24 máj 17, 13:16:33 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 370 371 [372] 373 374 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1778301 alkalommal)
0 Felhasználó és 7 vendég van a témában
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #5565 Dátum: 13 ápr 10, 23:01:19 »

Akkor szerintem nem egységben repülnének, ha erről lenne szó. Mosolyog Esetleg akiket mutattak, a 10k sárkány lehet, hogy jó, és a kapuból jönnek ki a rosszak, szóval előbb odaérnek, mint akik segítenének az embereken...
Naplózva
dtatar
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 241


« Válasz #5566 Dátum: 13 ápr 10, 23:37:23 »

Vagy lelövik a jó sárkányokat és a kevésbé emberbarátok így tudják lerohanni őket. Technikai KO

Szerintem itt már nem lehet értelmesen találgatni, csak tippeket lőni a semmibe. Türelem, türelem... ááá! *tör-zúz*
Naplózva
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #5567 Dátum: 13 ápr 11, 06:56:35 »

Szerintem Lucynak lehetett egy olyan megérzése,hogy ha a kapu kinyílik akkor rosszabb dolog fog történni mintha 10k sárkány jönne...(Az igen) Sztem ez a leglogikusabb.Ha csak valami meg nem szállta,oszt gonosszá válik,mert a normál Lucy sose csinálná ezt ok nélkül.(Amit natsu meg is mondott)
« Utoljára szerkesztve: 13 ápr 11, 07:00:48 írta dreamfolow » Naplózva

Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #5568 Dátum: 13 ápr 12, 12:40:36 »

Ej de telhetetlenek vagyunk, csak pár perc lett volna mit várni küll. és ím itt a manga.
http://www.mangapanda.com/fairy-tail/327

Bamma, ez most mintha nagyobb lenne, mint  Acnologia?!   Ohh My God ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 13 ápr 12, 12:46:28 írta Shiro » Naplózva

samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #5569 Dátum: 13 ápr 12, 13:00:57 »

Hm... Az első sárkány tényleg valami hatalmas szörnyeteg.
Végre megérkeztek a sárkányok, és amit sejtettem, hogy a kapun keresztül jöttek át. Most kezd igazán felcsigázni a sztori, mert nagyon durva lesz, ha így egyesével jönnek át és ilyen hatalmasak, nem sok reményt látok Fiore-nak.
Na majd a kövi fejezetben biztos több információ lesz Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Zapor
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 48


« Válasz #5570 Dátum: 13 ápr 12, 13:10:20 »

Na, mindazok előtt fejet hajtok, akik ezt tippelték  bow
Bár én még mindig jobban örültem volna a feltámasztós-elméletnek, de azért ez sem volt semmi! Szerintem nagyszerűen vannak megrajzolva a sárkányok, és mindegyik teljesen máshogy néz ki, lehet tippelgetni, milyen eleműek  kacsint És hogy már egy is mekkora pusztítást vitt véghez...  Wátdöfákk
A fordításig várnék a további véleménnyezéssel a biztonság kedvéért, mert nem akarok hülyeségeket írni.  Nevet
De hogy fogom kibírni a kövi hétig?  ikszdé Pattog
Naplózva
Axel92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 280


The real fun is about to start!


« Válasz #5571 Dátum: 13 ápr 12, 13:13:54 »

Ez is valami hihetetlen fejezet volt! Nevet Az a jó, hogy választ kaptunk Lucy fura viselkedésére és az ajtóra is. Natsu remélhetőleg kap egy kis medicine-t és mehet is a csata a sárkányok ellen. De szerintem nem jön át 10.000, valsz sikerül végül becsukni a kaput, bár mind1, mert ezek ellen így se sok esélyük van amekkora pusztítást végzett az első Nevet
A köv. fejezet címe alapján a központban lévők fognak először összecsapni a sárkányokkal. Köv. rész várós! Mosolyog
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (nagyobb volt, mint 400 kbyte), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #5572 Dátum: 13 ápr 12, 13:25:15 »

Emlékszem, mennyire úgy voltunk vele, hogy Acnologi az ultimate evil sárkány mennyivel nagyobb és erősebb lehet a többinél...

De hát ez még csak egy pacsi.  Pojén
http://www.mangapanda.com/fairy-tail/327/11

Korábban hasonló Kagurától:
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/315/4

Szerintem a sárkányé nagyobb...

Én 6 különbözőt láttam vélni.

Azt az infernal dragont meg egyedül Natsunak kell legyűrnie.
http://www.mangapanda.com/fairy-tail/327/13
http://www.mangapanda.com/fairy-tail/327/14
Vajon lesz e akkora étvágya? Pojén


A kövi fejezetben szerintem még kijön 4-5 süsüke.

Itt max Céhmestereknek S osztályú (Fairy Tail mércével) mágusoknak és Sárkányölőknek van esélyük. A többieknek meg egy 5mp-es OKJ-s teleport tanfolyam.  ikszdé

« Utoljára szerkesztve: 13 ápr 12, 13:28:19 írta Shiro » Naplózva

Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #5573 Dátum: 13 ápr 12, 13:28:55 »

Hát ez valami hihetetlen fejezet volt Nevet már a legelső sárkány is amelyik átjött a kapun jó nagy szörnyeteg Hümm-hümm
Hát akkor még milyenek jöhetnek Nyelvesít
Lucyt ezek szerint akkor valami jó szálta meg,hogy csukja be a kaput lehet hogy az annya szelleme volt? Gondolkozik
Ám még mindig ottvan J-Rogue,aki lelépet a Natsuval való összecsapásuk után.
Szerintem még neki is lessz szerepe méghozzá nem is kevés.
Ám a következő fejezet cime izgi Nevet kiváncsi leszek milyen képet vágnak majd a többiek mikor meglátják a sárkányokat,de legfőképp hogyan fogják legyőzni a sárkányokat? Gondolkozik Hümm-hümm
Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #5574 Dátum: 13 ápr 12, 13:39:56 »

