24 máj 20, 06:51:51 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 383 384 [385] 386 387 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1781248 alkalommal)
0 Felhasználó és 7 vendég van a témában
Fed
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 171


« Válasz #5760 Dátum: 13 ápr 23, 21:48:50 »

Bár nem nagyon vágjuk még az időutazás következményeit,de lehet hogy az a Levy-s jövőkép már amúgy is megváltozott,amikor F. Lucy visszament(jött) a múltba,és Rouge is kérdéses,hogy F. Lucy idejében is ő okozta-e a sárkányokat,vagy ott csak a Hercegnőék nézték el a dolgokat,és F. Rouge pont azért jött vissza,mert F. Lucy megváltoztatta a jövőt,és egy darab sárkány nem jött át a kapun,míg neki szüksége lett volna rájuk a terveihez...ésakkor még mindig lehetnek jövőből,múltból időutazgatók,ráadásul most itt van ez a Zirconis...zavaros még kicsit. ikszdé
Naplózva

Serpens92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 266



« Válasz #5761 Dátum: 13 ápr 24, 00:42:19 »

Amikor Rogue-t megszállta az a valami:
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/326/23
akkor nagyon hasonlított a jövőbeli énjére:
http://th05.deviantart.net/fs71/PRE/f/2013/077/3/1/i_m_rogue_fairy_tail_323_colorart_by_irenenekita23-d5ygzjd.jpg

Ami pozitívum a jövő Rogue-ben, hogy legalább őszinte: Nevet
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/324/6

Tételezzük fel, hogy az az árnyék a jövőből származik.
A jövőben megszállta Rogue-t, és ráragadt.

Az árnyék, ami irányítja a végzetet.
Itt az a kérdés,  hogy az árnyék, ami beleköltözött, vagy maga Rogue teszi fel a kérdést:
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/319/3

És Gazille milyen árnyékot eszik meg?
Valószínűleg csak Rogue sima felerősített mágiáját, mert miután vége a harcnak, könnyen túlteszi magát ezen, elmúlik róla az árnyék hatása.

( Esetleg köze lehet a kis lényhez, de ezt egyelőre elvetem.
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/287/16 )

( Amúgy itt nekem így visszanézve a fejezeteket, eléggé úgy tűnik, mintha Mavis mondatná ezt Ivannal:
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/287/15 )

Ha az árnyék csodálkozik erre rá, akkor lehet csupán előhírnök volt, ezután visszament a jövőbe, ahol utána a jövő Rogue kinyírta Stinget, hogy már dupla elemmel utazzon vissza.

***

Ami érdekes, hogy nem tudjuk azt, hogy a sárkányok hogyan jöttek el az eredeti idővonalban, hiszen a kaput nem használták. Jövő Lucy használta először a kaput, majd utána Jövő Rogue, de Jövő Rogue nem tudott arról, hogy előtte korábban más is használta volna.

Én azt gyanítom, hogy Mashima  az egy idővonal elvét követi.
Tehát, ahogy jövő Lucy már visszautazott, annak egy következménye lehet jövő Rogue visszautazása.
Az eredeti idővonalban egyik sem volt, ez ahhoz képest már dupla csavar.

***

Innentől kezdve nagyon sok mindent ki lehetne hozni ebből.
Személy szerint még elnézném legalább 10 fejezeten át ezt a csetepatét.

***

Mi történne akkor, ha jövő Rouge legyőzné Rogue-t és Stinget, megduplázódna-e az ereje?
Persze benne van, hogy eltűnik.
Ezt Mashima már kommunikálni próbálta a Lucy-s résznél, ahol jövő Lucy meghal.
De jövő Rogue esete mégis másabb.
Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #5762 Dátum: 13 ápr 24, 05:33:48 »

A végén még igaza lesz annak, aki azt írta korábban, hogy Mavis gonosz. xD De ő túl jó karakter, hogy gonosz legyen. Meg, akkor minek mondatta Ivannal, hogy gonosz a Lumen History, ha utána meg rá cáfol?
Mavis biztosan nem gonosz, hisz a Tenrou csapatot is megmentette. Vagy esetleg úgy gonosz, hogy azt akarja, hogy az FT uralja a világot. Ördögi

