24 máj 17, 13:02:24 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 415 416 [417] 418 419 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1778286 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Cool
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 110

Cool.


« Válasz #6240 Dátum: 13 jún 09, 19:32:49 »

Szerintem Zerefet ebben az Arcban nem fogjuk látni. Ő még pont hiányzik J-rogue meg a sárkányok mellé. 
Egyébként nekem tetszik ez az irány amit Sting felvett. Remélem Rogue is felülkerekedik a saját hülyeségein.
Ez az időutazós téma számomra ötletes de egyben öngyilkosság is , hisz ott sárkányok ezrei tombolnak.
Ráadásul ha kinyitják egy pillanatra már kész a baj.
Naplózva

Ahogy a levelek , te is elhullasz.
Serpens92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 266



« Válasz #6241 Dátum: 13 jún 09, 23:39:53 »

Nem feltétlen. Nyílván mielőtt használni akarják beállítják, hogy hova akarnak menni. Ahhoz, hogy megmentsék a barátaikat, nem kell a sárkányok korába visszamenniük.
Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #6242 Dátum: 13 jún 10, 00:36:19 »

Nehéz dolog ez az időutazás. Leginkább úgy tudnám elképzelni, hogy az időutazásuk is a történelem folyásának része lenne. Vagyis nem egy a történelem megváltoztatását célzó cselekmény, hanem a történelem részét képező "történés". És ezzel együtt lesz kerek a múlt jelen és jövő. Remélem érthető, mire célzok. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #6243 Dátum: 13 jún 10, 09:47:47 »

Mármint pl Natsu visszamegy a múltba és részt vesz egy fontos csatában, amit az ő segítségével nyernek meg és Natsu jelenében is úgy tanulták, hogy egy rózsaszínhajú tűzmágus segítségével nyerték meg a csatát. Hümm-hümm Szóval úgy marad ugyanolyan az ő világa, hogy besegített a múltban. Más sorozatban is volt ilyen dilemma, hogy segítsenek a múltban, vagy ne csináljanak semmit, mert bármi amit tesznek kihatással lesz a jövőre.

Most már érdekel, hogy mi lehet jövő Lucy naplójában. Nagyobb dolognak kell benne lennie, mint Gray halála, különben nem lesz nagy szám. Az jó lenne, ha az lenne benne, hogy ki, miért halt meg és miért vesztettek és így a jövő ismeretében képesek lennének egy nyerő taktikát kidolgozni.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Cool
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 110

Cool.


« Válasz #6244 Dátum: 13 jún 10, 10:00:57 »

Nekem eddig J-rogue terve összeszedetlen,esetlen. Hogy képzeli ezt a "leigázom az egész világot"?  
Még csak nem is ismerjük a első négy Szent Mágust , kitudja lehet közölük is van egy sárkányölő.
Ráadásul majd pont Zerefet győzné le amikor Natsuval se bír , hozzá teszem egy olyan Natsuval aki nem aktiválta a DF-t,
és még a Villámló tűzsárkány formát se vitte túlzásba sőt... a Második Eredetet se szabadította fel.
Ez az egész gyengébb lábakon áll mint a dédanyám.
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 10, 10:02:35 írta Cool » Naplózva

Ahogy a levelek , te is elhullasz.
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #6245 Dátum: 13 jún 10, 11:20:50 »

Mármint pl Natsu visszamegy a múltba és részt vesz egy fontos csatában, amit az ő segítségével nyernek meg és Natsu jelenében is úgy tanulták, hogy egy rózsaszínhajú tűzmágus segítségével nyerték meg a csatát. Hümm-hümm Szóval úgy marad ugyanolyan az ő világa, hogy besegített a múltban. ...

Igen, pont így értettem. Pl. amikor Datong védelmi miniszter úr nézi a Ryuuousei, a Sárkánykirály ünnepének képét, akkor az Acnologia(?) ellen harcoló csuklyás, köpenyes alak nyakában igencsak egy fehér, pikkelyes sál látható, ráadásul tűzmágiát használ. Ez már egy jel lehet.
A másik ilyen jel, hogy Zeref ismeri Natsut. Bár ez elég gyenge lábakon áll, mert Zeref azt is mondja, hogy "felnőttél". Vagyis ő kisebb/gyerekkorában ismerhette. És ha most menne vissza a múltba, akkor még idősebb lenne, mint a Tenrou szigeten volt, amikor Zereffel taliztak. Viszont a másik meg, hogy Zeref emlékszik Natsura, de a tűz sárkányölő nem emlékszik rá. Ez pedig vagy emlékezetkiesés lehet, vagy egyszerűen csak az, hogy Natsu akkor még nem ment vissza a múltba, hogy találkozzon Zereffel.
Hú, de zavaros... ^^"
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Bence0206
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 76


« Válasz #6246 Dátum: 13 jún 10, 11:52:38 »

Chakra a Datong-os dolgot be tudnád linkelni léccives ?

