24 máj 17, 09:45:29 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 361 362 [363] 364 365 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1778188 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #5430 Dátum: 13 márc 23, 16:09:08 »

Nem hiszem, hogy az időutazás kapuból-kapuba történne. Már csak azért sem, mert esélytelen, hogy a jelenben egy ilyen fontos "tárgyat" őrizetlenül hagynának. És kicsit feltűnő lenne, ha egy ember hirtelen kiesne a kapuból, aminek ehhez még nyitva is kellene lennie.

A sárkányokkal kapcsolatban:
Bár látjuk, hogy a kapu hatalmas, de szerintem még így sem elég nagy ahhoz, hogy 10 000 sárkány viszonylag hamar átjöjjön rajta. Egyesével meg igen hosszú idő lenne mire mind a 10 000 átérne. Nevet Bár ha a sárkányok nem egyforma méretűek (lásd a sárkánytemetőben a csontvázakat és ebben a fejezetben J-Rogue visszaemlékezését, és ezt az oldalt), akkor egyszerre átjöhet több is.
De komolyra fordítva a szót, valóban elég nagy cumi lenne, ha a kapuból jönnének. Akkor viszont miért kaptuk azt az egy oldalas képet az égen repülő sárkányfalkáról...?
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
padyboy
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 15



WWW
« Válasz #5431 Dátum: 13 márc 23, 17:27:28 »

most lehet hogy marhaságot mondok,  úgy emlékszem volt valamelyik fejezetben egy olyan oldal, ahol sárkányok beszélgettek.  sajnos nem találtam meg azt a fejezetet. Na, azon az oldalon a sárkányok a támadásról beszélgettek. Ha jól emlékszem Igneel mondott valamit a fehér fénysárkánynak és az árnyéksárkánynak valamit a támadásról.
Ezt nem értem hogy tudta volna megtenni, ha Sting és Rogue elvileg megölték a sárkányaikat.
Bár lehet hogy csak én emlékszem rosszul, hogy ki kinek mondta. Szerintem Stingék ezt csak azért találták ki, hogy Natsuék tuti megakarjanak küzdeni velük.
Ha tévedek, szóljatok.
Naplózva
Toshin Raizen
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 289


Aki másnak vermet ás, az sírásó vagy földmunkás :D


« Válasz #5432 Dátum: 13 márc 23, 18:53:34 »

Feltételezem erre gondolsz:
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/293/17

Amúgy most hogy mondod... Mi van ha Igneel és a többi emberbarát sárkány egy puccsot/merényletet tervez az Acnologia ellen? "Közeledik az idő, hogy akcióba lépjünk" szöveg engem erre enged következtetni.

Beszélgetni pedig itt beszélget két sárkány(Igneel és Grandine)
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/101/8

Már most ez is aktuális
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/297/16

Itt a kép, amiről az mondom, hogy Ő bizony Igneel.
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/301/11

Kissé izgatott lettem a sárkányos téma miatt  smirksweat
Naplózva

FRUILI BERENGAR itáliai király ombardiai követe a magyarokról 921-ben:
Gazdagságuk pazar és szembetűnő. Hatalmas sereget tudnak kiállítani! Kürtszóra indul fordul egész serege. Napokig lovagolnak váltó lovaikon. Ha megindulnak megmozdul ég és föld alattuk. Harciasságuk és bátorságuk egyedülálló. Nem félnek a haláltól! Mosolyogva halnak meg! Legyőzhetetlenek.

Igaz magyarnak lenni akkora teher, hogy aki sokat viseli, megerősödik. Wass Albert
Serpens92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 266



« Válasz #5433 Dátum: 13 márc 23, 19:22:08 »

Itt az alsóképen kicsit olyan Natsu-s feje van annak a sötét fickónak.
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/301/14
Naplózva

Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #5434 Dátum: 13 márc 23, 19:31:55 »

megérkezett a kiszinezésre váró brutál kép kiszinezett verziója
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/324/21

Pedig nem olyan nagy szám ez a színezés... Nevet

Egyébként ha Natusék megölik a sárkányokat és nem lesz katasztrófa Lucynak nem kell visszautaznia a jövőben , ergo nem hal meg.
Naplózva


