24 máj 19, 01:00:34 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 349 350 [351] 352 353 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1779785 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #5250 Dátum: 13 márc 01, 17:31:45 »

Nem hittem volna, hogy lesz valaha egy fejezet, amit értékelhetetlennek fogok minősíteni...  Lehánylak

Laxus vs. Jura
Ez most komoly? Natsu, Erza és Gajeel harcai kapnak három fejezetet, erre Laxus lerendezi "azt" a Jurát 9 oldal alatt.
"Fantasztikus" mondhatom... Nem kell ide semmit belemagyarázni, hogy lebecsüljük Laxust. Kentonnal teljes mértékben egyetértek. Legvégső, csak legvégső esetben egy döntetlen lehetett volna, más nem. Most akkor tegyem még hozzá, hogy Orga azért lett kiütve Jura által, hogy Laxus nyerhessen. Elvégre Istenölőként megehette volna Laxus villámait és láttuk, hogy egálban voltak... Natsu szövege Laxus szájából meg...hagyjuk

Minerva vs. Erza
Azért sem írom le Erza becenevét...Tehát Erza aktiválta a második eredetét...Újabb vicc! Levágta a Pandemonium 100 szörnyét, és Kagurát is meglepte az alap erejével? Az ilyenektől falnak tudnék menni és akkor ott van még a lába is.
Olyan dühös vagyok, hogy felállok....Nem, nem ennyi elég is volt. Tudtuk mi lesz, de látni a dolgot az valami szörnyűség.
A végén kiderül, hogy Natsu is a második eredet nélkül alázta be Stinget és Roguet...

Juvis és Gray vs. Lyon és Chelia
Itt is tudjuk mi lesz. Igazából csak azon sírok, hogy ahhoz képest, hogy a Lamia csapatmunkája pocsék, mégis a végső
csapást készülnek bevinni. Erre Gay szól egy nagyot, hogy még nyerhetünk mert a csapatmunkájuk pocsék. Unison Raid szagot érzek...

Lector megjelenése Millianna hátán kulcsmomentum. Valószínű, hogy Sting megindul a következő fejezetben és kiterít mindenkit, majd az utolsó előtt abbahagyja, mert meglátja Lectort és hagyja, hogy kiüssék. A Gloria utalhat Sting "Szentségére" vagy arra, hogy jó útra tér... Őszintén szólva, a fejezet után azt se bánnám, ha Sting egyenként leszedne mindenkit. Elméletileg úgy a Sabertooth nyerne 1 ponttal.

A Nagy Mágia Játékok történetszál meg a Pandemonium óta csak lejjebb megy a ranglétrán. Annyi potenciál volt ebben az arcban, mégis a vége valami borzalmas. Nem szívesen mondom ezt, de jöjjön inkább a Jövő Lucy szál, minthogy ezt az egyoldalú, nevetséges, Mavis nakamás beszédeivel átitatott versenyt kelljen látnom...

Csak jobb fejezetet ennél a jövőben...
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
gt12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 361


« Válasz #5251 Dátum: 13 márc 01, 18:54:42 »

Mondjuk Luxus ki tudja milyen durván edzhetett, vagy Gazille... még, még elfogadható, na de hogy Erza még csak most aktiválja a második eredetet. Eddig úgy lehetett sejteni, hogy passzív képesség, és ezért nőtt meg az erejük elfogadható szintre. Na de így, hogy aktiválni kell már más a helyzet. Tehát Natsu 5 nap alatt hozta be a 7 évet! (A többi időt a csillagszellemek világában bulizták végig. Kemény egy parti lehetett, ha így megerősödtek benne. Nevet)
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #5252 Dátum: 13 márc 01, 19:17:54 »

Amúgy nem tudom mashima minek hozta fel jura rangját meg ilyenekkel jön hogy ő a legerősebb embernek nevezhető mágus fiore-ben, ha jön laxus és kiüti.
Naplózva
Banzai
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 561



WWW
« Válasz #5253 Dátum: 13 márc 01, 19:32:53 »

