24 máj 19, 00:59:29 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 416 417 [418] 419 420 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1779784 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
BlackBloodyRose
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 18



« Válasz #6255 Dátum: 13 jún 11, 14:37:03 »

Mintha volt már olyan mintha azt mondta volna egyszer, hogy jó hogy nem vált valóra.

Hagabi: azok télleg jók voltak.

Kérek mindenkit, ha valami nem jó javítsatok ki kérlek titket  Nevet
Amúgy az jutott eszembe emlékeztek Levi levelére? Volt benne az, hogy ...meghalt... ő is... ő is... és akit szerettem ő is...
Nos feltételezhető, hogy akit Levi szeret az Gazille (ki más?). Nos, mi közben olvastam ezt a fejezetet az jutott eszembe először, hogy a sárkányőlökre gondol? Aztán tovább mentünk megjelent J-Lucy és J-Rogue. J-Lucy azt mondta 10000 sárkány fog megjelenni. J-Rogue pedig azt, h egyetlen sárkány fog uralkodni, Acnologia és még azt, h Natsut megölik a sárkányok, Sting erejét pedig elvette és megölte, ezt tudtuk meg tőle. A két jövőbeli személynek nagyn más, mintha két alternatív jövőből jöttek volna. De J-Lucytól nem tudtuk meg eddig, h Natsuval mi történt, hacsak a naplójából ki nem derül. arra is gondoltam, h ha esetleg több ember jön vissza a jövőből akk más-más jövőt kapunk, mintha személy függő lenne, de feltételezzük, h a sárkányok minden jövőbeli személy jövőjében szerepet kapnak másképp... Nos én erre gondoltam..  Nevet
Naplózva

"Ace...Kicsit fucsa, h 2 első szülőtt van és 1 öcsike, de ez a kötelék az én legnagyobb kincsem. Luffy még 1 gyenge bőgőmasina, de ő a mi kisöcsénk. Vigyázz rá helyettem is."/Sabo
"Egy napon mi is kihajózunk, szabadon, megbánás nélkül éljük majd az életünket.
Jól figyelj Luffy, én nem fogok meghalni. Nem hagyom hátra a gyenge kisöcsémet."/Ace
"Sabo ment elsőnek, Ace volt a második. Én leszek a harmadik, de nem hagyom, h legyőzzenek! Sabo, Ace figyeljetek csak!
Én leszek a Kalózkirály!"/Luffy
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #6256 Dátum: 13 jún 11, 14:52:01 »

Jövő-Lucy és Jövő-Rogue két különböző jövőből jöttek, attól függően, hogy mi lett a kapuval. Lásd a 333. fejezet elején az idővonalat.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
BlackBloodyRose
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 18



« Válasz #6257 Dátum: 13 jún 11, 15:16:21 »

Oksa, megnéztem köszi.
Naplózva

"Ace...Kicsit fucsa, h 2 első szülőtt van és 1 öcsike, de ez a kötelék az én legnagyobb kincsem. Luffy még 1 gyenge bőgőmasina, de ő a mi kisöcsénk. Vigyázz rá helyettem is."/Sabo
"Egy napon mi is kihajózunk, szabadon, megbánás nélkül éljük majd az életünket.
Jól figyelj Luffy, én nem fogok meghalni. Nem hagyom hátra a gyenge kisöcsémet."/Ace
"Sabo ment elsőnek, Ace volt a második. Én leszek a harmadik, de nem hagyom, h legyőzzenek! Sabo, Ace figyeljetek csak!
Én leszek a Kalózkirály!"/Luffy
Zeref
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 251



« Válasz #6258 Dátum: 13 jún 12, 12:28:27 »

Nehéz dolog ez az időutazás. Leginkább úgy tudnám elképzelni, hogy az időutazásuk is a történelem folyásának része lenne. Vagyis nem egy a történelem megváltoztatását célzó cselekmény, hanem a történelem részét képező "történés". És ezzel együtt lesz kerek a múlt jelen és jövő. Remélem érthető, mire célzok. ^^

Az egyik OVA- nak volt ilyen témája ha jól emlékszem. Abban mutatták be hogy került Natsu nyakára a seb és hogy ismerte meg Lucy a Fairy Tailt.
De ha úgy van mint ebben a részben van egy bökkenő. Hogyan jöhetett Lucy és Rouge két különböző jövőből?
Naplózva

"Mert álom a bűn és álom a jóság,
De minden álomnál több a valóság"
- Karinthy Frigyes
GDAVID
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 20



« Válasz #6259 Dátum: 13 jún 12, 15:59:50 »

Nekem az a vad ötletem támad hogy használni fogják a kaput hogy visszahozzák Gray-t.
Natsu poweruppol előszedi a df-et de jó tündérekként elkalibrálják magukat és kikötnek  a sárkányok korában
és Natsu elkezdi mészárolni a sárkányokat majd belőle lesz Achnologia.

