24 máj 17, 09:05:50 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 413 414 [415] 416 417 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1778173 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #6210 Dátum: 13 jún 08, 20:20:54 »

Az újraélesztéssel kapcsolatban felmerült bennem egy kétely. Nem hangzott el valami olyasmi a történet folyamán, hogy mágiával nem lehet a halottakat feltámasztani, visszaadni az elvesztett életet? Nem tudom honnan, de eszembe jutott és mintha mondták is volna, de nem zárom ki, hogy tévedek. Gondolkozik
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Cool
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 110

Cool.


« Válasz #6211 Dátum: 13 jún 08, 20:24:45 »

Szerintetek miért pont Gray?
Naplózva

Ahogy a levelek , te is elhullasz.
EnxTheOne
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 336

A világ leendő teljhatalmú ura.


WWW
« Válasz #6212 Dátum: 13 jún 08, 20:47:00 »

Eddig kik haltak meg? (Lisanna kamuból,Erza ,de ő csak félig xD,aztán még talán Hades? Ja meg JLucy,+ Lucy apuja)
+ Shimon, Karen, Rob apó, Ur, Zancrow, Zero(?), Zoldeo, Jiemma(?) Sting és Rouge sárkányai, a Cait Shelter céhmestere. Azt hiszem, nem hagytam ki senkit. Mosolyog


De egyikük se szerepelt 10 percnél tovább, Gray meg az egyik főszereplő. Nevet
Szerintem biztos hogy valahogy feltámad majd .


Kéne csinálni egy spoileres szavazást Nevet Nevet:D:D

Szerinted mi történik Grayel?

a: Halott marad.
b: Az csak egy jég klon vagy valamilyen hasonló másolat volt/illuzio
c: Ultear az élete feláldozásával feltámasztja
d: Vissza utaznak a múltba és megmentik
e: Megöli valaki a "jelen" Rogue-t, hogy meg nem történté tegye
f: Gray a következő fejezetben feláll, leporolja magát, beszól valami keményet, majd csinál egy ultimate jégvarázslatot
Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #6213 Dátum: 13 jún 08, 20:57:30 »

@Cool

Az igazi Natsu és Lucy nem volt esélyes. Erza már egyszer "meghalt" plusz rengetegszer meg lehetett volna ölni. A Sárkányok miatt a Sárkányölők(Gajeel, Wendy) sem forogtak veszélyben. Ki maradt ki a főbb szereplők közül, akinek a fő karakterszála gyakorlatilag lezárult a Tenrou szigeten az Ultearral való konfrontáció során? Gray. Noexpression Ha a meghökkentés lenne a célom, akkor laza mozdulattal megöletem a főszereplő legjobb barátját, riválisát, aki nem mellesleg az egyik legnépszerűbb karakter. Mashima ezt tette. A pakliban még benne lehet?/volt?/van? Jellal, Juvia és a történtek alapján Ultear is. Ki kiért ejtett volna könnyeket? Kiért ejtettük volna a legtöbbet? Mashima hozott egy döntést, amit én tisztelek, mert meg merte lépni. Mondom ezt úgy, hogy szinte kizárt, hogy valamilyen módon ne hozná vissza Grayt. A meglepetés természetesen mindig közbe szólhat. Mosolyog
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #6214 Dátum: 13 jún 08, 21:00:35 »

Szerinted mi történik Grayel?

a: Halott marad.
b: Az csak egy jég klon vagy valamilyen hasonló másolat volt/illuzio
c: Ultear az élete feláldozásával feltámasztja
d: Vissza utaznak a múltba és megmentik
e: Megöli valaki a "jelen" Rogue-t, hogy meg nem történté tegye
f: Gray a következő fejezetben feláll, leporolja magát, beszól valami keményet, majd csinál egy ultimate jégvarázslatot

Én a C-re tippelek, ahogy eddig is gondoltam. De a legkirályabb megoldás az F lenne, azon tényleg meglepődnék Nevet.
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
Cool
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 110

Cool.


