24 máj 18, 13:52:17 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 418 419 [420] 421 422 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1779249 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Mac1125
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4


« Válasz #6285 Dátum: 13 jún 14, 13:28:31 »

Kérdés: Elfogadhatóbb lett volna, hogy Gray, Droy, Macao és Bacchus eltávozik, ha Ultear életben marad?  Gondolkozik

Nehéz kérdés. Ultear az önfeláldozása miatt "nőtt nagyot" a legtöbb ember szemében. Viszont ha Gray és a többiek életben maradnak akkor nem ütne akkorát Ultear halála. Nem azért választotta a Last Ages-t mert meg akarta menteni a halottakat, hanem hogy mindent visszafordítson. Ha nem haltak volna meg akkor az egy "semmilyen" perc visszaadása az tényleg szánalmas dolog lett volna.
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 14, 13:29:35 írta Mac1125 » Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #6286 Dátum: 13 jún 14, 13:56:04 »

Kérdés: Elfogadhatóbb lett volna, hogy Gray, Droy, Macao és Bacchus eltávozik, ha Ultear életben marad?  Gondolkozik
Ha lehetett volna választani, akkor én Urteart hoztam volna ki a többi helyet.

Engem az idegesít legjobban, hogy gyakorlatilag semmi értelme se volt az utóbbi két fejezetnek csak annyi, hogy Urteart kiírják a sztoriból. Mashima csak azért tette be Grayen kívül azt a 3-mat, hogy több jelentősége legyen Urtear halálának. Sajna hiába mentette meg őket most, lehet 2 perc múlva újra levadásszák őket a sárkányivadékok. És most már arról a verzióról is lemondhatunk, hogy bárki is megölje Rouge-t.
A Crime Sorciere-nek már csak 2 tagja van. Kíváncsi vagyok, hogy Meldy Urtear nélkül mihez fog kezdeni, hisz neki Urtear volt a mindene. Nem hiszem, hogy beállna a FT-be, vagy maradna Gérard mellet a céhben, hisz abban is csak Urtear miatt volt benne.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #6287 Dátum: 13 jún 14, 14:15:49 »

Ez érdekes kérdés. Mármint, hogy mihez kezd Meldy. Azt nem hiszem, hogy ezután meghalna bárki is. És nem volt felesleges szerintem az utóbbi két fejezet. Mashima lezárta véglegesen a Gerard bűnös-nem bűnös Simon haláláért szálat, egy konfliktussal kevesebb. Azzal, hogy Urtear meghalt már nincs értelme tovább folytatni Kagura bosszúját (végre a cicalány is behúzhatja a kis karmait Mosolyog).
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #6288 Dátum: 13 jún 14, 14:28:05 »

A kérdés az, hogy Meldy beállhat-e egyáltalán a Fairy Tailbe, mint volt Grimoire Heart mágus. Elvégre pont emiatt van egy független céhben.

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/263/17

Cobra majd nem akar visszamenni a sittre, ezért csatlakozik a Crime Sorciére-hez. Meldy meglátja a jó vágású új tagot és úgy dönt marad a céhnél és ő lesz Cobra Juviája  ikszdé

shiranai nagyon jól látod a lényeget. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 14, 14:28:59 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Chob
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 227


日本のファン


« Válasz #6289 Dátum: 13 jún 14, 14:32:30 »

Az lenne a vicces, ha emiatt meg Natsu halna meg mert éppen leverte Rogue-ot, viszont ezek  után azt látnánk, hogy Rogue kapja szét mert tudta, hogy mi fog történni. Nevet Vicces lenne, de nem lesz ilyen Nevet
Naplózva

Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #6290 Dátum: 13 jún 14, 14:52:22 »

Nem tudom miért kell fikázni a mangát, hogy kiszámítható. Ez nem egy Sherlock Holmes regény, ahol kiderül hogy a család kutyája volt a gyilkos... ez egy Fantasy, akcióval, harcokkal, sárkányokkal és egy nagyon jól felépített világgal.

Nekem tetszett a fejezet. Az nyitóoldalt ahol Urtear szerepelt, már neki is álltam kiszínezni, annyira jó volt a heti rész. Mashima először megijesztett, elvégre Urtear-nak nem lehet akkora varázsereje, hogy olyan mértékben, ahogy ő szerette volna visszatekerje a múltat. Ez az 1 perc kevésnek tűnik, de az egész világon visszaforgatta az időt 1 perccel.

Bármennyire is csíptem Urteart ő egy olyan karakter volt, akinek előbb-utóbb vesznie kellett. Hiába hogy jó útra tért, nem vezekelt a múltban elkövetett bűneiért. Most végre alkalma nyílt rá és bár ő nem tudja, de sikerült neki .

