24 máj 17, 08:25:54 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 299 300 [301] 302 303 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1778156 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #4500 Dátum: 12 nov 08, 23:46:35 »

Már megint a "kedvenc" témám van terítéken. Nem is akarok hozzáfűzni semmi újat, amit már nem mondtam volna el csak annyit, hogy szerintem sokan azért nézik le Jurát, mert inkább védekezik a mágiájával, minthogy támadna. Gildarts esetében mindenki ámul, hogy mekkora pusztítást művel, bezzeg mikor Jura lazán kivéd egy Grand Chariotot az nem látványos egy cseppet sem.
Részemről egálba teszem őket(már korábban részleteztem), amíg nincs bizonyíték arra, hogy az egyik felülkerekedik a másikon. Amúgy az egész Jura vs Gildarts kivesézés elég OFF gyanús  smirksweat
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #4501 Dátum: 12 nov 09, 08:51:17 »

Kijött a manga: http://www.mangapanda.com/fairy-tail/307

Ez a fejezet nekem nagyon tetszett. Nevet
Visszaemlékezést kapunk sting részéről hogy mi történt '' aznap estén ''. De megmondtam hogy minerva megfenyegeti azzal hogy csak akkor adja vissza ha győz. Elrejtette...nagyon vicces azt a végén meg megöli tuti. smirksweat

Happy megszólalása hogy natsu eljött őt megmenti és a csata se érdekelte, erre meg lucy majdnem elpirult. Nevet

Arcadios-ra is rátaláltunk, de nem hittem volna hogy így. :/ Azt hittem tényleg gonosz, de akkor most mi van? Lehet ez is álca? Egyébként a végrehajtók nagyon erősnek tűnnek. Nevet És összecsap velük mira, natsu, wendy, lucy, exceed-el és talán még a másik csillagmágus lány is. Nevet  
Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #4502 Dátum: 12 nov 09, 09:45:08 »

Hosszú idő után egy olyan fejezetet kaptunk, amiben nem volt semmi kivetnivalóm. Remek kis rész volt.  Kúl

Nem vagyok biztos benne, hogy Lector még él. Ha élne, akkor Minerva néni kezdhette volna rögtön azzal, hogy megmutatja Stingnek, de ehelyett konkrétan megfenyegette, hogy csak akkor kapja vissza, ha megnyerik a játékokat. Sting meg hűséges kutyusként nem is feltételezi azt, hogy hazudna a fiatal hölgy.  Gondolkozik

Natsut eljött megmenti Lucyt, meg a Lisannára hasonlító nőről sem feledkezett meg. Csak nem utalgat Mashima  Pojén

Az Éhező Farkasok Rendje érdekes egy kis alakulat. Úgy tűnik van itt sav és papír használó, valamint növényekkel is operálnak. Eddig szimpatikusak. Karakterdizájnt tekintve a bal szélső csaj Lucyra és Juviára emlékeztet haj és arcilag, a középső Freed Teljes Homály formájára, a jobb szélső csaj meg nagyon hajaz a mozifilmben szereplő Főnix Papnőre.  Nevet

Várom a következőt!  Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 12 nov 09, 09:46:11 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #4503 Dátum: 12 nov 09, 10:25:42 »

Kentonsama: Egyszerűen megzúzták egy picit Arcadiost és észhez tért Mosolyog

Viszont, így már érthető miért mondta azt Sting Rogue-nak, hogy jó így, ha nincs itt Natsu Mosolyog Minerva felrakta a mércét Stingnek, már csak meg kell valósítania. Bár nehéz lesz lenyomni a FT-t Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Rincewind
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 64



« Válasz #4504 Dátum: 12 nov 09, 11:28:30 »

Úh nagyon tetszett ez a rész Nevet
Most, hogy kiderült, mi is az Éhes Farkasok Rendje, rögtön ők ugrottak be: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/006/15
Lehetséges, hogy a Déli Farkasok a rend egyik részét képezik, lehet, hogy megint találkozunk a Vanish Brothersel is Nevet
Már azt is tudjuk, mi lett a folytatása az esti balhénak, már csak az maradt, hogy mi lett Gemmával, kidobták az utcára?
Naplózva

THERE'S NO JUSTICE
THERE'S JUST ME
Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #4505 Dátum: 12 nov 09, 13:14:16 »

Fasza kis fejezet volt! A jobb oldali bige tényleg full eclair csak hosszabb hajjal(elvégre eclairt is mashima rajzolta) a bal oldainak a haja meg full juvia-s a sapival is... Na ja happy megint alkotott ugyanúgy nyögte a szöveget vigyorogva mint erzanak amikor a homokba rajzolta a szívet csak most nem rúgta fel senki Ördögi ja a végén ha össze rakjuk a dolgokat lehet, hogy tényleg egy szerelmi 3szög lesz és még lisanna is beszáll kitudja Nevet Nekem is az volt az első gondoltaom, hogy minerva tuti beplaizta stinget és már nem él lector, vagy pedig az még poénabb lenne ha natsuék megtalálnák közben és esetleg szabadon engednék vagy addig natsuékkal tartana amíg nem találják meg stinget...

