24 máj 19, 00:53:49 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 381 382 [383] 384 385 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1779781 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
olcha94
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 170


.


« Válasz #5730 Dátum: 13 ápr 20, 21:18:27 »

Vannak olyan mágusok még, akik speciálisak, és számít, hogy mit használnak, mint pl.:
Yuka; Sherry; Wendy; Lyon se csapkod meg mindenkit, hanem csak több állatot tud megidézni gyorsabban; a filleres Velveno; a szintén filleres Mary Hughes és a Gatman Kubrick és még lehetne sorolni Mosolyog Hála égnek azért vannak sézpen kidolgozott szereplők
Naplózva
Zeref
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 251



« Válasz #5731 Dátum: 13 ápr 20, 21:33:22 »

"Nem volt mindig így, pl. Urtear és Meldy esetében. Ők nem annyira erősek, de a mágiájuk spéci."
Itt helyben rakom tele a gatyám. Ha Urtear nem az erősek közé számít akkor hova?

Amúgy csak nekem tűnik úgy mintha a sárkányok úgy jöttek volna át mintha már j-Rouge irányítaná őket? Persze lehet, hogy Mashima szándékosan hagyta ki, hogy aktiválja a mágiát, hiszen már tudtuk volna mi lesz mielőtt megtörténik.
Naplózva

"Mert álom a bűn és álom a jóság,
De minden álomnál több a valóság"
- Karinthy Frigyes
Serpens92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 266



« Válasz #5732 Dátum: 13 ápr 20, 21:35:34 »

"Nem volt mindig így, pl. Urtear és Meldy esetében. Ők nem annyira erősek, de a mágiájuk spéci."
Itt helyben rakom tele a gatyám. Ha Urtear nem az erősek közé számít akkor hova?

Amúgy csak nekem tűnik úgy mintha a sárkányok úgy jöttek volna át mintha már j-Rouge irányítaná őket? Persze lehet, hogy Mashima szándékosan hagyta ki, hogy aktiválja a mágiát, hiszen már tudtuk volna mi lesz mielőtt megtörténik.
Épp ezaz, hogy a mágiája teszi erőssé.

---

Rogue és az idő:
http://kepfeltoltes.hu/130420/1067848542Fairy_Tail_328_12_www.kepfeltoltes.hu_.png
« Utoljára szerkesztve: 13 ápr 20, 21:41:33 írta Serpens92 » Naplózva

Qtics
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 33



« Válasz #5733 Dátum: 13 ápr 20, 21:44:05 »

hát ez baszott jó rész volt Mosolyog   főleg hogy  12 csillagszem és hogy Aquarius most együtt  működött  lucy-vel Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 13 ápr 21, 00:34:30 írta Qtics » Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #5734 Dátum: 13 ápr 20, 21:45:23 »

Jó rész volt, bár sallangos, kiszámítható. Nagyon kiváncsi vagyok f-rougera hogy mi lett vele, vagy mi azaz árnyék.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Natsu the DS
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 89


« Válasz #5735 Dátum: 13 ápr 20, 21:50:07 »

"Nem volt mindig így, pl. Urtear és Meldy esetében. Ők nem annyira erősek, de a mágiájuk spéci."
Itt helyben rakom tele a gatyám. Ha Urtear nem az erősek közé számít akkor hova?

Amúgy csak nekem tűnik úgy mintha a sárkányok úgy jöttek volna át mintha már j-Rouge irányítaná őket? Persze lehet, hogy Mashima szándékosan hagyta ki, hogy aktiválja a mágiát, hiszen már tudtuk volna mi lesz mielőtt megtörténik.
Épp ezaz, hogy a mágiája teszi erőssé.

---

Rogue és az idő:
http://kepfeltoltes.hu/130420/1067848542Fairy_Tail_328_12_www.kepfeltoltes.hu_.png

De ez mindenkire igaz. Natsu nem lenne erős ha nem lenne DS, ugyan ez igaz Gazille-re is.
Naplózva

,,A félelem nem gonosz. Felhívja a figyelmed a gyengéidre, és amint megismered ezeket, nem csak erősebbé, de kedvesebb emberré is válhatsz.''<br >Gildarts Clive
Zeref
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 251



« Válasz #5736 Dátum: 13 ápr 20, 21:56:15 »

"Épp ezaz, hogy a mágiája teszi erőssé."
"De ez mindenkire igaz. Natsu nem lenne erős ha nem lenne DS, ugyan ez igaz Gazille-re is."

