24 máj 17, 09:09:10 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 384 385 [386] 387 388 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1778173 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #5775 Dátum: 13 ápr 29, 23:56:42 »

De Urtear-nek meg Hades adta a parancsokat szóval közvetett módon őt lehetne felelősségre vonni Gerard ámokfutásáért, csakhogy Hadesről már Zeref gondoskodott  Nevet......Mikor bukkan már fel Zeref? Én a Tenrou arc óta őt várom, de csak nem jön  Szomorú
Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #5776 Dátum: 13 ápr 30, 07:08:39 »

Nem csak arról van szó hogy megváltozott.
Irányítás alatt állt (legalábbis úgy emlékszek).

Addig meddig, hogy még a végén Kagura és Urtear csap össze. ^^ Nem biztos, hogy a városüzemeltetés örülne neki. ^^" Bár ha ez a sárkányok után történik, akkor már nem sok marad, amit "város" névvel lehetne illetni...
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
pumpa28
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 82


A legendám a XX. században kezdődött


« Válasz #5777 Dátum: 13 ápr 30, 10:23:30 »

Legalább egy jó dolog történt, ha már fekvőgipszben kell döglődnöm itthon
Itt az új fejezet Mosolyog http://www.mangareader.net/fairy-tail/329/2

Így végigolvasva.. rövidnek tűnt, de sokan közülünk "előre hallották" hogy mi fog történni Mosolyog
Natsu nem rosszult be a sárkány hátán, így már tudhatjuk, hogy a járműbetegség itt nem érvényes
Csóri Sting és Rogue.. "hatalmas" sárkányölést végeztek anno Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 ápr 30, 12:33:32 írta pumpa28 » Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #5778 Dátum: 13 ápr 30, 10:38:40 »

Imádtam, imádtam a fejezetet Be van tépve Pattog  Kúl

Végre megtudtuk, hogy Sting is Rogue hogyan és miért végeztek a sárkányaikkal. Anno elhintettem a Sabertooth témájában, hogy hagyták magukat a sárkányok vagy betegek voltak, de nem gondoltam volna, hogy tényleg igaz lesz.  Ohh My God Jövő Rogue célja is kiderült. Pontosan Most már csak az a kérdés, hogy miért is kattant be?  smirksweat

Az utolsó oldal pedig totális királyság. Egyébként, titokban Mashimának dolgozok, ezért tudtam, hogy mi fog történni. Nyelvesít
Visszatért a kedvencem! Ohh My God

A félreértések megelőzése végett: a héten nem lesz még egy fejezet. Ez volt a heti adag, csak korábban érkezett.
« Utoljára szerkesztve: 13 ápr 30, 10:50:32 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Ronyszkusz
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 493



« Válasz #5779 Dátum: 13 ápr 30, 10:51:17 »

Igen igen igen igen!!! Annyira éreztem, hogy a fülemüle dragon slayer is itt lesz Nevet Szerencsétlen Zirconis (remélem jól írom) meg jól el lett csapva. A dragonslayer csapat összeállt, és lehetséges, hogy a Sting és Rouge által birtokolt szint eléréséhez szükséges a sárkányvér? Vagyis akkor ha most Natsuék is megmártóznak, akkor a fairy tail milyen erőket fog már tudni felsorakoztatni? Csak náluk van 4 sárkányölő, mégha Laxus "csak" lacrimás nem valódi. Remélem ő is képes lesz elérni azt mint Natsu vagy Gazille Nevet Na meg a nyitó kép ahol Mira vágja Laxus haját, na azon elszakadt már a cérna Nevet
Naplózva
chaoslord3
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 180



« Válasz #5780 Dátum: 13 ápr 30, 11:32:20 »