Áá dafuq ??? Kiüt  
 Nem értem Mashimát tudjuk jól hogy nem lusta és nem sajnálja a papírt hiszen a következő részben színes oldal is  és ráadásul 36 oldal is lesz , de ezt miért kellett így összecsapni ? Laxus Df-nélkül nyert Jura ellen  ? komolyan ? ok használt "titkos technikát" de kérem szépen ne már , szegényt miért kellett így megalázni ? Rá lehet fogni inkább élvezetből harcolt mert indíthatott volna azzal a "fuji " technikával is Laxus ellen, de így olcsó huzás volt. És akkor játékok után a szent mágus cím semmit se ér ?
 Szerintem Minervának van az egyik legfa...ább technikája de kakit se ér mert Erza megint előrántott egy páncélt.
« Utoljára szerkesztve: 13 márc 01, 19:38:44 írta Banzai » Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #5254 Dátum: 13 márc 01, 20:12:58 »

Hihihi hahaha ok.

*Pislog pislog.

Nem még most sem jutottam el odáig...

Hét év kihagyás? A minimum, hogy csórikáim beérjék az FT-t. Vagy csak hiték. 

Arra jutottam hogy felesleges azon filozofiálni, hogy az FT milyen esélyekkel, vagy milyen módon nyer a lényeg hogy fölényesen.

Luxus vs Jura.
Megértettem volna, ha valami döntetlen közeli győzelme lett volna Luxusnak, mint Natsunak anno Gazella ellen.

De talán valahogy még megértem és logikus is. Mindkét karakter űbertámadása jóval nagyobb, mint amit az állóképességük elbírna. S ilyet csak akkor tudnak, amikor még erejük teljében vannak.
Szóval ha Jurának előbb eszébe jutott volna Fuji, akkor ő nyer.

Szerintetek összehasonlításként ez megállja a helyét? Nem is a számok a lényegesek, hanem az általuk jelképezett arányok.

Jura: HP 8.000, Best Magic Damage 20.000
Luxus: HP 5.000, Best Magic Damage 10.000

...mert így a lelkünk mélyén talán elhihetjük, hogy Jura erősebb volt.

« Utoljára szerkesztve: 13 márc 01, 20:16:08 írta Shiro » Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #5255 Dátum: 13 márc 01, 20:24:35 »

Én viszont azon vagyok meglepődve, hogy sokan miért lepődtek meg. Ez egy shounen manga amelyre jellemző, hogy mindig a "jók" győznek. Idézőjelbe tettem mert a jó relatív fogalom ebben a tekintetben. Érthetjük úgy is, hogy főszereplők győznek. Ebben a történetben viszont a Fairy Tail a főszereplő, tehát nem csak Natsu, Gray, Lucy hanem mindenki aki a Fairy Tailt képviseli.

Még tovább menve sokan bántónak találták, hogy Laxus győzött. Engem is kicsit meglepett de nem is vágott földhöz. Miért is? Először is a fentebb leírtakat figyelembe kell venni, másodszor nem lehet tudni, hogy Laxus milyen erőt képviselt valójában. Jura már korábban is szemezgetett Laxussal és valószínűleg benne látta azt a személyt aki képes lehet őt megszorongatni. Továbbmenve a lázadás idején nem igazán volt Laxus tagja lélekben a céhnek, viszont a lázadás után szinte eggyé vált a céh gondolataival. Ez szerintem óriási lökést adhatott az erejének további növelésére. Tulajdonképpen nem szórakozásból kerülhetett bele a mangába Natsu gondolkodási sémájából a "feltüzelve" rész is. Szintén további erőnövekedést okozva. Nem tartom kizártnak, hogy ha 10 mérközést játszanak akkor 9-szer Jura feltörölné vele a padlót. Itt van a shounenek egy másik jellemző jelenete, hogy az az egy győzelem vagy vereség viszont most következett be. Így tényleg azt mondhatom, hogy nem igazán lepett meg Laxus győzelme.
Naplózva
Krulszeme
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 127


« Válasz #5256 Dátum: 13 márc 01, 20:45:33 »