Szerintem, ha J-Rouge a jelenben elvenné Rouge erejét, akkor lehet, hogy megszünne létezni. Mert akkor az olyan lenne, mintha a sivatagban egy ember szomjazna, majd talál egy kulacs vizet, amivel túléli és kijut, de ha visszamegy a múltba és elveszi saját magától a vizet, akkor mindketten meghalnak mert a régi énje szomjanhal a sivatagban. Ez persze csak akkor működik, ha nem egy párhuzamos világ multjába megy vissza.
« Utoljára szerkesztve: 13 ápr 24, 05:37:36 írta Tilon » Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
norbesz
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 30



« Válasz #5763 Dátum: 13 ápr 24, 08:34:22 »

Itt az a kérdés,  hogy az árnyék, ami beleköltözött, vagy maga Rogue teszi fel a kérdést:
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/319/3
Rogue már tud a 2 elem fúziójáról http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/300/7 (4. kép). Miután megszállta az árnyék utána Rogue személyisége eltűnt és az árnyék irányította őt. Amúgy 1000% hogy J-Roguet is az árnyék irányítja csak még azt nem lehet tudni hogy az honnan jött és mi a célja. Valószínűleg 2 árnyék van most. A jelenben miután Gazille legyőzte Roguet az árnyék elmenekült és majd ismét megszállja Roguet a jövőben mikor már erősebb lesz http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/319/11 (5. kép). De mivel Rogue visszajött a jövőből most ott van benne is az árnyék,a másik meg szabadon mászkál.
« Utoljára szerkesztve: 13 ápr 24, 08:35:38 írta norbesz » Naplózva
Axel92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 280


The real fun is about to start!


« Válasz #5764 Dátum: 13 ápr 26, 13:14:39 »

Ez érdekes... Még nem jött ki az új fejezet. Tud vki vmit, h miért?
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (nagyobb volt, mint 400 kbyte), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #5765 Dátum: 13 ápr 26, 13:32:09 »

Az FT Wikia szerint: There will be no new Fairy Tail chapter either this week or the next week as Chapter 328 is released as a double issue. Lefordítva, nem lesz új fejezet a héten vagy a következő héten, mert a 328. fejezet dupla kiadásként jelent meg.

A másik dolog a Golden Week, vagyis az Arany Hét(Április 29. és Május 3-5). Ezalatt az idő alatt nem szokott egyetlen manga fejezet sem megjelenni semelyik mangából.
« Utoljára szerkesztve: 13 ápr 26, 13:33:12 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Axel92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 280


The real fun is about to start!


« Válasz #5766 Dátum: 13 ápr 26, 13:48:16 »

Remek... Azért jó lett volna ha hamarabb tudatják az emberekkel, akkor nem vártam volna fölöslegesen. Azt am is tudtam hogy jövő héten nem lesz kiadva egyik sem.
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (nagyobb volt, mint 400 kbyte), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
Toshin Raizen
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 289


Aki másnak vermet ás, az sírásó vagy földmunkás :D


« Válasz #5767 Dátum: 13 ápr 26, 14:51:11 »

Ööö, akkor most a következő fejezet csak Május 10-én jelenik meg? Gondolkozik
Nem értem Technikai KO

Szerk.:
Kösz az infót Bastian, kicsit megnyugodtam ^^
« Utoljára szerkesztve: 13 ápr 26, 15:50:14 írta Toshin Raizen » Naplózva

FRUILI BERENGAR itáliai király ombardiai követe a magyarokról 921-ben:
Gazdagságuk pazar és szembetűnő. Hatalmas sereget tudnak kiállítani! Kürtszóra indul fordul egész serege. Napokig lovagolnak váltó lovaikon. Ha megindulnak megmozdul ég és föld alattuk. Harciasságuk és bátorságuk egyedülálló. Nem félnek a haláltól! Mosolyogva halnak meg! Legyőzhetetlenek.

