24 máj 17, 11:04:07 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 420 421 [422] 423 424 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1778218 alkalommal)
0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
tyber22
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 154



« Válasz #6315 Dátum: 13 jún 15, 14:17:09 »

Gyerekek írják a mangát vagy mi van?  Ezen mit tudtak könnyezni ?  Hmm?  Mert ez aztán hatalmas dráma volt... Végre lett volna valami kis vérfrissítés a sorozatban erre Mashima kiírja twitterre hogy megfogunk lepődni plusz a mai fejezet cime és a borító is nemkicsit spoilerkedős és háát mit ad isten bizony urtear visszahozza gray-samát... komolyan kemény 1  fejezet volt az egész aztán sitysutty visszahozzák, én is abban reménykedtem hogy hátha most majd juvia és natsu is majd ennek hatására bedurvul és valamit alkotnak. Nem kell azt mondani hogy ez a manga márpedig ilyen, sose volt főszereplő halál meg hogy ez a shounenekben nem igy van, blabla tudom nagyon jól, de szerintem ettől függetlenül is jót tenne egy ilyenfajta változatosság és dráma a mangának,mert ez  már tényleg fájdalmasan kiszámítható,erre még egy lapáttal persze az is rátesz amit fentebb irtam hogy mashima vagy twitteren kispoilerkedi vagy olyan fejezet címeket ad amiböl még 2 éves gyerek is rájön mi fog történni. Csalódtam most kicsit elhúzhatták volna ezt a hirtelen idővisszatekerést,nem hiszem hogy nemtudták volna ezt megoldani,hamár mashima képes volt egy ilyen szintű mangát megteremteni ne az állandó sablonokat használja mindig,jó tudom hogy Ez  a manga ilyen,de mégis azért ezt szerintem elhúzhatta volna,hogy legalább lássuk natsu reakcióját gray-re vagy valami. Ezt már én is kezdem unni hogy itt tényleg mindenki hallhatatlan meg minden,pedig Imádom a fairy tail-t de ez már kezd unalmas lenni így.
Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #6316 Dátum: 13 jún 15, 14:19:06 »

Mennyi halálmániás fiatal van a fórumon  Ohh My God

dreamfolow: Szerintem Urtear meghalt, bár jobb lenne ha mégis túlélné. Az egyik kedvenc női karakterem a FT-ben.  Kúl
Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #6317 Dátum: 13 jún 15, 14:29:57 »

Sokan túlságosan is realitás szemmel követnek egy történetet ami történetesen egy "mese". Tisztára úgy tesznek mintha például sárkányok léteznének. Erre akkor miért nem hánykolódnak és lehetne bőven sorolni a sort az összes shounen mangából.
Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #6318 Dátum: 13 jún 15, 14:51:05 »

Gyerekek írják a mangát vagy mi van?  Ezen mit tudtak könnyezni ?  Hmm?  Mert ez aztán hatalmas dráma volt... Végre lett volna valami kis vérfrissítés a sorozatban erre Mashima kiírja twitterre hogy megfogunk lepődni plusz a mai fejezet cime és a borító is nemkicsit spoilerkedős és háát mit ad isten bizony urtear visszahozza gray-samát... komolyan kemény 1  fejezet volt az egész aztán sitysutty visszahozzák, én is abban reménykedtem hogy hátha most majd juvia és natsu is majd ennek hatására bedurvul és valamit alkotnak. Nem kell azt mondani hogy ez a manga márpedig ilyen, sose volt főszereplő halál meg hogy ez a shounenekben nem igy van, blabla tudom nagyon jól, de szerintem ettől függetlenül is jót tenne egy ilyenfajta változatosság és dráma a mangának,mert ez  már tényleg fájdalmasan kiszámítható,erre még egy lapáttal persze az is rátesz amit fentebb irtam hogy mashima vagy twitteren kispoilerkedi vagy olyan fejezet címeket ad amiböl még 2 éves gyerek is rájön mi fog történni. Csalódtam most kicsit elhúzhatták volna ezt a hirtelen idővisszatekerést,nem hiszem hogy nemtudták volna ezt megoldani,hamár mashima képes volt egy ilyen szintű mangát megteremteni ne az állandó sablonokat használja mindig,jó tudom hogy Ez  a manga ilyen,de mégis azért ezt szerintem elhúzhatta volna,hogy legalább lássuk natsu reakcióját gray-re vagy valami. Ezt már én is kezdem unni hogy itt tényleg mindenki hallhatatlan meg minden,pedig Imádom a fairy tail-t de ez már kezd unalmas lenni így.

