24 máj 17, 12:13:56 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 284 285 [286] 287 288 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1778261 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
Serpens92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 266



« Válasz #4275 Dátum: 12 szep 30, 09:41:40 »

Oh, már értem mire célzol. Akkor ez is lehet egy ok amiért lucy oda kerül és a többiek elhiszik hogy minden rendben lesz meg stb a mostani rossz dolgok hallatán. 2 nap van a heves csatáig ezért kíváncsi vagyok mi lesz. De ha charle látta a látomásában ezt az embert akkor biztos figyelmezteti őket nem?
Nem hiszem. A látomásairól eddig se beszélt nagyon, vagy inkább az edolasi arc óta. Nem ott mondta az anyja, hogy csak óvatosan a képességével és ne nagyon mondja a látomásait el senkinek? //Lehet nem volt ilyen, most nincs kedvem megkeresni.
Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #4276 Dátum: 12 szep 30, 20:48:30 »

Az exceed "királynő" semmi ilyet nem mondott. ^^

... Most már kezdem sejteni a végkimenetelt meg a csuklyás nő kilétét. De azért nem lőném le.
Mesti: igen, de viszont én nem 100%-osra tudom. Csak a sejtésem emiatt a fejezet miatt megnagyobbodott a csuklyás nő kiléte iránt.

Ködösítés. Mosolyog Ha van elméleted, akkor írd le. Ha meg nincs, akkor ne írd be, hogy azért nem írod be, mert "nem akarod lelőni a poént", mert csak komolytalanná teszed magad. Ha meg kiderül, hogy ki a csaj, akkor bárki beírhatja ide, hogy "na, én is erre gondoltam, csak nem akartam beírni, mert XYZ", de senki nem fogja komolyan venni. Illetve az olyan hozzászólások törölve is lesznek, pont a fentiek miatt. ^^

Másrészről pedig nem kell "szégyellni" a saját elméleteidet. Én is írtam már be ide vad dolgokat, mégsem harapott ketté érte senki. Nevet

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/301/5
Úgy tűnik, Mashima-sensei is kezd rászokni, hogy Lucy és Gray az ügyeletes para-poén banda. Nevet

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/301/8
"Zirconis vagyok, a Jáde sárkány." Aha, szerintem meg inkább "Zirconis, a Troll sárkány". ikszdé Még a fej is, amit betol, tisztára, mint ez:  Faceg

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/301/11
Ahogy már többen beírták, a 3. képkockán lévő sárkány kiköpött Igneel. És tényleg, igencsak hasonlatos ehhez: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/101/12 A "fülein" és a mellső lábának ujjain is egyeznek a minták, ill. a hátán a "redőzött" "bőre" is ugyanaz.
Másrészről naaagyon kíváncsi leszek, hogy az animében majd a http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/301/11 oldal 4. képkockájának tömegbunyó jelenetét hogyan fogják megoldani. *.*

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/301/12
Natsu kb. olyan, mint Naruto, bárkit képes pár szóval szétfordítani és kihozni a sodrából. Nevet
Az utolsó képkockán a sárkány előtt álló fickó is sálat visel (de lehet, hogy ez itt csak azt jelöli, hogy ő a csuklyások főnöke). ^^ A sárkány az utolsó képkockán elég vén lehet, mert az állán és végig a nyakán mintha csak szakálla lenne, és a képe és a szája körül is elég ráncosnak tűnik. A szőrös (vagyis nem hártyás, mint pl. Igneel esetében) szárnyai alapján először azt hittem, ő egy égi sárkány, de másban nem hasonlít Grandine-hoz: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/260/10

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/301/14
Az az "ember" szerintem emberként nem Acnologia néven futott, hiszen Zirconis pár oldallal később lazán kimondja, hogy a sárkánykirály neve Acnologia.
A körvonalai alapján, mintha páncél lenne a fickón.

