24 máj 17, 09:54:09 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 281 282 [283] 284 285 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1778192 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #4230 Dátum: 12 szep 24, 17:44:59 »

Engem az érdekelne, hogy Gemma milyen magyarázatot fogadott volna el Stingtől és Roguetól anélkül, hogy kitette volna a szűrüket. Talán egy ilyet?:  Gondolkozik

Gemma: Sting, Rogue! Magyarázatot várok erre a szégyenre!

Rogue: Tudja mester tegnap éjjel elmentünk egy kicsit felönteni a garatra és hát eléggé túlzásba vittük.
Gemma: Micsoda?
Sting: Sajnálatos módon hajnalban tántorogtunk haza és semmire sem emlékszünk az éjszakából. Amikor egyedül szálltam szembe Natsu-sannal és Gajeel-sannal az azért volt, mert Rogue korábban jelezte nekem, hogy képtelen rendesen koncentrálni és ha egy tapodtat is megmozdul, egyből kitaccsol. Ráadásul nekem is gyötörte a fejemet még a fejfájás, ezért nem tudtam a teljes erőmet beleadni.
Gemma: Haszontalan kölykök. Elmentek felönteni a garatra azt még megértem. De, hogy engem nem is hívtatok, a szeretett mesteretek azt már nem. Ha nem tudtátok volna eddig is: alkohol nélkül nem tudok józanul gondolkodni! Kaptok tőlem még egy legeslegutolsó esélyt. Ez főleg rád vonatkozik különösen Sting. Ne kerüljetek a szemem elé, még egy ilyen eset után.
Sting és Rogue: Megértettük Mester. Többet nem okozunk csalódást.

Vagy talán nem  Pojén

Egész tetszetős ötlet ez a "Gemma annál erősebb, minél több rajta a sérülés". Lehet a karja is azért van bekötve, mert szándékosan megszokta sebezni, hogy az ereje legyen valamilyen minimum szinten. Meglátjuk mi lesz belőle Mosolyog
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #4231 Dátum: 12 szep 24, 17:48:33 »

Nem csak a lamianál fordulhat elő, hogy jura erősebb a mesternélhanem pont a fairynél is ha gildartz erősebb makarovnál amit nem zárok ki...

Ja meg még visszatérve arra a régebbi dolgora, hogy makarov szerint jura egy szinten van gildartz-al, ezt kb vegyük úgy mint amikor hades azt mondta luxus-ra hogy nem gondolta volt hogy van még egy gildartz szintű ember a céhban amiről mi persze tudjuk, hogy luxus és gildartz ereje ég és föld még köztük is...
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 24, 17:50:00 írta Sammy Blaze » Naplózva
Toshin Raizen
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 289


Aki másnak vermet ás, az sírásó vagy földmunkás :D


« Válasz #4232 Dátum: 12 szep 24, 19:01:43 »

Bastian
Érdekes feltevés, különös válasszal ^^
Szerintem, akkor már Stinget vette volna célba xD
Gemma: Tudod te, hogy milyen egy fedél alatt lakni egy olyan lánnyal, mint Minerva? Amikor nyúlsz a kisüsti felé és ő meg elteleportálja a p'csába? Már vagy 3 órája nem vittem alkoholt a szervezetembe, ez megbocsáthatatlan, KI VAGYTOK RÚGVA!

Szerintem Makarov még mindig erősebb, mint Gildarts. Azért az Acnologia "megfékezése" nem kis dolog...
Abban viszont teljesen egyetértek, hogy Luxus és Gildarts között ég és föld a különbség. Na meg az sem kis érdem, hogy Makarov kinevezte mesternek (ha bár csak rövid ideig is volt az).

Azt az állításom, miszerint a Holdnak köze lesz a történethez, már tényként kezelem.
Eléggé figyelmetlen voltam, rögtön az első oldal alátámasztja. "A napfogyatkozás, mely megnyitja a kaput" bár a földrajzot nem szerettem, azt tudom, hogy a napfogyatkozáshoz kell a Hold is  smirksweat
Naplózva

FRUILI BERENGAR itáliai király ombardiai követe a magyarokról 921-ben:
Gazdagságuk pazar és szembetűnő. Hatalmas sereget tudnak kiállítani! Kürtszóra indul fordul egész serege. Napokig lovagolnak váltó lovaikon. Ha megindulnak megmozdul ég és föld alattuk. Harciasságuk és bátorságuk egyedülálló. Nem félnek a haláltól! Mosolyogva halnak meg! Legyőzhetetlenek.