« Válasz #6215 Dátum: 13 jún 08, 21:07:36 »

@Cool

Az igazi Natsu és Lucy nem volt esélyes. Erza már egyszer "meghalt" plusz rengetegszer meg lehetett volna ölni. A Sárkányok miatt a Sárkányölők(Gajeel, Wendy) sem forogtak veszélyben. Ki maradt ki a főbb szereplők közül, akinek a fő karakterszála gyakorlatilag lezárult a Tenrou szigeten az Ultearral való konfrontáció során? Gray. Noexpression Ha a meghökkentés lenne a célom, akkor laza mozdulattal megöletem a főszereplő legjobb barátját, riválisát, aki nem mellesleg az egyik legnépszerűbb karakter. Mashima ezt tette. A pakliban még benne lehet?/volt?/van? Jellal, Juvia és a történtek alapján Ultear is. Ki kiért ejtett volna könnyeket? Kiért ejtettük volna a legtöbbet? Mashima hozott egy döntést, amit én tisztelek, mert meg merte lépni. Mondom ezt úgy, hogy szinte kizárt, hogy valamilyen módon ne hozná vissza Grayt. A meglepetés természetesen mindig közbe szólhat. Mosolyog



Szükséges áldozat gondolom...
Amikor elkezdtem nézni Juvia arcát itt: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/334/20
Nos , a kétségbeesés mélységei azt hiszem megmutatkoznak azon az arcon. 
Másra nem tudok gondolni csak arra hogy minimum Grandeeney megjelenik és visszahozza Grayt az élők sorába.

A D-re tippelnék egy időutazós arc nagyon tuti lenne!
Naplózva

Ahogy a levelek , te is elhullasz.
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #6216 Dátum: 13 jún 08, 21:25:00 »

Számomra a D lehetőség picit önzően hatna feltéve, hogy Gray az egyetlen áldozat. Nagy nehézségek árán sikerült bezárniuk a kaput, amin 7 sárkány átjutott, de hajlandóak lennének használni még egyszer csak azért, hogy megmentsék az egyik elesett társukat. Szerintem ez felelőtlenség lenne és a jelent is komolyan átírhatják, ahogy Datong is kifejtette Arcadiosnak. Egy barátért az ilyen kockázatokat természetesen semmibe vennék. A timeskip után egy időutazástól egyébként sem lennék elájulva. >.<#

Legyen egy C, aztán remélem végül G lesz, ami az "egyik sem ezek közül", vagyis tényleg meglepődünk.
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 08, 21:34:55 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Serpens92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 266



« Válasz #6217 Dátum: 13 jún 08, 21:44:08 »

Most azért, mert Ultear nem áll messze Gray-től, attól még nem kell szerintem az életét adnia érte... Egyrészről számárá ez túl könnyű út lenne és ennél többet érdemel Ultear karaktere. Szerintem.

Tessék egy új végkimenetel javaslatcsokor:
1. Jön Rufus és legyilkolja az ezer éjszaka fényeivel a sárkánygyíkokat.
2. Jön Rufus megint és kipótolja Gray-t, gyárt neki szívet, májat, agyat.
3. Leon csinálja ugyanezt (2), csak jégből.
Naplózva

Cool
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 110

Cool.


« Válasz #6218 Dátum: 13 jún 08, 21:50:12 »

Azért az megnézném ahogy a jég szív ver.  
Ultear ahelyett hogy siránkozik igazán pusztíthatná a gyíkokat.
Elképzelhető hogy az első 4 Szent Mágus közül valaki megmozdítja magát.