Ha még kapunk egy olyan jelenetet ahol Urtear elbúcsúzik Meredytől és Graytől, akkor 100%-ig elégedett leszek.
Naplózva


Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #6291 Dátum: 13 jún 14, 15:20:55 »

Akkor Urtear gyakorlatilag azért halt meg, hogy Gérard tiszta lappal kezdhessen. A végén még a Tanács bocsánatot is kér tőle és visszaadja neki a Szent Mágus címet. Jó kicsit cinikus  vagyok de Urteart jobban bírtam, mint Gérardot és nem tetszik, hogy ő jön ki jól ebből az egészből. smirksweat

Ez csak nekem gyanús?
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/263/21 Eredmény --> Meghalt
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/050/26 Eredmény --> Meghalt
Natsu okozza az összes női szereplő halálát! :O Vajon ki lesz Natsu következő áldozata (mindkét értelemben Nevet)?
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Natsu the DS
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 89


« Válasz #6292 Dátum: 13 jún 14, 15:28:56 »

Basszus pont olyanokat akar megölni Mashima akiket bírtam (mondjuk Macao és Droy nem akasztott volna ki). Urteart nagyon megkedveltem és remélem csak kimerült. Szerintem a kövi fejezetben JLucy naplójáról lesz szó. Már nagyon kíváncsi vagyok mi lehet benne. Esetleg egy nagy sárkányos fight ahol végre legyőzik az egyik sárkányt (ezeket tudnám elfogadni) de úgy se ez lesz.
Naplózva

,,A félelem nem gonosz. Felhívja a figyelmed a gyengéidre, és amint megismered ezeket, nem csak erősebbé, de kedvesebb emberré is válhatsz.''<br >Gildarts Clive
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #6293 Dátum: 13 jún 14, 15:49:47 »

Akkor Urtear gyakorlatilag azért halt meg, hogy Gérard tiszta lappal kezdhessen. A végén még a Tanács bocsánatot is kér tőle és visszaadja neki a Szent Mágus címet.

Ezt nem értem, miért azért halt volna meg? Mosolyog
Naplózva

csuhi17
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7


« Válasz #6294 Dátum: 13 jún 14, 16:04:31 »

Üdv.
Ritkán írok ,de a mostani fejezethez igazán megérett.
Szerintetek, ha Ur meghal, akkor mi lesz Meldy-vel és Gérarddal (Meldy érzékmegosztó varázslata tudtommal a halált is megosztja..)?
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #6295 Dátum: 13 jún 14, 16:05:32 »

Mivel a teljes felelősséget magára vállalta Gérard tetteiért, így ő tiszta lappal kezdhet, míg Urtear azt hiszi, hogy értelmetlen volt az áldozata. Szóval ha az ő szemszögéből nézzük egyedül Gérardnak segített, mert Grayről és a maradék mellékszereplőről nem tud.

Jó lenne, ha tényleg csak kimerült lenne, hisz elméletileg csak 1 percet kellene levonni az életéből.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #6296 Dátum: 13 jún 14, 16:13:12 »

jah x millárdszor 1 percet Nevet Mindenki számára visszatekert 1 percet, szóval az mind levonódik az életéből szerintem.
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 14, 16:14:21 írta Lew » Naplózva


Serpens92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 266



« Válasz #6297 Dátum: 13 jún 14, 16:13:58 »

Jó lenne, ha tényleg csak kimerült lenne, hisz elméletileg csak 1 percet kellene levonni az életéből.

Szerintem annyiszor 1 percet, ahány ember életéhez hozzáadott egy percet.
Legyen 1 millió ember.
1 millió perc az majdnem 2 év.
Naplózva

Papirtigriske
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 485


Milyen Ottó? O.o


« Válasz #6298 Dátum: 13 jún 14, 16:35:18 »

Nem akarom én a halálát, mert nagyon megkedveltem, de szerintem ez tényleg az életébe került. Én legalábbis úgy vettem le ebből az egészből. Az meg, hogy Gérard ez által tiszta lappal kezdhet... Nem tudom, hogy ez a Tanácsnak jelent-e majd valamit, mert jelen pillanatban ugye ők sem tudnak erről az egészről, már Urtear vallomásáról és nem hinném, hogy túlzottan meghallgatnának bárkit is. Végülis a Nirvanás részeknél is ugyanez volt, hiába segített, Natsu hiába mondta, hogy nem veszélyes (asszem ő háborodott fel, de erre már nem nagyon emlékszem O.o ) , a Tanács akkor is a saját álláspontját vette figyelembe, mégpedig azt, hogy addig a pontig mit tett. Meg aztán, ha mégis megbocsátanának-e neki, akkor se lehet tudni, hogy ez a mazochista mit reagál rá. Véleményem szerint ő inkább vezekel tovább. Meldy valószínűleg ugyanerre a lapra tartozna, hacsak nem szalad bele kapásból egy mini veszedelembe, mondván ha Urtear esetleg meghal, neki itt vége a történetnek.

Hogy Meldy képes-e megosztani a halált?  Gondolkozik Lehet némi sansza, ha azt vesszük, hogy a fájdalom akár kómába is ejtheti az embert, de nem tudom biztosra.

Naplózva

A stressz akkor jön létre, amikor az agy megtiltja a testnek, hogy seggbe rúgjon valakit, aki amúgy megérdemelné.
csuhi17
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7


« Válasz #6299 Dátum: 13 jún 14, 16:46:39 »

Innen emlékeztem

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/229/21

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/230/8
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 14, 16:49:21 írta csuhi17 » Naplózva
Oldalak: 1 ... 418 419 [420] 421 422 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!