24 máj 17, 11:05:48 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 379 380 [381] 382 383 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1778218 alkalommal)
0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #5700 Dátum: 13 ápr 19, 23:22:45 »

Arcadiost a lávától egy Jádé égkő védte meg anno. Ha egy Jáde égkő talizmánként tudott szolgálni, akkor bizonyára nem közönséges Jádéról beszélünk. A Jádé égkő simán betöltheti ugyanazt a szerepet, mint Natsu sála, ergo Zirconistól/Zirconisból származik. Ezek alapján egy Jáde Sárkányölő Lacrima is bőven létrejöhetett, még ha Zirconisnak nem is volt tanítványa.
UI: Bolyhoska is utálja az embereket, de valójában mégsem ikszdé Zirconis lehetett akkora troll, hogy azt hazudja, hogy utálja az embereket, mert nem merte beismerni, hogy felsőbbrendű sárkányként szimpatizál az emberekkel.  smirksweat
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #5701 Dátum: 13 ápr 20, 00:16:49 »

Rouge amúgy jó kérdés, mitől kattant be. Ugye azt állítja, hogy a jövőt sárkányok uralják.

De ha az eredeti idősíkban nem volt ott ő, akkor hogy kerültek oda a sárkányok? Ő mondta a hercegnőnek a mesét a tízezer sárkányról, ami miatt az egész kapunyitási-pánik elindult. Ergo ha nincs j-rouge, nincsenek sárkányok se, legalábbis e nélkül a kapu porosodhatott volna csak a pincében.

Lehet Rogenak ez már a második időváltása? Meg honnan ez a sárkányirányító varázslat? Ami ráaádsul elég erősnek tűnik, ha 10000 sárkányt nehezen, de azért bevállalt volna vele(gondolom ezért hagyta Lucyéknek becsukni a kaput). Lehet mielőtt idejött, benézett 400 évvel korábbanra is, és onnan szedett össze vmit?

Meg ugye van az a dolog Stinggel, Rouggal meg a sárkányaikka.l Ők most ugye kb. egykorúnak tűnnek Natsuékkal, de utóbbiak 7 évvel idősebbek elvileg. 7.7.7-én, mikor eltűnt Natsu, Gazille és Wendy(?) sárkánya, akkor még ők is csak kisgyerekek voltak, szóval Sting és Roge még nagy valószínűséggel nem is élt, a sárkányuakt megölni meg végképp nem tudták volna. Ergo ez évekkel később történt. Miért csak ez a (minimum)három sárkány tűnt el, mások(min. kettő) miért maradtak meg? Meg ezek szerint olyan 15-20 éve még simán volt legalább öt, hús-vér sárkány a világon, akiknek semmi hatásuk nem volt az emberekre, erre J-Rouge hét darabbal a tarsolyában sárkányok korát hirdet? Persze irányítja őket, de ez akkor is túl apró számbeli különbség.

De egy témát visszaugorva, nem lehet, hogy Igneelék eltűnése után 'jelenetek meg' Sintgék sárkányai? Lehet a sárkányok 7 évenként 'cserélődnek' a világban, és alapból csak egy adott számú lehet a földön? És ezt az egyensúlyt rúgta fel msot nagyon csúnyán az Eclipse.

Ja, és amúgy jó fejezet volt ikszdé
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
FAF
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 15



« Válasz #5702 Dátum: 13 ápr 20, 04:30:44 »


J- Rogue-t nem értem. Tegyük fel igaz amit mondott, hogy az ő jövőjében már a sárkányok uralkodnak. Ha ez igaz, akkor miért nem tudta az ott lévő sárkányokat manipulálni? Vagy egyáltalán mit akar, hiszen ezzel az egész világot ugyanarra a sorsra kárhoztatja, mint a saját jelenje.
Esetleg ő lenne a sárkánykirály, Achnológia?
A Jáde sárkányt sem értem, hoy lehet ő itt ha már meghalt és a csontjai itt vannak. Lehet visszakerültek a saját korukba és valaki pl. Natsu kivégezte az összeset?
Írtó sok a kérdés, egyre jobb a manga, csak így tovább MAshima-sensei  bow

