ezért kétlem, hogy rajta kívül más fogja Jövő Rogue-t leverni. Ha ehhez Dragon Force kell akkor nagyon szomorú leszek. Gondoljunk csak bele: Második eredet+két elem használata mellé egy Dragon Force felérne egy hatalmas túlzással. Tudom, hogy egyesek Natsutól az unalomig elterjedt zúzást várják, de hol van még Zeref vagy Acnologia ha már most Jövő Rogue ellen a végső formájára szüksége van a Sárkányölő Mágiájának, hogy diadalmaskodjon. Az is fáj, hogy Jövő Rogue ellen talán Jellalnak lenne a legnagyobb esélye, de mivel ez Sárkányok és Sárkányölők csatája megint Natsunak kell harcolnia, amíg Jellal ismét háttérbe szorul. Ráadásul lassan az S-osztályú mágusok sem rúghatnak labdába Natsu mellett. Kapja meg Natsu is ezt a titulust végre és akkor kevésbé lesz idegesítő, hogy ő küzd meg az esetek túlnyomó részében a főellenségekkel. >.<#
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 15, 22:14:10 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #6333 Dátum: 13 jún 15, 22:32:50 »

Nem biztos hogy meghalt:p,itt temeti mindenki ,a kövi részben meg majd felébred xD...(Maradt volna Gray halott )
Naplózva

dtatar
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 241


« Válasz #6334 Dátum: 13 jún 15, 23:57:56 »

Huh, így sokadszorra olvasva már valamennyire bele tudtam élni magamat a fejezetbe.  Sajnos még most is rám jön a nevetés a fejezet elején, mert eszembe jut Mashima posztja és annak lehetséges folytatása: "Please guys wait until next week..." "We're gonna kill a few more characters, then you can cry!" Faceg

Egyébként pedig örülnék, ha Ultear tényleg így távozna.
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 16, 00:05:27 írta dtatar » Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #6335 Dátum: 13 jún 16, 08:47:45 »

fordítás mikor lesz? Sajnálom urteart hogy kinyiffan de ez van. inkább ő mint gray- Amúgy kiskorában nem volt valami szép lány..
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #6336 Dátum: 13 jún 16, 10:03:32 »

Én még mindig inkább Gray-t öltem volna meg. Urtear sokkal jobb karakter.  Durci De talán még nincs minden veszve. Cheatania is annyiszor, de annyiszor megúszta már a halált, Urtear-nak is jár még egy esély.
Naplózva

Cool
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 110

Cool.


« Válasz #6337 Dátum: 13 jún 16, 10:48:23 »

Persze , és akkor jön a sirató búval rakott vissza emlékezés.  
Elég érdekes viszont hogy Jellal,Erza,Gildartz,Makarov és még megannyi erős karakter jórészt tehetetlen.  
Én nem bánnám ha például Cobrát hősies helytállása miatt felmentenék büntetése alól aztán menne a Fairy Tailbe.
Meg mondjuk akkor jöjjön Arc végén Sting és Rogue is. Bár az már 7 sárkányölő lenne egy céhben ami talán egy cseppet túlzás.  smirksweat
Nagy örömet szerezne ha saját erőből elvernék az összes sárkányt. 
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 16, 10:49:18 írta Cool » Naplózva

Ahogy a levelek , te is elhullasz.
tyber22
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 154



« Válasz #6338 Dátum: 13 jún 16, 11:00:30 »