Na ez nem semmi rész volt Nevet Érdekes hogy jó páran ráhibáztak a hetedik sárkányölő feltűnésére. De azért én meglepődtem, de ez jó volt így. Kíváncsi leszek milyen epic fight lesz (remélem az lesz Nevet). Bár annyira nem szeretném ha a sárkányom meghalnának... jobban szeretném ha vmilyen módon megtérnének vagy fel hagynának ezzel az "öljük meg az embereket/mágusokat", mert végre vannak sárkányok igaziból a mangában nemcsak visszaemlékezés útján, de majd elválik mi lesz... csak így tovább Mashima sensei!! Mosolyog Második legjobb manga amit szeretek (első természetesen a One Piece)
Naplózva
Serpens92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 266



« Válasz #5781 Dátum: 13 ápr 30, 12:51:44 »

Nagyon jó fejezet volt. Mosolyog
Így se rossz olvasni:
http://kissmanga.com/Manga/Fairy-Tail/Fairy-Tail-329--Seven-Dragon?id=162653
Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #5782 Dátum: 13 ápr 30, 13:17:49 »

Ez de állat fejezet volt! Natsu milyen lelkesítő szöveget mondott már!  Kúl"A mágiánk erre a napra készült! A sárkányölők azért léteznek, hogy most harcoljanak"  Imádom!  Nevet
A többi mágus leülhet a kispadra, mert most a sárkányölők csinálják a műsort.^^ Nagyon várom Luxus és Cobra harcát.
A fejezet nálam 5/5!
Kezdőthetnek a találgatások, hogy ki melyik sárkányt fogja kapni.  Mosolyog

Cobra visszatérése is nagyon menő volt. Szóval a kinézete maradt ugyanaz, mint az Órás fillerben. Remélem, hogy azért mutat majd valami fejlődést a sárkányölő mágia terén, mert a fillerben abból nem mutatott túl sokat.  Remélem, hogy látunk tőle majd egy titkos sárkányölő technikát. Hiszen ha Luxusnak van, akkor neki is kell, hogy legyen.

Talán majd lesz a harc után ismét egy Cobra-Kinana Reunion.  Pirul Talán még a tanács amnesztiában is részesíti a segítségnyújtása miatt.

Bastian: Nekem is ő az egyik kedvenc gonoszom, bár lehet, hogy  már nem nevezhető gonosznak.^^ Viszont az az utolsó képen elég hülyén néz ki az orra.
« Utoljára szerkesztve: 13 ápr 30, 13:32:07 írta Tilon » Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Zeref
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 251



« Válasz #5783 Dátum: 13 ápr 30, 13:33:20 »

Csak náluk van 4 sárkányölő, mégha Laxus "csak" lacrimás nem valódi. Remélem ő is képes lesz elérni azt mint Natsu vagy Gazille Nevet
Itt az erőre gondoltál? Csak mert Laxus erősebb mint Natsu, vagy Gazille.

Ez egy kiváló fejezet volt. Csak félig meddig értettem ugyan, de azok alapján tetszett.
Azért Sting és Rouge olyan öntelten beszéltek arról, hogy megölték a sárkányokat... Erre meg ők kérték meg Nevet (Bocs ha rosszul értelmeztem.)
És végre megérkezett a 2. kedvenc sárkányölőm is Nevet Érdekes pont a 2 lacrimás a kedvencem. Kíváncsi vagyok milyen lehet Cobra DF- e.

Voltak itt epic pillanatok. Remélem minél hamarabb láthatom  majd az animében is.
Naplózva

"Mert álom a bűn és álom a jóság,
De minden álomnál több a valóság"
- Karinthy Frigyes
Serpens92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 266



« Válasz #5784 Dátum: 13 ápr 30, 13:37:57 »

Én azt várom már, hogy Sting és Rogue találkozzon végre Futurogue-vel.  Ördögi
Naplózva

Ronyszkusz
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 493



« Válasz #5785 Dátum: 13 ápr 30, 13:40:16 »

Csak náluk van 4 sárkányölő, mégha Laxus "csak" lacrimás nem valódi. Remélem ő is képes lesz elérni azt mint Natsu vagy Gazille Nevet
Itt az erőre gondoltál? Csak mert Laxus erősebb mint Natsu, vagy Gazille.

