24 máj 19, 01:23:30 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 369 370 [371] 372 373 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1779813 alkalommal)
0 Felhasználó és 9 vendég van a témában
Serpens92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 266



« Válasz #5550 Dátum: 13 ápr 09, 11:22:16 »

Olyan sok a kérdés és oly kevés a válasz.

Mavis, amikor nézte Gazille és a megszállt Rogue harcát, akkor azt mondta, hogy egy rendkívül sötét mágia, amit sosem látott. Na mármost lehet Zerefbe valaki belepecsételt egy ilyesmit. Jól elvolt, pusztított és rombolt 400 évvel ezelőtt, lehet valaki irányítására, de akkor jött a lehetőség, valahogy előbukkant Natsu és azt gondolta, hogy ő képes ettől megszabadítani.

Amit várok a következő fejezettől, hogy felbukkan valahol Zeref. A Tenrou szigetes móka után már elég erőteljesen felébredt, szóval elvileg újra gonosz.
Naplózva

Cloud-san
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 30


« Válasz #5551 Dátum: 13 ápr 09, 15:06:41 »

Lemerem fogadni a J-Rouge esetében az lesz a örület kialakító eseménye, hogy Frosh meghalt. Aztán ezért J-Rouge bekattant és elmeropi lett. Hiszen tudjuk mennyire szerette Frosh-t.
Az is lehet Lucy becsukta az ajtót, megjöttek a sárkányok és a csatában Forsh meghalt vagy nemtudom...
Naplózva
Zeref
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 251



« Válasz #5552 Dátum: 13 ápr 09, 16:27:04 »

Nem tudom... Én valahogy jobban eltudom azt képzelni, hogy Rouge bekattan és megöli Frosh-t. Valamiért számomra ez nem elég ok, hogy meghal Frosh és Rouge ennyire bekattan, hogy Stinget is megölné. Esetleg akkor, ha Sting tette volna. De mindenesetre szerintem ez eléggé lapos magyarázat lenne, hogy miért olyan most Rouge amilyen... Sokkal kreatívabbat várok el.
Naplózva

"Mert álom a bűn és álom a jóság,
De minden álomnál több a valóság"
- Karinthy Frigyes
sdavid25
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 36


WWW
« Válasz #5553 Dátum: 13 ápr 10, 02:24:11 »

Nem tudom... Én valahogy jobban eltudom azt képzelni, hogy Rouge bekattan és megöli Frosh-t. Valamiért számomra ez nem elég ok, hogy meghal Frosh és Rouge ennyire bekattan, hogy Stinget is megölné. Esetleg akkor, ha Sting tette volna. De mindenesetre szerintem ez eléggé lapos magyarázat lenne, hogy miért olyan most Rouge amilyen... Sokkal kreatívabbat várok el.

Ez is jó nagy baromság lenne amúgy hogy Sting öli meg Frosh-t Nevet Bennem is felmerült de fél perc alatt rá is jöttem hogy baromság elvégre Sting a saját kis pajtija miatt is milyen sírást lerendezett a viadal végén. Akkor miért ölné meg Frosht.
Itt 3 dolog lehet csak Rouge-al kapcsolatban.

1. Megszállta Zeref vagy egy nála is idiótább alak és az irányítja.
2. A sok harc közepette próbálta magáévá tenni a teljes erejét de nem ment és eluralkodott rajta.
3. Egyszerűen ilyen volt mindig is. Bár ennek ellentmond a jelenben levő Rouge. De hát láttunk már olyat hogy valaki normálisnak látszik aztán nem az. ^^' VISZONT!!! Erre volt utalás azért az előző fejezetben amikor Natsu erre rá is kérdezett. Igaz nem mondott semmit csak vigyorgott asszem.

Ami Mavis-t illeti elég érdekes a kijelentése hogy még életében nem érzett ilyen sötét erőt. Pedig 100%-ra biztosan merem állítani hogy ismerte személyesen Zerefet. És ha ő a legerősebb sötét mágus akkor hogy is van ez? Tehát vagy nem volt ilyen Zeref sem és eredetileg jó volt majd megváltozott valami hatására vagy nem Zeref a legnagyobb erővel rendelkező mágus. Vagy út közben még erősebb lett. Nevet Igazából felesleges találgatni mert úgysem úgy lesz ahogy gondolnánk. Viszont legyen már péntek mert nem bírom már hogy nem tudom mi lesz. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 ápr 10, 02:26:29 írta sdavid25 » Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #5554 Dátum: 13 ápr 10, 07:12:37 »

Zeref a Tenrou szigeten nem tűnk olyan nagyon gonosznak, hogy most Földvilágra uszítson 10 000 sárkányt. Persze nem egy földre szállt angyal, de még vele kapcsolatban is lesz valami. Például az, hogyan tanulta meg megbecsülni az emberi életet. Mert a Fairy Tail stílusából kiindulva, vagy valaki értelmet vert a fejébe, vagy a lelkére beszélt. Vagy a kettő együtt. Nevet
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Zeref
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 251



