24 máj 19, 18:41:39 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 358 359 [360] 361 362 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1780657 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Qtics
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 33



« Válasz #5385 Dátum: 13 márc 16, 02:52:09 »

Achnologia is ember volt csak sokat használta a mágiát és így lett a halál draki  senki nem változtatta át(csak magának köszönheti)
Naci+ a többiek is egyre többet támaszkodnak a sárkányölő mágiára ők is így járnak !
meg az a kérdés maradt hogy a sárkány-ölök  földi apától anyától születtek rendes embernek vagy éppen az aktuális sárkány teremtette értem itt hogy  Naci = Igneel, Gajeel= Metallicana ....... és majd ők lesznek a következő sárkányok ?akik ugyan így tesznek majd!  még  a koruk is tisztázatlan 1 2 helyen volt utalás rá hogy idősebbek mint hogy kinéznek meg az emlékeik!

Sting/Rogue csatlakozni fog a Fairy tail-hez mivel kicsi korukban felnéztek a céhre  most adott a lehetöség nekik, Gajeel tuningolása meg nem volt betervezve az árny oldaláról szoval mivel közbe avatkozott változott a jövö kép! persze az árny szerintem jövö Rogue volt Mosolyog 



de ez csak saját teória szóljatok ha valami tisztázva lett már Mosolyog

   
« Utoljára szerkesztve: 13 márc 16, 03:05:15 írta Qtics » Naplózva
kissmicy
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 18


« Válasz #5386 Dátum: 13 márc 16, 09:59:01 »

Hm... király rész volt, kezdenek szerveződni a nagyobb volumenű harcok, így a játékok végével... Nevet valószínűnek tartom, hogy itt már nem lesznek olyan egyértelmű nakama-for-life szintű győzelmek, mint a játékokon... ez a jövő-Rouge, meg jövő-Lucy csavar is egyre érdekesebb, kíváncsi vagyok, miért pont Rouge jött vissza az időből Lucy mellett... pedig ha azt vesszük, egész eddig tudhattunk volna róla, hogy jövő Lucy és aki Gerárd-al találkozott, nem ugyanaz a személy, hiszen jövő-Lucy nem is tudhatta a játékok végkimenetelét, mert ugye ő akkor a jövőben is be lett börtönözve, hogy a segítségével kinyissák a kaput, miután meg kinyílt, gondolom már megvolt a baj és azért jött vissza Nevet
Naplózva
Toshin Raizen
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 289


Aki másnak vermet ás, az sírásó vagy földmunkás :D


« Válasz #5387 Dátum: 13 márc 16, 11:30:12 »

Érdekes fejezet volt, kaptunk némi információt is ezekről a jöttment idegenekről. Személy szerint nekem már egy jövő "ember" is sok volt, de így, hogy kettő is felbukkant abszolút rendszerhiba lépett fel nálam. Remélhetőleg nem sokáig lesznek ketten...  Ördögi
A kapuról... Hihetetlen, hogy titokba tudták tartani azt a monstrumot ^^" Valószínűleg volt pár KGB-s így "senki nem látott semmit" elven titkolták...  smirksweat

Sok érdekes felvetést olvastam, de nekem is van egy eddig ne említett elképzelésem.
Szerintem nem a sárkányok miatt fogják majd használni a fent említett gigászi kertkaput, hanem arra, hogy visszahozzák a főhősünket.
Ez hogy értem? Úgy hogy szerintem Futurogue( smirksweat ) meg fogja ölni Natsut.
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/275/20
A fehér lovagot már ismerjük, Ő Orrcadius
A hatalmas mágikus mező... most már szerintem őt is ismerjük... Mosolyog

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/275/21
És itt ez a sokat vitatott kép, amire általánosítva arra jutottunk, hogy valakit tart a kezében, és ez a valaki Natsu vagy Yukino. A palota összeomlása pedig a két fél közötti küzdelem közben következhet be.
Ez egy igen csak elképzelhető vég kifejlett. Végre megkapná a legtöbb elégedetlenkedő a várva várt vereséget és egy újabb érdekes irányba terelődne el a főszál.
Arról nem is beszélve, hogy így Mashima továbbra sem adná lejjebb a színvonalat, mivel így  meg is ölné a főkaraktert, de a múltba még ugyan úgy létezne. Szóval nem kellene neki hókuszpókusz(pedig varázslókról van szó ikszdé ) vagy sárkánygömb. Itt viszont több folytatást is ki lehetne találni neki.
- Magukkal viszik a halott vagy haldokló Natsut annak reményében, hogy a múltban találnak valakit, aki segíthet rajta
- Néhány varázsló visszamegy x évvel ezelőttre, hogy megkeressék az akkor élt Natsut(itt akár a 4 ishvalit vagy mit is el tudnám képzelni)
- A ti véleményetek ikszdé, nehogy csak én erőltessem meg az agyam Mosolyog Nyugodtam tehettek bele Igneelt, Acnologiát, Zerefet vagy ép aki elképzelhető.
Naplózva