Ez egy kiváló fejezet volt. Csak félig meddig értettem ugyan, de azok alapján tetszett.
Azért Sting és Rouge olyan öntelten beszéltek arról, hogy megölték a sárkányokat... Erre meg ők kérték meg Nevet (Bocs ha rosszul értelmeztem.)
És végre megérkezett a 2. kedvenc sárkányölőm is Nevet Érdekes pont a 2 lacrimás a kedvencem. Kíváncsi vagyok milyen lehet Cobra DF- e.

Voltak itt epic pillanatok. Remélem minél hamarabb láthatom  majd az animében is.

A Rogue és Sting által már elér dragon force szintre gondolok, hogy képes lesz Laxus is elérni ha sárkány vérbe mártózik. Rogue és Stingnek ugye voltak sárkányaik, Laxus ÉS mostmár Cobra az egyetlen sárkányölők, akik CSAK a lacrima miatt dragon slayerek, vagyis ők is képesek eléni a dragon forcet, így gondoltam ugyan arra a szintre. Gondolkozik
Naplózva
Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #5786 Dátum: 13 ápr 30, 13:40:31 »

Jó kis ajéndék a születésnapomra ez a fejezet  Nevet

Ééééééés Cobra visszatért  Nevet

Igy most jöhet a 7 sárkány vs 7 sárkányölő harca:D

Natsu jól lecsapta azt a sárkányt,amin Rogue lovagol   Nevet

Gondoltam,hogy Sting meg Rogue azért ölték meg a sárkányaikat,mert betegek illetve mert megkérték őket,hogy öljék meg.És ime igazam lett,mind sok másnak akik erre tippeltek  Nevet

Tetszett Natsu szövege,remélem mostmár minden sárkányölő felköti a gatyáját s választanak maguknak 1-1 sárkányt s kezdödik a harc  Nevet

Cobrától még szinte semit sem láttunk,remélem most bemutatja majd az erejét.

J-Rogue Acnlolgia helyére pályázik,legalább kiderült hogy őt nem tudja irányitani.

Mondjuk az már nagy kiszurás lett volna,hogyha Acnlolgiat is tudta volna irányitani.

« Utoljára szerkesztve: 13 ápr 30, 14:03:02 írta Lehel94 » Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
Serpens92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 266



« Válasz #5787 Dátum: 13 ápr 30, 13:50:55 »

Natsu jól lecsapta Zirconist  Nevet
Nem éppen...
Ez legelső kősárkány, ami átlépett a kapun...
http://www.mangahere.com/manga/fairy_tail/v35/c329/3.html
Naplózva

Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #5788 Dátum: 13 ápr 30, 13:53:58 »


Nem éppen...
Ez legelső kősárkány, ami átlépett a kapun...
http://www.mangahere.com/manga/fairy_tail/v35/c329/3.html
[/quote]

Jah bocs elnéztem   Mosolyog
Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
Axel92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 280


The real fun is about to start!


« Válasz #5789 Dátum: 13 ápr 30, 14:10:44 »

Wow!!! Totál lenyűgözött az e-heti fejezet  Ohh My God
Cobra a megjósolt kis sárkányölő, hehe.
Most, h Natsu lenyomta a lelkesítő beszédet, még jobbak és keményebbek lesznek majd a harcok. Amúgy örültem a flashbacknek de jövő Rouge indítékának még jobban, azt is eltudom képzelni, h nem is ölte meg Sting-et, vagy ha igen, akk Sting kérte meg rá, vagy halálos sebet kapott Acnologiától, és azért h Rouge erősebb legyen, megkérte h ölje meg, mint a Sárkányaiknál. Mosolyog ÉS Rouge nem csoda, h bekattant, mert a story nagy része igaz volt, h félelemben ltek az emberek, stb. Jó, h erősebb akar lenni, h legyőzhesse, bár a Sárkánykirályos dolog, más súlyos hatalomvágyra utal xD

OFF: Komolyan, sztem a fórumozók 90 %-ának el kellene mennie látnoknak Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 ápr 30, 14:11:16 írta Axel92 » Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (nagyobb volt, mint 400 kbyte), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
Oldalak: 1 ... 384 385 [386] 387 388 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!