Na ugorjunk neki és vesézzük ki részletesen luxust és jurát!
Luxussal kezdem:
Megismerkedünk vele S osztályú mágusként amit makarov céhében chetania kivételével nem osztogatnak csak úgy, tehát aki makarovnál s osztályú az más céhben ss osztályú kb. Megtöltötte az erejével azokat a tárolokat (menydörgés csarnoka nem hinném hogy annyi laricma (113/13 oldal, 119/3 oldal) lenne 1 ember birtokában mint amenyit luxus felhasznált, akkor meg mi van ha tönkreteszik őket(iszonyú anyagi és mágikus veszteség lett volna ha tényleg  igazi laricmák). Mystogánt(119/17 oldaltól 120/16-ig) legyözte, bár ez nem volt akkora harc de az álom varázs és az illuzió biztosan jócskán fogyasztott az erejéből mivel az álom varázs még makarora is hatott valamennyire. Chetániát egy ütéssel kiüti (igaz hogy csak egy időre, de nem sok embernek mondhatja ezt el a mangában) Harcol natsuval és gazillal megtudjuk, hogy a sárkányölő mágia a legtöbb mágus ellen nagyobb hatásfokú mint annak nem egy sárkányölős változata, laxus agya bedurran hogy nem pusztul el a két pondro, elsüt egy fairy law-ot (124/20 oldaltól) amit szerintem biztos hogy erősebb mint a glitter hisz inteligens varázslat ergo sokat fogyaszt, mégha natsuékra nem is hatott a varázslat Luxus utolso varázslata natsu ellen tuti halálos lett volna de gazilla leföldelte (126/10-től). Kirakják neki áll edzeni az tuti.
Hades elleni részt is olvassátok el  azt nem fogom kikeresni.  

Nézzük jurát és azt mit mondanak a szent mágus cimről, 132/10,   135/10, tovább nem is mondom ugorjunk. Mágia játékok arc jura vs számláló oké, glitter többet tud, akkor a law mit tenne vele. Amit juráról mondanak hogy a legerőssebb ember mágus meg a többi vacak az a nagyi céhmestere mondja és nem más.

Remélem mindenki megnézi a lapokat amiket beraktam, én legalábbis igy látom a dolgott.

Laxus a király Nevet

ui: a három hónapos edzés az oké de nem hiszem hogy korábban nem edzet volna bivalyállatmódban
« Utoljára szerkesztve: 13 márc 01, 20:51:55 írta Krulszeme » Naplózva
Johni
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 48


Hivatásos Pein fan :D.


« Válasz #5257 Dátum: 13 márc 01, 20:57:42 »

TELJES MÉRTÉKBEN egyetértek Bastiannal, (őszintén, utána nem is olvastam semmit)

Most komolyan, szóval ahogy lealacsonyították Laxust Natsu szövegével sértő, de a nagyobb gond ahogy lealacsonyították Jurát. Gérard hozzá sem tudott érni, erre Laxus darabokra tépi, valamint kiüti, hihetetlen táppal.

Erzát már nem is tetézem... -_-"

Juvia és Gray: még talán elfogadható, feltéve, hogy az ellenség egy Gray kaliberű csávó, és egy kislány.

De ahogy végigalázza a Fairy tail a mezőnyt, ez szinte rossz olvasni, és nézni... -_- Legyőzik azt a Jurát, akit Gildarts szintjéhez hasonlítanak, a Szent mágusok kzül az 5. közben Makarov nincs ilyen pozicíóban, aki köztudottan erősebb mint Laxus. Az egészben a legszebb az, hogy Laxusnak több sérülése is volt, de szokásos módon, persze hogy kiüti az ellenfelét. -_-
Naplózva

\\\"És most a világ megismeri a fájdalmat... Shinra Tensei.\\\"
mics
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12


« Válasz #5258 Dátum: 13 márc 01, 21:32:57 »

Gérard jelenlegi erejéről szerintem semmit nem tudunk, Jura ellen Mystgun mágiáit másolta, később meg mikor durrantani akart Urtear és Meldy közbelépett. Jura-tól nagyon sokan überbrutál erőt várnak, merthogy szent mágus, legerősebb embermágus stb. Azon vagyok, hogy Gérard is elverné Jura-t, ha nem is simán, de biztosan. Túl nagy hype-ot kapott Jura mostanában.
Az meg, hogy lealacsonyították Laxus-t a "feltüzelésével" hülyeség. Néha venni kéne a poént is....
Nakama dolog meg már tényleg unalmas, mostanában minden 3. fejezetben előhozzák.

