24 máj 18, 21:27:41 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 373 374 [375] 376 377 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1779582 alkalommal)
0 Felhasználó és 8 vendég van a témában
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #5610 Dátum: 13 ápr 13, 11:55:50 »

A 36. kötet borítóján már szerepelt a hercegnő. Úgy emlékszem belinkeltem korábban, de ha nem akkor pótlom:

http://images.wikia.com/fairytail/images/7/7e/Volume36cover.jpg

A 37. kötet borítója is megérkezett. Ez egy kiváló borító lenne, de Minerva arckifejezése és Natsu feje picit elrontja számomra  >.<#

http://images.wikia.com/fairytail/images/1/1e/Volume37cover.jpg
« Utoljára szerkesztve: 13 ápr 13, 11:56:23 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #5611 Dátum: 13 ápr 13, 12:00:41 »

Ah köszi,tehát zöldike.Nevet Olyan még úgy sincs.
Én bírom amikor Natsu ilyen képeket vág, a kígyódzó nyelvvel együtt.Minerva olyan mintha belenne szívva.(*think* Szevasz Erza,kérsz egy puszit?xD)
Naplózva

Pitor
Vendég
« Válasz #5612 Dátum: 13 ápr 13, 12:02:48 »

Fentebb írta valaki, hogy a sárkányok ellen csak a sárkányölőknek lesz esélye. Oké, valszeg van benne valami. De azért ne feledjünk három dolgot:
1.) Van itt pár arc: Gildarts, Jura, Makarov, Bob mester, Goldmine mester (ez a kettő korábbi Fairy Tailes), Luxus, akik erőben megközelítik, vagy felül is múlják az eddig megismert sárkányölőket.

Luxust miért oda soroltad? szerintem attól hogy lakrimást még DS.
« Utoljára szerkesztve: 13 ápr 13, 12:07:23 írta Pitor » Naplózva
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #5613 Dátum: 13 ápr 13, 12:16:17 »

A 36. kötet borítóján már szerepelt a hercegnő. Úgy emlékszem belinkeltem korábban, de ha nem akkor pótlom:

http://images.wikia.com/fairytail/images/7/7e/Volume36cover.jpg

A 37. kötet borítója is megérkezett. Ez egy kiváló borító lenne, de Minerva arckifejezése és Natsu feje picit elrontja számomra  >.<#

http://images.wikia.com/fairytail/images/1/1e/Volume37cover.jpg

Köszi ez az és zöld ahogy mondtam:D Ha szőke lenne akkor tiszta lucy lenne.
Naplózva
sdavid25
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 36


WWW
« Válasz #5614 Dátum: 13 ápr 13, 14:17:51 »


Fentebb írta valaki, hogy a sárkányok ellen csak a sárkányölőknek lesz esélye. Oké, valszeg van benne valami. De azért ne feledjünk három dolgot:
1.) Van itt pár arc: Gildarts, Jura, Makarov, Bob mester, Goldmine mester (ez a kettő korábbi Fairy Tailes), Luxus, akik erőben megközelítik, vagy felül is múlják az eddig megismert sárkányölőket.
2.) Az erő nem minden. Egy sárkány is megérzi, ha ráomlik egy hegy (pl. Jura által), vagy ugyanúgy hasra esik, ha kirántják alóla a lábait. Nevet Vagyis én remélem, hogy itt nem csak az erőről fog szólni a harc, hanem lesz egy kis trükközés, taktika is. ^^
3.) Ezek a sárkányok elvileg mind gyengébbek, mint Acnologia. Lehet, hogy a Fairy Tail kemény magja a Tenrou szigeten rá sem tudott karcolni az említett gyíkra, de azóta erősödtek, most jóval többen vannak, és elvileg a sárkányok sem olyan erősek, mint a Sárkánykirály.

...persze lehet lesz nagy pofára esés, ha Acnologia is átballag a kapun, vagy megjelenik hirtelen. ikszdé

Csak azt felejtetted el Chakra, hogy Natsu egyik ellen sem harcolt igazából komolyan. Erza azért nyomta le mert poén harc volt az egész, Luxus-nál detto. Ráadásul Natsu lenyomta Hades-t amit Luxus sem tudott megtenni. Oké azzal magyarázták be hogy rajta akkor nem volt FT jel. o_O Gildarts más tészta amúgy ő itt sincs. Ő neki tuti lenne esélye elvégre egyedül túlélte Acnologiát. Viszont azt sem árt számításba vetni hogy ha Gildarts meg sebezni nem tudta Acnologiát akkor vajon mit érne a többi sárkánnyal szemben. Oké elvileg azok jóval gyengébbek na de azért nem halandók akkor sem. Ráadásul Natsunak azóta van már 2. eredet plusz Dragon Force amit még nem használt. A többieknek meg csak a barátság ereje marad valszeg. Nevet De mivel ez FT így talán elég lesz hogy arra hogy ne haljanak meg. Amiben én reménykedem az az hogy az első akit kinyírnak az a kis hercegnő. Elejétől kezdve nagyon ellenszenves volt. De most már egyenesen utálom.