FRUILI BERENGAR itáliai király ombardiai követe a magyarokról 921-ben:
Gazdagságuk pazar és szembetűnő. Hatalmas sereget tudnak kiállítani! Kürtszóra indul fordul egész serege. Napokig lovagolnak váltó lovaikon. Ha megindulnak megmozdul ég és föld alattuk. Harciasságuk és bátorságuk egyedülálló. Nem félnek a haláltól! Mosolyogva halnak meg! Legyőzhetetlenek.

Igaz magyarnak lenni akkora teher, hogy aki sokat viseli, megerősödik. Wass Albert
Mac1125
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4


« Válasz #5388 Dátum: 13 márc 16, 17:18:17 »

Achnologia is ember volt csak sokat használta a mágiát és így lett a halál draki  senki nem változtatta át(csak magának köszönheti)

Wikipedia alapján "segítettek" neki az átváltozásban, konkrétan Zeref volt a segítője ebben. link:http://fairytail.wikia.com/wiki/Acnologia History rész.

Nagyon kíváncsi vagyok a folytatásra. Pont úgy ért véget a fejezet hogy most mindenki kedvenc végkifejlete lehetségessé vált Mosolyog

Szóval itt az én kívánságom a folytatásra:
-Ne haljon meg egyetlen kedvencem sem, márpedig belőlük nagyon sok van:)
-Sting és Rogue lassan megváltoztak annyira hogy akár Fairy Tail tagok is lehetnének.
-Örülnék neki ha a jövő Rogue a jelenbeli események hatására jönne vissza, power-upolva hogy megmentsen mindenkit.
-Gerárd visszajön és ő is mutat valamit az előző "égése" után. Lucynek is kijár egy revans.
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #5389 Dátum: 13 márc 16, 17:30:18 »

Én úgy gondolom hogy ez a jövőbeli rouge aza rouge aki felett az árnyék átvette az irányítást.
Van egy olyan érzésem hogy ott ő győzött gazille ellen.
vagy nem tudom .
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Serpens92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 266



« Válasz #5390 Dátum: 13 márc 16, 18:46:02 »

Achnologia is ember volt csak sokat használta a mágiát és így lett a halál draki  senki nem változtatta át(csak magának köszönheti)

Wikipedia alapján "segítettek" neki az átváltozásban, konkrétan Zeref volt a segítője ebben. link:http://fairytail.wikia.com/wiki/Acnologia History rész.

Nagyon kíváncsi vagyok a folytatásra. Pont úgy ért véget a fejezet hogy most mindenki kedvenc végkifejlete lehetségessé vált Mosolyog

Szóval itt az én kívánságom a folytatásra:
-Ne haljon meg egyetlen kedvencem sem, márpedig belőlük nagyon sok van:)
-Sting és Rogue lassan megváltoztak annyira hogy akár Fairy Tail tagok is lehetnének.
-Örülnék neki ha a jövő Rogue a jelenbeli események hatására jönne vissza, power-upolva hogy megmentsen mindenkit.
-Gerárd visszajön és ő is mutat valamit az előző "égése" után. Lucynek is kijár egy revans.

Ez jó:
"-Örülnék neki ha a jövő Rogue a jelenbeli események hatására jönne vissza, power-upolva hogy megmentsen mindenkit."
De az arckifejezését nézve, nekem nem tűnik úgy, hogy nagy megmentőt akar játszani:
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/323/21
Viszont, ha tényleg így van, akkor ezzel egybevág:
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/323/5

F. Lucy feje itt olyan, mintha tudná, hogy F. Rogue jönne:
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/323/10

Ami még érdekes, és úgy látom senki sem említette, bár nem tudom mangaka mennyire törődik az ilyen dolgokkal. Tehát ha egy adott személy egy idősíkban több verzióban is jelen van, akkor van-e valamilyen kapcsolat közöttük? Pl. én személy szerint örülnék pár olyan képnek, hogy Rogue-t elfogja valami fura érzés, mert érzékeli F. Rogue-t. De ugyanez Lucy-nál is. A varázserejük megduplázódik-e? Ilyesmik.