« Utoljára szerkesztve: 13 jún 08, 21:51:23 írta Cool » Naplózva

Ahogy a levelek , te is elhullasz.
Tierhold
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 362



WWW
« Válasz #6219 Dátum: 13 jún 08, 22:55:13 »

EnxTheOne: Szerintem C, de ha nem akkor E ha viszont az sem akkor D nem tudok választani közülük ööööö
Naplózva

Toshin Raizen
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 289


Aki másnak vermet ás, az sírásó vagy földmunkás :D


« Válasz #6220 Dátum: 13 jún 08, 22:55:19 »

Minél többször olvasom el, annál jobban várom a "vég kifejlettet".
Nem bánnám, ha nem támadna fel, nem szeretem az olyan mangákat, ahol nem marad a helyén az illető.
Egyébként csak engem érdekelne Minerva-swan honléte? Ő tudott volna hókusz-pók ússz-t smirksweat csinálni.
Elég lenne ha Grayt már csak visszaemlékezéseknél láthatnánk(az plusz pont lenne a mangának), hisz akkor kijöhetne pár nosztalgiás fejezet Gray és Natsu gyere kori civakodásáról, ami nem mellesleg megforgatná azt a bizonyos kést megannyi ember szívében Ördögi
Habár erre csak 10% esélyt látok.
De ha jobban belegondolok... ez is itt van:
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/297/16 (+ a következő oldal)

Kevés sárkány kevés halál >.<#
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 08, 22:56:48 írta Toshin Raizen » Naplózva

FRUILI BERENGAR itáliai király ombardiai követe a magyarokról 921-ben:
Gazdagságuk pazar és szembetűnő. Hatalmas sereget tudnak kiállítani! Kürtszóra indul fordul egész serege. Napokig lovagolnak váltó lovaikon. Ha megindulnak megmozdul ég és föld alattuk. Harciasságuk és bátorságuk egyedülálló. Nem félnek a haláltól! Mosolyogva halnak meg! Legyőzhetetlenek.

Igaz magyarnak lenni akkora teher, hogy aki sokat viseli, megerősödik. Wass Albert
marioV
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 451


« Válasz #6221 Dátum: 13 jún 08, 23:05:39 »

2. Jön Rufus megint és kipótolja Gray-t, gyárt neki szívet, májat, agyat.

Ez az ötlet kifejezetten tetszik, még ha szinte nincs is rá esély. De lehetséges az emlékmágia miatt.
Naplózva

\"Amióta a világra jöttél mondtál igazat akár egyetlen egyszer is ?\"- L

\"Te már... Igen... Te már.. a kezdetektől fogva... sakkban tartottál.\"- Meruem

http://myanimelist.net/animelist/marioV40
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #6222 Dátum: 13 jún 08, 23:10:53 »

ez is itt van:
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/297/16 (+ a következő oldal)

Ha ez tényleg megvalósul mielőtt időt utaznak(mert ez esetben dupla vagy semmi a helyzet), akkor a rajongó félthetik Gazille-t rendesen Nevet Mondjuk én örülnék ha ő inkább túlélné és a dolgok helyrehozásában segítene.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #6223 Dátum: 13 jún 09, 00:13:24 »

Szerintem eze lehetnek:
A) Jön az eggyik ishváli,és feltámasztja valahogy Gray-t.
B) A harcok végén befut Grandince,és meggógyitja
C) Ultear feláldozza magát
D) Gray előjön valahonnan s azt mondja: ti meg mit bámultok,ennyire tetszik a klónom xD
E) Gray halott marad

Ám nekem az eggyik kedvencem Gray karaktere,de most maradhatna halott.
Megnézném a többieket,de főleg Natsut mikor megtudják mi történt.
Natsu ellőhetne egy olyan üvöltést mint anno Cobra ellen,s jöhet a DF,vagy sárkánnyá válás(bár ez nem valószinű)
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 09, 00:14:09 írta Lehel94 » Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #6224 Dátum: 13 jún 09, 02:19:23 »

Lucy nem hiába találta meg a naplót. Valószínűleg minden úgy fog történni, ahogy abban le van írva. Szóval szerintem nem Gray lesz az utolsó, aki meghal.

És természetesen nem is maradnak holtak, mert ha igaz, amit Levi írt, eléggé megcsappanna a szereplőgárda.

(Tudom, hogy nem minden ugyanúgy történik, ez már leesett a kapubezáráskor is. De ezek után valószínűsítem, hogy ez csak a kezdete a tragédiának.)
Naplózva

Oldalak: 1 ... 413 414 [415] 416 417 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!