Lucyt ezek szerint akkor valami jó szálta meg,hogy csukja be a kaput lehet hogy az annya szelleme volt? Gondolkozik

Nem, csak a Crux az egyik csillagszelleme végzett egy kis kutatást.
http://www.mangapanda.com/fairy-tail/327/15
Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #5575 Dátum: 13 ápr 12, 13:42:07 »

... kiváncsi leszek milyen képet vágnak majd a többiek mikor meglátják a sárkányokat,de legfőképp hogyan fogják legyőzni a sárkányokat? Gondolkozik Hümm-hümm

Én meg azon csodálkozok, hogy ilyen naaaaagy hegyomlásokat még nem szúrták ki. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 ápr 12, 14:37:51 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
chaoslord3
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 180



« Válasz #5576 Dátum: 13 ápr 12, 14:13:03 »

Na ez azért durva rész volt! Jól mondta vki hogy a kapun fognak ki jönni... piros pont neki!! Nevet Hát hogy most mit fognak ezekkel kezdeni és hogy mennyi fog át jönni még a kapunk az egy jó kérdés. De jó hogy jöttek mert kezdtem hiányolni a sárkányokat... vannak sárkányölők, de sárkányok sehol az nem pálya Nevet de nem baj már itt vannak ikszdé lehet nyirbálni őket ha tudják... Mosolyog
Naplózva
sdavid25
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 36


WWW
« Válasz #5577 Dátum: 13 ápr 12, 14:48:28 »

Na most mondja valaki, hogy a manga csak egy fansrvice cucc. Nevet Ez nagyon oda lett téve. Mashima nagyon kreatív sárkányokkal. Mind máshogy néz ki és mind nagyon jól. És ég csak párat láttunk mióta megy a manga. Amúgy többek közt én is mondtam hogy így jönnek a sárkányok. Főleg azért mert annak semmi értelme hogy egy kapu ágyú. Ne mtudom hogy lehet valaki hercegnő vagy király ennyi ésszel hogy egy kaput ágyúnak is lehet használni. Meg akkor ez Zeref könyvében is benne lenne elvégre a kaput is onnan vették. Ez tipikusan az az eset hogy van egy idióta 10 éves királykisasszony meglátja a jövőből jött cuki fiút a sanda szemeivel és egyből becsorgat tőle és azt teszi amit mond. Jól mutatja be Mashima-sensei az emberi butaságot. Jön valami fószer a jövőből és ahelyett hogy rendesen kihallgatnák egyből hisznek neki. Nevet Mondjuk én nem bánom mert így érdekesebb a manga. De ez akkor is röhejes. Lucy-ban megint nem csalódtam. Natsu úgy fest jól van viszont tuti hogy kiszagolta a sarikat. Nevet Vajon J.Rouge hova mehetett?

Ami tényelg fura hogy a többi mágus akik kinn ácsorognak nem tűnik fel hogy már kijött vagy 5 hatalmas sárkány??? Ez azért fura.

Kíváncsi vagyok vajon be tudja-e zárni a kaput Lucy vagy átjön mind a 10 ezer sari. Bár a kövi rész címe szerintem magáért beszél mert eléggé Lucy-ról fog szólni jobban mondva a csillag mágusok erejéről. És mivel az kell hogy becsukják a kaput lehet elővesz valami ultra szuper mágiát. Elvégre szerencsétlennek még ideje se volt a viadalon varázsolni mert mindig megkínozták vagy csaltak vele szemben. Most itt az esély hogy megmutassa mit is tud.

Nem tudom hogy bírom ki kövi hétig. Örülök hogy Mashima nem Kubo hogy eltrollkodta a fejezetet és ma sem láttunk semmit a dolgokból. Nevet
Naplózva

Zeref
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 251



« Válasz #5578 Dátum: 13 ápr 12, 15:15:24 »

Mivel sokat angolul nem tudok így csak próbáltam megérteni a dolgokat. Képek alapján kiváló fejezet, szerintem nagyon szépen meg lettek rajzolva. Lehet, hogy nagyobb mint az Acnologia, de nem biztos, hogy erősebb is. Biztos, hopy van egy szikla sárkányunk meg valami tűz vagy árnyék féle (1. kép leghátsó sárkány http://www.mangapanda.com/fairy-tail/327/13)
Naplózva

"Mert álom a bűn és álom a jóság,
De minden álomnál több a valóság"
- Karinthy Frigyes
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #5579 Dátum: 13 ápr 12, 15:32:46 »

Szerintem az a hátsó sorban, az egy olyan tűzsárkány, aki tűzbe burkolódzik és így védi magát. Az Így neveld a sárkányod című animációs filmben is volt egy ilyen fajta.
Itt a második képkockán jól látszik, hogy az tűz. Én arra tippelek, hogy azok a sötét foltok az orrlyukai, de még az is lehet, hogy a szemei.
http://www.mangapanda.com/fairy-tail/327/14

A sárkányokat elnézve kétségeim vannak, hogy az eddig átjött sárkányokat képesek lesznek elintézni.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Oldalak: 1 ... 370 371 [372] 373 374 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!