Mellette: szól szerintem a falikárpit a sárkány vs ember harcról és hogy mikor Zirconis mesél akkor a körvonalak Natsura hajaznak (Mint Edolasban Drangneel)

Ellene:Zirconis nem ismeri fel amikor a lelkévek beszélnek de lehet addigra már volt bizonyos mértékű változás
Szerintem nem ez lesz de az ötlet ütős Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 12, 16:00:38 írta GDAVID » Naplózva

A sport megtanít becsülettel győzni és emelt fővel veszíteni vagyis a sport megtanít élni

Nem tudhatom, hogy másnak e tájék mit jelent,
nekem szülőhazám itt e lángoktól ölelt
kis ország, messzeringó gyerekkorom világa.
Belőle nőttem én, mint fatörzsből gyönge ága
s remélem, testem is majd e földbe süpped el.
Itthon vagyok.
Depres
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 161


« Válasz #6260 Dátum: 13 jún 12, 19:19:07 »

Nehéz dolog ez az időutazás. Leginkább úgy tudnám elképzelni, hogy az időutazásuk is a történelem folyásának része lenne. Vagyis nem egy a történelem megváltoztatását célzó cselekmény, hanem a történelem részét képező "történés". És ezzel együtt lesz kerek a múlt jelen és jövő. Remélem érthető, mire célzok. ^^

Az egyik OVA- nak volt ilyen témája ha jól emlékszem. Abban mutatták be hogy került Natsu nyakára a seb és hogy ismerte meg Lucy a Fairy Tailt.
De ha úgy van mint ebben a részben van egy bökkenő. Hogyan jöhetett Lucy és Rouge két különböző jövőből?

mert először jövő Lucy idősíkjában kinyílt a kapu, elpusztult a világ, ezért ő visszament a kapuval, és megérkezett a Rogue idejébe, ott becsukta a kaput, Rogue észrevette, gondolom a pár átjött sárkányon kifejlesztette a sárkányirányítást és ő is visszament az időben, megérkezett a jelen idősíkba, jövő Lucy azért nem emlékezett rá hogy becsukta a kaput, mert akkor még nem tette meg
Naplózva
Hestiana
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 89

Fairy Tail & Fantasy Fan - Selymes Durbincs


« Válasz #6261 Dátum: 13 jún 12, 21:44:04 »

De ha jobban belegondolok... ez is itt van:
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/297/16 (+ a következő oldal)

Lehet, hogy erről már volt szó nem tudom, nem régóta olvasom ezt a topicot, de itt: http://naruto-kun.hu/manga/mangas/Fairy%20Tail/297/Fairy_Tail_297_16.png

Ugye Levi sorolja hogy ez meghalt az meghalt és akit szeretett az is, ez alatt véletlen nem Gazille-t érti? Lapozgattam a mangát, és pár oldallal ezelőtt írta valaki, hogy Gazille is meghalhat, aztán megakadt a szemem ezen az oldalon és így merült fel bennem ez a kérdés.  Gondolkozik

Ez jutott nekem is rögtön eszembe, valószínűleg Mashima meglepetése is ez lesz szerintem, hogy elég sok szereplőt fognak legyilkolni a sárkányok...
Elméletem szerint, kiderül majd, hogy a most látottak mind Lucy naplójából ( vagy Levi leveléből?  Technikai KO ) derülnek ki és végül a jelenbeli Fairy Tail (vagy csak Natsu?  Technikai KO) a leírtak alapján próbálja majd valahogy megváltoztatni a jövőt. Gondolom sok szálat fog összefűzni a sensei, ahogy Chakra és Tilon is boncolgatták már a témát, bár minél több spekulációt olvasok, annál inkább kezd zavaros lenni az egész elmélet. Ez az időutazásos dolog nagy-nagy játszótér.
Most, hogy így ebbe belegondoltam, már alig várom ezeket a drámai részeket!
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 12, 21:47:12 írta Hestiana » Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #6262 Dátum: 13 jún 13, 07:23:46 »

... Ez jutott nekem is rögtön eszembe, valószínűleg Mashima meglepetése is ez lesz szerintem, hogy elég sok szereplőt fognak legyilkolni a sárkányok... ...