Szóval nem tetszett, hogy Grayt és a többieket megmentette Ultear az élete árával, mert azt akartad, hogy Juvia és Natsu bedurvuljon. Juvia az egész történet folyamán csak akkor cselekszik, ha Gray valamilyen formában érintett. Ha nem tud másokért is maximumot nyújtani, akkor maradjon csak szépen a hátsóján és várja meg, amíg Motherglare ivadékai még valakit szitává lőnek. Natsu bedurvulásából köszönöm nem kérek. Így is annyi tápolást kapott ebben a történetszálban, hogy egy Dragon Force nálam a mangát irtózatosan lehúzná. Természetesen, ez csak az én véleményem.  

Ultear egyébként is a főbb szereplők közé tartozott, tehát ott volt az említett vérfrissítés. Számomra nagyot ütött a halála és jobban sajnálom, mint Grayt sajnáltam volna, bármennyire sejthető volt, hogy ez lesz. Mashima mégiscsak elérte a célját.

« Utoljára szerkesztve: 13 jún 15, 14:57:35 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
olcha94
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 170


.


« Válasz #6319 Dátum: 13 jún 15, 15:04:04 »

Tuti nem hal meg, csak súlyosan lesérül, mivel nem gyakorolhatta soha a varázslatot és meglehet, hogy pont emiatt nem is végezte el rendesen. Ezért csak 1 percet pörgette vissza az időt és nem hal meg. Nem tudom elképzelni, hogy egy ilyen kaliberű karakter elveszítse az életét.
Naplózva
tyber22
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 154



« Válasz #6320 Dátum: 13 jún 15, 15:12:27 »

Azzal nincs semmi baj, hogy megmentette őket, urteart én is sajnálom, szimpatikus szereplő volt, ami zavar, hogy ez az egész nagyon egyértelmű volt,és túl gyorsan történt,persze az se lett volna jobb ha elhúzzák itt visszaemlékezésekkel,de ez hogy már akkor tudtuk, hogy visszahozza őket mikor  befejeztük a multheti manga elolvasását... ez valahogy olyan fura nekem. és igy nem hagyott nagyon mély nyomot,aztán lehet animében majd megfelelő zenével más hatást fog kelteni,és jó hogy pörög a cselekmény csak kéne valami nagy WTF pillanat,ami elgondokodtad,ne adj isten felháborit, hogy a manga még közelebb kerüljön hozzánk, lásd pl trónok harca,jóó tudom az könyv,filmsorozat de akkor is pont ezért beszélünk róla és emlékszünk vissza rá,mert megbotránkoztat,meglep,izgalmas meg minden, lehet hogy ez a fairy tail mangában nem kivitelezhető vagy csak én várok túl sokat,de szerintem kellenek az ilyen dolgok is hogy jobban megmaradjon bennünk,mert így kijön 1-1 uj fejezet elolvasom,hm ok nem volt rossz.. és kb ennyi,régebben nem így voltam vele,no mind1 inkább eltekintek ezektől és egyszerűen csak élvezem a mangát mint eddig is és nem agyalok meg akadok ki. smirksweat
Naplózva
Serpens92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 266



« Válasz #6321 Dátum: 13 jún 15, 15:13:07 »

Hát igen, szerintem is durva lenne, ha elveszítené az életét. Ha Jet, Droy, Makao meg ezek nem murdálnak meg, akkor miért murdálna meg pont Ultear, egy olyan szereplő, akinek valami értelme is van?
Naplózva

Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #6322 Dátum: 13 jún 15, 15:15:58 »

Nehéz elképzelni, hogy gyakoroljon valaki egy mágiát, amibe belehal, ha elsüti. Az Iced Shellt sem kellett gyakorolni, csak a megfelelő kézpozíciót felvenni hozzá és működött. Valóban nagy kaliberű karakter volt Ultear, akárcsak a Rave Masterben Sieg vagyis proto-Jellal. Meg lehet nézni mi lett velük. Szomorú
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
olcha94
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 170


.


