24 máj 18, 13:41:08 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 290 291 [292] 293 294 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1779244 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #4365 Dátum: 12 okt 12, 17:09:58 »

Lucy megmentését! Amúgy ha mindkettő ugyanolyan fontos lenne akkor lehetett volna egy Erza, Natsu, Mira, Laxus és Gajeel féle ötös és a Gray, Juvia, Wendy hármas a Raijinshuuval kiegészülveplusz az Exceedekkel mehetett volna a megmentésre. A NaLu momentum, viszont nem hiányozhatott.  Nevet

A fejezetből nekem amúgy az jött le, hogy akárki megnyerheti még a versenyt. A Quatro Kutyuliknál is azt mondják, hogy vajon véghez visznek-e majd egy nagy feltámadást? Nem kicsit lenne nagy troll Mashima, ha a kutyulik kimaradnának a harcokból és végül kijönnének győztesként.  smirksweat

Szerintetek kivel fog küzdeni Ichiya, és Juvia? Chelia vs Juvia, maybe?  Gondolkozik

A Kagurás dolgot ki lehet magyarázni, de nálam akkor is gyenge lábakon áll:
- sötét a hajszíne, a képen Yukino nővérének világos --> biztos befestette...
- miért nem borult a nyakába --> mert büszke, mindenképpen bosszút akar állni Gérardon és igyekszik keménynek látszani minden helyzetben... Inkább a bosszú mint a nagy egymásra találás ?


Angel még mindig esélyesebb  Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 12, 17:18:10 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
P4ndora
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 262



« Válasz #4366 Dátum: 12 okt 12, 17:46:37 »

Szerintetek lucy megmentését vagy a mágiajátékokat tartják fontosabbnak? Olyan hogy ugyanúgy olyan nem létezik. ikszdé

FT-t ismerve Lucy megmentése az első... bár a mesternek nem fog tetszeni ha elúszik a pénzjutalom  ikszdé

Amúgy ha feltételezzük, hogy Yukino nővére Angel, akkor a hely ahová elhurcolták az a Mennyország tornya lehet? Nem emlékszem hogy Angel mondott-e valamit a múltjáról sajnos =(

Vajon mi történhetett a Sabertooth-on belül? Gondolom fontos lesz még a későbbiekben... de azért csak ne haljon meg már ennyitől a mesterük, kb nem is láttuk varázsolni csak puszta kézzel hadonászott.

Remélem Juvia nem fogja elszúrni az egészet a Gray-sama mániájával, ideje lenne végre felnőnie.
Szerintem lesz még itt trollkodás, és a versenyt sem az FT sem az ST nem fogja megnyerni... talán a Mermaid Heel (vagy a quatro kutyulik  Faceg ) vagy pedig senki sem, hanem valami más történik.
Naplózva

Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #4367 Dátum: 12 okt 12, 18:21:14 »

Én mégis a fairy tailt tenném ki győztesnek, de natsut ismerve talán felfüggesztik őket azért mert kiszabadítják lucy-t? Gondolkozik

De az is esélyes hogy történik valami.
Naplózva
Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #4368 Dátum: 12 okt 12, 18:55:29 »

Az a poén, hogy bárhogy is nézzük az eseményeket ebbe megint talán kicsit belemagyarázhstjuk a gildartz esetet is... gildartz elment és nem jön vissza addig amíg nem lesz ismét az első az ft, ugye mashima kivette mert túl erősek lettek volna vele... Így a 4. nap után meg kivette natsut mert vele emgint túl erős lenne a csapat mert ahogy sting is mondja rogue-nak nem baj hogy nincs itt natsu az inkább szerencse...

És persze ez előrevetít jó pár nalu-s jelenetet is mondjuk hogy lucy beugrik natsu karjaiba minimum Ördögi maximum meg 2 hónap múlva jön kis natsu/ mini lucy persze ez nagyon maximum, meg mível addig natsu úgysem veszi még el így az esélye nulla Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 12, 20:01:07 írta Sammy Blaze » Naplózva
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #4369 Dátum: 12 okt 12, 21:45:37 »

Egy gyereket 9 hónapig hord az anyja, szóval 2 hónap múlva aligha lesz kicsi Natsu vagy Lucy. Nevet xD Maximum akkor, ha Mashima megint csinál egy time jumpot. Nevet

Úúú, még jobban tetszik az az elmélet, hogy esetleg Angel Yukino nővére. Tényleg, neki is olyasmi haja volt, és Csillagmágus is.

