24 máj 17, 11:21:23 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 388 389 [390] 391 392 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1778230 alkalommal)
0 Felhasználó és 7 vendég van a témában
oky
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 128


asd


« Válasz #5835 Dátum: 13 máj 04, 07:06:26 »

 Egy kis logikai csapda. Ugyebár Acnologia a múltban úgy fejlődött ki, hogy sárkányölő volt, és annyi sárkányt megölt, hogy átváltozott. Tehát a múltban az egyik legerősebb sárkányokat legyőzni képes erő volt. Azóta eltelt 400 év, Acnologia nem a kapun jött át. 400 év alatt, ugyebár sokat fejlődhet bárki/bármi. Akkor ne mondja már J. Rouge, hogy 7 db 400 évvel ezelőtti sárkánnyal képes lenne megállítani azt, amit azok a 400 évvel ezelőtti szintjén se voltak képesek Mosolyog
Naplózva
norbesz
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 30



« Válasz #5836 Dátum: 13 máj 04, 11:26:28 »

Amúgy Rogue eredetileg mind a 10.000 sárkányt uralma alá akarta venni hogy legyőzze vele Acnologiát, de ha minden sárkány átkerült volna 400 évvel ezelőttről x791-be akkor Acnologia létre se jött volna a múltban. Lehet hogy ő nem tudja hogy Acnologia egy emberből lett sárkány?
Naplózva
Serpens92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 266



« Válasz #5837 Dátum: 13 máj 04, 11:42:44 »

Egy kis logikai csapda. Ugyebár Acnologia a múltban úgy fejlődött ki, hogy sárkányölő volt, és annyi sárkányt megölt, hogy átváltozott. Tehát a múltban az egyik legerősebb sárkányokat legyőzni képes erő volt. Azóta eltelt 400 év, Acnologia nem a kapun jött át. 400 év alatt, ugyebár sokat fejlődhet bárki/bármi. Akkor ne mondja már J. Rouge, hogy 7 db 400 évvel ezelőtti sárkánnyal képes lenne megállítani azt, amit azok a 400 évvel ezelőtti szintjén se voltak képesek Mosolyog

Én azt nem értem, hogy Acnologia hogy tud ebben a nagy világban elrejtőzni?
Amit tudunk róla, hogy Gildartz találkozott vele és megjelent a Tenrou szigeten illetve megidéződött.
Igazából ez lenne az érdekes része, hogy hogy lehet megidézni. Mert ennél a pontnál Zeref is gatyába csinált.
Naplózva

gerikeelet
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #5838 Dátum: 13 máj 04, 12:08:16 »

ez az aranyhét teljesen öszezevert valaki tudna válaszolni arra hogy mioor lesz következő rész mármint hogy ezen a héten vagy csak majd a következőn előre is öszi
Naplózva
norbesz
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 30



« Válasz #5839 Dátum: 13 máj 04, 12:25:59 »

legközelebb jövő hét pénteken lesz
Naplózva
Zapor
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 48


« Válasz #5840 Dátum: 13 máj 04, 15:11:01 »

Amúgy Rogue eredetileg mind a 10.000 sárkányt uralma alá akarta venni hogy legyőzze vele Acnologiát, de ha minden sárkány átkerült volna 400 évvel ezelőttről x791-be akkor Acnologia létre se jött volna a múltban. Lehet hogy ő nem tudja hogy Acnologia egy emberből lett sárkány?
Lehet, hogy nem tudja. Vagy nagyon valószínű, hogy akkor, amikor még uralni akarta, nem tudta, bár mostanra már talán rájött, esetleg utánanézett.
De tényleg én sem tudom, mit akar 7 sárkánnyal Achnologia ellen... talán valami szuper-sárkányerősítő mágiát is tud smirksweat

De belegondoltam, és eszembe jutott, hogy lehet megmenteni a helyzetet: megjelenik Jövő-Ichiya, pózol egyet a "jelen-szexistennel"  ikszdé és Nichiyával, mire a sárkányok nyüszítve hazarohannak   Győztes Kiröhög
Naplózva
norbesz
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 30



« Válasz #5841 Dátum: 13 máj 04, 15:47:21 »

De belegondoltam, és eszembe jutott, hogy lehet megmenteni a helyzetet: megjelenik Jövő-Ichiya, pózol egyet a "jelen-szexistennel"  ikszdé és Nichiyával, mire a sárkányok nyüszítve hazarohannak   Győztes Kiröhög
Szerintem abban a pillanatban amint összeállna Nichiya,Ichiya + egy jövőből jött Ichiya valami ilyesmi történne: http://wallpaperswiki.org/wp-content/uploads/2012/12/Exploding-Planet.jpg Aztán meg jöhetnének Gokuék a sárkánygömbökkel hogy visszaállítsák a bolygót.  Nyelvesít

De amúgy jövő Rogue most a legerősebb DS,+ van 7 sárkánya is amit ráküldhet Acnologiára....ha nem tudják legyőzni akkor max meghempereg a 7 sárkány vérében és ő maga ugrik neki Acnologiának. Hakueiryuu forma + Dragon Force + a sárkány ereje talán már elég lenne...vagy mégis hogy lehetne végezni vele...?
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 04, 15:48:14 írta norbesz » Naplózva
Zapor
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 48


« Válasz #5842 Dátum: 13 máj 04, 16:00:22 »

Bolygórobbanás  ikszdé Igazad van  ikszdé

Hmm, és mi van, ha ő is sárkánnyá változik? Achnologia és Roguenologia... kicsit brutális lenne. Akkor is bolygópusztulás lenne...  Nevet
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #5843 Dátum: 13 máj 04, 16:42:57 »

