24 máj 17, 13:01:09 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 409 410 [411] 412 413 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1778282 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
kakesz
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 793


Troll barlangász


« Válasz #6150 Dátum: 13 jún 07, 17:19:21 »

meglepő fordulat= Gray is sárkányölő Ohh My God  de meghalt.  ikszdé
Nagyon vártam én is azt a szerelmi vallomást erre ilyen dolgok történnek...
Naplózva

A tűz árnyéka világítja meg a falut.
Serpens92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 266



« Válasz #6151 Dátum: 13 jún 07, 17:26:43 »

meglepő fordulat= Gray is sárkányölő Ohh My God  de meghalt.  ikszdé
Nagy trollkodás lenne... Nevet
Amúgy, ha Natsu meghallja Juvia üvöltését, akkor Cobra méginkább.
Naplózva

Dean
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 206


Csak mert Dean vagyok.


WWW
« Válasz #6152 Dátum: 13 jún 07, 17:36:45 »

Belegondolva tuti, hogy nem Juvia üvöltött.
Juvianak van egy tipikus Gray-"SAMA" akcentusa.
Naplózva


"A vége vagy véres - vagy szomorú... ilyen az élet." - Dean Winchester



olcha94
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 170


.


« Válasz #6153 Dátum: 13 jún 07, 18:00:41 »

Hölgyeim és Uraim!
Jöhet az időutazásos történetszál! Nevet A végtelenbe, és tovább!

Megjegyzés: Elég nevetséges, hogy Grayt agyon csaphatják bármivel, szétlőhetik bármilyen mágiával, sőt, akár még a lángokat is túléli (max. egy-két égési sérülés lesz rajta), nem lesz semmi baja. De amikor csaj van a középpontban, akkor egyből GRAAAAAAAAAAAAAAY!!! :/ Tipikus ... Ha ilyen sugarakba bele lehet itt halni, akkor valaki magyarázza már el nekem, hogy Laxus villámaiba, Natsu tüzébe és Gazielle "fémes üvöltésébe" hogy nem halt eddig bele senki? Pedig szerintem egy fémes tárgyakból álló üvöltés sokkal fájdalmasabb, mint ha átlőnek lézernyalábokkal. Stingnek is ugyanilyen típusú támadásai voltak, de az mégsem hatolt át senki testén... Ezt most nem magyarázza meg nekem egykönnyen senki, még az erőviszonyokkal sem.

Nekem tetszett, hogy meghalt, mert sajnálom meg minden, de ez a megoldás botrányos.
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 07, 18:08:22 írta olcha94 » Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #6154 Dátum: 13 jún 07, 18:30:47 »

Én azért nem becsülném le a sugárszerű támadásokat:

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/144/7
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/151/6
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/189/20
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/216/18
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/300/14

Laxus, Natsu és Gajeel nem arra utazik, hogy megölje az ellenfeleit. Nekik az is elég, ha az ellenfelük nem tudja folytatni a harcot. Ehhez a magukhoz képest, lehető legminimálisabb mágiát veszik igénybe nehogy tragédia legyen. A Mágia él és a természete is változik attól függően, hogy a használót milyen érzelem vezérli. Ha az említett 3 karaktert gyilkos szándék vezérli, akkor gyilkolni is képes a mágiájával. Az utolsó kép pedig rácáfol a Stinges állításodra. Arról se feledkezz el, hogy Gray védtelen volt, ki volt merülve a NMJ után és egy igazi sárkányból létrejövő sárkányszerű harcosok tüzeltek rá, amikkel eléggé megszenvednek és túlerőben is vannak.
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 07, 18:39:55 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #6155 Dátum: 13 jún 07, 18:42:28 »

"akkor valaki magyarázza már el nekem, hogy Laxus villámaiba, Natsu tüzébe és Gazielle "fémes üvöltésébe" hogy nem halt eddig bele senki?"
Mer' azok nem csináltak senkiből se ementálit, azér'. Már első lövés is átment Gray szívén, úgy meg elég nehéz életben maradni, akármilyen kemény is az illető.