« Válasz #6323 Dátum: 13 jún 15, 15:24:15 »

Nem azt mondom, hogy nem lehetséges az esetleges halál, de valószínűtlennek tartom. Hiro biztos kitalál rá valami izzadságszagú érvet. Ha nem, akkor respect neki.
Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #6324 Dátum: 13 jún 15, 15:32:42 »

A narrátor szövege miatt gondolom, hogy Ultear halála végleges. Benne van az, hogy mi is történt és hogyan segített ez az emberiségnek ellentámadni, még ha Ultear abban a hitben hunyt el, hogy nem sikerült elérnie semmit. Árad belőle az áldozat és a komolyság.
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 15, 15:33:33 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Papirtigriske
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 485


Milyen Ottó? O.o


« Válasz #6325 Dátum: 13 jún 15, 16:23:14 »

Innentől kezdve valószínűleg pont emiatt lenne snassz visszahozni, mert egy komoly körítést kapott a halála. Sajnálom, mert végülis egy épkézláb szereplő volt.

tyber22: Szerintem azért az is elég felháborító lehetett valaki számára, hogy ez az egész csak egy perc volt. Ráadásul ezt úgy megjátszani, hogy a szereplő, aki ezért az egy percért hal esetleg meg, nem tudja, változtatott-e esetleg bármit is a világon, vagy hiába volt. A másik meg, hogy amennyi jövő lehetőség itt felmerült, lehet még csavarni egyet kettőt a történeten, hogy ne legyen annyira kiszámítható.

Amúgy meg Gray esete tipikus főszereplő betegség... vagy valahogy visszahozza, vagy a fanok lerohanják. xD
Naplózva

A stressz akkor jön létre, amikor az agy megtiltja a testnek, hogy seggbe rúgjon valakit, aki amúgy megérdemelné.
Cool
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 110

Cool.


« Válasz #6326 Dátum: 13 jún 15, 19:11:53 »

Szerintem simán visszahozza. Tényleg fontos karakter lett , emiatt valószínűleg nem hal meg.
 
Natsu bedurvulásából köszönöm nem kérek. Így is annyi tápolást kapott ebben a történetszálban, hogy egy Dragon Force nálam a mangát irtózatosan lehúzná. Természetesen, ez csak az én véleményem. 


Miért lenne vele baj? A Dragon Force mellet minden képesség csak körítés a sárkányölőknél.
Illene már megkapnia. Gaajel hajthatna újra valami után!  Nevet
Naplózva

Ahogy a levelek , te is elhullasz.
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #6327 Dátum: 13 jún 15, 19:58:47 »

Miért is illene megkapnia Natsunak a Dragon Force-t? Fejtsd ki kérlek.
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
ugyenemleszvége
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 16



« Válasz #6328 Dátum: 13 jún 15, 20:14:29 »

Én nem szeretnék mélyen belemenni ebbe a pillanatnyi eszmefuttatásba,de én a sárkányok megjelenése óta úgy vélem, hogy egy sárkányt csak a df győzhet le. Persze ez sok helyen megdőlhet, ez tényleg csak az én gondolatmenetem. Ezt onnan "szűrtem" le, hogy natsu atlas flame lángjaival megütötte Mother Glaret, és úgy láttam , mintha luffy kapott volna egy méretesebb ütést. Ezalatt azt értem, hogy kap egy ütést, de a bőrén/páncélján kívül tényleges találatot nem kap. Lyukasztást, vagy satöbbit Nevet
Naplózva
hagabi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 397

gman kiválasztottja


« Válasz #6329 Dátum: 13 jún 15, 20:41:14 »

Az eheti nem nyűgözött le mit ne mondjak. ikszdé De voltak jó részek benne. Mosolyog

Úgy tudtam, hogy Ultear feláldozza magát. Pedig sokkal kreatívabbat is ki lehetett volna hozni ebből.
Személy szerint nem arra gondolok, hogy pl. Gray maradt volna halott mivel azt nem szeretném, de nekem a múltheti dráma jól el lett tolva ezzel a megoldással. Bár Ultear drámája jobban meghatott őszintén szólva, mivel nagyon szeretem a karaktert és így eltávozni, hogy azt hiszed semmi hasznosat nem tettél azért elég durva.
Összességében kissé keserű szájízt hagyott maga után a fejezet, de rossz semmiképpen nem volt.

ugyenemleszvége: luffy?  Nevet Szerintem kicsit belekeveredtél a két mangába.  ikszdé

OFF:Egyébként néhány fórumozónak lenne egy kérdésem. Az ok, hogy egyesek kicsit túlzásba viszik ezt a halál dolgot és túl sok szereplőt kívánnak eltávolítani. De vannak olyanok is mint én, akik értékelni tudják a drámát, úgy mint Gray múltheti halála. Lassan pedig úgy látom, hogy egyesek tökre megbélyegzik mind a két "fajta" embert és aki szóba hozza a halált arra máris azt mondják, hogy halálmániás. Nem teljesen értem. Hol itt a halálmánia?  Hmm?  A naruto manga fórumán ott inkább jellemző ez, de ahhoz képest az itteni dolog szerintem elhanyagolható.
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 15, 20:45:18 írta hagabi » Naplózva
Oldalak: 1 ... 420 421 [422] 423 424 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!