Amúgy Kagurát illetően meg mindent meg lehet magyarázni. Például simán lehet emlékezetkiesése, hogy a gyermekkorából nem emlékszik semmire, csak az elhurcolást követő dolgokra.
Naplózva
Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #4370 Dátum: 12 okt 12, 21:57:22 »

Azt mondtam 2 hónap múlva már jöhet nem azt hogy lesz hanem arra céloztam, hogy akkor lucy már terhes lehet, nem arra hogy már szül is Nevet
Naplózva
hagabi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 397

gman kiválasztottja


« Válasz #4371 Dátum: 12 okt 12, 22:26:00 »

A mostani fejezet is jó volt.

Natsu reakciója elég tipikus volt. Mondjuk én meg már az olyan jeleneteket is kezdem unni, ahol egy Makarov vagy mondjuk Gildartz egy ütéssel helyreteszi Natsu-t. Jó valahogy le kellett csillapítani, de már nem hat viccesen, mint az elején.
A Sabertooth mostani kinézete sokkal jobban bejön. Úgy tűnik még mindig nem teljesen értik Stingék a helyzetet. Ha egy veszélyes ellenfél eltűnik akkor a többi már nem is számít? Pedig Erza és Laxus is még jóval Natsu felett állnak erőben.
Hát naná, hogy Natsu lohol Lucy-t megmenteni. Jó lehetőség, hogy valami alakuljon már kettejük közt. Emellett, ha Mashima ésszerűen végiggondolja, ez az a pont ahol Juvia "jaaj Gray-sama így, Gray-sama úgy" irritáló hülyeségét felfüggesztené. Ha engem kérdeztek, Juvia mutathatna valami menőt egy harcban és Gray is végre meglátná benne ... ööö amit meg kell. ikszdé

Ami nagyon tetszett az a közönség reakciója, amikor meglátták, hogy Natsu nincs a Fairy Tail csapatban. Valószínűleg ő már legalább olyan hírnevet szerzett magának ezzel a győzelemmel, mint anno Erzának és a többi FT-s nagyágyúnak volt.
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 12, 22:33:48 írta hagabi » Naplózva
pumpa28
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 82


A legendám a XX. században kezdődött


« Válasz #4372 Dátum: 12 okt 13, 00:50:17 »

Yukino múltjához most nem fűznék hozzá találgatásokat, de...
hagabi: szerintem Erza nagyon nincs "jóval Natsu felett". Amikor gyerekek voltak, persze hogy számított, hogy 2 évvel idősebb. Abban a korosztályban ez alapvető dolog, még a való életben is. De vedd figyelembe, hogy Erza maga mondta ki, hogy Natsu olyan erős, mint ő, ha nem erősebb. Azóta rengetegszer bizonyult az, hogy Erzának vannak korlátai, amiket egy kis nakama poweruppal túl tud szárnyalni, de ez nem világmegváltó erődemonstráció. (Itt írtad, hogy eleged van abból, hogy csak úgy lecsapják, na ebben egyetértünk) Ellentétben ezzel Natsu mágikus erejének dinamikája felülmúlja Erzáét. (Maga a mágiája is sokkal jobb, mint a lovag) Egyetlen kardjával/formájával sem képes olyan pusztítást végezni, mint Natsu az üvöltéssel, vagy a titkos sárkányölő technikával. Tény, hogy sokáig bírja, nagy az állóképessége, de ez valószínűleg azért van, mert a mágiája nem igényel annyi erőbevetést, mint például egy sárkányölő technika. És itt "kezdem fényezni Natsut". A mágikus ereje bármikor újratölthető, ha idegen tüzet/ villámot eszik(és igen, nála aztán érvényesül a nakama powerup). Sőt, Natsu az egyetlen, aki betegség árán is, de eddig megmagyarázatlan okból bármilyen elemet megevett, ami kéznél volt a halálközeli állapotban, még az istenölő lángjait is. (nem beszélve etherionról). Natsut többször láttuk megmenteni Erzát, mint fordítva. Amikor kihívja egy harcra, mint riválist, egyértelmű, hogy nem teljes erőbedobással küzd, ellentétben Erzával, aki az S-osztályú vizsgán is bizonyította, hogy mindig ugyanolyan komoly. Jó poén volt az elején, hogy a hatalmas sárkányölőt 1-2 céhtársa/ mestere 1 ütéssel elintéz, de a mostani történetszál mellett nem állja meg a helyét. Natsu azzal, hogy 2 elemmel flangál, és a rejtett képességeivel, ha akarná, fellázadhatna Erza ellen, egy Villámló Tűzsárkány Üvöltése ellen nem sokat tehetne Titánia. Viszont én is azt hiszem, hogy Makarovnak és Laxusnak még mindig több a mágikus ereje, mint Natsunak. Gildarts meg megint egy újabb szint. De kérem, Natsu mostani erejéhez hol van még a DF-je? Nem véletlenül ő a főhős.. Benne van a legnagyobb potenciál, bármi ellen képes kiállni. Na meg hát az Igneeles utalások.. nagyon sokat vár el a "páratlan sárkányunk" ettől a fiútól.
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 13, 00:53:17 írta pumpa28 » Naplózva
Serpens92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 266