Nos volt egy elhintett morzsa miszerint annyi sárkányt( 10 ezer) egy rémálom uralni lehet h nem tudja mindet irányítani és 1-2 magától cselekszik:D és persze az sem kizárt h ő Achnologia és lesz itt vmiféle időutazás visszafelé amiből persze nem maradhat ki főhősünk  sem és itt a kapocs Zeref és Natsu között (de az rejtély h Natsu erre miért nem emlékszik...A visszajutással kapcsolatban meg lehet abban vmi amit itt olvastam h vmiféle reinkarnációk a sárkányölők, v egyszerűen kibekkelik azt röpke 400 évet a csillagvilágban hiszen ott máshogy múlik az idő, de ez már csak tiszta spekuláció!

A jáde sárkánnyal meg az a helyzet h ott voltak a csontjai de mivel ideutazott már nincsenek ott hiszen nem halt meg a múltban (a dupla időutazásra is gondoltam azért lehettek ott a csontjai annak ellenére h egyszer már átjött (j-R idejében), mert abban az időben akkor még halott volt 400 éve és csak azután jött a "mi jelenünkbe").
Remélem követhető voltam és volt értelme annak amit ide összehordtam!
Naplózva
Banzai
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 561



WWW
« Válasz #5703 Dátum: 13 ápr 20, 09:12:10 »

FAF értelek ugyan ezen gondolkodtam én is , ez a mind f..ck az ídőútazással , mert most hogy Zilconis itt van és itt hal meg akkor nem beszélhettek a lelkével Natsuék akkor mikor tették a manga szerint , ergo el kéne azt felejteniük , hiszen meg sem történt az.   Pojén  Mashima most trollkodhatna  egy kicsit és Wendyvel  megint megidézné Zilconis lelkét  >.<#
 Káromkodtam mikor láttam hogy becsukodott a kapú , de reálisan nézve hagyni kell a jóból későbbre is.   Nevet
Tele vagyunk kérdésekkel ..... hogy a manóba tudtak erről igneelék ? mert feltételezhetően emiatt jönnek.
 Jobban örültem volna ha Natsu Atlas Flamel harcol , kaptunk volna egy kis info morzsát talán hogy Igneel lángjai akkor milyenek lehetnek.
 Szóval jó kis rész volt , jár itt mindenkinek az agya.... mi a manó folyik itt . Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 ápr 20, 09:15:29 írta Banzai » Naplózva
FAF
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 15



« Válasz #5704 Dátum: 13 ápr 20, 10:22:47 »

csak 4-szer kellet elolvasnom  a mind f..ck ot mire leesett h mire gondolsz:D
Jah és kihagytam az egyik elméletem, miszerint a kapu úgy működik h nem elküldi az anyagot hanem a másolatát küldi és így az eredi ottmarad az adott időben nem hozva létre ezzel ilyen paradoxonokat mint ami most is fennáll. Persze ez egész valószínűtlen, de megeshet!

Igneel-ék meg lehet h látnak a jövőbe v vmi időhurkos dolog miatt velük már megesett, és persze azt sem tudjuk h kb mikor alakult ki ez a Sárkánykirály ünnepe dolog lehet h ez egy ilyen időnkénti sors által rendezett dolog emberek és sárkányok között.
Persze megint csak találgatok és valószínű h. vmi annyira egyszerű dolog lesz ami eszébe nem jutna senkinek, mi meg itt túlkomplikáljuk, mert ráérünk!
Naplózva
Zeref
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 251



« Válasz #5705 Dátum: 13 ápr 20, 11:05:55 »

