24 máj 19, 01:18:10 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 286 287 [288] 289 290 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1779807 alkalommal)
0 Felhasználó és 13 vendég van a témában
Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #4305 Dátum: 12 okt 06, 10:00:19 »

Mondjuk az már egy másik kérdés, hogy mi van ha zeref létrehozta acnologiat majd a nem ki sereje mellé esetleg tőle tanult még plusztba dragonslayer mágiát... egy ilyet eltudnék képzelni...
Naplózva
Pein7
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 250



« Válasz #4306 Dátum: 12 okt 06, 12:39:47 »

Na eza fejezet érdekes volt.Inkább válaszokat kaptunk meg.
Nos 1biztos tehát aza személy aki visszament idöbe csakis csillagmágus lehet tehát Lucy ,vagy Yukino.De levél irása alapján Lucy az,Gratula annak aki erre szavazot Mosolyog.
2.meghát nem egy dimenzió ami sárkányok démonok jönnek át ebbe világba 1nek azthitttem,de ugy tünik ebbe tér idöt lehet menni akkor.
3.királyságban Lovagi démon??-es kinek oldalán áll de legalább elmondott mindent és bevalotta ö tette és a miniszter szerintem flugosabb de majd kiderül végén.(még lehet más tod róla királyságon belül)
4.és igy már érthetö miért is lett létre hozva Bajnokság.
5.Még sok rejtély van Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 06, 12:48:14 írta Pein7 » Naplózva
Fantom
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #4307 Dátum: 12 okt 06, 13:43:01 »

Na eza fejezet érdekes volt.Inkább válaszokat kaptunk meg.
Nos 1biztos tehát aza személy aki visszament idöbe csakis csillagmágus lehet tehát Lucy ,vagy Yukino.De levél irása alapján Lucy az,Gratula annak aki erre szavazot Mosolyog.

Még nincs kizárva, hogy más nem mehet. Csak annyi biztos, hogy egy égi mágus nyithatja ki a kaput.
Naplózva
Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #4308 Dátum: 12 okt 06, 13:45:23 »

Viszont egyre jobban bebizonyosodik, hogy a király csak egy balek aki azt hiszi ő irányítja az országot közben mindenki azt csinál körülötte amit akar, mert nem úgy tűnik hogy pl a király tudna erről a kapuról vagy hasonló... Szal azt hiszi ő a minden közben meg valszeg csak röhögnek rajta a saját emberei is...
Naplózva
spero
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 359



« Válasz #4309 Dátum: 12 okt 06, 15:25:25 »

Húh, ez érdekes fejezet volt! Mosolyog

Miután végig olvastam a fejezetet, én is arra, gondoltam, amit Bastian leírt, hogy Natsuék visszautazhattak a múltba. Így meg lenne magyarázva a varázsképlet és az, hogy Zeref honnan is ismerheti Natsut. Továbbá ezen a képen http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/301/15 talán, pont Natsu van, ahogy harcol a múltban Acnologiával. Bár az még mindig nem illik a képbe, amit Grandine mondott, hogy reméli ezúttal barátságosabb viszony alakul ki Natsu és Wendy között.


Naplózva

\"Még egyszer harcba szállok
Megvívom az utolsó nagy csatám
Ma élek és meghalok
Ma élek és meghalok. \"  (The Grey)
Yumi-neechan
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 97



« Válasz #4310 Dátum: 12 okt 06, 16:17:24 »

Lehet, hogy hülyeséget mondok de felmerült bennem, hogy Igneel valójában a sárkányá vált Natsu. Csak egy hirtelen ötlet. Hiszen 400 év alatt rengeteget lehet használni a sárkányölő mágiát.

