24 máj 17, 09:57:00 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 300 301 [302] 303 304 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1778193 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #4515 Dátum: 12 nov 10, 09:50:19 »

De szar...xd én inkább natsu lisanna párti vagyok.Ki a legvalószínübb aki meg fog halni váratlanul?hm...tippem sincs..
Naplózva

Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #4516 Dátum: 12 nov 10, 10:35:07 »

Yukino a legvalószínűbb. Neki már onnantól sejtem a halálát hogy nem fogadta el Lucy a kulcsait.
Naplózva


Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #4517 Dátum: 12 nov 10, 10:47:32 »

Eléggé valószínű, hogy natsu lucy összejön majd de azt nyílván nem válaszolhatta, hogy ,,naná hogy összejönnek, még szép" ez picit érdekes let volna Nevet
Naplózva
Sharingan-Sensei
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 40



« Válasz #4518 Dátum: 12 nov 10, 11:27:35 »

Nem mintha nem örülnék az új karaktereknek, de szerintem a Fairy Tail vs Kivégzők is hamar le lesz rendezve. Mashima picit sok szálat indított el, és sok karaktert hozott be, úgyhogy nem akarja nagyon húzni a dolgokat.
Ne legyen igazam, de szerintem a Kivégzők maximum 2 fejezet alatt le lesznek rendezve.

Pici OFF(Elnézést érte):

Mashima a héten Barcelonában volt, ahol megkérdezték tőle, hogy Natsu és Lucy összejön-e a végén? A válasza az volt, hogy ha összejönnek, akkor az első gyerekük neve Natshi(Natsu+Rūshi) lesz.  smirksweat

A Twitterén állítólag valami olyasmit írt ki(Google Fordító szerint), hogy jövő héten váratlanul eltávozik az egyik szereplő az élők sorából. Kíváncsi leszek...

Az infók a Vánmangáról származnak.

OFF vége.

Egyre valószínűbb, hogy tényleg most fog összeomlani a vár. o.O Kérdés akkor még mindig az, mi fog történni a kastélyon belül? Lucy mit énekel?
Naplózva
spero
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 359



« Válasz #4519 Dátum: 12 nov 10, 11:43:19 »

Én inkábbb arra vagyok kiváncsi, hogy miért énekel. Mosolyog
Naplózva

\"Még egyszer harcba szállok
Megvívom az utolsó nagy csatám
Ma élek és meghalok
Ma élek és meghalok. \"  (The Grey)
hagabi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 397

gman kiválasztottja


« Válasz #4520 Dátum: 12 nov 10, 12:29:52 »

Jó kis fejezet volt. Nevet

Hát Minerva képéről tényleg letörölhetnék már a vigyort. Istenem én akkorákat tudnék trollkodni. Hiszen eddig elég egyértelműen az jött át, hogy Erza fog megküzdeni Minervával. De mi lenne ha mondjuk Luxus egyszer csak megjelenne és szétcsapná őfelségét? Szerintem pont ez lenne az érdekes, hogy nem úgy lennének a harcok, ahogy azt "elvárná" az ember. De gondolom Mashima fejében már egy jó ideje megszületett a történet és tudja mit csinál.

Érdekes Minerva hozzáállása. Elég gyanús, szerintem. Tényleg nem biztos, hogy Lector életben van. Bár én azt is furcsának találtam, amit Minerva mondott Stingnek. Eddig nem volt képes arra, amire Natsu, hogy az érzelmek erejét felhasználja. De most már képes rá és így van esélye a jó öreg Tűzsárkány ellen.  Hmm?  Na most akkor, hogy is van ez? Sting csak úgy hipp-hopp megtanulja? Szerintem ez az egy tapasztalat nem elég, hogy rendszeresen tudj használni egy erőt. Natsu mindig érzelmekkel harcol, de ő is csak akkor tudja előhívni az érzelmek lángjait, mikor tényleg rettenetesen bepöccen. Tudja fene. Szerintem még így sem elég Natsu ellen az ereje, de mindegy. (Gondolom nem véletlenül mondta, hogy szerencsések, mert Natsu nincs a csapatban.) Az SB mestere meg tényleg elég puhány volt most nem azért. Teljesen megérdemelte, amit Minervától kapott. (Csak az a kérdés, hogy mi van vele most?) Ha akkor Natsu támadását nem téríti el Minerva lehet, hogy tényleg megsínylette volna Genma.