Zapor
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 48


« Válasz #5435 Dátum: 13 márc 23, 19:39:19 »

Itt az alsóképen kicsit olyan Natsu-s feje van annak a sötét fickónak.
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/301/14
Szerintem inkább Gazille-ra hasonlít Nevet

Amúgy elgondolkodtam rajta, hogy ha tényleg volt valaki, aki becsukta a kaput, mégis hogyan dönthetett így?  Gondolkozik 10ezer sárkány röpködött a feje felett, összedőlt a palota, hullottak az emberek, erre ő: "Itt egy kapu, csukjuk be!"  Pojén Nem lehet, hogy egyáltalán nem is volt nyitva? A Hercegnő most is csak a jövőből jöttek miatt akarja kinyitni, ha úgy vesszük, hogy akkor senki nem jött vissza a jövőből, mégis mi oka lett volna sietni a tervvel? Mivel Lucy vissza tudott jönni a múltba, Zerefhez nem küldhettek senkit, hiszen Lucynek nem kellett megvárnia, hogy újra feltöltőjön varázslattal a kapu.
Naplózva
Budweiser
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 24

A mosolygó gyilkos


« Válasz #5436 Dátum: 13 márc 23, 20:33:29 »

Elmélet:
A kapu energiája egy időutazásra vagy egy lövésre elegendő, aztán újabb hét év kell, mire feltöltődik ismét. Jönnek a sárkányok, Natsuék is meghalnak, Lucy túléli, de mivel ezt meg nem történtté akarja tenni, használja a kaput, hogy visszamenjen. Ezzel viszont akaratlanul is bezárja a kaput 7 évre... a sárkányok hódítanak.
Hét évvel később Rogue visszamegy a kapuhoz, és használja, hogy visszautazzon az időben, és megölje Lucy-t, aki miatt nem a lövésre, hanem az időutazásra ment el az energia.
Jövő Lucy erről nem tud, mivel nem is sejti, hogy az utazásával elhasználja az összes energyt. Azt mondja múltbeli énjének, hogy ő sosem csukta be a kaput... mert ő ebben a hitben él... és bár így történt, jelenkori Lucy nem fog tudni erről a mellékhatásról.
Naplózva
Serpens92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 266



« Válasz #5437 Dátum: 13 márc 23, 20:42:18 »

Elmélet:
A kapu energiája egy időutazásra vagy egy lövésre elegendő, aztán újabb hét év kell, mire feltöltődik ismét. Jönnek a sárkányok, Natsuék is meghalnak, Lucy túléli, de mivel ezt meg nem történtté akarja tenni, használja a kaput, hogy visszamenjen. Ezzel viszont akaratlanul is bezárja a kaput 7 évre... a sárkányok hódítanak.
Hét évvel később Rogue visszamegy a kapuhoz, és használja, hogy visszautazzon az időben, és megölje Lucy-t, aki miatt nem a lövésre, hanem az időutazásra ment el az energia.
Jövő Lucy erről nem tud, mivel nem is sejti, hogy az utazásával elhasználja az összes energyt. Azt mondja múltbeli énjének, hogy ő sosem csukta be a kaput... mert ő ebben a hitben él... és bár így történt, jelenkori Lucy nem fog tudni erről a mellékhatásról.

Tetszik.
Amit Chakra is írt ezzel kapcsolatban, hogy Rogue akkor teljesíti be a "sorsát", ha megszűnik létezni, az is jó.
Kellene csinálni egy összesített problémahálót a mangával kapcsolatban. Nevet
Idővonalak, szereplők egymásra való hatása. Figyelembe venni minden apró részletet.
Mert az a baj, most le vagyunk foglalva a jelenlegi eseményekkel, de olyan sokféleképpen kapcsolódhatnak a múltbéli dolgokhoz, hogy ez az arc eltarthatna több száz fejezeten kereszül.
Naplózva

asriel21
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 36



« Válasz #5438 Dátum: 13 márc 23, 20:59:10 »

Valamit nem értek. Miért nem használták az ágyút akkor amikor megjelentek a sárkányok? Mert Lucy nem rögtön ment vissza az időben és mondta is hogy a kapu már meg volt rongálódva.
Naplózva
butchery
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5