Amúgy a fejezet tetszett, már várom a végkifejletet. A király tényleg vagy nagyon naiv vagy túlságosan hülye, ha a beosztottjai azt csinálnak amit akarnak szinte. Remélem Natsu hamar felébred és szét veri a bagázst mágia nélkül is. Amúgy most már végképp nem tudom ki a rossz fiú, a kocka orrú vagy a védelmi miniszter.
Naplózva

Serpens92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 266



« Válasz #4311 Dátum: 12 okt 06, 16:26:23 »

Szerintem összejátszottak.
Naplózva

Aida98
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 53


« Válasz #4312 Dátum: 12 okt 06, 16:39:53 »

Biztos hogy összejátszottak smirksweat
A ?-es nőre van egy gondolatom, hogy mért lenne lucy az:
400 évet visszautaztak és legyőzték Zerefet vagy csak úgy tudták legyőzni ha Lucy "elzárja" az erejét (pl. magában, v egy kulcsban) és ezért árad belőle a Zerefhez hasonló mágikus erő.
És lehet, hogy nem ment el minden évben a nagy mágia játékokra hanem az a kapu mivel vissza tud küldeni 400 évet hogy Zerefet megöljék "mielőtt halhatatlanná válik". Így akárhányszor szv mágikus erőt akkor Zereféhez hasonló mágikus erőt áraszt. (jó ez kicsit hülyeség)
Naplózva
csuhi17
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7


« Válasz #4313 Dátum: 12 okt 06, 16:45:42 »

Üdv.
Úgy látom pár dolgot nem vettetek figyelembe.
Ha Natsuék visszamentek volna az időben egyrészt hogy lehetett volna gyerekkoruk a Fairy Tail-ben?
Az idősebb mint 80 éves szabály ez miatt is kiesik illetve az emlékezet vesztés is értelmetlen, mert hát ha időutazás akkor az a Natsu aki ott volt Igneellel egy mágiával megfiatalított személy lenne és ez egy körforgás akkor hol keletkezett Natsu?.
Illetve amit az előzőekben leírtak Grandine és Igneel beszélgetésénél hogy reméli ezúttal más lesz a viszonyuk...

Miért csak Lucy jött vissza a csillagszellemek világából illetve miért nem ismerték fel vagy beszéltek róla a csillagszellemek mikor még elhívták őket az edzés alatt?

4,5 évig kellett volna ahogy írták, várnia a csillagsz.v.-ban ezalatt hogy bírta volna ki Lucy hogy meséljen nekik ez eddigi kalandjairól... ha meg megtette akkor inkább a felkészítésükbe kellett volna segíteni buli helyett...

Meg még kérdéses az is hogy Natsu-t miért ismeri Zefer?!
Lehet hogy Natsu-t Igneel hozta létre már sokadik alkalommal és 400 éve vesztett ezért ezért is lehetett a képen a sárkánnyal.

ui:Yumi-neechan
Nem tűnik valószínűnek habár lehetséges , de amikor megidézte Wendy annak a bolondos sárkánynak a lelkét és mesélt a polgárháborút kirobbantó sárkányról a képen levő eléggé hasonlít Igneel-re ezen fellül, na Natsu Igneelé változott ki tanította őt?
valszeg csak túl komplikálom :S
Naplózva
spero
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 359



« Válasz #4314 Dátum: 12 okt 06, 17:40:51 »

Szerintem a király maga Sütőtök Nevet Ő is olyan pöttöm, na meg a király is csíkos ruhát hord. Igaz a katonái is, de gondolom szereti a csíkos dolgokat smirksweat  http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/277/18 itt a jobb felső képkockán, a király karja emlékeztetett a tök fickóra, innen jött az ötlet Mosolyog De bele is illik a képbe, hiszen Sütőtök pont a második nap volt a "szabadnapján", mikor a király személyesen mutatkozott a játékokon.


Idézet
Ha Natsuék visszamentek volna az időben egyrészt hogy lehetett volna gyerekkoruk a Fairy Tail-ben?
Az idősebb mint 80 éves szabály ez miatt is kiesik illetve az emlékezet vesztés is értelmetlen, mert hát ha időutazás akkor az a Natsu aki ott volt Igneellel egy mágiával megfiatalított személy lenne és ez egy körforgás akkor hol keletkezett Natsu?.