Igaz magyarnak lenni akkora teher, hogy aki sokat viseli, megerősödik. Wass Albert
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #5768 Dátum: 13 ápr 26, 15:37:48 »

Szerencsére nem. A fejezeteket mi egy héttel korábban megszoktuk kapni. A heti fejezet lett volna az Arany Hétre eső fejezet, amit jövő héten szépen, ropogósan megfogunk kapni. Mosolyog A dupla kiadás a magazinra vonatkozott, amiben a Fairy Tail megjelent.
Valószínűleg az Arany Hét miatt volt dupla kiadás, ami nem azt jelenti, hogy 2 fejezet lett volna 1 héten. Szóval jövő héten várható az új fejezet, amit a Mangastream megerősített a Facebook oldalán. Kúl ---> Ugyanakkor a One Piece, Naruto, Bleach, Beelzebub és egyéb mangákból nem várható fejezet.
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Asdymel
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 59


Önmaga


« Válasz #5769 Dátum: 13 ápr 27, 08:41:43 »

Mangapandán se volt új rész. Onnan szedik le, és onnét fordítják, nem?
Naplózva

\"Elvégre... én szeretem az embereket...\" Izaya
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #5770 Dátum: 13 ápr 27, 10:06:49 »

Kérdésedre, kérdéssel válaszolok: kicsodák?
Ha a Naruto-kun csapatára gondolsz, akkor ők a Mangastream változatából dolgoznak. A "nem várható fejezet a héten" nem csak egyes fordítócsoportokra vonatkozik, hanem az összesre, ezért nem meglepő, hogy a Mangapandán sincsen új fejezet.

OFF: Mindig élmény "szakértő" hozzászólásokba belefutni. Valaki reagált a Mangastream üzenetére, hogy nem várható manga a héten: "mangastream u need to stop being lazy and taking breaks ALL THE TIME !!!. not that hard to draw, write, a fictional story". Picit félre van tájolva a "szakértőnk". smirksweat
« Utoljára szerkesztve: 13 ápr 27, 10:08:04 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #5771 Dátum: 13 ápr 29, 18:24:30 »

Azért remélem, hogy még nem hunyt ki Kagura, Gérard iránt érzet gyűlölete. Mert az egy dolog, hogy megbocsátott Erzának, mert végülis nem miatta, hanem érte halt meg, de ez nem változtat azon a tényen, hogy Gérard ölte meg.
Igaz, most sárkányokat kell ölniük és túl is kell élnie a csatát, de remélem, hogy nem bocsát meg Gérardnak. Túl abszurd lenne, ha megbocsátana a testvére gyilkosának.

Gildarts is tudná gyilkolni a sárkányokat a mágiájával. Még az is lehet, hogy látta Kanát a lachrimán keresztül és úgydönt, hogy elmegy a fővárosba megnézni, hogy melyik céh győzött.  Mosolyog
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #5772 Dátum: 13 ápr 29, 19:12:04 »

Eléugrott. Gérard is ugyanúgy meglepődött, mint Erza és Natsu. Ezért körülbelül olyan felelősség terheli, mint amilyen téged terhelne, ha egy öngyilkos a kocsid elé ugrik. Mosolyog

Bár lehet ezt csak azért mondom, mert nem igazán érdekel Kagura. Jelenleg ezernyi érdekesebb szál van, és a legkevésbé sem akarom, hogy ő hátráltassa a történetet a bosszúhadjáratával, főleg úgy, hogy Gérard teljesen megváltozott.
Naplózva

Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #5773 Dátum: 13 ápr 29, 19:16:12 »

Nem csak arról van szó hogy megváltozott.
Irányítás alatt állt (legalábbis úgy emlékszek).
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #5774 Dátum: 13 ápr 29, 20:50:11 »

Persze, én is a sárkányinvázió utánra gondoltam ezt a mellékszálat de azért jó lenne ha Mashima-sensei nem felejtené el.
Azért Gérard sem hullatott könnyeket miatta. Nevet http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/097/18

Én inkább csak befolyásolásnak mondanám, de akkor meg Urteart kell felelősségre vonni.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Oldalak: 1 ... 383 384 [385] 386 387 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!