Én remélem hogy nem mennek vissza a múltba és találnak más megoldást a dolgokra.
Gray halála elég jó felfordulást okozott a rajongók körében Mosolyog

J-Lucy naplójától én is sokat várok Mosolyog
Naplózva
Serpens92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 266



« Válasz #6247 Dátum: 13 jún 10, 12:39:28 »

Annak a történelemnek a folytatása, amelyikben a visszautazónak célja van. Én úgy képzelem el, hogy attól az az idősík, ahonnan visszautazik valaki, ugyanúgy megy tovább csak nélküle, de már többé nem tud visszamenni az eredeti idősíkjába. Hiszen, ha már egyszer visszautazott, azzal létrehozott egy alternatív idősíkot és ha ebben az alternatív idősíkban utazik előre, akkor egy teljesen más jövő várhatja. Mekkora lépés lenne jövő Rogue-tól, hogy itthagyná őket és lelépne a jövőbe?

Viszont ez is érdekes, mert csak attól a kitüntetett ponttól változik meg minden, ahova megérkezik a jövőbeli személy, onnantól íródik újra minden, a múlt az közös.

Érdekesnek találom azt a felvetést, hogy jövő Rogue lenne később Acnologia. Mert ő igazából szerintem nem szeretne sárkány lenni. Csak le akarja emberként győzni Acnologiát, hogy ő legyen a király, emberként.

Volt egy olyan felvetés is korábban, hogy Zeref születésének lehetünk tanúi... Mondta, amikor találkozott Hades-al, hogy 400 éve nagyon sok halálnak volt tanúja. Az a baj nagyon sok a hiányzó kocka. Amikor először láttuk meg jövő Rogue-t, akkor sokan tippeltek arra annál a kockánál, amikor csak a mosolya látszódott, hogy Zeref érkezett meg Natsuékhoz a kastélyba. És szerintem Zeref meg jövő Rogue arcberendezése között tényleg van valami kis hasonlóság.
Naplózva

Toshin Raizen
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 289


Aki másnak vermet ás, az sírásó vagy földmunkás :D


« Válasz #6248 Dátum: 13 jún 10, 12:42:45 »

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/292/20
Tessék a kép, amiről Chakra beszélt.

Az időutazást én is hasonlóképp gondoltam eleinte, de most kétségeim vannak a közelmúlt történtei végett, hisz az nem volt a pakliban, hogy Futurogue is visszajön. Ez biztos megkavarja majd a történteket.
A sárkányölőket meg hagyjuk egyenlőre, de szerintem valami időmágia lesz mögötte, mert Gazille se tudott kilépni az akadályból(valószínű Wendy se tudott volna).
Naplózva

FRUILI BERENGAR itáliai király ombardiai követe a magyarokról 921-ben:
Gazdagságuk pazar és szembetűnő. Hatalmas sereget tudnak kiállítani! Kürtszóra indul fordul egész serege. Napokig lovagolnak váltó lovaikon. Ha megindulnak megmozdul ég és föld alattuk. Harciasságuk és bátorságuk egyedülálló. Nem félnek a haláltól! Mosolyogva halnak meg! Legyőzhetetlenek.