Natsu megszületik(?), felcseperedik, majd visszamegy az időben, amikor még nem született meg. Ott csinál egy-két dolgot (találkozik Zereffel, megküzdenek stb.), aztán lehet, hogy meghal. Ezután múlik az idő és ha Natsu nem csinált semmi olyan dolgot ami miatt nem születhet meg, akkor újra megszületik és újra felcseperedik és újra visszamegy a múltba és... folytathatnám. kacsint Így 400 évvel ezelőtt létezett Natsu, ami több, mint 80 év és emiatt nem tudott átlépni a varázsképleten.
Amúgy ezen jobban elgondolkoztam. Ha az időutazás miatt nem tudtak átlépni a varázsképleten, az azt jelentené, hogy csak ők mentek vissza a múltba. Tehát akkor Erzáék nem tartanak velük, ami miatt keveset szerepelnének... na ezt kétlem, más magyarázata lesz a varázsképletnek...
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 06, 17:44:06 írta spero » Naplózva

\"Még egyszer harcba szállok
Megvívom az utolsó nagy csatám
Ma élek és meghalok
Ma élek és meghalok. \"  (The Grey)
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #4315 Dátum: 12 okt 06, 17:59:00 »

Persze hogy kamu volt elég megnézni a régi fejezetet: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/279/24
Naplózva
csuhi17
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7


« Válasz #4316 Dátum: 12 okt 06, 18:29:52 »


Natsu megszületik(?), felcseperedik, majd visszamegy az időben, amikor még nem született meg. Ott csinál egy-két dolgot (találkozik Zereffel, megküzdenek stb.), aztán lehet, hogy meghal. Ezután múlik az idő és ha Natsu nem csinált semmi olyan dolgot ami miatt nem születhet meg, akkor újra megszületik és újra felcseperedik és újra visszamegy a múltba és... folytathatnám. kacsint Így 400 évvel ezelőtt létezett Natsu, ami több, mint 80 év és emiatt nem tudott átlépni a varázsképleten.


Ezzel csak az a gond hogy ha vissza megy meghal majd rendszerint megszületik ez nem jelenti azt hogy az életkora meghaladná a 80 évet mert a fizikai életkorról van szó ill. nincs szerintem kapcsolat a két Natsu között.
Valszeg más lesz itt a magyarázat, nagy valószínűséggel pont a sárkányőlő lét illetve hogy zefer ismeri Natsut.

A Lucy visszament az időben dolog meg szerintem csak az hogy júli hetedikén baj történik nagy küzdelem meg minden és pár napot utazik csak  (szó volt róla hogy az ő ereje másmilyen mint amit eddig érezett, az valszeg a szerkezettel állt kapcsolatban szerintem mert hát kellhet valami varázserő hogy elszívja a tornán résztvevőkét) vissza hogy figyelmeztesse őket hogy rossz ötlet használni azt a szerkezetet.
Azt meg hogy a kockaorrú Zefer oldalán lenne háth lehet hogy annyira útálja valamiért hogy már szinte megszállottja lett és a beszólása csak valami fenyegetőzésnek tekinthető szintúgy mint mikor a nevét ismételgette, elég őrültnek néz ki...
Bocs ha kicsit furcsán fogalmazok, fogalmaztam kicsit pörgök :S
Naplózva
Toshin Raizen
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 289


Aki másnak vermet ás, az sírásó vagy földmunkás :D


« Válasz #4317 Dátum: 12 okt 06, 18:37:32 »

Végigrágtam magam rajtatok (kis kannibálos beszólás ikszdé)
Nem sok minden tudok a fejezethez fűzni, de Mashima megint jól megkeverte a dolgokat.
Az időutazós ötlet megfogottt( 3 T-vel, mert nagyon megfogott Nevet), nem bánnám, ha Natsu is visszautazna az időben és végre fény derülne a születésének körülményeire, ill. szülei kilétére. Belegondolva a történet bizonyos részletei megegyezhetnek Eiichiro Oda nagy sikerű Mangájának részleteivel (Elsősorban a sálra gondolok, hogy annak is lesz egy története. Feltételezem az előzőtulajdonos egy nagy hatalommal rendelkező személy volt, a Sárkánykirály azaz az Acnologia, mint a One Piece-ben a Mugiwara, avagy szalmakalap, hisz az előző tulajdonosa nem más volt, mint a .... ha érdekel, hogy kié kezd el olvasni a Mangát Faceg ).
Szerintem az elfogás egy "nem tervezett baleset" volt. Habár Arcadios szándékai, még mindig nem tiszták.
Naplózva