Nekem Gray még a kedvencem is volt akkoriban mikor még voltak karakterek, szóval sajnálni fogom kicsit ha hulla marad, de ha a helyére lép mondjuk Gazille, nekem megfelel a szituáció. Meg már akartam látni egy olyan (shounen)halált, ahol nincs többfejezetnyi hattyúdal, hanem úgy hal meg a karakter, hogy nem is számítasz rá. Magyarán tényleg úgy ahogy háborús körülmények közt előfordulhatna.

Ha visszahozzák, remélem jól lesz megoldva a dolog, de én arra tippelnék hogy Ultear tudja az időmágiáját használni élőlényen,csak ez a sajátjába kerül.
Ha meg nem, remélem a halálára a többi karakter egy normális reakciót kap, plusz nem csak egy nakama PU-nyi nyomot hagy bennük a későbbi fejezetekre nézne("ha gray élne ezt meg azt csinálná/nem veszíthetek, ha ő meghalt az ügyért, etc".), hanem tényleg megváltoznak tőle. Teszem azt, Juvia egy "hideg+menő" típusú karakterré válik.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Natsu the DS
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 89


« Válasz #6156 Dátum: 13 jún 07, 18:50:28 »

***ába Mashima megöli az egyik kedvencemet. Remélem az lesz a megoldás hogy jégklón volt. Nagyon sajnálnám Gha meghalna Gray.
Naplózva

,,A félelem nem gonosz. Felhívja a figyelmed a gyengéidre, és amint megismered ezeket, nem csak erősebbé, de kedvesebb emberré is válhatsz.''<br >Gildarts Clive
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #6157 Dátum: 13 jún 07, 18:56:53 »


A borító képen, már sejtettem valami utalást, de én meglátva a békákat Fro-ra gondoltam, főüleg, hogy már felmerült a neve Urtear és Vadócka kapcsán.
http://www.mangapanda.com/fairy-tail/334

--
Akik szerint Gray nem mondott semmit:
http://www.mangapanda.com/fairy-tail/334/19

---
Itt még van max 10% esély a túlélésre.
http://www.mangapanda.com/fairy-tail/334/20

Nagyon 1% alá csokkent, de a remény még mindig ott függ egy hajszálon.
http://www.mangapanda.com/fairy-tail/334/21

Megfosztva a reménytől, de talán hallani a ki nem mondott szvakat.
http://www.mangapanda.com/fairy-tail/334/22

---
Szinte hallom, ahogy a GrayXJuvia fanok felsikoltanak. Nevet Most ez alapján nem hiszem, hogy valaha is látnák összejönni egy párt. Hiszen az ő párosuk is nagyon népszerű, a top3-ban benne van a fanok körében. Mégis érvágást hajtott végre Mashima.

Mashima univerzumának egy másik szegletében már boldogok lehettek.

----

Sting engem inkább Harura emlékeztet egy kicsit. (mondjuk ő Proto-Natsu, de mindegy   Pojén)


-----


...
A drámai hatás érdekében Mashima realizálta a fizikát.


---

Egyébként én érzek egy kis Neji-Gray hasonlatot, de minden esetre szerintem Gray halálának sokkal drámaibb hatása volt.


A nekrózásról meg annyit hogy Igen!, De ne!, Vagy mégis?
Naplózva

Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #6158 Dátum: 13 jún 07, 18:58:09 »

Szerintem azért vagyunk egyre többen az olyanok akik ,,elvárják'' hogy a Fairty Tailben meghaljon valaki, mert a történet maga olyan, hogy:,,A barátaimért harcolok ezért nem halok meg''. De ez nem működhet örökké. És egy kicsit dobna is magán a történeten. Én mindig is szerettem a ,,bosszú álló karaktereket'', és gondolom ezzel nem vagyok egyedül. Tételezzük fel: meghal Gray (aminek eléggé nem örülnék) és Juvia bevadulna és mindenkit bedarálna. Ugyan ez megtörtént amikor Shimon meghalt: Natus a s**rt is kiverte Gérrardból.  Nevet
Igen, és utána elmúlik a dühöngés és folytatódik a történet Gray nélkül. Csak bennem maradna hiányérzet?