Max-ra külön kitérnék. Még pedig azért mert amikor Natsu ellen harcolt akkor Natsu 7 év lemaradásban volt és ugye nála se vette túl komolyan a harcot. Egyébkét semmi esélye sem lett volna Natsu ellen. Az meg hogy kombinált erővel nyomta le úgy mond nem jelent semmit mert az is az ő ereje már. Max ereje max arra lenne jó hogy csináljon egy futóhomokot és akkor ezek a mamlaszok lejjebb kerülnek és könnyebb lesz velük harcolni. Nevet

Amúgy megnézem én azt hogy ki olyan bátor és erős hogy kihúzza egy sárkány mind a 4 lábát. Nevet Na meg már Natsutól is láttunk olyat hogy hatalmas kavicsokat tart meg akkor egy sárkány??? Nekik Jura oszlopai max kavicsoknak fognak tűnni. Mosolyog

Mivel Makarov most nem harcolt talán teljes erőből tud harcolni de azt is vegyük számításba hogy már nem olyan erős mint régen mert nagyon öreg már. Nevet De ha megnő óriássá akkor talán lesz esélye, max belehal és végre Luxus vagy Gildarts lesz a mester. Amúgy ha egy lehelettel elporlasztanak egy egész várost lásd első sárkány aki kijött akkor egy szikla meg sem kottyan neki ha a fejére esik pl. Nevet De azért elég röhejes lenne ha így nyernének.

Én nagyon reménykedem benne hogy jól lepusztítanak mindent sokan halálközeli állapotba kerülnek vagy meg is halnak mert máskülönben a sárkányok csak mese habbal lesz. ^^'


Mavis jó kérdés, fel sem tünt, hogy nincs ott, habár az is igaz, hogy nincs rajtam a céh jele... ikszdé
A sálat én is azon okból/indokból linkeltem be, mert fogalmam sincs, hogy akkor miért védte meg Natsut és most meg miért nem.

Ezen a Mavis-os poénon most is szakadok nagyon nagy. Nevet Így már értem miért nem látom xD

Ami a sálat illeti szerintem csak a sötét mágiától védi meg. És gondolom függ a sötét mágia erejétől is. Vagy lehet csak Sárkány erővel rendelkezők ellen.
« Utoljára szerkesztve: 13 ápr 13, 14:19:49 írta sdavid25 » Naplózva

Zeref
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 251



« Válasz #5615 Dátum: 13 ápr 13, 15:19:34 »

"Csak azt felejtetted el Chakra, hogy Natsu egyik ellen sem harcolt igazából komolyan. Erza azért nyomta le mert poén harc volt az egész, Luxus-nál detto." Attól lehetett volna fordítva is, hogy Natsu nyer 1 ütéssel.

Hát azért Natsu erejében kételkedem egy kicsit. A nagyobb csatákat sem egyedül nyerte meg. Gerrard ellen segített neki Simon + Etherion. Laxus ellen valószínűleg kifeküdt volna, ha Gazille nem fogja fel a villámokat. Hades ellen Laxus, Erza, Gray, Lucy, Wendy + a sziget erőt sugároz nekik és a macskák le is állították azt a szívet. Laxus megetette villámokkal is. Az hogy Natsu vitte be az utolsó ütést nem jelent sokat. Vegyük pl a focit. Ha a csapat kicselezi az ellenfél összes játékosát és oda passzolják neked 1 az 1 ben a kapus ellen és gólt szerzel az nem csak a te érdemed lesz. Tudom nem épp ide illő, de szerintem hasonlatnak megállja a helyét.
És szerintem ezt is elfelejted http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/245/19 és a következő oldal.
Laxus is sárkányölő és szerintem képes is lenne a Dragon Force- ra + ő tudja használni  Fairy Law- t is.

"Ami a sálat illeti szerintem csak a sötét mágiától védi meg. És gondolom függ a sötét mágia erejétől is. Vagy lehet csak Sárkány erővel rendelkezők ellen."
A sál Zancrow ellen sem védte, igaz akkor lehet, hogy többet nem tudott elnyelni Zeref miatt. De szerintem j-Rouge nem is kevés sárkány erővel rendelkezik.