« Válasz #5555 Dátum: 13 ápr 10, 07:49:22 »

Igen, de amikor elment akkor már közel sem tűnt olyan békésnek. Ráadásul Hades- nak még azt is mondta, hogy miattuk elfelejtette mennyit ér az emberi élet. Aztán azt is mondta, hogy ennek a kornak úgyis vége lesz. (Habár ezt inkább az Acnologia miatt mondhatta.)
Mellesleg egy szóval sem említettem, hogy Ő uszítja majd a sárkányokat csak annyit, hogy benne lesz az arcban Nevet
Naplózva

"Mert álom a bűn és álom a jóság,
De minden álomnál több a valóság"
- Karinthy Frigyes
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #5556 Dátum: 13 ápr 10, 09:09:47 »

Egy szóval sem mondtam, hogy említetted. Amúgy pedig sdavid25 hsz-ére reagáltam. ^^
Csak el lehetséges álláspontot írtam, ha véletlen ő lenne a főgörény a háttérben. Nevet

De 400 éve igen komoly dolgok történhettek. Akkor volt Zeref, akkor létezett valami, amit "Végső Mágikus Világként" emlegetünk, akkor volt a Nirvána, és lefogadom 1 Ft-ban, hogy Mavis mesternek is van valami köze ahhoz a korhoz, és a FT pincéjében lévő Lumen Histoire izotópos vizsgálata is valszeg kb. 400 évet adna eredményül. Nevet
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #5557 Dátum: 13 ápr 10, 16:20:24 »

De miért kellet behozni Zerefet? Így minden gonosz dolog szinte őhozzá fűződik,vagy ez jelentené a fairy tail végét?
Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #5558 Dátum: 13 ápr 10, 16:49:34 »

Szerintem még korai, hogy Zeref képbe kerüljön. Ha csak valaki nem megy vissza az időben, akkor én nem erőltetném Zerefet. Remélem, hogy majd csak egy későbbi évadban fog újra megjelenni. Inkább Achnológiát tudom elképzelni, mint a sárkányok irányítóját. De nem hiszem, hogy ő is harcolna. Hisz 7 éve könnyedén bedarálta az egész FT-ét, most se lenne másképp, hiába az a sok mágus.

Mavisról meg csak annyit tudunk, hogy ő alapította a céhet, de hogy az mikor történt, az nagy kérdés. Még az is lehet, hogy Zeref húga.  Nevet Az nagyot ütne szerintem, hogyha egy erős mágus gyermekei lennének és mindketten más utat választottak volna.  Kár, hogy nem tudjuk, hogy Mavis mikor halt meg, vagy, hogy mikor bízta a céh vezetését Purehitóra. Mert már, akkor is öreg volt a Második, mikor elment a céhből. Vagy akkor Mavis túl öreg lenne ?  Hümm-hümm De Zeref is egész jól tartja magát +400 évesen.^^
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
butchery
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5


« Válasz #5559 Dátum: 13 ápr 10, 17:32:33 »

Lucy furcsa viselkedéséről az jutott eszembe ,hogy ő csak lefuttatott magában egy-két logikai dolgot és csak simán így döntött.
Hiszen J-Lucy a karjaiban haldoklott és megesküdött rá hogy nem zárta be a kaput. Meg hát ha mindent alapból igaznak veszünk amit ő mondott akkor ő már egy olyan korból jött vissza ahol a sárkányok letaroltak mindent a kapu meg nyitva volt és működőképes volt....szóval adott volt a lehetőség hogy ágyúként használják, de valószínűleg nem tették, mert arra J-Lucy is emlékezne, illetve nyoma lenne. J-Rogue meg hát megölte J-Lucy-t szóval miért is higgyjenek neki meg hát eddig csak ő állította, hogy ágyúként lehet használni és valamiért foggal-körömmel ragaszkodik a kapu nyitvatartásához. A gond ott van hogy mindketten egy olyan jövőből jöttek amit a sárkányok pusztítottak el, tehát sárkányok jönnek, de most még semmi bizonyíték nincs rá hogy jönnének. Ami biztos hogy a kapu nyitva volt a sárkányok pedig jöttek valahonnan és letarolnak mindent.

hmm..hát ha a nyitott kapu nem oldott meg semmit akkor lehet be kéne csukni? Főleg ha már az a rohadék annyira nyitva akarja tartani és hát nem egy olyasvalaki akinek jelenleg Lucy bármit is elhinne.
Naplózva
Zeref
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 251



« Válasz #5560 Dátum: 13 ápr 10, 18:13:21 »