Ráadásul, ha most belegondolunk milyen lesz a jövő:
-Először a pandemoniumos rész körül vetődött fel emlékeim szerint ez a jövő téma, amikor láthattunk egy síró F. Levyt. Ez a jövő már nem létezik, mivel F. Lucy visszajött segíteni.
-Ahonnan F. Lucy visszajött segíteni már az a jövő sem létezik, mivel ahogy visszajött olyan mértékben megváltozott a jövő, hogy visszajött egy F. Rogue ki tudja, hogy milyen szándékkal.
-De már nem létezik az ő jövője sem, tehát még bármi megtörténhet.
Naplózva

pegazus20
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38



« Válasz #5391 Dátum: 13 márc 16, 19:36:32 »

Hm... király rész volt, kezdenek szerveződni a nagyobb volumenű harcok, így a játékok végével... Nevet valószínűnek tartom, hogy itt már nem lesznek olyan egyértelmű nakama-for-life szintű győzelmek, mint a játékokon... ez a jövő-Rouge, meg jövő-Lucy csavar is egyre érdekesebb, kíváncsi vagyok, miért pont Rouge jött vissza az időből Lucy mellett... pedig ha azt vesszük, egész eddig tudhattunk volna róla, hogy jövő Lucy és aki Gerárd-al találkozott, nem ugyanaz a személy, hiszen jövő-Lucy nem is tudhatta a játékok végkimenetelét, mert ugye ő akkor a jövőben is be lett börtönözve, hogy a segítségével kinyissák a kaput, miután meg kinyílt, gondolom már megvolt a baj és azért jött vissza Nevet
de ugyan az a személy, mivel Gerar még meg is jegyezte, hogy egy nő, szal ő is Lucyval találkozott mint Natsuék, csak a hercegnő beszélt Rogue-val.

Egyébként Yukino, meg Mira hova lettek ? Én azt hittem Arcadiossal mentek. Vagy legalábbis utánna.

Mac1125 nekem is hasonló kívánságaim vannak Nevet

batai15 te sem mondasz hülyeséget, mivel j Lucy is említette már, hogy néhány dolog másképp van, vagy legalább is az arckifejezései árulkodók.

Serpens92 a te logikádat követve vissza jön még egy jövő Natsu meg egy jövő Gazzile akik tényleg kiérdemelik a főgonosz címet és a ők lesznek akik taccsra vágják az országot nem a sárkányok, de persze ebben az esetben a sárkányok már megmentők, szal ez messzire visz  ikszdé

Egyébként, ha még nem írtam volna, szerintem is az a kis árny irányítja jövő Roguet vagy eleve más multjuk van ...
Bár én a fúziót sem vetném el, hisz Sting szentsége alapvetően mágia erősítő (szerintem) és a Gazzile elleni harcát is úgy akarta lezárni, hogy beolvasztja az árnyékba (és esetleg elemészti) Még a 2 együtt is lehet Mosolyog

Karyuu szép és kidolgozott elmélet  Pontosan egyébként ha azt vesszük mik történnek mostanában szerintem 99% hogy igazad lesz  >.<#
« Utoljára szerkesztve: 13 márc 16, 20:17:52 írta pegazus20 » Naplózva
Karyuu
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7


« Válasz #5392 Dátum: 13 márc 16, 20:10:32 »

Nos én felvázolok egy ötletet ,amibe már sokak által említett dolgok is benne vannak.:

Most visszajött ugyebár Jövő Rogue. Valószínű nem jó szándékkal jött ,az arckifejezése legalább is nem erről árulkodik.