FAF:A sárkánykirály ünnepe szerintem egy megemlékezés, (mint nálunk pl 1848 vagy 1956) a 400 évvel ezelőtti sárkányháborúra ahol Acnologia sárkánnyá változott.
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/301/15
Naplózva

"Mert álom a bűn és álom a jóság,
De minden álomnál több a valóság"
- Karinthy Frigyes
NyMRooD
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 52



« Válasz #5706 Dátum: 13 ápr 20, 12:37:03 »

...Meg ugye van az a dolog Stinggel, Rouggal meg a sárkányaikka.l Ők most ugye kb. egykorúnak tűnnek Natsuékkal, de utóbbiak 7 évvel idősebbek elvileg. 7.7.7-én, mikor eltűnt Natsu, Gazille és Wendy(?) sárkánya, akkor még ők is csak kisgyerekek voltak, szóval Sting és Roge még nagy valószínűséggel nem is élt...

...nem lehet, hogy Igneelék eltűnése után 'jelenetek meg' Sintgék sárkányai? Lehet a sárkányok 7 évenként 'cserélődnek' a világban, és alapból csak egy adott számú lehet a földön? És ezt az egyensúlyt rúgta fel msot nagyon csúnyán az Eclipse.

Elfelejted, hogy Wendy fiatalabb Natsuéktól egy jó pár évvel, így ő kb. egykorú Rouggal és Stinggel. Így a sárkányaik is egyszerre léteztek. 400 évvel ezelőtt pedig egyszerre 10000 sárkány létezett így nem hiszem, hogy korlátozott számban élnének egyszerre. A mostani sárkányölők sárkányai szerintem túlélők voltak és nem lepődnék meg ha most beszállnának segíteni az embereknek.
Jáde sárkány miatt szerintem lesz még itt időutazás, és majd a múltban fog elpusztulni. Ha Natsu is visszamegy akkor érthető Zeref miért mondta, hogy még nem állsz készen, azóta erősödött egy picit Natsu és gondolom a múltban találkoznak majd. De arra nem ad magyarázatot, hogy miért nem tudott átmenni Freed varázslatán.
Naplózva
Axel92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 280


The real fun is about to start!


« Válasz #5707 Dátum: 13 ápr 20, 13:34:37 »

Ez az időutazás, annyira túlkomplikált Nevet Biztos el lesznek a dolgok magyarázva részletesen. Engem egyelőre jobban érdekel a következő fejezet, ami a címe alapján is nagyon durva lesz. Szerintem kapnak erősítést, mert most Mindenki sérült, mágikus erejük még nem tért vissza, szal még így sincs esélyük a sárkányok ellen hogy csak 7-en maradtak, én is egyetértek abban, hogy Igneelék közelednek. Amúgy az irányítással kapcsolatban, én arra gondoltam, amikor olvastam, hogy nem lehet, hogy Rouge megtanulta ezt is vmelyik sárkánytól a jövőben? Vagy valaki más, esetleg Zeref megtanította neki? Bár ez lehet hogy nagy hülyeség. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 13 ápr 20, 13:35:44 írta Axel92 » Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (nagyobb volt, mint 400 kbyte), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
Natsu the DS
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 89


« Válasz #5708 Dátum: 13 ápr 20, 14:05:24 »

Mikor lesz lefordítva a 328. rész amúgy? Gondolkozik
Naplózva

,,A félelem nem gonosz. Felhívja a figyelmed a gyengéidre, és amint megismered ezeket, nem csak erősebbé, de kedvesebb emberré is válhatsz.''<br >Gildarts Clive
V-kony
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9



« Válasz #5709 Dátum: 13 ápr 20, 14:25:57 »

De ha az eredeti idősíkban nem volt ott ő, akkor hogy kerültek oda a sárkányok? Ő mondta a hercegnőnek a mesét a tízezer sárkányról, ami miatt az egész kapunyitási-pánik elindult. Ergo ha nincs j-rouge, nincsenek sárkányok se, legalábbis e nélkül a kapu porosodhatott volna csak a pincében.
Gondolom előszőr úgy jöttek át a sárkányok, hogy kinyitották a kaput, hogy átmenve legyőzzék Zeref-et, csak közben/ehelyett átjöttek a sárkányok.
Ha pedig nincs J-Rogue, akkor ugyanez állt volna fent most is.