Ezekkel vitatkoznék. Pl. Gildartz, Makarov, Jura mitől erősek, ha nem a mágiájuktól? Így mindenkire ráhúzhatjuk, hogy a mágiája miatt erős. Persze mi mástól lenne.
A fent említett 3 karakter közül mind erősebb mint Natsu (szerintem) és egyik sem DS.
« Utoljára szerkesztve: 13 ápr 20, 21:56:50 írta Zeref » Naplózva

"Mert álom a bűn és álom a jóság,
De minden álomnál több a valóság"
- Karinthy Frigyes
Serpens92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 266



« Válasz #5737 Dátum: 13 ápr 20, 22:17:42 »

"Épp ezaz, hogy a mágiája teszi erőssé."
"De ez mindenkire igaz. Natsu nem lenne erős ha nem lenne DS, ugyan ez igaz Gazille-re is."

Ezekkel vitatkoznék. Pl. Gildartz, Makarov, Jura mitől erősek, ha nem a mágiájuktól? Így mindenkire ráhúzhatjuk, hogy a mágiája miatt erős. Persze mi mástól lenne.
A fent említett 3 karakter közül mind erősebb mint Natsu (szerintem) és egyik sem DS.

Akkor talán jobb megfogalmazás, hogy egy szimpa mágus inkább csak a saját erejére támaszkodhat és esetleg a 2. tárolóra és itt véget ért a móka. De mondjuk a sárkányölő mágiának lehet az a különlegessége, hogy képes külső forrásokkal is turbózni magát (atherion, arany láng, árnyék- és villámfalatozás, Sting erejének átvétele). Nem hiszem, hogy egy Titánia földevéssel xD érne valamit.
Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #5738 Dátum: 13 ápr 20, 23:09:55 »

Ezzel "esetleg" fáradjatok át a Fairy Tail duma témába ^^ :
http://naruto-kun.hu/forum/index.php?topic=3764.0
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #5739 Dátum: 13 ápr 21, 00:31:05 »

Azért remélem, hogy Machima nem zavarodik bele ebbe az időutazás témába, mert Zirconis éppen harcol, miközben a csontváza ott porosodik a temetőben. ikszdé


Most átjött a múltból a kapun ---> harcolgatnak a mágusokkal -->  visszaküldik a sárkányokat a múltba ---> ott meghanak ---> csontvázak a temetőben, és van honnan 'jönni'.

Ez legalábbis az én elméletem Nevet
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Serpens92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 266



« Válasz #5740 Dátum: 13 ápr 21, 01:10:42 »

Amúgy ez nem új. Uralkodás mágia.
Ilyet csinált a Capricorn-ba költözött csillagszellem is.

De felmerül a kérdés, hogy Rogue, ha tud uralkodni a sárkányok felett, akkor emberek felett miért nem? Natsu-t, mint potenciális ellenfelét átállíthatná a sötét oldalra, és együtt építenék ki az új birodalmat.

***

Amit várok a következő fejezetektől:
-Futurogue találkozzon a jelenkori Sting-al és Rogue-vel, esetleg harcoljanak is egymás ellen, lehet a jelenkori Rogue nem ért egyet Futurogue céljaival és ezért elleneszegül. Ez egy nagyon epic jelenet lenne, főleg animében. Sting&Rogue vs. Futorugoe
-Natsu ne verje le egyből Futurogue-t. Ez az egész legyen egy hosszú háború, ahol tényleg vannak veszteségek és meg kell azért is küzdeni, hogy egyáltalán elérje a főgonoszt.

***

Kérdések:
-Hova tűnt Mavis?
-Mi van Gerárd-al?
-Hol depizik Zeref?

Továbbra is kérdés, mitől lett ilyen Rogue.
Egy lehetséges válasz:
A jövőben legyőzte Zeref-et, róla kiderült, hogy igazából egy egyszerű földműves 400 évvel ezelőttről, de megszállta valami, ami utána rögtön beleköltözött Rogue-ba.
« Utoljára szerkesztve: 13 ápr 21, 01:44:30 írta Serpens92 » Naplózva

Karyuu
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7


« Válasz #5741 Dátum: 13 ápr 21, 08:32:40 »

Hát ,mit is mondjak ,J. Rogue Sárkányirányító Mágiája meglepett ,de tetszik.  Mosolyog
Remélem Natsu most még nem kap akkora tápot ,hogy lezúzza J. Roguet ,mivel a jelen erőviszonyokat megfigyelve jóval gyengébb. Még ha egy DF-t tol és mellé felveszi a Villámló Tűzsárkány Módot is ,akkor se igen tudná leverni gonosz barátunkat ,mivel láthattuk ,hogy az a Fehér Árnyéksárkány módjával egy csapással odaverte Natsu Villámló módját és még lehet egy DF-el is ez a helyzet és akkor még J. Rogue nem is használt DF-t.