"Viszont azt sem árt számításba vetni hogy ha Gildarts meg sebezni nem tudta Acnologiát akkor vajon mit érne a többi sárkánnyal szemben."
Natsu talán megsebezte? Még a céh egyesített támadás is csak fellökte, meg sem karcolták.

Natsu gyengébb mint Erza és Laxus. Tudom, hogy sárkányok ellen küzdenek, de akkor is csak Erza esne ki, mert Laxus is DS.
Naplózva

"Mert álom a bűn és álom a jóság,
De minden álomnál több a valóság"
- Karinthy Frigyes
sdavid25
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 36


WWW
« Válasz #5616 Dátum: 13 ápr 13, 15:33:35 »

Igazából mindkettőnknek igaza van valamiben. Nevet
Itt úgysem az ésszerűség fog érvényesülni hanem az hogy Mashima hogy akarja megoldani hogy lenyomják a sárkányokat. És Igneel mondatából ítélve (valahogy így hangzott: Most majd kiderül mire képesek a sárkányölők) nekik kell a végső harcot megvívni ebben az egyben biztos vagyok. A többit csak találgatom ahogy mindenki más.
Realitásnak itt helye nincs itt nem az fog nyerni aki a legerősebb hanem akinek az akaratereje nagyobb és akit Mashima akar hogy nyerjen. Nevet
Naplózva

Karyuu
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7


« Válasz #5617 Dátum: 13 ápr 13, 16:27:43 »

Nos ,jó fejezet volt az biztos.És igen ,jöttek a sárkányok ,ennek örülök.  Pontosan

Viszont az esélyeket kezdjük ott ,ha Wendy és Sheila (Nem tom ,hogy kell leírni a nevét) összefognának ,pillanatok alatt fullra fel tápolnák Makarovot és Luxust ,ők meg ketten összedobnak egy Fairy Law-t és voltak sárkányok ,nincsenek sárkányok (Gondolom nem barátként néznek rájuk).  Ördögi

Ezenfelül ,ugyebár a Sárkányölők ,Natsu (Kétséges) ,Gazille ,Sting ,Rogue ,Wendy --> Ő szerintem nem ölne ,csak tápolna.
Továbbá ott van a többi magas szintű mágus: Jura ,Erza ,Mirajane ,Gérard ,stb.--> Ők arra az óriási sárkányra aki a 1.-nek jött talán elegek lennének ,mivel az elég keménynek nézett ki.
Aztán ott van a 4 Ishvali ,akiket Isteni szinten neveztek ,Jura se ér a nyomukba se. Ők tudnák aprítani a sárkányokat elég rendesen és még ott van Gildartz is ,akit szerintem kicsit lebecsülnek néhányan. Nem említették sehol ,hogy Acnologián egy karcolást sem tudott volna ejteni ,sőt ,ő maga mondta ,hogy a Tenrou harcnál ,mikor Acnologiával harcoltak ,hogy nem használja azt az erőt ,amit ellene. Szóval nekem ez azt sugalja ,hogy Gildartz képes volt arra késztetni a Sárkánykirályt ,hogy komolyan vegye a dolgot és még így is túlélte. Ezek alapján szerintem őt se kéne leírni ,bár ő most nincs itt ,csajozik megint biztos  ikszdé

Ebbe a Sárkányok jönnek dologba azt is bele lehetne szőni ,hogy valójában J.Rogue tényleg igazat beszél és nyitva kell hagyni a kaput ,mivel a Sárkányok terve pont ez ,hogy így elvonja a figyelmét az embereknek. Direkt átjön "néhány" sárkány a kapun ,az emberek így azt hiszik ,onnan jönnek és becsukják ,pedig az ágyú is ott van és azok a sárkányok akik kijöttek onnan azt őrizték. És a valódi sárkányok meg ezalatt valahonnan előjönnek. Bár ez nekem is furcsa kicsit ,szóval hagyjuk inkább.  Nevet

Gondolkodva ezen az "Acnologiává válás" dolgon ,Acnologia ugyebár ember volt ,csak annyi sárkányt öl ,hogy ő is az lett. Nos ,az én elméletem alapján az is lehetne ,hogy Acnologiát (Mielőtt nem lett sárkány) Igneel tanította sárkány ölő mágiára ,azt hitte ő lesz az aki majd megváltoztatja a világot ,de csalódnia kellett ,és ezek után választotta ki Natsut ,aki majd képes lehet legyőzni a volt tanítványát.
« Utoljára szerkesztve: 13 ápr 13, 16:56:25 írta Karyuu » Naplózva
kocacica8
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 51


« Válasz #5618 Dátum: 13 ápr 13, 17:07:38 »

Túl sok a komment így nem olvasom végig, de csak én vagyok, aki onnan, hogy sárkányokról és egy díszes eclipse kapuról voltak képek ( a falifreskó és az első kép a kapuról ) máris sejtette, hogy majd azon jönnek át sárkányok? ?
Naplózva
Zeref
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 251



« Válasz #5619 Dátum: 13 ápr 13, 17:41:58 »

kocacica8: Ezt az ötletet valaki már pár hete felvetette. Tehát igen, más is gondolt rá.