Az én véleményem a sárkányok irányításáról az, hogy akkora lett J-Rogue hatalma attól, hogy két sárkányölő ereje van benne, hogy már erre is képes lett. Mert végülis azért tanították meg a sárkányok az embereket a sárkányölő mágiára, hogy segítsenek nekik, így nem elképzelhetetlen, hogy aki ennyi sárkányölő erőt birtokol, az már irányítani is képes őket.

Fun: Most kéne ide egy crossover Xellos-mesterrel Mosolyog
Naplózva
olcha94
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 170


.


« Válasz #5710 Dátum: 13 ápr 20, 16:27:02 »

Megérkezett az új fejezet:
http://mangastream.com/read/fairy_tail/94218469/1

Jó olvasást kívánok mindenkinek!  Mosolyog

...
A fejezet pedig elképesztően jó volt! Ismét egy tízes nálam Kúl

Úgy érzem, hogy nem szükséges részleteznem a jelentősebb történéseket, mert önmagukért beszélnek. Kitérnék inkább azokra, amik a háttérből keltették fel a figyelmemet.

- Ha jól látom az 5. OVA Június 17-én jelenik meg.

- Mira és Yukino igazi időmilliomosok lehetnek. Egy krízishelyzet kellős közepén is volt idejük átöltözni. Lucy és Yukino kiszabadításánál is ahelyett, hogy kereket oldottak volna, még átadták a váltásruhát Lucynak, hogy öltözzön át smirksweat

- A dupla oldalas kép Jövő Rogue-val és a sárkányokkal színezésre termett.  Pontosan

- Sting és Rogue most bizonyíthat. Az egyetlen probléma csupán az, hogy még Jura is megjegyzi kétségbeesetten, hogy az emberek tényleg képesek legyőzni a sárkányokat? Ha Jura is tehetetlen, akkor elég ramaty a helyzet. Ohh My God Ichiya természetesen a pózolásával fogja legyőzni a Sziklasárkányt. ikszdé

- Új film: Trollconis elszabadul. Hamarosan a mozikban...  Nevet

- Makarov gondolkodhatna egy Fairy Law elsütésén. A sárkányokat szerintem simán ellenségnek tekintené.

- Most úgy érzem, hogy Natsu elég tehetetlen. Maradjon is ez így. bow

UI: Megtudtuk, hogy tényleg Jövő Rogue beszélt a hercegnővel a lehetetlen végkifejletről. Azt viszont még mindig nem tudjuk, hogy ő szállta-e meg a jelen Roguet a Gajeel elleni harcban. Ha ő lett volna, akkor miért akadályozta volna meg a kapu kinyitását azzal, hogy átírja a végkifejletet Gajeel legyőzésével/megölésével. Ki illetve mi lehet akkor "Árnyék"?  Gondolkozik




Elfelejted, hogy a pár oldallal ezelőtt kifejtett logika szerint a Fairy Law hatástalan lenne, mert a sárkányok erősebbek Makarovnál, ergo értelmetlen erőpocsékolás. A Jura féle dolog: ő nem sárkányölő. Elméletileg sárkányölőmágiával le lehetne győzni őket, mert pont erre a feladatra lettek kitalálva, de láthattuk, ahogy Natsu sem tudta Acnologiát megkarcolni. Azt tudom csak elképzelni, hogy a Dragon Force-nak, mint mód, van egy magasabb szintje, ahol már ilyen dragonoidokká változnak ( pikelyekkel, szárnyakkal meg minden), és azzal dádázzák el a sárkányok seggét. Mosolyog

szerk.: Ja, az meg király lenne, ha Cobrát is szabadon engednék Mosolyog A többin meg nincs értelme komolyan morfondírozni, mert Hiro bármikor meggondolhatja magát Nevet Elvégre ez az ő világa, azt talál ki, amit csak akar.
« Utoljára szerkesztve: 13 ápr 20, 16:29:25 írta olcha94 » Naplózva
Serpens92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 266