És végre kiderült az igazság yukino-ról!! Ő valójában az edolasi lisanna!! Csak elvesztette az emlékeit ami van neki az meg hamis Nevet Nevet És máris egy újabb relytély megoldódott Ördögi Ördögi
« Utoljára szerkesztve: 12 nov 09, 15:35:04 írta Sammy Blaze » Naplózva
Sharingan-Sensei
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 40



« Válasz #4506 Dátum: 12 nov 09, 19:10:29 »

Fasza kis fejezet volt! A jobb oldali bige tényleg full eclair csak hosszabb hajjal(elvégre eclairt is mashima rajzolta) a bal oldainak a haja meg full juvia-s a sapival is... Na ja happy megint alkotott ugyanúgy nyögte a szöveget vigyorogva mint erzanak amikor a homokba rajzolta a szívet csak most nem rúgta fel senki Ördögi ja a végén ha össze rakjuk a dolgokat lehet, hogy tényleg egy szerelmi 3szög lesz és még lisanna is beszáll kitudja Nevet Nekem is az volt az első gondoltaom, hogy minerva tuti beplaizta stinget és már nem él lector, vagy pedig az még poénabb lenne ha natsuék megtalálnák közben és esetleg szabadon engednék vagy addig natsuékkal tartana amíg nem találják meg stinget...

És végre kiderült az igazság yukino-ról!! Ő valójában az edolasi lisanna!! Csak elvesztette az emlékeit ami van neki az meg hamis Nevet Nevet És máris egy újabb relytély megoldódott Ördögi Ördögi

Nem, nem oldódott meg. Nevet Az edolasi emberek nem tudnak maguktól varázsolni, Yukino pedig csillagmágiát használ. Hogy is van ez? Nevet

Arcadios-ra két elképzelésem van:
1.: Ő már réges rég itt van, egy imposztor vette át idáig a helyét és ő rendezte el a dolgokat úgy, ahogy kell.
2.: Nagyon jól megpróbálja elhitetni, hogy ő jó ember, de közben nem. Ekkor a kérdés az, miért megy el ilyen messzire? Vagy lebukott a terveivel és csak próbálja menteni a menthetőt?
Erza remélem Minerva ellen megy, le kéne törölnie a vigyort az arcáról. Mosolyog Natsu-ék meg most nagyon szorult helyzetben vannak. Lucy-nál és Yukino-nál nincsenek ott a kulcsok (bár az előbbi egy Urano Metria-t, el tud sütni), Arcadios nem mágus (legalábbis nem láttunk felőle semmi különlegeset), Happy a repülésen kívül mást nem tud tenni ahogy Charle sem, Lily közelharcban jó, de az ellenfél nem olyannak tűnik, akikkel meg tudna küzdeni. Marad Natsu, Wendy és Mira egy öt fős csapat ellen. Kíváncsi vagyok, mi lesz itt! Mosolyog Lehetséges, hogy most fog beomlani a vár?
Naplózva
Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #4507 Dátum: 12 nov 09, 20:17:10 »

ez az imposztoros dolog tetszik! Sztem is tuti meg lesz kavarva még ez az arcadios dolog és kizártnak tartom, hogy így elbántak azzal aki ment még natsuékhoz a temetőben, szal vagy játsza magát vagy valóban ő az igazi a másik pedig valaki más, vagy esetleg fordítva Nevet ja az nekem is eszembe jutott, hogy ez gyakorlatilag egy 3vs5 lesz vagy akár még egy 2vs5 mert mondjuk wendyt nem engedik mert veszélyes lehet és ez ugye már azért élet halál harc és nem verseny.. urano metriat meg lucy csak elvileg tud mert egyenlőre még kell neki hozzá gemini de a kulcsok nincsenek nála szak bukta... szal nálam marad egy raienryuu& satan soul sitri vs garuo knights Ördögi Ördögi
Naplózva
Sharingan-Sensei
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 40