Nem tudom, szerintem Lucy nem igazán az a gondolkodós típus. Én még mindig valószínűbbnek tartom, hogy okkal történnek azok amik és Lucy- ra a kapu van hatással. Hipnózis vagy valami, de szerintem nem gondolkozik vagy logikai dolgokat futtat magában. Ha mondjuk Levy lenne a helyében akkor ez hihetőbb lenne.
Naplózva

"Mert álom a bűn és álom a jóság,
De minden álomnál több a valóság"
- Karinthy Frigyes
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #5561 Dátum: 13 ápr 10, 18:29:00 »

De, ha a kapu elszív minden varázslatot, akkor Lucyre sem bocsáthattak semmilyen bűbájt.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
LGDavid
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 10


« Válasz #5562 Dátum: 13 ápr 10, 19:13:13 »

Hmmm.... sokan megfelejtkezünk Charle látomásáról, miszerint Lucy még énekelt is vagy mi amikor minden összeomlik körülötte.

Észrevétel: Ugye ott van Gerard, és teamje + a legerősebb céhek ééésss mestereik.... J-Rouge elmondása alapján arra lehetne következtetni hogy a nagy részük ebbe a sárkány invázióba belehat ugyebár.

A jelenlegi jelen ugyebár már megváltozott azzal hogy J-Rogue legyőzte a Natsuék ellen hadakozó testőröket. Kérdés annyi hogy ez tényleg változtat -e akár csak egy picikét is a jövőn .

J-Lucy ugyebár nem találkozott az idejében a másik J-lucyval. Mi lenne akkor ha ez  a jelen is gajra menne és a jelen Lucy elmegy a jövőbe, ahol már tudni foglya 1. h meghal J-Rogue által 2. hogy mire is figyelmeztesse a hercegnőt és mindenki mást is és így lesz megmentve Jelen Lucy jövője, vagy ez már sok lenne?

Jönnek a sárkányok a sárkány király ünnepére = Acnologia ünnepére.
Hmm... nem lehet hogy akik anno Acnologia mellé álltak támadják meg a varázslókat......

Kérdés mi lehet a fő célja a J-Lucynak hiszen ahogy most halad a story úgy elbuknak  a jelen mágusai... és J-Lucy meghalt tehát nem oldott meg semmit azzal h a múltba ment. Sem egy elejtett mondat sem semmi egyéb..... báár azt nem tudhatjuk h kivel / mivel töltötte azt a pár napot amíg a múltban tartózkodott kivéve hogy Wendy és Natsu harcát is megnézte.....

Igazán nagy csavar van most a Fairy világban és ahogy olvasom a kommenteket (enyémet is beleértve) lövésünk sincs a megoldásról, vagy jövőről xD
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #5563 Dátum: 13 ápr 10, 20:25:57 »

... Hiszen J-Lucy a karjaiban haldoklott és megesküdött rá hogy nem zárta be a kaput. Meg hát ha mindent alapból igaznak veszünk amit ő mondott akkor ő már egy olyan korból jött vissza ahol a sárkányok letaroltak mindent a kapu meg nyitva volt és működőképes volt...

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/317/9
Nem volt nyitva. Sőt, a háttérből ítélve, szerintem "ki sem emelték" a palota elé, hanem a pincében maradt.
De az Elsötétüléshez igazából két dolog kell:
1.) A 12 Zodiákus csillagszellem kulcsával ki kell nyitni a zárját (http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/313/8),
2.) Ki kell tárni a kaput (http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/325/20).

J-Lucy jövőjében az 1-es pont valószínűleg megtörtént, mert a palotában szambázó kis csapat dutyiban ült, a csillagmágusok a kulcsaik nélkül.
Csak a 2-es pont nem történt meg.

Hmmm.... sokan megfelejtkezünk Charle látomásáról, miszerint Lucy még énekelt is vagy mi amikor minden összeomlik körülötte.
...

Nem énekel, hanem lásd utolsó kép: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/317/7
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Zeref
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 251



« Válasz #5564 Dátum: 13 ápr 10, 21:40:31 »

De, ha a kapu elszív minden varázslatot, akkor Lucyre sem bocsáthattak semmilyen bűbájt.

Elnézést, ha nem volt egyértelmű, de én úgy gondoltam, hogy a kapu miatt esett transzba/hipnózisba.

Amúgy nem lehet, hogy 10.000 sárkány közül csak azok lesznek az emberek ellen akik régen is? Tehát amelyik sárkány régen tanította a mágusokat elképzelhető, hogy ismét a pártjukra állnak.

Egy biztos ezzel kapcsolatban... Mashima jól kitalálta ezt az egészet, hogy mi semmit se találjunk ki ikszdé (esetleg nagyon nehezen)
Naplózva

"Mert álom a bűn és álom a jóság,
De minden álomnál több a valóság"
- Karinthy Frigyes
Oldalak: 1 ... 369 370 [371] 372 373 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!