FRUILI BERENGAR itáliai király ombardiai követe a magyarokról 921-ben:
Gazdagságuk pazar és szembetűnő. Hatalmas sereget tudnak kiállítani! Kürtszóra indul fordul egész serege. Napokig lovagolnak váltó lovaikon. Ha megindulnak megmozdul ég és föld alattuk. Harciasságuk és bátorságuk egyedülálló. Nem félnek a haláltól! Mosolyogva halnak meg! Legyőzhetetlenek.

Igaz magyarnak lenni akkora teher, hogy aki sokat viseli, megerősödik. Wass Albert
Miroku
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 1838


It's like you. Here I am. It's been since 1988.


« Válasz #4318 Dátum: 12 okt 06, 19:53:03 »

Nem volt erőm és időm visszaolvasni, de nekem egy gondolat akadt meg a fejemben:

Ha tényleg igaz, amiről szó van, és az a céljuk ezzel a géppel, ami, és tényleg sikerülne legyőzni Zerefet, és nem lenne Acnologia, akkor az a 7 év kiesés sem lenne... Nem lenne erős a Sabertooth... Sőt, még az Oración Séis arc sem lenne teljes... Mégtöbb, akkor még mindig léteznének sárkányok. Vagy nem jól gondolom? Lehet, hogy még mindig ott lenne Igneel Natsu mellett. Akkor az egész történet felborulna, mert nem lenne Natsunak célja, nem lenne Gazille a céhben, talán Wendy is másmerre kalandozna Grandinnel... És mi lenne Polyhuskával? Amúgy ő ki is pontosan...? Nevet

Szóval nem fognak visszamenni az időben 400 évet és legyőzni Zerefet.

Most lehet hogy oltári nagy baromságot írok, de nem tartom kizártnak, hogy a telihold is szerepet fog kapni az Elsötétülés tervben...
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/300/23
Nekem úgy tűnik, hogy szándékosan nem rajzolta meg kerekre a holdat, ha megnézzük eléggé tojás alakú.
Mashima-Sensei pedig szeret elrejteni fontos információkat, amit nem biztos hogy észreveszünk(nem tudom, hogy csinálja-e más sounen Mangaka is ) .   bow

Toshin Raizen-sama, erre emlékszel még? Nevet Akkor nagyon nem tudtam, mit gondoljak erről... Hogy csupán a véletlen műve-e, hogy alig teljes hold, vagy tényleg így akarta Mashima.. De mostmár tudom.. Nevet Igazad volt Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 06, 19:58:04 írta Miroku. » Naplózva

Let's do our rock, scissors, and paper
make your hands, don't blink your eyes...
アイコ なら 振り出しで 負けたら それ まで の ゲーム

今日 も 君 信じる こと
忘れず に 見覚められて いますか。
csuhi17
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7


« Válasz #4319 Dátum: 12 okt 06, 20:10:51 »

Lehet de a történetszál alapján Achnologia ölt meg sok sárkányt válogatás nélkül, ha visszamennek akkorra kellett volna mikor még gyenge mert hát ha sárkányok tömkelege se bír el vele pár ember nehezen.. Zefer is kérdéses hogy akkor is ilyen erős volt-e lett volna e esélyük ellene. Az elsötétülés terv valamiért fedőtervnek tűnik nekem.
Illetve kérdéses hogy melyik sárkány csoport nyerte volna meg a polgárháborút...
Naplózva
Oldalak: 1 ... 286 287 [288] 289 290 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!