Nagyjából jól látod a helyzetet. Sting és Rogue valószínűleg a lacrimájuk miatt és/vagy az említett sárkányvérfürdő miatt tudnak önszántukból Dragon Force-t használni. Natsu ennek ellenére megerőltetés nélkül leverte mindkettejüket a villámok használata nélkül. Most itt van Jövő Rogue, aki birtokolja a Fény és az Árnyék Sárkány erejét és elmondása szerint 7 évvel erősebb, mint Natsu. Eddig ez beigazolódni látszik hiszen Natsu meg sem tudta őt karcolni. Mivel Natsuban dolgozik a főszereplő vér, ezért kétlem, hogy rajta kívül más fogja Jövő Rogue-t leverni. Ha ehhez Dragon Force kell akkor nagyon szomorú leszek. Gondoljunk csak bele: Második eredet+két elem használata mellé egy Dragon Force felérne egy hatalmas túlzással. Tudom, hogy egyesek Natsutól az unalomig elterjedt zúzást várják, de hol van még Zeref vagy Acnologia ha már most Jövő Rogue ellen a végső formájára szüksége van a Sárkányölő Mágiájának, hogy diadalmaskodjon. Az is fáj, hogy Jövő Rogue ellen talán Jellalnak lenne a legnagyobb esélye, de mivel ez Sárkányok és Sárkányölők csatája megint Natsunak kell harcolnia, amíg Jellal ismét háttérbe szorul. Ráadásul lassan az S-osztályú mágusok sem rúghatnak labdába Natsu mellett. Kapja meg Natsu is ezt a titulust végre és akkor kevésbé lesz idegesítő, hogy ő küzd meg az esetek túlnyomó részében a főellenségekkel. >.<#

hú most hogy mondod egy Gerard vs jövő Rouge meccset azért megnéznék ! Az tuti ütős kis harc lenne,és nagyon kiváncsi lennék Gerardnak arra a támadására amit Jura ellen nem tudott bevetni "bizonyos" okok miatt ikszdé
Naplózva
Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #6339 Dátum: 13 jún 16, 12:56:08 »

Mikor Urtear visszaemlékezett a gyerekkorára akkor Hades mondta,hogy az a varázslat amit használt elveszi a használó idejét.
Na most akkor valyon csak azért 1 percet ment viszza az idő,mert Urtearnak is 1 perce volt még hátra?mert ugye a használó idejét veszi el a varázslat.

Ám egyetértek azokkal, akik szerint ne kapja meg Natsu túl hamar a DF-T.
Ha most megkapja J-Rogue ellen,akkor Acknologia meg Zeref ellen mivel fog menni,mert ugye a DF a végső sárkányölő forma.
Esetleg ha nem változik sárkánnyá(na azt nagyon birnám)
Majd csak akkor kapja meg,mikor Zeref lessz az ellenség,na ugy eltudnám fogadni.
Már nagyon kiváncsi vagyok,hogy mekkora lessz majd Natsu ereje,mikro aktiválja a DF-T.
Sokan nem lesznek vele többet partiban akkor szerintem.

Igneel-ék érkezését várom még nagyon,remélem lessz egy menő belépőjük.
Remélem J-Rogue nem tudja majd használni rajtuk a sárkányirányitó varázslatát,mert akkor feleslegesen mentek oda.
Ám szinte minden mangában ugy van,hogy az épp aktuális főgonoszt a főszereplő győzi le,ez ellen nincs mit tenni  smirksweat
Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
Toshin Raizen
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 289


Aki másnak vermet ás, az sírásó vagy földmunkás :D


« Válasz #6340 Dátum: 13 jún 16, 13:46:29 »

Számomra ez elég semlegesre sikeredett...
De! nem volt rossz. Tetszett, hogy Juvia nem lett hirtelen egy félisten, hanem "pityergett" Gray holtteste mellett.
Az egy perces dolog is tetszett, így reális lett, mert egy ember élete a Földtörténelméhez(feltehetőleg 4,6 milliárd éves) képest igen rövid.

Nehéz elképzelni, hogy gyakoroljon valaki egy mágiát, amibe belehal, ha elsüti.

Erről egy vicc jutott eszembe ^^"
Mit mond a Kamikaze kiképző a tanoncoknak?
-Figyeljetek, mert csak egyszer mutatom meg.

Én is DF Natsu ellen vagyok...
Ha megkapná, akkor elkönyvelném DB-nek, mert nem létezik, hogy ilyen: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/333/9 erővel nem képes legyőzni egy másik Sárkányölőt.
Az a dög vagy 15m magas és eltörpül a lángcsóva mellett.