Ezzel csak az a baj, hogy ha hirtelen hullani fognak a szereplők az naaagyon furcsa és kicsit béna lesz. Főleg, hogy eddig szembekerültek olyanokkal, mint pl.: Lullaby, Gérard, Zero mester, Doroma Animu, Bluenote Stinger, Hades mester, Acnologia és senki sem halt meg a FT-ből. Ha most a fél gárda kihullik pár alien sárkányivadék miatt, akkor az picit nevetséges lesz. Akkor legalább a sárkányok végezzenek velük...
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
pegazus20
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38



« Válasz #6263 Dátum: 13 jún 13, 23:47:30 »

A kommenteket később olvasom mert lemaradtam, szal bocs ha valakit ismétlek, de szerintem Urtier arra használja a mágjáját, hogy feltámassza Grayt (az életéért cserébe)
2. tipp: Aki meghalt Gray jég klón volt.
Naplózva
Cool
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 110

Cool.


« Válasz #6264 Dátum: 13 jún 14, 10:32:09 »

Azt olvastam jó ideig nem lesz újabb manga. Ez igaz?
Naplózva

Ahogy a levelek , te is elhullasz.
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #6265 Dátum: 13 jún 14, 10:38:57 »

Ilyenkor a legalapvetőbb dolog az információ feltüntetése. Hol olvastad? Átnézve a főbb nemzetközi oldalakat, nem találtam semmi erre utaló információt.
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 14, 10:41:13 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Natsu the DS
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 89


« Válasz #6266 Dátum: 13 jún 14, 10:41:41 »

Lehet egy kérdésem? Mashima másik mangáját nem fogjátok lefordítani? Bele olvastam az első 5 fejezetbe és egész érdekes Nevet Viszont rosszul beszélek angolt és elég hiányos a tudásom szal magyarul szívesebben olvasnék.
Naplózva

,,A félelem nem gonosz. Felhívja a figyelmed a gyengéidre, és amint megismered ezeket, nem csak erősebbé, de kedvesebb emberré is válhatsz.''<br >Gildarts Clive
Cool
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 110

Cool.


« Válasz #6267 Dátum: 13 jún 14, 10:44:00 »

Bastian

Eatmanga : http://eatmanga.com/upcoming/Fairy-Tail/Fairy-Tail-335

Nem túl jó az angolom , javítsatok ki ha tévedek.
Naplózva

Ahogy a levelek , te is elhullasz.
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #6268 Dátum: 13 jún 14, 10:51:30 »

A 334. fejezet volt az utolsó. Miután elolvasta az ember, egyből menne a 335-re, de az még nem jelent meg.
Amit te szünetnek véltél az egy általános információ, amit minden manga aktuális fejezetének végére beírnak.
Általában hetente jelennek meg a fejezetek, de vannak szünetek, esetleg a mangaka lebetegedik és így többet kell várni.
Az információ arra utal, hogy a következő fejezet várhatóan 4 héten belül vagy korábban jelenik meg, utalva a lehetséges kihagyásokra. Szóval a héten lesz fejezet. Mosolyog

@Natsu the DS
A Rave Masterre gondolsz? Chakra-dono majd megválaszolja kérdésedet, ezen ügyben.
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 14, 10:55:29 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Natsu the DS
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 89


« Válasz #6269 Dátum: 13 jún 14, 10:58:31 »

@Natsu the DS
A Rave Masterre gondolsz? Chakra-dono majd megválaszolja kérdésedet, ezen ügyben.
Igen-igen Nevet
Naplózva

,,A félelem nem gonosz. Felhívja a figyelmed a gyengéidre, és amint megismered ezeket, nem csak erősebbé, de kedvesebb emberré is válhatsz.''<br >Gildarts Clive
Oldalak: 1 ... 416 417 [418] 419 420 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!