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/301/17
Zirconis mekkora egy trollarcot vág. ikszdé

Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #4277 Dátum: 12 szep 30, 22:57:00 »

ööö
Egy dolgot nem vettem számításban az elméletembe...
Vajon mit? Pont azt, ami a legfontosabb! A kor.
Ugye Natsu  gyerekkorától Igneel mellett volt, de a "Luxus Arc" ban kiderült, hogy Ő bizony már több, mint 80 éves...
Mégis hogy lehetséges ez? Ha valakinek van valami ötlete az írja le! Nevet
Jelenleg azt tudom elképzelni, hogy a sárkányölő mágia tanulása közben a testi fejlődése jelentősen lassult és csak az évek(meg a születésnapok ikszdé) teltek. Vagyis a sárkányok is képesek egyfajta időmágiát alkalmazni.
Esetlegesen a mágia elsajátítása alatt, oly mértékben "átváltoznak" hogy sokkal tovább élnek, mint egy átlag ember és lassabban is nőnek(csak ez több sebből is vérzik pl. Zeref honnan ismerné így Natsu-t? Vagy, amikor bekerült a Fairy Tailbe, akkor miért kezdett el cseperedni?).
Talán egy sárkány mellett, vagy esetünkben Natsu nem öregedett Igneel mellett, és így érthető is a cseperedés az FT-ben Mosolyog
Hiszen minden a sárkányokkal függ össze, az ünnep, Natsuék, Zeref, még a csuklyás nő is, szóval ehhez is közük lehet, hogy a sárkányölők olyanok a sárkányok mellett, mint a Saiyan-ek, alig öregednek Mosolyog

Chakra: azért nemcsak Gray és Lucy tud viccesen kinézni, itt: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/301/18 az utolsó képkockánál Natsu, Wendy és Gazille ikszdé főleg Wendy Nevet Mondjuk én se röhögnék, ha tudnám, hogy sárkánnyá változhatok, habár... Nevet (mondjuk erre a végén rácáfolnak mégis, hogy nem változnak át, de akkor most kinek higgyen az ember, a sárkánynak aki ugyan trollnak született (ikszdé), mégis ott volt (lehet), vagy annak a fehér lovagnak, aki a történelemre és Zerefre hagyatkozik? Gondolkozik)
Talán csak a beállásuk miatt hasonlítjátok Igneelhez, de az arcuk szerintem máshogy néz ki.
Ja és igen, nem Zirconis, hanem Trollconis ikszdé Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 30, 23:26:02 írta samdav » Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Divya
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 82


« Válasz #4278 Dátum: 12 okt 01, 11:22:26 »

Valóban nagyon hasonlít Natsura ez a kép(bal alsó kocka)  És sálja is volt emberként... Talán ugyanazt a sált viselte amit később Natsunak adott Igneel... írtátok, hogy lehet Natsu volt régebben, de szerintem Acnologia Igneel első (vagy korábbi) tanítványa volt. Sőt lehet, hogy ő Natsu apja  Gondolkozik
Wendy megjelenésekor Igneel és Grangine arról beszélgettek, hogy remélik most nem lesznek ellenségek Wendy és Natsu... ez lehet hogy a korábbi tanítványaikra utal, vagy tényleg ők ismerhették egymást korábban? (tekintve, hogy elvileg több mint 80 évesek, lehetett róluk szó, és tényleg nem öregszenek a sárkányok mellett)
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #4279 Dátum: 12 okt 01, 15:17:34 »

Ti mit vártok amúgy mint következő arc?
Naplózva
Orshee
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 17


« Válasz #4280 Dátum: 12 okt 01, 15:53:39 »

Valóban nagyon hasonlít Natsura ez a kép(bal alsó kocka)  És sálja is volt emberként...

Erre még fel sem figyeltem, érdekes  Gondolkozik
Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #4281 Dátum: 12 okt 01, 15:58:17 »

Egy Tartaros arcnak nagyon örülnék(A Raven Tail meg megmaradhat a végére), valamint azt se bánnám, ha a Crime Sorcière kiszabadítani néhány gonosztevőt az eddig megismertek közül és maguk mellé állítaná őket. Továbbá jól esne egy kis információ a 10 Szent Mágusról és az Istenölőkről is...  Mosolyog

Amúgy Mashimától ez a gondolat a Nagy Mágia Játékokra utal, vagy az azután következő arcra ?:

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/261/12

Edit: Egy fanart az "ember" Acnologiáról  Kúl

http://th08.deviantart.net/fs71/PRE/i/2012/273/d/6/acnologia_by_milady666-d5gcqdm.jpg
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 01, 16:09:13 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Válasz #4282 Dátum: 12 okt 01, 17:43:33 »

Nagyon eltalálta a készítő Nevet

A tesómmal már egész kisregényt találtunk ki a nő személyére. Ha van rá igény leírom.
Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
Serpens92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 266



« Válasz #4283 Dátum: 12 okt 01, 17:51:02 »

Valóban nagyon hasonlít Natsura ez a kép(bal alsó kocka)  És sálja is volt emberként... Talán ugyanazt a sált viselte amit később Natsunak adott Igneel... írtátok, hogy lehet Natsu volt régebben, de szerintem Acnologia Igneel első (vagy korábbi) tanítványa volt. Sőt lehet, hogy ő Natsu apja  Gondolkozik
Igneel: -Natsu, apádat annak idején megszédítette a sötét oldal ereje és onnantól már nem, mint Hero Dragneel, hanem Acnologia élt tovább. xD
Naplózva

Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #4284 Dátum: 12 okt 01, 20:37:12 »

Amúgy Mashimától ez a gondolat a Nagy Mágia Játékokra utal, vagy az azután következő arcra ?:

Na ezt jó, hogy felhoztad mert anno amikor olvastam, énn full úgy voltam vele hogy persze jön a mágia játékok és jön vele mindenki! De ugye itt már a küszöbön voltak a játékok szal ez korántsem tervezési fázisban volt! Szal elvileg a következő arcra kell, hogy gondoljon sztem... Mert gondolom olyan dolgok fognak történni, hogy felbkkan mindneki és ebben a mindnekibe lehet hogy bele tartozik az edolasi banda is kitudja Ördögi Én örülnék nekik, mert pl sztem zerefnek simán lehet olyan erje hogy tudjon utazni a világok között és így edolas is szarban lenne mistgunnak meg ugye alapból tudnia kell zerefről.. mármint nem arról, hogy él hanem ugye earthland-en nőtt fel szal tuti ismeri a storyját... És akkor láthatnánk a 7 évvel idősebb lucy natsut stb csak épp edolasi verzióban... szal az lenne a lényeg hogy jönnének az edolasiak segíteni mert ha earthland elbukik akkor mondjuk edolas a következő és ők egydül pedig édes kevesek zeref ellen... Legalábbis valami hasonlónak örülnék...
Naplózva
Elina Scarlet
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 134


Szárnypróbálgató


« Válasz #4285 Dátum: 12 okt 01, 20:55:01 »

Edolassal az a baj, hogy így mágia nélkül nem lennének valami nagy segítség...
Naplózva

Hugicáim: Lina Lisana és Hiname Shion (igen, tényleg... animés család vagyunk)

Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #4286 Dátum: 12 okt 01, 22:03:38 »

Edolassal az a baj, hogy így mágia nélkül nem lennének valami nagy segítség...

de csak edolasban... ha ők jönnek át itt kapásból megint lenne mágiájuk mert earthland tele van vele...
Naplózva
Serpens92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 266



« Válasz #4287 Dátum: 12 okt 02, 04:59:10 »

Edolassal az a baj, hogy így mágia nélkül nem lennének valami nagy segítség...

de csak edolasban... ha ők jönnek át itt kapásból megint lenne mágiájuk mert earthland tele van vele...
de nekik nincs belső mágiájuk
Naplózva

Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #4288 Dátum: 12 okt 02, 06:37:44 »

De csak akad valahol egy lacrima és bele teszik a régi fegyverükbe vagy valami hasonló...nem? ikszdé Mistgun is lacrimás fegyverekkel járkált és gondolom egy olyan lacrima nem drága. Hisz már tv-be is az van. ikszdé
Naplózva
Krulszeme
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 127


« Válasz #4289 Dátum: 12 okt 02, 07:18:23 »

Hi! van egy képtelen elméletem hátha bejön Pojén Pojén Pojén
Mi van akkor ha kiderül, hogy Acnologia eredetileg nő volt. Natsu az ő és Igneel gyereke (Natsu Dragneel).
Naplózva
Oldalak: 1 ... 284 285 [286] 287 288 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!