OFF: Elkezdtem megnézni néhány arcot és a Natsu & Gazille vs Laxus harcnál szerintem Laxus Dragon Forcet használt. Ha jól gondolom a karján a pikkelyek jelentek meg. Már ha az a DF nél jön elő. (47. rész 2. fele)

Naplózva

"Mert álom a bűn és álom a jóság,
De minden álomnál több a valóság"
- Karinthy Frigyes
sdavid25
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 36


WWW
« Válasz #5620 Dátum: 13 ápr 13, 17:55:28 »

Nos ,jó fejezet volt az biztos.És igen ,jöttek a sárkányok ,ennek örülök.  Pontosan

Viszont az esélyeket kezdjük ott ,ha Wendy és Sheila (Nem tom ,hogy kell leírni a nevét) összefognának ,pillanatok alatt fullra fel tápolnák Makarovot és Luxust ,ők meg ketten összedobnak egy Fairy Law-t és voltak sárkányok ,nincsenek sárkányok (Gondolom nem barátként néznek rájuk).  Ördögi

Ezenfelül ,ugyebár a Sárkányölők ,Natsu (Kétséges) ,Gazille ,Sting ,Rogue ,Wendy --> Ő szerintem nem ölne ,csak tápolna.
Továbbá ott van a többi magas szintű mágus: Jura ,Erza ,Mirajane ,Gérard ,stb.--> Ők arra az óriási sárkányra aki a 1.-nek jött talán elegek lennének ,mivel az elég keménynek nézett ki.
Aztán ott van a 4 Ishvali ,akiket Isteni szinten neveztek ,Jura se ér a nyomukba se. Ők tudnák aprítani a sárkányokat elég rendesen és még ott van Gildartz is ,akit szerintem kicsit lebecsülnek néhányan. Nem említették sehol ,hogy Acnologián egy karcolást sem tudott volna ejteni ,sőt ,ő maga mondta ,hogy a Tenrou harcnál ,mikor Acnologiával harcoltak ,hogy nem használja azt az erőt ,amit ellene. Szóval nekem ez azt sugalja ,hogy Gildartz képes volt arra késztetni a Sárkánykirályt ,hogy komolyan vegye a dolgot és még így is túlélte. Ezek alapján szerintem őt se kéne leírni ,bár ő most nincs itt ,csajozik megint biztos  ikszdé

Gondolkodva ezen az "Acnologiává válás" dolgon ,Acnologia ugyebár ember volt ,csak annyi sárkányt öl ,hogy ő is az lett. Nos ,az én elméletem alapján az is lehetne ,hogy Acnologiát (Mielőtt nem lett sárkány) Igneel tanította sárkány ölő mágiára ,azt hitte ő lesz az aki majd megváltoztatja a világot ,de csalódnia kellett ,és ezek után választotta ki Natsut ,aki majd képes lehet legyőzni a volt tanítványát.


Látom sokan nincsenek tisztában a Fairy Law lényegével. Nem azokat pusztítja el akiket a Fairy Tail tagok akarnak.
Akkor anno Luxus mindenkit kinyírt volna. Mivel ugye anno csapdába ejtette a Fairy Tail-eseket és rajtuk használta de semmi hatása nem volt.  A FL úgy müxik hogy a sötét erővel rendelkezőket tisztítja úgymond meg. Nem csak úgy odadobják a sarik ellen és akkor voltak majd nincsenek. Nevet

Ami Gildarts-ot illeti ő maga mondta hogy nem tudta megkarcolni sem Acnologiát még pedig akkor amikor először jelent meg az animében/mangában, akkor mesélte Natusnak. Az meg hogy a szigeten nem azt a támadást használta semmit sem jelent. Egyszerűen nem volt kedve azt használni vagy tudom is én. Felesleges dolgokat ne képzeljünk bele a dolgokba azért. Acnologia nem az a sárkány aki bármire is becsüli az embereket épp ezért nem gondolkodik azon hogy milyen erővel pusztítsa el őket. Mosolyog