Igaz magyarnak lenni akkora teher, hogy aki sokat viseli, megerősödik. Wass Albert
Krulszeme
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 127


« Válasz #4233 Dátum: 12 szep 24, 19:56:28 »

Szerintem ha mágiában kicsit gyengébb lenne Makarov mint Gildraz (ami persze nem igy van) akkor is makarov győzne mert hatalmasabb harci rutinnal, több  mágiafajta használattal rendelkezik, és jóval jobban ismeri Gildrazt mint fordítva (korkülönbség).
Szerintem Jurát azért említette Makarov "partiban lenne..." az a mágiájának a fajtája miatt van ami esetleg érdekes próba lehet gildraznak . Nem azért mert egy szinten lennének erőben.

az ok amit szerintem Gemma elfogadott volna az az lett volna ha:
Nem dicsekednek a meccs előtt/alatt. És ha nem tudnak győzni akkor legalább döntetlent érjenek el vagy legalábbis úgy veszítettek volna hogy ne hozzanak akkora szégyent a céhre. A kérdőre vonás előtt (a többi céhtag nélkül/a mester tekintélyén ne essen csorba a céh tagok előtt erre szerintem kényes a mester) felkeresték volna és vállalták volna a büntetést.
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 24, 19:57:06 írta Krulszeme » Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #4234 Dátum: 12 szep 25, 07:12:08 »

Vagy valami ilyesmi:

Rogue: "Nem nyugszunk míg revansot nem veszünk rajta és az egész tizedrangú kis céhükön! Éjjel-nappal edzeni fogunk és porrá zúzzuk őket. Megmutatjuk a világnak, hogy a Sabertooth-szal nem lehet kukoricázni!"

Bár amilyen elmeállapotban volt Gemma, még lehet, hogy ez után is megtaposta volna őket. ^^"
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 25, 07:13:07 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Chob
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 227


日本のファン


« Válasz #4235 Dátum: 12 szep 25, 10:07:34 »

Az ismeretlen nőszemélyről újabb infót kaptunk, de nem sokkal lettünk okosabbak. Nevet
Lehet, hogy Kana lenne az...? Tolt az ellenség képébe egy Fairy Glittert, aztán vagy sikeres volt és a megmaradt ellen az újabb alkalmazás elkerülése végett "lekapta" a karját, vagy előbb körberöhögték, aztán egy "ne vakuzz má' a szemembe" felkiáltással leszerelték a vakut...

Lehet, hogy tényleg Cana az, és amennyiben tényleg akkor ennek a töknek lesz hozzá köze, hogy elvesztette a karját http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/285/19
Szerintem , ezen az oldalon már azon agyalt, hogy hogyan tudná megszerezni a Fairy Glittert. Gildartz is vesztette már el végtagját, így Cana csak tovább vinné az örökséget xD
Naplózva

samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #4236 Dátum: 12 szep 25, 12:13:09 »

Én a háttérbe tettem lucy anyját, miszerint ő lehet a csuklyás nő, de inkább hiszem lassan már azt hogy ő az. Oka?
Szerintem azért mert láthatja is a lányát meg azt is hogy jól érzi magát a fairy tail céhében és tudja mi következik be, hiszen biztos a jövőből jött és most feltételezem azt hogy ami megtörtént vele az nehogy megtörténjen a lányával. Most feltételezem azt is hogy ultear a jövőben a múltba ment vissza és hozta x791-be vissza laylát. Vélemények?
Elméletileg ő meghalt, ha jól tudom Gondolkozik Szóval nem hinném, hogy Lucy anyja lenne a csuklyás nő.

Először még mérsékelten szimpatikus is volt a Sabertooth kicsit ridegebb céhrendszere, végre láthattunk egy erősen fegyelmezett céhet és nem olyanokat, mint a Twilight Ogre vagy a Phantom Lord csőcseléke. Persze lányokat a tömeg előtt meztelenre vetkőztetni kicsit nagyon durva húzás. Most viszont kiborult a bili ahogy megláttam Gemma idegbetegségét. Oké, hogy erő meg méltóság, meg legerősebb céh, de ez a "nézd már, nincs rajta füstszűrős sapka, akkor ki vele a céhből" hozzáállás már erősen előrehaladott, negatív irányú és hatású idegi elváltozásokra utal... vagyis nagy arc helyett inkább kényszerzubbonyt kellene viselnie.