« Válasz #4373 Dátum: 12 okt 13, 11:13:18 »

Szerintem meg fogjuk érni azt, hogy lesz olyan jelenet, amikor Makarov ugyanígy csap, de Natsu visszatartja. Amúgy én a következő arcra nagyon valószínűnek tartok egy olyan jelenetet, ahol Natsu Igneel hátán, Wendy Grandine hátán és Gazille Metallicána hátán harcolnak egyet mondjuk Zeref és Acnologia ellen.

Off.: Amúgy nem tudom észrevettétek-e, de szerintem az anime jelenleg sokkal rosszabb animációval van ellátva, mint a fillert megelőző időszakban... Remélem nem az történt, hogy a filleres csapat munkáját olyan "jónak" ítélték, hogy végül megkapták a rendes történetszál animáltatását is...
Naplózva

Aida98
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 53


« Válasz #4374 Dátum: 12 okt 13, 16:39:33 »

Szerintem lesz még itt trollkodás, és a versenyt sem az FT sem az ST nem fogja megnyerni... talán a Mermaid Heel (vagy a quatro kutyulik

Igen..az nem kicsit lenne troll Nevet De mivel Natsu-t kivették a csapatból így már azért nincs "annyira biztos" esélyük. Ők is erősek főleg Luxus, meg Erza, Gray meg szinte még semmit se mutatott az erejéből ahogy Gazille sem Juvia meg.... ha nem Grayt fogja nézni az ellenfél helyett akkor ő is erős smirksweat  Csak annyi, hogy ha Natsu ott lenne akkor szinte teljesen valószínű lenne, hogy ki kerül ki győztesként. smirksweat De már nincs a csapatban megy a jövendőbelijét kiszabadítani Pirul akarom mondani Lucyt.Hát igen.. a Nalu momentum az kihagyhatatlan Nevet

Van egy két ötletem mi történhetne a következő fejezetekben Nevet
-Juvia felhagy a Gray-sama~ -zásával és harcol rendesen és talán Gray kicsit észreveszi őt
-Lucy meg Yukino ha kiszabadulnak lehet Lucy megkéri őt, hogy csatlakozzon de Yukino elutasítja.
-Lehet Lector igazából nem is halott, és Sting azért mondja, hogy nem fog még egyszer veszíteni mert akkor lehet visszaszerzi őt Nevet meg lehet Sting és Rogue kilépnek a sabertoothból és talán csatlakozni akarnának az FT-hez vagy csak lenének úgy 2en maguknak
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 13, 16:41:06 írta Aida98 » Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #4375 Dátum: 12 okt 13, 16:53:22 »

Ha nem is nyernek akkor is elismerik őket. Mind azt amit megmutattak már kaphatnak nagy jutalmú küldetéseket stb. Esetlegesen úgy tudom elképzelni őket mint 1. céh hogy elverik a Tartarost vagy ilyesmi.
Naplózva
Fujii
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 267


Emerarudo no me hiryuu tenma


« Válasz #4376 Dátum: 12 okt 15, 03:15:44 »

Nekem teljesen egyértelmű, h Angel Yukino húga, p.l a ruha is ami  a nővérén van, az Angel stílusa. Az Angel csak fedőnév. Nevet
Már kezdtem újra kitérni a hitemből amikor láttam, h újra Juviát rakták be Mira helyett, de amikor megláttam, h Natsuval ment megnyugodtam. Nevet Hiszen Mira mindig is kedvelte Lucyt, és láthattuk már mire képes a családjáért. (Egyébként azt is bírom, h mindig megsiratja az ellenfeleit. xD) Na meg erre a mentőakcióra kell egy tapasztalt ember. Natsu max lerombolná a helyet, és őt is börtönbe zárnák. Lector...hát nem is tudom, olyan fura ez az egész, nem vall az FT-re. A céhmesterük és a macsek is...
Tényleg, itt a adott a lehetőség Juviának, h helyrehozza a vízbuborékos küzdelmet, hiszen ott győzhetett volna, egy jó kis összhang csapás Grayel. Nevet Natsu most komolytalan volt, fel sem fogta a helyzetet, megérdemelte a tockost. Nevet
Jah, és csak az mehetett a mentőakcióra aki tudott erről, a többieknek nem árulták el, hiszen ez egy titkos küldetés, így nem küldhették se a Raijinshuut, se más céhtagot.
Szerintem teljesen rendben volt a fejezet. Persze, h a mentőakciós front a fontosabb, eleve ott a két legfőbb szereplő. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 15, 03:18:11 írta Fujii » Naplózva