Én mondtam, hogy ne követelőzzetek ennyire.
Komolyan, lefogadom, hogy Mashima vagy valamelyik kémje olvassa ezt a fórumot, és innen meríti az ötleteket. Szóval, ha még egyszer valaki valamelyik szereplő halálát kívánja, az tartsa magában, mert még dühömben beszólok neki, ami egyikünknek sem tenne jót.
Naplózva

Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #6159 Dátum: 13 jún 07, 19:07:09 »

Neked miért nem?

De amúgy ja, egyet értek. Persze van kis esély, hogy visszahozzák, de Mashima asszisztensei gondolom nem azért sírtak a következő fejezeten.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #6160 Dátum: 13 jún 07, 19:18:43 »

Hát erre nem igazán számítottam. Szomorú vagyok, hogy meghal, de ha mégsem akkor Urtear fogja feláldozni magát érte szerintem.
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #6161 Dátum: 13 jún 07, 19:27:02 »

Akik szerint Gray nem mondott semmit:
http://www.mangapanda.com/fairy-tail/334/19
Csak annyit mondott, hogy nem fontos amit akar mondani. xD

Lehet, hogy Meldy alkot majd valamit a feltámadás ügyében. Hisz ott van Lyon és Juvia, akik a legjobban kötődnek Grayhez, talán még ő is valamennyire. Az érzések erejével visszahozza az élők közé, úgy hogy elosztja a halált 4-ük között és így mindegyikük megsérül de Gray él, esetleg mindenki ad az éltet erejéből neki.

Azt viszont nem szabad elfelejteni, hogy a sárkányivadékok még ott vannak és még akárkit kilyukaszthatnak. Először azokat kell eltávolítani, mielőtt bármit is tehetnének.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Cool
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 110

Cool.


« Válasz #6162 Dátum: 13 jún 07, 20:07:20 »

Már látom ahogy Natsu aktiválja a DS-t és akkorát ordít ami kiszakítja a monitort.
Ennél jobban hogy lehetne előkészíteni ezt? Megmondom , sehogy. 
Egyébként valaki írta hogy úgy halt meg ahogy a háborúban szokás , váratlanul.
Miért van olyan érzésem hogy a Kaszás listáján még szerepel valaki akinek a neve R-el kezdődik.
Lehet tippelni ki az.
Naplózva

Ahogy a levelek , te is elhullasz.
Axel92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 280


The real fun is about to start!


« Válasz #6163 Dátum: 13 jún 07, 20:17:50 »

Neked miért nem?

De amúgy ja, egyet értek. Persze van kis esély, hogy visszahozzák, de Mashima asszisztensei gondolom nem azért sírtak a következő fejezeten.
Az asszisztensek nem a mostani fejezeten sírtak? Am Mashima twitter üzenete után, amit nyilván a sok dühös fan miatt írt, meg fogunk lepödni, ez nem biztos h kellemes meglepetés, DE mivel a Gray rajongóknak szól föként így szinte már biztos h Gray vhogy vissza lesz hozva az életbe.
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (nagyobb volt, mint 400 kbyte), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
Chob
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 227


日本のファン


« Válasz #6164 Dátum: 13 jún 07, 20:36:49 »

Ez... Gray halála? Inkább nem, elég egyértelmű ez az egész és kb. nem is sokkolt. Gray meghalt, Urtear időt tudja manipulálni és eldöntötte, hogy nincs joga tovább élnie. Akinek nem egyértelmű, hogy Urtear az életét adja Gray életéért, hogy a végén valami nagyon jót cselekedjen, nos azoknak nem tudok mit mondani. Most őszintén  ezen nem kell agyalni. Még lehet itt Gray és Juvia hentai.

U.I.: Erről nem is beszélve: Mashima Hiro twitter- "Please wait until next week. You will be surprised." Én speciel nem fogok meglepődni. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 07, 20:55:51 írta Chob » Naplózva

Oldalak: 1 ... 409 410 [411] 412 413 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!