Ez a Igneel másik tanítványa szintén egy légből kapott kreálmány. Túl sok shounen fight-ot nézel szerintem.
Ez nem Bleach hogy feltűnik egy újabb helyettes shinigami. Nevet A sárkányok csak egy embert tanítanak mindig ezt el is mondták az elején asszem.
« Utoljára szerkesztve: 13 ápr 13, 17:56:25 írta sdavid25 » Naplózva

Zeref
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 251



« Válasz #5621 Dátum: 13 ápr 13, 18:13:26 »

Még mindig nem helyes Nevet A Fairy Law azokat pusztítja el akiket a használója a szívében ellenségnek tart. Ezért nem ölt meg senkit sem Laxus. Most néztem meg azt az arcot Mosolyog
Naplózva

"Mert álom a bűn és álom a jóság,
De minden álomnál több a valóság"
- Karinthy Frigyes
Karyuu
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7


« Válasz #5622 Dátum: 13 ápr 13, 18:13:58 »

Tudom ,ezért írtam inkább hagyjuk ,mivel túl sok realitását én se láttam a dolognak.

A Fairy Law-t én ebből következtettem:
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/124/20

Itt azt írta ,hogy akit ellenségként azonosít ,valamint itt is:
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/066/5

Bár itt említik ,hogy a "sötétséget törli el" ,de akkor elvileg Jose-nek is meg kellet volna halni ,csak gondolom Makarov nem akarta. Mondjuk számomra ott az se biztos ,hogy meghalt-e vagy nem.

Gildartzot illetően inkább azt is hagyjuk ,mert vele kicsit elfogult vagyok.  Nevet
Naplózva
Zeref
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 251



« Válasz #5623 Dátum: 13 ápr 13, 18:45:21 »

Gildarts csinál sok kis sárkányt aztán Makarov megnő és letapossa mindet Nevet Volt nincs 10k sárkány xd
Naplózva

"Mert álom a bűn és álom a jóság,
De minden álomnál több a valóság"
- Karinthy Frigyes
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #5624 Dátum: 13 ápr 13, 19:45:58 »

Igneel tuti nem a kapun gyün, mert ő 14 éve tűnt el akik meg ím vala gyünnek azok meg 400 éve.

Szerintem lehetséges, hogy Igneel nem is ebben a korban él. Ugye a sárkányok 14 éve tűntek el Lucy anyjával együtt, és ekkor bukkantak fel Natsuék is. Lehetséges, hogy a sárkányölők eredetileg egy másik korból, Zeref idejéből származnak. Ez megmagyarázná, hogy nem tudtak átjutni egykor a kapun, ami csak 70 évnél fiatalabbakat engedett át, illetve azt is, hogy Natsu elvileg ismeri Zerefet. Lehetséges, hogy 14 évvel ezelőtt valahogyan megzavarták az időt, talán pont Lucy anyja e kapu segítségével, és így kerültek át mind a sárkányölők, mind Zeref.

Emellett Zeref nem is néz ki idősnek, szóval valószínűleg ő is gyerekként került át (bár fogalmam sincs, hogy a kor hogyan nyilvánul meg e világban), talán pont azért, mert 14 éve is az volt a terv, mint eredetileg ma is lett volna: elpusztítani Zerefet még gyerekkorában, amíg nem okoz galibát.
Ezt az elképzelést ugyanakkor keresztbe húzza az, hogy Zeref 400 évvel ezelőtt nem tűnt el hirtelen, hanem élt, felnőtt, könyvet írt és rettegték a nevét. Illetve Igneelék még beszéltek is Natsuról és Wendyről, hogy remélik, ezúttal jobban fogják egymást kedvelni, és az sem világos, ezzel mire is céloztak. Hiszen így lennie kellett egy másik kornak vagy világnak, ahol nem igazán szerették egymást, ha viszont fel sem nőttek ott, mert átkerültek e korba, akkor erre nem is lett volna lehetőségük.

Bár az is lehet, hogy a sárkányok és Zeref az idő fölött állnak (hiszen Zeref tudja, hogy nem ebbe a korba tartozik, és említi is, hogy ez az éra is arra van átkozva,mint a többi), aminek lehet valami köze a végső mágia világhoz, ha már Ultearék ezt egykor annyira az időhöz akarták kapcsolni.

Egyébként bármelyik e témába írt hozzászólásomat visszaolvasom, egy szót sem értek belőlük. Ezzel más is így van? Nevet Egyszerűen kezd annyira bonyolulttá válni a történet ezzel az időkapus dologgal (vagy csak én bonyolítom túl), hogy teljesen összezavar. Nevet
Naplózva

Oldalak: 1 ... 373 374 [375] 376 377 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!