24 máj 19, 14:46:37 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 371 372 [373] 374 375 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1780418 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
butchery
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5


« Válasz #5580 Dátum: 13 ápr 12, 16:35:32 »

Ezek után piszkosul várom Ignel belépőjét!
Naplózva
Thanatosz
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 69



« Válasz #5581 Dátum: 13 ápr 12, 17:15:35 »

Elég érdekes sárkányokat alkotott a mangaka. Kíváncsi vagyok, hogy hogyan fogják lenyomni őket, már ha lenyomják.
Csak én találom furcsának, hogy nem volt semmiféle figyelmeztetés Zeref könyvében, arra vonatkozólag, hogy ilyesmi történhet? Nyilván tudatában volt, hogy az égitestek elhelyezkedése hatással lehet a kapura, ha már egyszer csillagmágiára épül.
Elméletem szerint ezt a „gyengepontot” szándékosan építette bele, hogy eltakarítsa a sárkányokat a föld színéről, legalábbis egy időre. Talán arra játszhatott, hogy az alatt a néhány évszázad alatt az emberiség eljuthat egy olyan szintre, amivel már érdemlegesen szembeszállhat a sárkányokkal. Akár megkockáztatnám azt is, hogy Rougét is ő küldte vissza mivel a dolgok nem úgy sültek el, mint ahogy azt ő eltervezte, esetleg időközben a személyiségváltozása miatt úgy döntött, hogy nem egy jó ötlet az eclips.
Akár az is lehet, hogy a sárkánykirály ünnepe nem is 400 évvel ezelőtt történt, hanem a jelenben és a kapu a sárkányok ereje miatt túltöltődve mindenkit visszaküldött a múltba, Ezen logikát követve Acnológia az egyik jelenbeli sárkányölőből alakult ki, és ezért ismerheti Zeref Natsut. Hogy kiből válhatott a sárkánykirály két tippem van: Natsu vagy Rouge. Személy szerint én Inkább Rougéra tippelek. A Jövőbeli verzió személyisége közelebb áll hozzá, valamint a fekete Acnologia hajaz is az árnyék elemére.
« Utoljára szerkesztve: 13 ápr 12, 17:33:34 írta Thanatosz » Naplózva
Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #5582 Dátum: 13 ápr 12, 17:21:03 »

De akkor most Igneel-ék is bent vannak a kapuban?Mert nehezen képzelem el azt,hogy a kapú tuloldalán sorban álnak a sárkányok,hogy átmhessenek a kapun s Igneel-ék meg üldögélnek s gondolják,hogy mennyetek csak mi még ráérünk átmenni s leverni titeket  ikszdé Gondolkozik Nevet
Az már inkább lehetséges,hogy Igneel,s a többi sárkány ami tulélte 400 éve a háborút nem a kapuban vannak,s majd feltünnek hogy segitsenek Natsueknak.
Már énish várom azt a fejezetet ahol találkozik Natsu Igneel-el Nevet
És még arra vagyok kiváncsi,hogy honnan ismeri Zeref Natsut?lesznek itt még fordulatok rendesen Pontosan
« Utoljára szerkesztve: 13 ápr 12, 17:24:23 írta Lehel94 » Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #5583 Dátum: 13 ápr 12, 17:40:31 »

Igneel tuti nem a kapun gyün, mert ő 14 éve tűnt el akik meg ím vala gyünnek azok meg 400 éve.

Naplózva

Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #5584 Dátum: 13 ápr 12, 17:41:32 »

327. fejezet.

Ez egy igen jó kis fejezet volt. A sárkányok megérkeztek!? Szerintem ez sejthető volt. Ez viszont igazolja azt, hogy rogue rossz szándékú. Az 1. sárkány volt csak érdekes. Nagy is volt és már csak egy rendes léptével is olyan széllökést indított el, hogy az csak na. Natsu meg feláll. Bravó. ikszdé
Elég érdekes eseményeknek nézhetünk elébe. Várom a következőt.

Itt egy kis fanservice: http://www.mangareader.net/fairy-tail/327/14
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #5585 Dátum: 13 ápr 12, 17:52:55 »

Jó fejezet volt . lucy honnan tudta hogy mi a szitu mikor kinyílt a kapu?
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #5586 Dátum: 13 ápr 12, 17:56:50 »

Onnét, hogy Crux az egyik csillagszelleme megvizsgálta a kaput és elmondta neki, hogy mi is valójában ez a kapu.
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #5587 Dátum: 13 ápr 12, 17:58:20 »

Jah. Fanservice is volt nem kicsit - ez bizony jó rész volt!  Nevet
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #5588 Dátum: 13 ápr 12, 19:41:38 »

Ez a fejezet tényleg nagyon jó volt.
Van benne minden ami kell Sárkányok,izgalom,lehetőségek,fanservice bow
A sárkányok elég sok félék és Jól megrajzoltak.
Mivel elég nagyok így 10ezernek legalább eltart egy ideig míg át tudnak jönni,tehát nagy eséllyel félbe marad.
De még ha félbe is marad így is kis esélyük van,hisz még 1 is nagy falat.