[/center]
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #4377 Dátum: 12 okt 15, 04:34:59 »

Jó kis fejezet volt Nevet gazille a fináléban , eddig valahogy ki maradt szegényke. Kis hibát észrevettem a 19. oldalon.
Rouge gragnaelnek szólítja natsut, gondolom félre gépelés.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Toshin Raizen
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 289


Aki másnak vermet ás, az sírásó vagy földmunkás :D


« Válasz #4378 Dátum: 12 okt 15, 16:48:02 »

Remek, végigolvastam a komikat Nevet
Hol is kezdjem? Megvan! A rajzolás megint remekel Nevet, ha más mangát olvasnék/néznék leesne az állam(ahogy egy leprás mondaná) Nevet, de szerencsére "ifjú" mesterünk, nem engedi meg magának a színvonal romlását(és még csak nem is fényezem, mert ha azt csinálnám, akkor egy oldal tele lenne vele ikszdé).
A fejezet megint érdekes, fordulatos volt. Szeretem, mikor összehívják a kupaktanácsot ikszdé, akkor mindig összegzik, mi is történet az előző fejezet(ek)ben. Olyankor mindenki komoly... kivéve a tűzről pattant "sárkányunkat", mit is mondjak lobbanékony a természete ^^. Amikor megláttam a Saber-t, akkor egy dolog ugrott be, mi lesz Rufus "meglepetése", hisz nem rég kijelentette, hogy: "Az egésze memorizáltam". Természetesen Natsu mágiájáról beszélek, ez most jó vagy rossz?
Ha jól tudom Rufus képes bárki mágiáját lemásolni, ez most az jelenti, hogy 100%-ban vagy csak magát a mágia típusát. Arra akarok kilyukadni, hogy ha Rufus pl. csinál egy üvöltést, akkor ugyan akkora ereje lesz, mint a Natsuénak vagy sem?
Egyébként én örültem, mikor megláttam Juviát, nem nem azért, mert anynira szeretem, hanem azért, mert ha Grayel összefog ütőképes párost alkotnak. Nem szívesen bántanám Grayt ha tudom, hogy utána egy "vízi boszorkány" vészemet kap... Erza ellen rögtön kikapna a legtöbb férfi, egy olyan ruhába, mint amiben van, hát... nem harcolni akarnék vele  Hümm-hümm Komoly stratégia lehet e mögött Nevet Makarov biztos nem ellenezte a ruha választást  >.<#.
Luxusnak az a fej, mintha azt kérdezné: ma még harcolni is fogunk?
A Lu-chan Yukino beszélgetést hanyagolnám, mert nincs semmi ötletem/hozzáfűzni valóm a párbeszédükhöz.
A "mentőcsapat" összeállítása ígéretesen néz ki.  Pontosan
A védelmi miniszter meg "kicsit" téved. Szemmel láthatóan a közönség kissé elfogult a többi FT-essel szemben, de majd változik a véleményük harc közben...
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 15, 16:56:14 írta Toshin Raizen » Naplózva

FRUILI BERENGAR itáliai király ombardiai követe a magyarokról 921-ben:
Gazdagságuk pazar és szembetűnő. Hatalmas sereget tudnak kiállítani! Kürtszóra indul fordul egész serege. Napokig lovagolnak váltó lovaikon. Ha megindulnak megmozdul ég és föld alattuk. Harciasságuk és bátorságuk egyedülálló. Nem félnek a haláltól! Mosolyogva halnak meg! Legyőzhetetlenek.

Igaz magyarnak lenni akkora teher, hogy aki sokat viseli, megerősödik. Wass Albert
Black Star
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #4379 Dátum: 12 okt 15, 19:04:34 »

Igazából sztm hanyagolhatjuk a mágiajátékok eredményét, hiszen, ha visszamennek a múltba, akkor ott a főszál már régen. Amúgy véleményem szerint Igneel volt az aki elkezdte az emberekkel való békés együttélés mozgalmat. És így már érthető lenne, hogy Zeref miért ismeri Natsut és hogy miért beszélt korszakokról. Sőt, talán pont miatta jött rá az élet értékére amit ugye Hades miatt megint el kellet felednie. Talán a múltbeli események hatására lesznek majd kiválasztva a jövőben a sárkányölő trió tagjai is.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 290 291 [292] 293 294 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!