Szerintem a következő fejezetbe elképzelhető ,hogy megjelenik Igneel és ő késztetné visszavonulásra J. Rogue-t valamint a sárkányokat. Ezzel akár kezdetét vehetné egy hosszabb kiterjedésű háború is ,bár ez a 7 sárkány még talán kicsit kevés ,mivel ha megjönne Igneel ,Metalica ,Granide ,az 3 ,aztán a 4 Ishvali Mágus se lehet kispályás ,továbbá a Sárkányölők ,Gildartz. Ezek azért képesek megölni egy-egy sárkányt szerintem. Mondjuk most ezek közül csak a sárkányölők vannak jelen ,ráadásul mind elég lestrapáltak.

Bár ,arra már én is kíváncsi lennék ,hogy Zeref már megint mit csinál. Elvileg az Elsötétülés is az ő mágiája vagy valami olyasmi ,csak megérezné ,ha a 400 évvel korábban élt sárkányok közül 1-2 elszabadulnak itt a jelenbe.
« Utoljára szerkesztve: 13 ápr 21, 08:59:36 írta Karyuu » Naplózva
Natsu the DS
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 89


« Válasz #5742 Dátum: 13 ápr 21, 09:49:30 »

<idézet törölve> Előző hsz-t nem idézünk. (Mod.: Chakra)

De ha vissza is tér Grandine, Metalica és Igneel, az még nem garancia arra, hogy JRogue nem tudja őket is irányítani.
« Utoljára szerkesztve: 13 ápr 22, 09:02:13 írta Chakra » Naplózva

,,A félelem nem gonosz. Felhívja a figyelmed a gyengéidre, és amint megismered ezeket, nem csak erősebbé, de kedvesebb emberré is válhatsz.''<br >Gildarts Clive
Karyuu
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7


« Válasz #5743 Dátum: 13 ápr 21, 10:12:30 »

<idézet törölve> Előző hsz-t nem idézünk. (Mod.: Chakra)

Hát igen ,ez nekem is megfordult a fejemben. Az azért durva lenne ,a mágusoknak nem maradna túl sok esélyük. smirksweat
Már így is meg vannak csappanva eléggé az esélyeik.
« Utoljára szerkesztve: 13 ápr 22, 09:02:47 írta Chakra » Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #5744 Dátum: 13 ápr 21, 10:55:23 »

Kérdések:
-Hova tűnt Mavis?
-Hol depizik Zeref?

Utoljára, akkor láttuk Mavis-t mikor mondta Macaonak, hogy a számításai mindig pontosak a 323-as fejezet elején. De még az előző fejezetben volt valami vele kapcsolatban, mait nem tudok hova tenni. Itt miért komolyodik annyira meg? http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/322/29 Talán ezzel kapcsolatos a hirtelen eltűnése. Gondolkozik
Zeref meg remélem, hogy nem fog szerepet kapni ebben az Arc-ban. A tudását már korábban is használták, mégsem tűnt föl.

Elkezdtem Mavis taktikai elemzésével nézni az elkövetkező harcot. Meglehetne nyerni ezt a harcot. a veszteséget minimumon tartva.
8 ellenfél van. 7 sárkány és J-Rouge. Ebből két sárkányt Gray és Lyon el tud intézni az Iced Shell-el, igaz ebbe ők is belehalnak. Talán Urtear is képes lenne ezzel a módszerrel végezni eggyel.
Maradt 4 sárkány és J-Rouge. J-Rouge-től könnyen meg lehet szabadulni, ha Rouge feláldozza magát Meldy segítségével. Mivel saját magáról van szó, szerintem működik az Érzék Kapcsolat mágia.
Maradt 4 sárkány. A mágusok oldalán a veszteség 4 fő.
Na én eddig tudtam levezetni.  Nevet Igaz, hogy ez a kimenetel valószínűleg nem fog megtörténni.

Tipp az újaknak. Ha idéztek, akkor nem kell a teljes szöveget idézni. Elég ha csak azt hagyjátok meg, amire reagálni szeretnétek és a szöveg maradékát kitörlitek. Így nem lesz az, hogy 10 sor idézetre reagáltok 1-2 sort. kacsint + A legutóbbi hsz-t nem kell idézni. Tudni fogjuk, hogyha arra reagálsz.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Oldalak: 1 ... 381 382 [383] 384 385 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!