Már várom a kövi fejezetet és főleg az új harcokat kacsint
Naplózva

sdavid25
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 36


WWW
« Válasz #5589 Dátum: 13 ápr 12, 20:03:02 »

Én erősen kételkedem abban hogy be tudja csukni a kaput Lucy. DE ha sikerül is neki akkor...
Ugye rémlik mindenkinek mi az ára annak? Ugye anno asszem a Lovag csóka említette hogy a csillagmágus élete az ára hogy használni tudják a kaput vagy mi a gyösz. Szóval ez így érdekes lesz már ha jól emlékszem rá.
viszont ha be is csukja halál nélkül akkor is már átjött legalább 4-5 sari. Amit ha jól számolok pont annyi ahány sari ölőnk van. Nevet Persze nem számítva bele Luxus-t. Szóval szerintem ha Mashima-sensei nem akar vérontást fél perc alatt akkor csak 5 sárkányt hivat elő akikkel az 5 sárkányölő megküzdhet. Kérdés mennyi eséllyel. Főleg ha úgy nézzük hogy a jelenben Natsu egyedül nyomta le a két jómadarat. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 ápr 12, 20:04:01 írta sdavid25 » Naplózva

Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #5590 Dátum: 13 ápr 12, 20:25:11 »

Gratulálok Crazycat =) Üdv a klubban =)

http://mangastream.com/read/fairy_tail/81649743/23

valami ilyesmire számítottam =) jó fejezet volt, csak rövid Nyelvesít
Naplózva


Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #5591 Dátum: 13 ápr 12, 20:35:25 »

Az a 4-5 jó lesz 6-nak is, Nevet Szóval 6 gyíkra van 5 + 1 sárkányölőnk. Az az 5, az FT és a ST ismertjei és a plusz, Rouge.2.0.  Lehet, hogy mostmár mindegy is lesz, hogy Lucy be tudja-e csukni  a kaput, mert ha még átjut rajta 4-5 akkor a céhek együttes ereje sem lesz elég a megállításukhoz. Még annak is kicsi az esélye, hogy veszteségek nélkül képesek lennének megöli az a 6 Süsüt.  

Kíváncsi vagyok, hogy mit talált ki Gérard. Talán azt kérte Laharltól és Doranbalttól, hogy hívják segítségül a Mágia Tanácsot ? Esetleg még ő is képes lenne elintézni egy sárkányt, azzal a támadással, amit Jura ellen akart használni.

A Hercegnőt és világoskék színű hajjal képzelem el, mint Vivinek az One Piece-ből, ha már mindketten hercegnők. Nyelvesít
« Utoljára szerkesztve: 13 ápr 12, 20:36:12 írta Tilon » Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #5592 Dátum: 13 ápr 12, 20:37:39 »

Oh,gratula.Mosolyog LOL,csak én vettem észre hogy Gray-nek milyen "cuki" pólója van?ikszdé http://www.mangapanda.com/fairy-tail/327/12 Azon röhögtem hogy csak Lucy olyan "tökös" hogy odamenjen bezárni,nem kéne neki segíteni? (A hercegnő meg enyhén sokkos állapotba került.)pff,gondoltam hogy ez lesz,mondhatni jól átb.sztak mindenkit.Vagyis hajtották a hülyeséget az elejétől fogva,de amúgy kik is állították hogy az ágyúval kell tüzelni,mert jönnek a sárkányok? (Még a legelején) Jövő Rogue-n kivül,mert akkor annak is benne lehet a keze.
Naplózva

Zeref
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 251



« Válasz #5593 Dátum: 13 ápr 12, 21:23:11 »

Ha jól tudom csak csillagmágus csukhatja be a kaput.
Hát vegyük a sárkányölőket:
Natsu- Ilyen állapotban aligha tudna megölni egy sárkányt. De úgy sejtem, hogy most jön egy Dragon Force és bizony megöl/legyőz egyet. Ha íígy lesz megharagszom Mashimára Szomorú
Wendy: Ő nem igazán a harcra termett, nem hiszem, hogy elbánna egy sárkánnyal.
Gazille: Őt ugye Wedy gyógyította így lehet esélye sárkány ellen.
Sting & Roge: Szerintem őket inkább együtt érdemes említeni, hiszen úgy mutatkozik meg igazi erejük, de persze külön-külön is elbánnának eggyel.
Laxus: Szerintem hasonló eset mint Gazille.

És ezek csak a sárkányölők voltak! Ott van még a sok hihetetlen erejű mágus. Erza, Minerva(Úgy érzem Ő inkább J-Roge oldalán áll), Kagura, Makarov, Saber mestere, Jura, Mira, Ichiya, Obra, stb...
Tehát nem hiszem, hogy csak a Dragon Slayerek képesek sárkányokat ölni.
Igneel tuti nem a kapun gyün, mert ő 14 éve tűnt el akik meg ím vala gyünnek azok meg 400 éve.


Attól még Igneel és a többiek éltek 400 évvel ezelőtt is. Tehát onnan is jöhetnek. Persze ez sem biztos.

A következő részben a csillagmágusoknak lesz nagy szerepe szerintem.
Naplózva

"Mert álom a bűn és álom a jóság,
De minden álomnál több a valóság"
- Karinthy Frigyes
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #5594 Dátum: 13 ápr 12, 21:32:15 »

Hú, várható volt, hogy a sárkányok a kapun keresztül jönnek, de ez igen kemény volt. Mosolyog Hisui pedig nagyon kiakadt, tetszett a reakciója, ez alapján lehet, hogy mártírhalált fog halni...

Lew: Köszi, reméltem, hogy kirakják  Pirul
Naplózva
Oldalak: 1 ... 371 372 [373] 374 375 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!