Urtear szerintem már végleg meghalt. Legalábbis eléggé úgy néz ki.
Azt nem bántam volna, ha Macao nem kel fel.
Droy pedig nem lélegzik... az jutott eszembe, hogy az utolsó szendvics már sok volt neki és szívinfarktust kapott. smirksweat

Kíváncsian várom lesz-e mágus, akit a sárkányok ölnek meg...
Naplózva

FRUILI BERENGAR itáliai király ombardiai követe a magyarokról 921-ben:
Gazdagságuk pazar és szembetűnő. Hatalmas sereget tudnak kiállítani! Kürtszóra indul fordul egész serege. Napokig lovagolnak váltó lovaikon. Ha megindulnak megmozdul ég és föld alattuk. Harciasságuk és bátorságuk egyedülálló. Nem félnek a haláltól! Mosolyogva halnak meg! Legyőzhetetlenek.

Igaz magyarnak lenni akkora teher, hogy aki sokat viseli, megerősödik. Wass Albert
EnxTheOne
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 336

A világ leendő teljhatalmú ura.


WWW
« Válasz #6341 Dátum: 13 jún 16, 14:54:13 »

Azért az 1 perc az nem kevés, csak fioréban 17 millió ember van (és ez csak 1 ország)

17 millió perc/60 (óra)= 283333/24(nap)=11805/365(év)=32

tehát ha csak fiore területén hatott a mágia, akkor elvileg 32 évvel lesz öregebb.
Ha meg csak a főváros területén, (lakjon ott mondjuk a lakosság 10%-a) akkor 3 évvel lesz idősebb.

Ha meg 6 milliárd emberel számolunk, akkor 11415 év. Vagyis már milfnek se nagyon nevezhető Nevet:D
Naplózva
Depres
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 161


« Válasz #6342 Dátum: 13 jún 16, 16:24:45 »

Azért az 1 perc az nem kevés, csak fioréban 17 millió ember van (és ez csak 1 ország)

17 millió perc/60 (óra)= 283333/24(nap)=11805/365(év)=32

tehát ha csak fiore területén hatott a mágia, akkor elvileg 32 évvel lesz öregebb.
Ha meg csak a főváros területén, (lakjon ott mondjuk a lakosság 10%-a) akkor 3 évvel lesz idősebb.

Ha meg 6 milliárd emberel számolunk, akkor 11415 év. Vagyis már milfnek se nagyon nevezhető Nevet:D
Mi köze van ennek az emberekhez? az egész világ idejét visszaforgatta 1 másodpercel, az összes épületet, állatot, embert mindent visszacsinált abba az állapotba, mint 1 percel ezelőtt, szerintem ilyenkor tök mind1 hogy hány ember van a világon.

Egyébként én azt tartanám viccesnek, ha jövő Rogue ennek köszönhetően, látná natsu következő támadását és emiatt laposra verné, bár ez úgy sem fog megtörténni.
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 16, 20:39:22 írta Depres » Naplózva
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #6343 Dátum: 13 jún 16, 16:40:48 »

Mindenhol visszaforgatta az időt. Szerintem ez nem területi mágia. Egyébként meg nem azt mondta Hades, hogy annyi percet veszt, amennyit visszaforgat, vagy ilyesmi, hanem hogy az idejét (egyenlő az életét) veszti el cserébe. Egyszerűen a mágikus erejéből ennyire tellett. Nem véletlen, hogy az elveszett mágiáknak ilyen radikális mellékhatásaik vannak.

« Utoljára szerkesztve: 13 jún 16, 16:41:29 írta shiranai » Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
Cool
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 110

Cool.


« Válasz #6344 Dátum: 13 jún 16, 19:01:28 »

Ezek az Elveszett Mágiák elég nagy felfordulást tudnak okozni...
Még mennyi lehet vajon amiről nem tudunk és ugyanolyan vagy még erősebb az Idővonalnál.
Valaki említette hogy a Sárkánykirály Ünnepe alkalmából látogatást tesz Igneel,Grandeen,Metallicana meg a többi , és hogy majd J-Rogue az irányítása alá veszi őket. Szerintem képtelen lenne ilyen kaliberű sárkányokat az uralma alá vonni.
Ha mégis akkor az emberiségnek lőttek.  bye bye
Naplózva

Ahogy a levelek , te is elhullasz.
Oldalak: 1 ... 421 422 [423] 424 425 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!