Az ismeretlen nőszemélyről újabb infót kaptunk, de nem sokkal lettünk okosabbak. Nevet
Lehet, hogy Kana lenne az...? Tolt az ellenség képébe egy Fairy Glittert, aztán vagy sikeres volt és a megmaradt ellen az újabb alkalmazás elkerülése végett "lekapta" a karját, vagy előbb körberöhögték, aztán egy "ne vakuzz má' a szemembe" felkiáltással leszerelték a vakut...
Mondjuk amíg ki nem tiltották a Raven Tail-t, addig azt hittem, hogy ők a gonosz céh, de Gemma nagyon lehúzza a "rossz" céh fogalmához. Szóval nem értem egyáltalán, ha mindenki kidob, aki veszít akkor nem lesz senki a céhben a verseny végére.

Nem hinném, hogy Kana, sőt szerintem nem is FT tag, csak az FT-ből valakinek (Natsunak talán) az egyik ismerőse vagy egy új, eddig ismeretlen karakter (ami tök jó lenne Nevet).

Én azt gyanítom a Sabertooth céh mesterről, hogy Madarame (bleach) bankai-ra hasonlíthat el kell érnie valamilyen sérülési küszöböt hogy rendesen tudja használni az erejét. Eddig nem láttam olyan céh mestert akit a saját céhéből tisztességes küzdelemben le tudott volna nyomni valaki (egyetlen kivétel esetleg Jura lehetne de ezt még nem láttuk.Erősen elméleti felvetés mert az ő céhmesteréről nem tudunk semmit csak annyit hogy egy zsémbes banya)
Bastian egyszerűen átfogalmazta a "Gemma annál erősebb, minél több sérülés van rajta" címszóval, viszont az tisztára olyan lenne, mint a DBZ-ben a Saiyan-ek. kacsint

Bár amilyen elmeállapotban volt Gemma, még lehet, hogy ez után is megtaposta volna őket. ^^"
Szerintem amúgy egy "kicsit" elmebeteg a csávó ^^

Chob: hülyeség, megvan a karja, úgyhogy szerintem nem ő az. Habár ki tudja, amíg Natsuékat néztük, addig sok minden történhet, de a kis "kikapcsolódásuk" a parton, az előző fejezeteknél, még ott is megvolt a karja, úgyhogy nem ő az szerintem Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #4237 Dátum: 12 szep 25, 17:20:08 »

Samdav: Igen, azt tudom hogy meghalt. De én úgy értettem, hogy urtear mondjuk x777-ből vagy az előttről hozta x791-be és elmesélte neki mi történt vagy akármi. Úgy csinálhatta hogy ő visszament a múltba ahol még élt layla és elmagyarázta ultear neki a dolgokat és a múltból meg elvitte x791-be vagy valami ilyesmi. Innen az is világossá válna hogy layla honnan ismerte a végső mágikus világot.

Előre szólok nem akarok ' ki nyerne a csatában ' témát csinálni ebből, de makarovot én is erősebbnek tartom gildartsnál mert most ha azt használja ellene mint natsu ellen ( kis makarovokat ) akkor az hátrány mert akkor több száz nagy darab makarov is lehet mert ugye akkorára nő amekkorára csak lehet. Mondjuk akkorára mint a tenrou aljától a tetejéig. Jura partiban lenne vele? Esetleg az erő miatt, de ez csak természetes mert szent mágus és a x784-ben alapból erős volt. Most hogy 7 évig fejlődött már elért egy nagyon magas szintet. Mondjuk úgy hogy a mostani ereje akkora mint a 7 évvel ezelötti gildartsé. Emiatt még nem győzhetné le mert gildarts szétzúzza a földjét és nincs is neki védelme. Attól még erős!
Utoljára is leírom hogy nem ' ki nyerne a csatában ' akarok csinálni.
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #4238 Dátum: 12 szep 27, 11:18:56 »

Eszembe jutott pár érdekes dolog:

Ugye amikor a Tenrou-szigeten Natsu és Zeref találkoztak, akkor a fekete mágus nevén szólította a tűz sárkányölőt és látható ismerte.
Pár fejezettel ezelőtt a falon láttunk egy képet, ahol egy Natsu sáljához hasonló ruhadarabot viselő egyén harcol egy sárkány ellen. Animében lehet, hogy rózsaszín lesz majd a képen lévő emberke haja. ^^
Szóval, Zeref ismert egy Natsut, de lehet, hogy a mostanit csak a sálja alapján ismerte fel, és tényleg van valamiféle láncolat a sárkányölők generációi között. Az meg már ismert dolog, hogy az a sál nem egy közönséges szövetdarab. ^^