Natsu csapata elég érdekes helyzetben van. Gondolok erre a kiegyenlítetlennek tűnő csatára. Az ellen nem tűnik gyengének. (Mikor megláttam őket valamiért a One Piece-ből a CP9 ugrott be.) ikszdé
Wendy lehet megküzd, majd valamelyik csajjal, de a munka oroszlánrésze Mirára és Natsura marad az tuti. Bár őket pont nem kell félteni. Lehet ez a kis elit csapat még összecsinálja magát egyszer-kétszer. Nyelvesít
Arra én is kíváncsi vagyok a palota most omlik-e össze?  Gondolkozik
Arcadios a másik kérdőjel. Véleményem szerint csak egy nagyon jó álca az egész. Hogy ez így van vagy nincs majd kiderül.

Ééés igen. A Natsu Lucy páros. Lucy reakciója vicces volt. (Kis utalgatások azért vannak.) Nevet Kíváncsi vagyok Mashima mit akar ebből kihozni. A szerelmi háromszög nem egy rossz gondolat. Lisana szerintem szereti Natsu-t. De valószínűleg nem ebben az arc-ban kapunk választ. Én személy szerint a Natsu Lucy párost akarom. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 nov 10, 12:35:19 írta hagabi » Naplózva
P4ndora
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 262



« Válasz #4521 Dátum: 12 nov 10, 12:40:03 »

Mangát nem olvasok,de elszeretném kezdeni.Azt szeretném megkérdezni h hányadik résznél tart most az anime?(vagyis a 155-resztol?)

265. fejezetben érkeznek meg a városba, szerintem onnan kezdd.


Yukino a legvalószínűbb. Neki már onnantól sejtem a halálát hogy nem fogadta el Lucy a kulcsait.

Nem tudom, én mondjuk jobban örülnék ha FT-s halna meg. Már jöhetne valami dráma is, eddig mindig megúszták, Lisanna is "meghalt" aztán mégis visszajött >.> Mistgunt eléggé bírtam, sajnálom is hogy ment (oké, tudom nem halt meg), de gondolom azért küldte el a mangaka mert alapból túl táp volt az illúzióival (egész céhet el tudta altatni, ha jól tudom még Erzát is) + bekavarna a Gérard-szálba. Mavis halála sem olyan szörnyű ha még szellemként itt tevékenykedik xD. Lehet hogy Makarov szívbajban huny el mivel nem nyeri meg a céhe a 30milliót  Ördögi


A részről: nem volt semmi kivetnivalóm, kicsit furcsálltam hogy ilyen hirtelen hoz be új szereplőket. Érdekesnek tűnnek, úgy tűnik lesz egy Konan 2 is Nevet A bal oldali csajon megakadt a szemem, csak nekem tűnik úgy mintha hasonlítana Rufusra?  Gondolkozik Persze más kalapja van de ugyanúgy mosolyog alatta  Pontosan
Talán a hercegnő mégsem olyan "gonosz", úgy tűnik, hogy sajnálja őket (esetleg valami más miatt vágott olyan képet?).
Naplózva

Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #4522 Dátum: 12 nov 10, 12:56:38 »

AZ érzelmek ereje(lángja) nem egy erő hanem egy jelenség... És igen sting is simán képes használni ha átadja amgát a dühnek stb... ez azért teljesen már mint egy raienryuu vagy egy dragon force... az érzelmek erejét alapvetően mindneki tudja használni... csak az olyan érzelmek nélküli selejtek nem mint az sb-sek...
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #4523 Dátum: 12 nov 10, 14:55:13 »

Ahogy írod. Ezt mindenki tudja használni. A gond viszont az, hogy milyen érzelmeket próbálsz felhasználni. Natsu alapvetően a barátai és a céh iránti szeretetből veszi az erejét, ráadásul ez nála már olyan magas szinten működik, hogy még a mágiája, a tüze minőséget is képes megváltoztatni. Ez nem gondolom, hogy működne a többiek esetében. Erőt tudnak meríteni a szeretetből vagy netán a bosszúból, akaratból de ez nem igazán az amire Natsu képes.
Naplózva
Saii
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6



« Válasz #4524 Dátum: 12 nov 10, 15:15:04 »

Jó kis fejezet volt ez! Nevet

Ehhez az érzelmek erejéhez most nincs kedvem regényt írni Szomorú
De röviden annyit ahogy már írták Natsu-nak a céh társai iránt táplált érzése adja azt a sok erőt egy ellenfél ellen. Sting most hogy rájött milyen az érzelmek ereje nőhetett egy kicsit az ereje de én azt mondom a tűzsárkányölőnket még nem közelíti meg. De egy kicsivel több gondot okozna neki.