Egy kis off is: tök jó lenne egy Gildarts spinoff, vegyesen komolysággal meg a hülyüléseivel,haha
Naplózva
felcsi88
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38


« Válasz #5259 Dátum: 13 márc 01, 21:43:41 »

Sokan mintha nem látnák mavis mondatait, DBZ FT meg kb a hasonló mangák felében aranyszabály az új generáció mindig túlszárnyalja az előzőt ezek után  laxus győzelme nem tudom miért olyan hihetetlen  sabertooth sárkányölők vs natsu harcnál attól hogy te azt gondolod hogy 7 év alatt sokkal erősebb lettél valakinél attól még lehet hogy éppen csak behozni sikerült vagy még azt sem. Am meg laxus bolyongott egyedül kitudja az alatt mennyit edzett meg nem hiszem hogy a raiven tail péppéverésével azt akarták volna demonstrálni hogy ne sokra számítsatok mert nem olyan erős ez a fiú.
Juvia Gray figuránál pedig a FT ben sokat szajkózott dolgokat felejtitek a az érzések a barátaitok irány felerősítenek titeket tudom hogy kicsit szájbarágós de eddig is ezt csinálták natsu is szétverte gerardot miután erza-t sírni látta gray-éknél az erejük a győzni akarás a szerelemből ered. Nekem  semmi bajom ezekkel valahogy ki kell hozni a karaktereket hogy eljussanak a végkifejletthez és sting més sértetlen ki tudja mi lesz.
Akinek meg így se tetszik az tegye be winampba a Dragon force C. OST-t és akkor hátha több kedvet kap hozzá és nem kukacoskodik hogy ki milyen op nem számít    Kicsit off: a bleachben meg ichigo mindig kap valami erőt ott az lenne a baj hogy egyedül megold majdnem mindent itt meg most az a baj hogy mindenki hozzátesz valamennyit ha ez se jó meg az se jó akkor nehéz jó animét csinálni Mosolyog
Naplózva
oky
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 128


asd


« Válasz #5260 Dátum: 13 márc 01, 22:21:46 »

nem értem a kritizálókat, kb a manga eleje óta ez van, teljesen lehetetlen hyzetekben, nakama power uppal,valami új képességgel, sziget gyógyító erejével, de így vagy úgy mindig nyert az FT (talán acnologia egy kisebb kivétel). Igaz hogy ez néha irreális, de akiknek ez nem tetszik azok az egész mangát kritizálják, és bármennyire is sablonos szöveg de nem kötelező nézni Mosolyog
Naplózva
tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #5261 Dátum: 13 márc 01, 22:47:11 »

Túl lett lihegve szerintem a Jura vs. Luxus meccs végkimenetele.Úgy állítják be néhányan Luxus-t mint aki a semmiből most óriási erőre tett volna szert és eddig csak bukdácsolt volna.Szerintem "eleget tett le az asztalra" eddig is, hogy nyerni tudjon Jura ellen.....
Naplózva
vaniliaspudinglover
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 286



« Válasz #5262 Dátum: 13 márc 01, 23:07:00 »

sziasztok!
az e heti fejezetről nekem ugyan az a véleményem, mint úgy általában az egész mangáról. mielőtt elolvastam volna, tudtam mi fog történni. már több száz rész óta az ft nem vesztett senkitől, de mindenki majdnem leveri őket. ismétlem majdnem!, mert ugye mindig jön ez a barátság duma, hogy ez erőt ad és így ők győznek. a fairy tail egész története sablon, de ennek ellenére olvasható, de túl sok értelmet, logikát esetleges rejtélyeket ne keressetek és ne lássatok a sztori mögé.
Naplózva
Saii
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6



« Válasz #5263 Dátum: 13 márc 02, 00:42:50 »