« Válasz #5711 Dátum: 13 ápr 20, 16:52:44 »

Atlas Flame-hez valami
http://mangastream.com/read/fairy_tail/94218469/19
ilyesmi hangot találok jónak, mint itt 25:34-nél:
http://embed.indavideo.hu/player/video/848b2cf969
Naplózva

Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #5712 Dátum: 13 ápr 20, 17:26:50 »

Megérkezett az új fejezet:
http://mangastream.com/read/fairy_tail/94218469/1

Jó olvasást kívánok mindenkinek!  Mosolyog

...
A fejezet pedig elképesztően jó volt! Ismét egy tízes nálam Kúl

Úgy érzem, hogy nem szükséges részleteznem a jelentősebb történéseket, mert önmagukért beszélnek. Kitérnék inkább azokra, amik a háttérből keltették fel a figyelmemet.

- Ha jól látom az 5. OVA Június 17-én jelenik meg.

- Mira és Yukino igazi időmilliomosok lehetnek. Egy krízishelyzet kellős közepén is volt idejük átöltözni. Lucy és Yukino kiszabadításánál is ahelyett, hogy kereket oldottak volna, még átadták a váltásruhát Lucynak, hogy öltözzön át smirksweat

- A dupla oldalas kép Jövő Rogue-val és a sárkányokkal színezésre termett.  Pontosan

- Sting és Rogue most bizonyíthat. Az egyetlen probléma csupán az, hogy még Jura is megjegyzi kétségbeesetten, hogy az emberek tényleg képesek legyőzni a sárkányokat? Ha Jura is tehetetlen, akkor elég ramaty a helyzet. Ohh My God Ichiya természetesen a pózolásával fogja legyőzni a Sziklasárkányt. ikszdé

- Új film: Trollconis elszabadul. Hamarosan a mozikban...  Nevet

- Makarov gondolkodhatna egy Fairy Law elsütésén. A sárkányokat szerintem simán ellenségnek tekintené.

- Most úgy érzem, hogy Natsu elég tehetetlen. Maradjon is ez így. bow

UI: Megtudtuk, hogy tényleg Jövő Rogue beszélt a hercegnővel a lehetetlen végkifejletről. Azt viszont még mindig nem tudjuk, hogy ő szállta-e meg a jelen Roguet a Gajeel elleni harcban. Ha ő lett volna, akkor miért akadályozta volna meg a kapu kinyitását azzal, hogy átírja a végkifejletet Gajeel legyőzésével/megölésével. Ki illetve mi lehet akkor "Árnyék"?  Gondolkozik




Elfelejted, hogy a pár oldallal ezelőtt kifejtett logika szerint a Fairy Law hatástalan lenne, mert a sárkányok erősebbek Makarovnál, ergo értelmetlen erőpocsékolás. A Jura féle dolog: ő nem sárkányölő. Elméletileg sárkányölőmágiával le lehetne győzni őket, mert pont erre a feladatra lettek kitalálva, de láthattuk, ahogy Natsu sem tudta Acnologiát megkarcolni. Azt tudom csak elképzelni, hogy a Dragon Force-nak, mint mód, van egy magasabb szintje, ahol már ilyen dragonoidokká változnak ( pikelyekkel, szárnyakkal meg minden), és azzal dádázzák el a sárkányok seggét. Mosolyog

szerk.: Ja, az meg király lenne, ha Cobrát is szabadon engednék Mosolyog A többin meg nincs értelme komolyan morfondírozni, mert Hiro bármikor meggondolhatja magát Nevet Elvégre ez az ő világa, azt talál ki, amit csak akar.