Igaz magyarnak lenni akkora teher, hogy aki sokat viseli, megerősödik. Wass Albert
BlackBloodyRose
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 18



« Válasz #6249 Dátum: 13 jún 10, 18:35:59 »

Aztán kiderül, h az 1. generációs sárkányőlök, mind több, mint 400 évesek. És Zeref igazából Natsu és visszajött a jövőből v. a múltból, h nosztalgiázzon egyet és h lássa mit és hol rontott el.  Mosolyog  Gondolkozik ha télleg ez lesz én nem tom mi lesz....
De J-Lucy naplójára én is kiváncsi vagyok, meg h most Gray télleg meghalt v. megmenthető. Bár én eltudnám képzelni azt a lehetőséget is h esetleg Natsu saját felelősségre visszamegy és nem tér vissza már, aztán pár év múlva visszatér... Bár kitudja..
Naplózva

"Ace...Kicsit fucsa, h 2 első szülőtt van és 1 öcsike, de ez a kötelék az én legnagyobb kincsem. Luffy még 1 gyenge bőgőmasina, de ő a mi kisöcsénk. Vigyázz rá helyettem is."/Sabo
"Egy napon mi is kihajózunk, szabadon, megbánás nélkül éljük majd az életünket.
Jól figyelj Luffy, én nem fogok meghalni. Nem hagyom hátra a gyenge kisöcsémet."/Ace
"Sabo ment elsőnek, Ace volt a második. Én leszek a harmadik, de nem hagyom, h legyőzzenek! Sabo, Ace figyeljetek csak!
Én leszek a Kalózkirály!"/Luffy
hagabi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 397

gman kiválasztottja


« Válasz #6250 Dátum: 13 jún 10, 20:12:51 »

BlackBloodyRose

Ez a Natsu egyedül megy dolog tetszik. Tudom, hogy Natsu már így is túl van hipe-olva, mert mindig szerez valahonnan plusz erőt. De nagyon jó lenne, ha egyedül mászkálna egy keveset. Szerintem érdekes dolgokat lehetne kihozni belőle. Bár valószínűleg azért gondolom így mert pl a One Pieceből Luffy egyedüli "kalandozási" (Nők szigete, Impel Down, Marineford) nagyon jól meg voltak csinálva.
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 10, 20:13:29 írta hagabi » Naplózva
Serpens92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 266



« Válasz #6251 Dátum: 13 jún 10, 20:19:35 »

Natsu & Gildarts közös túra a múltba.
Naplózva

kocacica8
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 51


« Válasz #6252 Dátum: 13 jún 10, 21:33:57 »

Nem olvastam végig, csak az első pár oldalt az új fejezet hozzászólásairól, de nem értem min akad ki mindenki. Ha megnézitek a Toriko utóbbi pár fejezetét, ott nem hogy ilyen, de milliószor roszabb "sérülésekből" gyógyult fel mindenki seperc alatt. Itt sem lehet nehéz egy felélesztés, főleg, hogy itt ott van minden mágus, nem úgy mint Simon esetében.
Naplózva
Cool
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 110

Cool.


« Válasz #6253 Dátum: 13 jún 10, 22:07:47 »

Natsu meg a hype.. nos ez szinte minden ilyesfajta mangában megfigyelhető. 
Komolyra véve Gildartz szerintem nem tűnik fel. Natsu meg szerintem egyedül nem megy vissza. Oké,oké Happy ott lesz
de én mágusra gondoltam.  Hümm-hümm
Az mondjuk felidegesítene ha Happynak baja esne. Pedig az tenné fel az i-re a pontot utána meg mondjuk Lucy...
Ki tudja, a következő részből én nem a halál szagát szűröm le , remélem igazam lesz. 
Naplózva

Ahogy a levelek , te is elhullasz.
Zapor
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 48


« Válasz #6254 Dátum: 13 jún 11, 12:00:04 »

Én is remélem, hogy többen nem halnak meg - és Gray sem, bárhogy is meneküljön meg. Ennyi dráma és szívgörcs nekem éppen elég volt egy kis időre Nevet

Ahogy Chakra írta, ha eleve "tervbe volt véve", hogy J-Lucy és J-Rogue megjelennek, akkor elviekben a Charlie által látott sírós-Lucys képnek is meg kellene valósulnia... Bár a ruha már lekerült róla némi bonyodalommal  (ikszdé), de ezt akár hibának vagy némi eltérésnek is vehetjük, és még felkészülhetünk rá. Tehát ha csak nem Grayt siratta (amit én nem hiszek), még közbejöhetnek itt bonyodalmak ^^ Épp ezért örülnék én is, ha a következő fejezetben kicsit visszatérnék Lucyhez és a naplóhoz Mosolyog

Charlie-ről jut eszembe... volt már olyan jövendölése, ami nem teljesült?
Naplózva
Oldalak: 1 ... 415 416 [417] 418 419 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!