Egyébként a 2v5-ről annyit hogy teljesen elfelejtitek Loke-t aki kulcs nélkül is meg tud jelenni csak azt nem tudom, hogy ha nincs Lucy-nál a kulcsa akkor ott meg e tud jelenni. De annyi biztos, hogy saját akaratból meg tud jelenni
Naplózva

"Rengeteg ember van konkrétan ezen a bolygón is, aki kemény páncélbevonatot hord és legbelül is rideg.
Az emberek nem cukorkák.
Tudja milyen a legtöbb alak?
Gazember!
Gazember töltelék, gazember bevonattal.
De ők félig sem annyira bosszantóak, mint a rózsaszín szemüveges optimisták, akik napfényt okádva sétálgatnak." - Dr. Perry Cox
Toshin Raizen
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 289


Aki másnak vermet ás, az sírásó vagy földmunkás :D


« Válasz #4525 Dátum: 12 nov 10, 16:21:06 »

Ez a fejezet hatalmas volt! Nevet
Tényleg minden rendbe volt vele, vagyis egy apró hiba akadt számomra... Az, hogy állítólag Lector még életben van. Az elejétől fogva rühellem azt a patkányt(ikszdé), szóval örültem, mikor Gemma megmutatta neki a kamehamehaját.
S, igen Minerva még mindig a kedvenceim között van Nevet, tetszik ez a lesz@rom stílusa ^^, bármit a célomért, a fater döglődik? ugyan már! társak? én nem kértem őket Nevet Nagyon nagy arc Nevet
Ahogy többen előttem is írták, nem várok sokat a farkasfalkától. Ha a Luxus vs. Raven Tail meccset 2 fejezet alatt lezavarta, akkor ez sem érdemel többet...

P4ndora
Rokon lelkek vagyunk. Nevet
Én is már nagyon szeretném látni egy Tündér bukását. Ezzel végre kerek lenne a történet a szememben. A másik meg az, hogy kíváncsi lennék Natsu és Makarov reakciójára. Annak viszont örülök, hogy Lisanna él, mivel szimpatikus szereplő volt az első megjelenése óta.

Sting és az érzelmei... izé, neki van olyan is?  Gondolkozik Nála inkább egy másfajta erőt kellene kiaknázni... az egóját! smirksweat

Naplózva

FRUILI BERENGAR itáliai király ombardiai követe a magyarokról 921-ben:
Gazdagságuk pazar és szembetűnő. Hatalmas sereget tudnak kiállítani! Kürtszóra indul fordul egész serege. Napokig lovagolnak váltó lovaikon. Ha megindulnak megmozdul ég és föld alattuk. Harciasságuk és bátorságuk egyedülálló. Nem félnek a haláltól! Mosolyogva halnak meg! Legyőzhetetlenek.

Igaz magyarnak lenni akkora teher, hogy aki sokat viseli, megerősödik. Wass Albert
Banzai
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 561



WWW
« Válasz #4526 Dátum: 12 nov 10, 17:22:40 »

Elsőre nagyon nem tetszett hogy most jönnek ezek a farkasok. Gondoltam minek ? , mi értelme van .... ha töltelék szereplők lesznek , arra elég lettek volna a sima katonák is.
 Na de aztán Bastian lehetséges kis spoilere válaszolt.  Nevet ......  most aztán sanszos hogy Lucy aki sirat az a csapatból lesz........ számomra "2 hatásvadász" húzás  lehetséges ha : Natsu ( ami már felvetődött a lucy kit sírat pillanatkor..... szóval nem lenne olyan meglepő) vagy Happy halna meg , ami után nem is csoda hogy nem maradna meg a vár .
(még kiderül Natsu okozta az egész apokalipszist.... Ördögi   )
« Utoljára szerkesztve: 12 nov 10, 17:24:33 írta Banzai » Naplózva
Serpens92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 266



« Válasz #4527 Dátum: 12 nov 10, 19:16:05 »

Érdekes lenne, ha a főszereplő macskáját is hidegre tenné Mashima, de célszerű lenne is. Bár én a szurkolócsapatból kezdeném a nyirbálást. Annyi felesleges szereplő van ott.
Naplózva

Sharingan-Sensei
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 40



« Válasz #4528 Dátum: 12 nov 11, 00:23:16 »

Szerény véleményem szerint Happy kiírása abszolút felesleges és értelmetlen lenne, akárcsak Natsu-é. Azért azt is vegyük már figyelembe, hogy Natsu, Happy és Lucy alkotják a fő-főszereplőket, csak nem így írja ki valamelyiküket Mashima, a rajongók nagy részének tuti nem tetszene (köztük nekem se)!
Naplózva
Adri
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 91



« Válasz #4529 Dátum: 12 nov 11, 00:34:02 »

Mondjuk az értelmetlen lenne, tény és való. Wendy sem képes senkit sem visszahozni a halálból x) Szerintem Arcadios fog most kihullani Nevet A vár meg hulljon már össze, arra várunk már mióta! Ördögi
Naplózva

Oldalak: 1 ... 300 301 [302] 303 304 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!