24 máj 19, 22:21:06 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 417 418 [419] 420 421 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1780846 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Dean
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 206


Csak mert Dean vagyok.


WWW
« Válasz #6270 Dátum: 13 jún 14, 11:36:37 »

Kint az új fejezet: http://www.manga2u.me/Fairy_Tail/335/01/
És eléggé durva.
De Mashima szépen megoldotta a dolgot. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 14, 11:41:52 írta Dean » Naplózva


"A vége vagy véres - vagy szomorú... ilyen az élet." - Dean Winchester



Ronyszkusz
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 493



« Válasz #6271 Dátum: 13 jún 14, 11:46:35 »

Megkaptuk azt amit ki is találtunk.... Urtearrel kevesebb, szegény Meldy milyen sokkot fog kapni ezért... Na mindegy majd a jövőheti fejezet talán kárpótol minket az eheti fejezetért!
Naplózva
ldanyi
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3



« Válasz #6272 Dátum: 13 jún 14, 11:48:02 »

Köszi Dean! Nevet Japánul már én is megtaláltam de így angolul többet értek már ikszdé és majd még magyarul is el kell olvasni Nyelvesít
Naplózva
Beeng
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 227



« Válasz #6273 Dátum: 13 jún 14, 11:49:03 »

Jó a manga de nagyon kiszámítható. Egy kis csavarral sokkal élvezetesebb lett volna, mert mikor végigolvastam a múlthetit, már lehetett tudni mi lesz ebben a fejezeteben.
Naplózva
CsukiIce
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 575



« Válasz #6274 Dátum: 13 jún 14, 11:50:52 »

Megkaptuk azt amit ki is találtunk.... Urtearrel kevesebb
Erre nem vennék mérget, szerintem ő sem fog meghalni.
Naplózva

zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #6275 Dátum: 13 jún 14, 11:56:37 »

Az történt amire számítottunk. Szegény Urtear azt hiszi, hogy senkinek sem tett jót.
Ez az idő visszapörgetés most ennyire nehéz lenne, vagy az idő úgy gondolta, hogy elég 1 perc is?
Naplózva
Axel92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 280


The real fun is about to start!


« Válasz #6276 Dátum: 13 jún 14, 11:57:04 »

Kérem vissza Urteart.  Durci Inkább Gray haljon meg.
LoL Igaz, hogy kiszámítható volt, de azért erre az 1 percre senki sem számított, szerintem Nevet De mégis megmentett vele mindenkit, egyelőre. Mondjuk az időtartam miatt nem biztos hogy tényleg meghalt, mivel először használta, igaz hogy gyakorlatot nem lehet benne szerezni, de ez az 1 perc akkor is kevés szerintem ahhoz, hogy meghaljon.
Az történt amire számítottunk. Szegény Urtear azt hiszi, hogy senkinek sem tett jót.
Ez az idő visszapörgetés most ennyire nehéz lenne, vagy az idő úgy gondolta, hogy elég 1 perc is?
Szerintem mivel először használta, lett 1 perc. Hiába olvasott róla, az kevés ilyen fokú mágiához...
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 14, 11:57:54 írta Axel92 » Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (nagyobb volt, mint 400 kbyte), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
dosreis
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 849


Kakarottttooooo


« Válasz #6277 Dátum: 13 jún 14, 11:59:41 »

Annyit hozzá tennék , hogy naruto manga témában írták miylen kiszámítható az a manga.
Hát akkor ez mi xD Nem tudok mit hozzá tenni, csalódotság a köbön, de csak nevetek az egészen , hogy ennyire kilehet számítani mi lesz.
Naplózva
mateee-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 325



« Válasz #6278 Dátum: 13 jún 14, 12:05:55 »

Nah Urtear csak tette a dolgát, közben még Mashirama Grayhez hozzácsapott néhány áldozatot, akit meg kellett menteni. Az egy perces dolognál én is néztem egyet, kissé fokozta a feszültséget de végülis ennyi elég volt mindenkinek.

Maga a jelenet azért nem volt annyira szemkönnyeztető mint amennyire be volt harangozva, de azért kissé megsajnáltam Urtaert, elég régóta szerepelt a mangában és ehhez mérten méltó halála volt.
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 14, 12:07:25 írta mateee-kun » Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #6279 Dátum: 13 jún 14, 12:21:57 »

Mikor megláttam a borító képet rögtön tudtam, hogy gáz van. xD Szegény Urtear életben maradási esélyei jócskán lecsökkentek. Most, hogy Gray életben maradt kicsit megnyugodtam és egyben csalódott lettem. Egyrészt mert a Sensei csak trollkodott, másrészt tényleg az van, hogy Fairy Tail tag nem halhat meg.