« Válasz #5439 Dátum: 13 márc 23, 21:46:45 »

Üdv mindenkinek! Új vagyok itt és alapból nem vagyok egy nagy fórumozós valaki de a Fairy Tailt szeressük és akadnak kérdéseim. Mosolyog  Most csak egyvalamit szeretnék tudni amire remélem kapok választ. Rémlik egy olyan Kép amin Levy sirdogálva ír valamit és közbe azt mondja , hogy már nem bírja....asszem. És a hercegnő tet említést arra hogy akár 3-4 en is jöhettek a jövőböl és nekem egyből ez a kép ugrott be. Akkor az a Levy kivolt mit és miért csinált hogy kellet azt érteni...stb. stb. vagy hülyeségről beszélek?
Naplózva
ugyenemleszvége
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 16



« Válasz #5440 Dátum: 13 márc 23, 21:57:18 »

De most komolyan......nagyon remélem, hogy ebben az eszmefuttatásban én néztem valamit el, de miért írja mindenki,hogy 7 év a kapu újratöltése? Mármint nem csak az van kiemelve, ogy hét évbe telt összegyűjteni az energiát? És ha ez így van, akkor Futurogue,hogy volt képes visszamenni az időben, mert az emberiség megmaradt szétszórt 10%-tól annyi energiát összegyűjteni szerintem 100 év is kevés lenne. De remélem csak én néztem be valamit, és van rá magyarázat....
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #5441 Dátum: 13 márc 23, 22:02:09 »

ugyenemleszvége:

Nem tudjuk, hány év kell hozzá, a 7 csak feltételezés volt. A jelenben lévő Elsötétüléshez is 7 év kellett, és J-Rogue is 7 évről beszélt.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Budweiser
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 24

A mosolygó gyilkos


« Válasz #5442 Dátum: 13 márc 23, 22:11:30 »

+1:

Futurogue azt mondta, hogy mikor ő használta a kaput, annak nem volt annyi energiája, mint ami most van neki. Vagyis a kapu képes feltöltődni hét év alatt mágusok nélkül is, de amíg mágusoktól szipolyozta az energiát, addig ugye komolyabb hatóerőt képviselt. Mondjuk azt, hogy az utazáshoz elég volt, de a sárkányok elpusztításához nem.
Naplózva
olcha94
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 170


.


« Válasz #5443 Dátum: 13 márc 23, 23:51:35 »

Üdv mindenkinek! Új vagyok itt és alapból nem vagyok egy nagy fórumozós valaki de a Fairy Tailt szeressük és akadnak kérdéseim. Mosolyog  Most csak egyvalamit szeretnék tudni amire remélem kapok választ. Rémlik egy olyan Kép amin Levy sirdogálva ír valamit és közbe azt mondja , hogy már nem bírja....asszem. És a hercegnő tet említést arra hogy akár 3-4 en is jöhettek a jövőböl és nekem egyből ez a kép ugrott be. Akkor az a Levy kivolt mit és miért csinált hogy kellet azt érteni...stb. stb. vagy hülyeségről beszélek?

Az a Levi már a jövőben írt egy levelet/naplót, amiben Lucy-t szólítja meg, de nem lehet tudni, hogy mi a jelentősége, ez eddig csak egyfajta utalás volt az eseményekre.
Naplózva
Zapor
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 48


« Válasz #5444 Dátum: 13 márc 24, 08:33:48 »

Valamit nem értek. Miért nem használták az ágyút akkor amikor megjelentek a sárkányok? Mert Lucy nem rögtön ment vissza az időben és mondta is hogy a kapu már meg volt rongálódva.
Lehet, hogy akkor még nem tudták, hogy ágyúként is lehet használni.  Gondolkozik A Hercegnőnek is J-Rogue mondta el. Azt, hogy ő honnan tudja, még nem derült ki. J-Lucyt is meglepte, hogy erre is lehet használni.

Budweiser, nagyon jó az elméleted, igazán logikus Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 13 márc 24, 09:06:49 írta Zapor » Naplózva
Oldalak: 1 ... 361 362 [363] 364 365 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!