~ Nos ,elképzelhető ,hogy a jövőben végül a Sárkányok tényleg megérkeztek. Rogue valószínű akkor változhatott meg ennyire ,persze feltéve ha most gonosz. Lehet a háborúban megölik Froscht és Stinget is ,ezek után teljes gyűlölet uralkodik el felette ,felébred egy új erő (Itt az is elképzelhető ,hogy az az Árny átveszi fölötte az uralmat ennek hatására),amivel leaprítja a sárkányokat és végül Acnologiává alakul. Arcadios azt mondta elég érthetően ,hogy Zeref változtatott egy embert Acnologiává. De a Jáde Sárkány pedig azt mondta ,hogy Acnologia sárkányokat ölt és így lett végül ő is sárkány(Zerefet meg se említi). Ez a két dolog eléggé ellentmond ,de én a Jade sárkányos dolgot tartom igaznak ,Zeref nem igen hozott volna létre egy olyan erős "Lényt" ami még vele is vetekszik ,max. azt tartom inkább elképzelhetőnek ,hogy uralma alá fogta Acnologiát.
Nos akkor Rogue Acnologiává "válik". Sorra öli a sárkányokat ,stb. nyalánkságok. Egyszer azonban tudomására jut ,mondjuk ,hogy Stingel és Froschal nem sárkányok végeztek ,hanem Fiore királya ,mert ők azt akarták ,hogy békét kössön a két nép ,de ez a királynak lehet nem tetszett ,ezért végzett velük. Rogue gyűlölete az emberekre terjed ki ,a sárkány "seregek" élére áll és elkezdődik a Mágusok VS Sárkányok csata ,ugyanis a mágusok is összefognak. Nos ,itt jön a képbe Natsu ,aki talán a jövőben végül legyőzi Roguet és végül így győznek a mágusok. Mindenki azt hiszi Rogue meghalt ,azonban nem. De tudja ,hogy már nem győzhet ,ezért visszamegy a múltba ,hogy végezzen Natsuval ,aki akkor még nem olyan erős ,mint a jövőben lesz. És akkor így jutunk ide  ikszdé
Mivel szuper-full tápos csirke ,ezért meg is öli Natsut. Szabadjára engedi a sárkányokat. És itt megkezdődik a már jövőben is lezajlott Mágusok Vs Sárkányok háború ,azonban Natsu nélkül. Sőt időközben megölik a királyt is. Itt jöhet be a 4 Szent Mágus ,akik megszervezik a mágusok ellenállását . A háború folytatódik ,azonban nyilvánvaló ,hogy Natsu nélkül nem tudnak győzelmet aratni ,ezért egy csapatot küldenek vissza a múltba. Itt sok dolgot tudhatunk meg Natsu múltjáról ,stb...... Eközben ,kb. 1-2 év elteltével a Jelenben a Mágusok már a vereség szélén állnak ,amikor megjelenik Natsu és a többiek akik visszamentek full táposan. Megkezdődik a végső fight.... Még Zerefet is be lehet szőni Ördögi

Na ez is egy ötlet a jövőre nézve ,de erre ,szerintem kb. 99% az esély ,hogy nem lesz (Bár kitudja ezek után  ikszdé)  Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 márc 17, 12:17:44 írta Karyuu » Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #5393 Dátum: 13 márc 16, 20:20:45 »

322. fejezet

Ez egy igen érdekesnek mondható fejezet volt. Hmm? Nagyon sok szál fut most már. Remélem nem fogja mashima elfelejteni befejezni őket.
Rogue és Sting kezdték számomra a mostani viselkedésükkel azt titulálni, hogy tényleg a fairy tail-be illenek.
Mikor áttértünk natsu-ékra már kezdtem azt hinni, hogy vesztenek, de mikor megláttam az árnyékot akkor rogue-ra és arra a kis árnyékra aki megszállta rogue-t gondoltam. A kivégzők megint eltűntek, anélkül hogy megtudtuk volna mi a neve a savas fickónak és mi a rendes képessége a vezérüknek. Szánalmasak voltak már másodjára is.
Rogue látszólag elég sokat fejlődött. Hogy jó vagy rossz szándékú e, azt nem tudom eldönteni. A mostani rogue meg akarja védeni majd a jövőben a barátait, de ha ilyenné vált és a jövő igaz, akkor sajnos nem tudhatta megvédeni frosch-t. Talán ez tette azzá ami ő most?

Elsőnek levitől hallottunk a rosszul végződő jövő-ről, majd többet megtudhattunk jüvő-lucy-tól erről. Remélem most hogy megérkezett rogue megtudjuk a 100%-át az egésznek. Érdekel mi történt vele, de a haja nem tetszik. Fekete és világosabb színe van. Talán ez egy rogue összeolvadt sting-el? Ha igen, akkor miért? És kitől/mitől?


Elolvasva a gazille, rogue elleni harcát:

Itt azt mondja, hogy ő az árnyék aki irányítja a végzetet. http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/318/10 Itt már látszik hogy jövő rogue az, de miért az a végzete hogy megölje gazille-t? Meg is jegyzi, hogy ez a gazille ismeretlen számára, mert lehet onnan ahonnan ő jött, ott megölte. Mit ér el vele ha megöli őt? Él és virul mindenki az ő jövőjükben? Szerintem nem. Akkor meg más miatt kellett. Én szerintem nem rossz szándékkal jött. De nem vagyok benne 100%-ig biztos. Ha azzal jött volna, akkor natsu-ékat is simán beszívhatta volna mint a többit.

A következő fejezet címe alapján én arra gondolok, hogy rogue lesz az aki bezárja majd a kaput. Ha meg nem akkor tényleg jól össze kavar mindenkit mashima. Ez a jó. Remélem megint meglep minket. Mosolyog

Ez a fejezet 10/9-et érdemel, már egy ideje. Kellett egy ilyen fejezet már. Mosolyog

Várom a többit és remélem ilyen jók lesznek.