Ez nem tér el a témától? smirksweat

Nekem nem tetszik, ahogy alakulnak a dolgok. Én szívesen néztem volna a sok mágus szenvedését. Meddig tartott? 1-2 fejezetig. Ez a duma megint natsu-tól...szánalmas. Abban biztos vagyok, hogy ez az utolsó arc. Fő ellenségként tekinthető rogue ( ha csak nem ő zeref ). Mi van egyáltalán zeref-el? Remélem megérkezik hamarosan már achnologia és megint reménytelen győzelem irányába fordul a történet.
Naplózva
Serpens92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 266



« Válasz #5844 Dátum: 13 máj 04, 19:34:49 »

És hol van Minerva?
Naplózva

ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #5845 Dátum: 13 máj 04, 19:57:29 »

Az biztos hogy segíteni nem fog , de tuti nagy szerepe lesz még.......
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #5846 Dátum: 13 máj 04, 21:10:06 »

Minerva hiánya legalább meg lett említve. A Fairy Tail-nek fel sem tűnt, hogy Mavis eltűnt valamerre.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
csizi_kun
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4


« Válasz #5847 Dátum: 13 máj 04, 21:51:04 »

Sziasztok! Lenne egy elméletem ami talán helytálló, ezzel az időutazással/sárkányok eltűnésével.
Szerintem az elsötétülés az maga Zeref találmánya ezért van az hogy aki kapcsolatban van vele arra Gerard-ék azthitték hogy Zeref. A sárkányok eltűnésével kapcsolatban valaki írta pár oldalla visszább,
Jó meglátás volt Sting sárkányáról. Tényleg hasonlít. De akkor ezt azt jelenti, hogy neki több tanítványa van. Vagy Sting is 400 éves. De lehet akkor, hogy tényleg ez az időutazásosdi.
Itt egy elmélet: Az összes sárkányölő akit sárkány tanított mind 400 éve élt a háború idején, mikor elkezdték tanítani a sárkányok az embereket. És ekkor a sárkányok valahogyan elmentek a jövőbe és ott képezték ki őket, mert féltették a háborútól. Majd mikor úgy gondolták, hogy többet nem tanulhatnak tőlük visszamentek a múltba, hogy beszálljanak a háborúba.
Erre pedig találunk utalást is amikor Luxus a Fairy Tail ellen vonul akkor natsu nemtud kimenni az épületből http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/108/16
Továbbá azok a sárkányok akik előre utaztak az időben ittmaradtak(hogy miért azt nemtudom) http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/101/12
De az biztos,hogy őkis ittlesznek mégpedig hamarosan. Tehát eléggé egy Epic csata fog kibontakozni ebből az egészből. Még az is lehet hogy igaz lesz J.Lucy és J.Rouge meséje is. Lehet 10.000 sárkány bújkál és várják az ünnepélyt ahogy Igneel is teszi.
Naplózva
norbesz
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 30



« Válasz #5848 Dátum: 13 máj 05, 06:52:35 »

Szerintem az elsötétülés az maga Zeref találmánya ezért van az hogy aki kapcsolatban van vele arra Gerard-ék azthitték hogy Zeref.
Ezt már megtudtuk Gérardtól http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/323/11
6 éven keresztül szívták el az Elsötétülés kapuval a mágikus erőt,idén már nem használták http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/281/3 viszont most felbukkant 2 ember aki a kapun át jött (és emiatt érezhető rajtuk Zereféhez hasonló mágikus erő) Rogue jött július 3-án Lucy pedig 4-én. Július 6-án pedig egy 'árnyék' tűnik fel amire Gérardék megint felkapják a fejüket,ami azt is jelentheti hogy annak is köze lehet Zerefhez (talán Zeref jófiú akart lenni és kiadta magából a sötétséget - mint Piccolo a Dragon Ball-ban Nyelvesít - és ez az ami megszállta Roguet).
Már csak Zerefnek kéne felbukkannia...
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #5849 Dátum: 13 máj 05, 07:22:49 »

Nagyon várja mindenki Zeref félbúkanását csak azt nem tudom, hogy miért.   Nevet
Zeref könyveit már korábban is használták és egyedül csak a Tenrou szigeten tűnt fel mert ott is bandázott az állatokkal. Miért érdekelné, ha a máguscéhek meg pár sárkány nyírják egymást ?
Zeref feltűnését én csakis a múltban tudom elképzelni, hogy lecsapják a sárkányokat és J-Vadócot, utána tartják magukat az eredeti tervhez és visszaküldenek valakit, hogy ölje meg Zerefet. Ezzel nagyon sok mindent meg lehetne magyarázni. Hogy mi történt Zereffel és miért volt a Tenrou szigeten. Én beraknék egy csavart is, hogy Zeref csak azért változott gonosszá, mert megakarta ölni a jövőből jött személy.  Kúl Esetleg a harcok végeztével jelenne meg Zeref és átmenne a kapun, na még az is lenne valami. Nevet


Szerintem ez még biztos nem az utolsó Arc mert még a négy Ishvali szent mágus fel sem bukkant. Ha ők is megjelennek, akkor már elképzelhető, hogy ez az utolsó sztoriszál.
De még rengeteget ki lehet hozni ebből a világból, hisz az egész sztori csakis a fiorei királyságban játszódott, ki tudja, hogy mennyi hely és ország van a Földvilágon. Én még a Tartarost sem felejteném el.  Ha jól emlékszem 4 erősebb céh vezeti, amiből kettő a FT kezei által bukott el. Mivel a céh kemény magja eltűnt 7 évre ezért nem csináltak semmit, de most már elképzelhető, hogy a megmaradt kettő összefog a FT ellen, mert túl jól megy nekik, még a Játékokat is megnyerték.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Oldalak: 1 ... 388 389 [390] 391 392 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!