« Válasz #4508 Dátum: 12 nov 09, 21:37:20 »

Igen, erre én is gondoltam már, de ha azt nézzük, hogy első alkalommal sem kellett Lucy-nak segítség a használatához, akkor most is bejöhet. Mosolyog Azt is nézzük azért, hogy amikor Flare ellen harcolt egy csomó csillagszellemet megidézett mielőtt az Urano Metria-t bevetette, most viszont 100%-on van így nincs akadály. Mosolyog A 3vs5-ről meg én is azt gondolom, hogy könnyen lehet 2vs5, Wendy nagyon support beállítottságú karakter így nem lepne meg, ha csak erősítené a többieket.
Naplózva
Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #4509 Dátum: 12 nov 09, 22:50:51 »

nem is csak hogy erősíti a többieket, de ha kiderül, hogy táp az az 5 szerencsétlen akkor kétlem, hogy natsu engedi harcolni sőt sztem akkor még lucy-ékat sem engedné a kulcsaikkal sem... akkor tuti csak miraval menne nekik...
Naplózva
Seyen
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8


« Válasz #4510 Dátum: 12 nov 09, 23:07:45 »

Én nem várok sokat az Éhes farkasoktól. Ebben a mangában már sokszor volt látható, hogy valakit beharangoznak nagyon erősnek aztán simán leverik. (Ami mondjuk nem baj szerintem) Ráadásul most a főszereplőbe kötöttek bele. (Szóval a földalatti harc miatt nem aggódnék.)
A Sabertooth- nak az a "szerencséje" hogy úgy is meg nyerheti a mecset ha ki kap a Fairy Tail-töl (persze ehhez mindenki mást nekik kell legyőzniük)
« Utoljára szerkesztve: 12 nov 10, 08:28:42 írta Seyen » Naplózva

[img=https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/942365_444818002279540_453281901_n.jpg]
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #4511 Dátum: 12 nov 10, 00:36:55 »

Azért itt a beharangozás kérdése a mihez vagy inkább kikhez képest kérdéses. Ha belegondolsz az erőfelmérő tesztbe akkor a katonák varázsereje meg sem közelíti a céhek mágusainak igazi erejét. 300 pont már egy szakaszparancsnok szintje. Natsu, Mira biztosan több ezres egységnek felel meg. Tehát ha a katonák szintjéhez lehet, hogy borzasztó erősek de kérdés az, hogy Miráékhoz viszonyítva hol vannak. A lényeg, hogy itt az erejüket Miráékhoz kell viszonyítani. Lehet, hogy a kapitány egyedül kevés volt, hiszen öt ellen kell harcolni.  Itt viszont most már más lesz a felállás létszámban.
Naplózva
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #4512 Dátum: 12 nov 10, 08:01:20 »

Mangát nem olvasok,de elszeretném kezdeni.Azt szeretném megkérdezni h hányadik résznél tart most az anime?(vagyis a 155-resztol?)
Naplózva

Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #4513 Dátum: 12 nov 10, 09:27:10 »

Ja én is arra gondoltam amikor mondta arcadias, hogy milyen tápok, hogy egy arcadias nem mágus+ valszeg eddig akik lekerültek oda nem épp natsu és mira szintü emberkék voltak, szal ilyen erejű ellenfeleik még tuti nem voltak...
Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #4514 Dátum: 12 nov 10, 09:42:22 »

Nem mintha nem örülnék az új karaktereknek, de szerintem a Fairy Tail vs Kivégzők is hamar le lesz rendezve. Mashima picit sok szálat indított el, és sok karaktert hozott be, úgyhogy nem akarja nagyon húzni a dolgokat.
Ne legyen igazam, de szerintem a Kivégzők maximum 2 fejezet alatt le lesznek rendezve.

Pici OFF(Elnézést érte):

Mashima a héten Barcelonában volt, ahol megkérdezték tőle, hogy Natsu és Lucy összejön-e a végén? A válasza az volt, hogy ha összejönnek, akkor az első gyerekük neve Natshi(Natsu+Rūshi) lesz.  smirksweat

A Twitterén állítólag valami olyasmit írt ki(Google Fordító szerint), hogy jövő héten váratlanul eltávozik az egyik szereplő az élők sorából. Kíváncsi leszek...

Az infók a Vánmangáról származnak.

OFF vége.
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Oldalak: 1 ... 299 300 [301] 302 303 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!