A sárkányok miért nem érdekelnek többeket? Pedig az anime eleje óta halhattunk róluk és később meg is ismertünk egyet: achnologia. Én engem érdekelnek, mert már régóta várom igneel és a többiek felbukkanását. Mosolyog Zicornis is meglepett, mert valami olyasmire számítottam mint achnologia ( viselkedés ) és kellemesen csalódtam. smirksweat

Az árnyék szerintem jövő rogue, mert megemlíti hogy ez a gazille ismeretlen számára és az ő idejében biztos megölte, de itt nem sikerült.

Szerk: Kicsit későre sikerült elolvasnom a mangát és fáradt voltam visszaolvasni. Én kérek elnézést ha valamit felhoztam ami már ki lett beszélve. smirksweat
« Utoljára szerkesztve: 13 márc 16, 20:57:04 írta Kentonsama » Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #5394 Dátum: 13 márc 16, 20:38:23 »

Mint már említettem korábban, szerintem az "Ez a Gajeel, ismeretlen számomra" kijelentés csak arra értendő, hogy Gajeel ereje az árnyékevés után mérhetetlenül megnőtt. Vagyis ÁrnyékRoguenak ismeretlen volt Gajeel ezen ereje.
Meglepve tapasztalta, hogy földbe döngölik holott nemrég még a végső csapást akarta bevinne Gajeelnak.

Ha Jövő Rogue=Árnyék, akkor miért akarta megölni Gajeelt? Elmondta Hisuinak a lehetetlen végkifejletet majd megakadályozná Gajeel megölésével? Hmm?
Egy biztos: Ha Jövő Rogue volt a személy, akit Jellal érzett a Wendy vs. Chelia mérkőzés során, akkor Jövő Rogue nem más mint egy lolicon  ikszdé

Egyébként igen tetszetős elméleteket írtok. Nagyon tetszenek.  Mosolyog
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
EnxTheOne
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 336

A világ leendő teljhatalmú ura.


WWW
« Válasz #5395 Dátum: 13 márc 16, 22:35:33 »

" a te logikádat követve vissza jön még egy jövő Natsu meg egy jövő Gazzile"

Ök és +2 fairy tag lesz a 4 szent mágus Nevet:D
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #5396 Dátum: 13 márc 17, 07:48:30 »

hát nem úgy van hogy nem sokkal idősebbek ezek a future karik mint a jelenben lévőek?
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Serpens92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 266



« Válasz #5397 Dátum: 13 márc 17, 12:33:59 »

hát nem úgy van hogy nem sokkal idősebbek ezek a future karik mint a jelenben lévőek?

ezt nem tudhatjuk pontosan
nem hiszem, hogy a már nem létező jövőben az volt Lucy-nak is az első gondolata a zavargások közepette, hogy akkor ő most visszamegy a múltba
ráadásul, a kapunak töltődnie kell, mint egy kondenzátornak, így csak bizonyos időnként lehet használni, kisütni, így lehet évek telhetnek el egy-egy használat közben
bár mondjuk egy háború közepette felgyorsulhat a töltődése

Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #5398 Dátum: 13 márc 17, 14:50:15 »

batai15:

Az sejthető, hogy Jövő Lucy nem sokkal idősebb (pár nap, vagy esetleg csak pár hónap), de a most feltűnt Jövő Rogue eléggé máshogy néz ki ahhoz, hogy ott már sejthető legyen akár pár eltelt év korkülönbség is.
És Serpens92 magyarázata is helyállónak tűnik, mivel a mostani használathoz a Nagy Mágiajátékok évenkénti megrendezései alkalmával 7 évig gyűjtötték a mágikus erőt.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
nega
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #5399 Dátum: 13 márc 18, 15:59:41 »

Többek szerint az árnyék = jövő Rogue-al. Ha valóban így van akkor elég sok logikai buktató van benne. Ugyebár megjósolta a hercegnőnek, hogy FT nyer veszteség nélkül és Sting feladja harc nélkül stb.
Amikor megszállta Rouge-t a árnyék biztos volt benne, hogy esélye sincs Gazille-nak tehát nyerni akart sőt végezni Gazille-al azaz ha valóban jövő Rogue az és ennyire biztos magában akkor nem azt jósolta volna, hogy FT nyer veszteség nélkül.
Ha meg tudta, hogy veszíteni fog(jóslat alapján tudta mivel bejött) akkor meg nem kellet volna meglepődnie, hogy Gazille ennyire erős tud lenni, hogy elgyepálja rendesen.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 358 359 [360] 361 362 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!