Hú tényleg visszataszító fejezet volt.  Lehánylak

Laxus vs Jura: Az hogy Laxus nyert az nekem még oké mert Laxus fan vagyok de Natsuék kaptak 3 fejezetet a 2 sárkányölőre és Laxus meg kap 9 oldalt "arra" Jurára aki röhögve leveri mind a kettőt? Ez vicc! Pedig ha már harc akkor legalább másfél fejezet legyen! Nevet

Gray & Juvia vs Lyon & Shelly: Hát ezt inkább hagyjuk! Nem azért de Gray épphogy megáll a lábán a Rufus elleni harc után most meg még keménykedik Lyonnal aki még nem is harcolt szinte ezen a versenyszámon!

Most jöjjön a kedvenc vesézni való Nevet Erza vs Minerva: Hát ez hogy még csak most aktiválja a második eredetet az kész röhej! Tehát Natsu úgy verte le a Sabertooth mesterét hogy nem is aktiválta a második eredetét!? Ez most már tényleg vicc!

ui: Csak én képzelem be vagy tényleg nőtt Erzának a melle az új ruhába? Nevet xDD
Naplózva

"Rengeteg ember van konkrétan ezen a bolygón is, aki kemény páncélbevonatot hord és legbelül is rideg.
Az emberek nem cukorkák.
Tudja milyen a legtöbb alak?
Gazember!
Gazember töltelék, gazember bevonattal.
De ők félig sem annyira bosszantóak, mint a rózsaszín szemüveges optimisták, akik napfényt okádva sétálgatnak." - Dr. Perry Cox
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #5264 Dátum: 13 márc 02, 01:12:06 »

Kis off. Emlékeztek a Mortal Kombatra? Nos nekem pl Scorpion volt az egyik kedvenc karakterem, de gondolom sokan ti is játszottatok vele. Na akkor gondolom eljutottatok vele Goroig. Goro erősebb, mint Scorpion, de mégis legyőztétek.

Egyszerűen úgy gondolkoztok, hogy A power level 10.000 B power level 12.000 akkor fix hogy B győz és A-nak fikarcnyi esélye sincs.

Dragon Ball akinek nagyobb a ki-je. Dermesztő erősebb volt, mint Goku, de aztán átváltozott Szupercsillagharcossá és leverte, Aztán ezt is tovább fejlesztette, és lett három egymásra épülő szuperpowerup, mert ezek nélkül kb leheletnyi esélye sem lett volna.
Bleach? Vívói képesség?, Közelharci képesség? Démonmágiában való jártasság? Akinek nagyobb a Reatsuja.
Ichigo, ha valaki erősebb volt nála akkor Zangetsu adott neki erőt, vagy átváltozott hollóvá.
Naruto? Az elején még tényleg taktikai alapon múlott egy egy győzelem. Most meg kb ki a tápabb elv érvényesül, a többi csak máz.

Erza talpra állt? Felöltötte valami rangos kínai főistenség páncélját, én úgy sejtem, hogy ez is valami gyors győzelem lesz. Lehet félpercre talpra állt, aztán meg ki tudja hogy fok üvölteni a lába miatt?

Látta valaki pl a Hét szamurájt? Két profi kardforgató közt kb mennyi ideig tartott egy küzdelem?

Luxus egy villámmal erősített ütéssel kifektette Jurát? Az nem egy titkos sárkányölő technika? Akkor ki tuja milyen lehet azoknak a villámoknak az intenzitása? Á, tényleg Kakashi, kezébe nyomta a villámokat, és sziklákat zúzott vele.

Minerva meg ugye el van bízva magától, és persze jogosan, de egyértelműen erősebbnek képzeli magát Erzánál. De talán ez a magabiztosság lesz oka a vesztének.

Luxus és Jura. Jura kb úgy volt Luxussal, hogy valaki akinek esetleg van esélye ellene.
Luxus meg kb úgy, hogy: Jura? Na akkor jobb lesz felkötni a gatyát.

Azt meg aszem említettem már, hogy nem Hirotól származik az az ötletet, hogy a mágiát erősen befolyásolják a használó érzelmei.


Naplózva

Oldalak: 1 ... 349 350 [351] 352 353 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!