Most ellentét van a jövőhéttel kapcsolatban  mert a fejezet címe"To live today with one's whole energy" elég pozitív hangzású nekem azt sugallja, hogy fölszedik Urteart, viszont Mashima a Twitterre azt írta ki, hogy "Lehet, hogy szomorú történet lesz jövőhéten"

A fejezet után keserű szájíz maradt bennem, mert Urtear kétszeresen is csalódott magában. Először úgy érzi, hogy nem változott aztán lehet, hogy úgy halt meg(?), hogy azt hiszi nem mentett meg senkit. Szomorú Ha már mindenki életben maradt, akkor Mashima igazán megkegyelmezhetne Urtearnek is.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #6280 Dátum: 13 jún 14, 12:39:20 »

Hát a mai fejezet is elment Mosolyog
A legtöbben arra számitottak,hogy Utrear visszahozza valahogy Grayt na de arra ki számitott,hogy nem csak Grayt menti meg aval az 1 percel?  Mosolyog
Szerintem Urtear kicsit sokat akart visszamenni az időben.
Lehet,hogy nagy mágus meg minden de azért szerintem még a legnagyobbaknak is gondot okozna  olyan sokat visszamenni az időben.
Ám azért remélem Urtear nem hal meg,vagy ha meg is hal remélem megtudja mjad valahogyan,hogy az az 1 perc igenis lényeges volt,s miatta menekültek meg többen is.
Ám Urtearnak köszönhetően Gazille jól eltalálta a sárkányt akivel harcól  ikszdé
Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
Banzai
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 561



WWW
« Válasz #6281 Dátum: 13 jún 14, 12:40:24 »

Az elején néztem le a kalappal Mashima , feszülten olvastam, tényleg ők most meghalnak. Amikor jött Urtear mondom nyom egy speckó iced shellt , de nem idő visszatekerés , végül is Mashima nyuszi,  de legyen... és jött akkor a csattanó ( leaglább is akkor azt hittem az lesz ) csak 1 perc hiába hal meg , mondom kész .....  átment Gerorge R Martinba, zseniális húzás , milyen drámai és tragikus.... ja de nem én naiv hisz az 1 perc mint kiderült ért valamit.  
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 14, 12:43:04 írta Banzai » Naplózva
Cool
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 110

Cool.


« Válasz #6282 Dátum: 13 jún 14, 12:49:31 »

Nos , nagyon "érdekes" és "váratlan" fordulat! Nevet
Natsu szerintem következőben már szerepelni fog , a DS aktiválás még így is esélyes.
Ez az 1 perc az egész világra hatott? Csak mert ha igen akkor kitudja hány életet mentett meg..  
Don't worry be happy , Gray-sama visszatért!  bow
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 14, 12:50:30 írta Cool » Naplózva

Ahogy a levelek , te is elhullasz.
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #6283 Dátum: 13 jún 14, 13:01:49 »

Sikerült összeszedtem magam a keserédes fejezet után. >.<#
Maga a megoldás, hogy Ultear feláldozza magát, hogy visszahozza Grayt tényleg megjósolható volt, de örülök, hogy nem teljesen ezt hajtotta végre. Visszaadott a földön élő összes ember életéből 1 percet. Kevésnek tűnik, de sok ember életét megmentette. Amit sajnálok az az, hogy szegénykém azt hiszi nem sikerült elérnie semmit és úgy távozott el. Szomorú
Most tényleg olyan ponton vagyunk, hogy ilyen cselekedet után nem illene Ulteart visszahozni, bármennyire is szeretném.
Kapott egy szép visszaemlékezést és hősként hunyt el. Bravó. Sír

Egyéb megjegyzések:
- Gajeel együtt használja az árnyékot a vassal
- Picit nehezemre esik elhinni, hogy 1 perc elég volt ahhoz, hogy az emberiség ellentámadást indítson a sárkányok ellen a semmiből.

Kérdés: Elfogadhatóbb lett volna, hogy Gray, Droy, Macao és Bacchus eltávozik, ha Ultear életben marad?  Gondolkozik
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 14, 13:05:17 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #6284 Dátum: 13 jún 14, 13:02:01 »

Annak ellenére, hogy tudtam, hogy Urtear vissza fogja pörgetni az időt tetszett ez a fejezet. Pedig csak fogtam a fejem az elején, hogy ennyivel nem intézheti el Mashima ezt az arcot. Az 1 percet ért az életem résznél majdnem megkönnyeztem Urteart. Szar lehet rájönni, hogy az életed feláldozása semmit sem ért (mert Urtear ezekkel a gondolatokkal halt meg). Aztán kiderült, hogy végül mindenkit megmentett és visszakúszott az a kezdetleges könnycsepp. Ami tetszett a fejezetben, hogy végül szép halált kapott Urtear. Mondjuk kicsit hatásosabb lett volna ez az egy perc, ha a fejezet végére teszi.
Egyébként ezek miatt a visszahatások miatt (1 perc visszatekerése az életedért cserében) tetszenek nagyon az elveszett mágiák. Valahogy az FMA egyenértékű cseréjére emlékeztet Mosolyog.
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
Oldalak: 1 ... 417 418 [419] 420 421 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!