Hades tata is erősebb volt Makarovnál mégis szüksége volt a Grimoire Lawra, hogy megakadályozza a Fairy Law elsütését. A pár oldallal ezelőtti logikán azt érted, hogy ha valaki/valami erősebb a másiknál, akkor nem lehet neki sérülést bevinni? Hát ez több ponton sántít, de ne menjünk bele. Makarov felbírta tartani Acnologiát sérülten. Egy kisebb erejű sárkány nem jelenthet gondot a Fairy Lawnak lévén a Fairy Sphere és megvédte őket Acnologia üvöltésétől. Elvégre a Fairy Tail 3 Nagy Mágiájának egyikéről beszélünk, a fény ítéletéről. Az időutazásos dolgokon meg tényleg nincs értelme morfondírozni. Több ponton mindf*ck a végeredmény  ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 13 ápr 20, 17:38:08 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #5713 Dátum: 13 ápr 20, 17:47:36 »

328. fejezet

Nem tetszenek a történések. Szomorú Kezdjük ott, hogy yukino hogy jön, ahhoz hogy átöltözzön egy ilyen kényes helyzetben? Értem én, hogy ezzel a csillagmágus énjét akarják csak jobban fokozni, de nagyon irritáló ez és kész.
Rogue terve előre megjósolható volt. Az jó pont, hogy tudja irányítani a sárkányokat, mert meglepett vele. Mosolyog Még régebben mondtam/mondták, hogy rogue nagyon hasonlít zeref-re? Na szerintem a sárkányokat valami hasonló okból tudja irányítani vagy mégsem. A rossz pont az az, hogy nem ölte meg natsut. Megint nakama dumákat tolnak aztán sziasztok várunk a következő arc-ban, ahol még epic-ebb nakama dumákat láthatunk? Köszönöm, de ezt ne!
A megismert sárkányok közt egyedül zilconis érdekel. A troll-jáde sárkány visszatér. Mosolyog Ahogy elnézem minden céh és valami ismeretlen mágusok megküzdenek 1-1 sárkánnyal. A lángoló sárkány-tól jó volt látni, hogy el tűz okádta az FT-seket. A reakciók feleslegesek. Mintha nem ismerhető fel a helyzet.

10/6-ot ért ez nálam. Kíméljenek meg a nakama dumáktól már.
Naplózva
oky
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 128


asd


« Válasz #5714 Dátum: 13 ápr 20, 18:05:19 »

 Fairy Law-hoz annyit, hogy nem hiszem, hogy annyi lenne a scene lezárása, hogy elnyomja Makarov, meghalnak a sárkányok és ennyi. Kezdjük ott, hogy semmit nem tudunk a sárkányokról, harci erejükről, hogy mennyire intelligensek (elvégre 400 évvel ezelőtti sárkányok), milyen támadásaik vannak etc. Egy dolog biztos, hogy a sárkányölő mágia használ ellenük, persze itt sem tudjuk, hogy pontosan mi mi ellen, pl annyit tudunk, hogy Rouge és Sting a saját sárkányaikat ölték meg, tehát a tűz sárkány ellen valószínűleg Natsu hasznos lesz. Az időparadoxonokhoz: minden attól függ, hogy milyen időutazásról van szó, nem biztos hogy egy idősík változásai kihatással vannak a többire, pl.: ezek a sárkányok a múltból jöttek, akkor annak a síknak a jövőjébe már nem léteznek tovább, de a számunkra jelen idősíkba tovább élnek, így ott van a graveyardba akinek ott kell lennie. Ugyanez igaz Rouge-ra, attól, hogy itt meghal pl Rouge, az nem feltételen van kihatással a jövőRouge-ra, nem tűnik el ugyanúgy megmaradhat. De ha egy idősík létezik, és ilyen alapon van írva a manga, akkor ez nem igaz.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 379 380 [381] 382 383 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!