Szintén a Tenrou-szigeten Zeref mondott egy olyat is, hogy "ez a világ még mindig elutasít engem". Ezt egyrészt érthette arra, hogy ő a Végső Mágikus Világból jött, ami egy külön világ. De érthetjük úgy is, hogy ez a világ régen (400 éve?) a Végső Mágikus Világ volt. Csak pl. éppen Zeref nagyon erős mágiájának gátat akartak szabni, ezért elzárták azt a világot, talán éppen az akkori csillagmágusok (itt kapcsolódna a történet Lucy-hez). De mondjuk 7 évente meg kell erősíteni azt a valamit, ami elzárja a másik világot, és ezért/emiatt tűnt el/halt meg Layla is...

Viszont az is lehet, hogy a Végső Mágikus Világ volt az eredeti világ, csak valamilyen okból (talán a mágia korlátozása miatt) talán pont Zeref létrehozott egy párhuzamos világot (Földvilág) és "átpakolt" oda mindent. ÉS erre utal a "ez a világ még mindig elutasít engem" szöveg.
(Ez a megoldás nem lenne szokatlan Mashima-senseitől. kacsint Viszont azért remélem, nem lövi ezt el még egyszer egy másik mangája után is.)
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #4239 Dátum: 12 szep 27, 11:49:00 »

Samdav: Igen, azt tudom hogy meghalt. De én úgy értettem, hogy urtear mondjuk x777-ből vagy az előttről hozta x791-be és elmesélte neki mi történt vagy akármi. Úgy csinálhatta hogy ő visszament a múltba ahol még élt layla és elmagyarázta ultear neki a dolgokat és a múltból meg elvitte x791-be vagy valami ilyesmi. Innen az is világossá válna hogy layla honnan ismerte a végső mágikus világot.
Egész érdekes elmélet, én megnézném ezt az időutazást, de még mindig nem hiszem, hogy Layla lenne az. Mondjuk, ha már időutazás, akkor miért nem Natsu fiatalkori anyja az? Sokkal nagyobbat ütne Nevet

Chakra:
Ha 7 évente meg kell erősíteni ezt a kapcsolatot, akkor a sárkányok eltűnéséhez is kapcsolódhat, hiszen az is 7 éve volt (még az timejump előtt persze ^^). Valahogy lesz egy olyan érzésem, hogy a sárkányok, csillagmágusok és az elméleted összekapcsolódnak.

Hát esély lehet rá, hogy ellövi Mashima, hiszen ha megnézed a Fairy Tail-ből számos karakter ugyanolyan, mint a Rave Master-ben, szóval esély lehet rá ^^
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Takarek
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 29


« Válasz #4240 Dátum: 12 szep 28, 11:14:09 »

http://www.mangareader.net/fairy-tail/301
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #4241 Dátum: 12 szep 28, 11:29:49 »

Azt a rohadt Nevet Nagyon jó fejezet volt, egy sárkányt megidézni, ez szép volt Wendy, leesett az állam bow Mosolyog (bár ez egy troll sárkány ikszdé). Viszont legalább tőle megismerhetjük a sárkányok múltját, meg mi történt Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Válasz #4242 Dátum: 12 szep 28, 11:32:21 »

Super jó feji volt, csak kár hogy a szörnyű angoltudásom miatt nem nagyon értettem... Szomorú
Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #4243 Dátum: 12 szep 28, 11:56:00 »

Na igen Mahima elkezdett durvulni!! Elvégre az mondták, hogy a story most kezd csak beindulni igazán! Hát látszik is! Megjött Arcadias, hogy ismét kamuzzon egy sort ahogy yukinonak is tette... Elvégre azt mondja, hogy zeref megölése az első lépés acnologia legyőzéséhez... Míg ő tuti nem akarja elpusztítani zerefet legalábbis eddig nagyon nem úgy tűnt... És itt még annak is komoly jelentősége lesz majd később sőt valszeg jóval későpbb csak a amngában, hogy kiből is lett acnologia, mert egy egy fekete foszlányt mutattak és ha anank az embernek nem lenne jelentős része a storíyban akkor tuti láttuk volna hogy nézett ki csak anank még nincs itt az ideje, hogy ellője mashima...
Naplózva
pumpa28
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 82


A legendám a XX. században kezdődött


« Válasz #4244 Dátum: 12 szep 28, 12:39:47 »

http://www.mangareader.net/fairy-tail/301/15 és http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/196/13 ... van hasonlóság Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 281 282 [283] 284 285 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!