24 máj 17, 12:24:37 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 279 280 [281] 282 283 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1778268 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
Serpens92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 266



« Válasz #4200 Dátum: 12 szep 22, 16:29:21 »

Amúgy látszik, hogy tényleg nincsenek kötelékek a saberben. Gemma azt se tudta, hogy az a macska ki mi. Szerintem amúgy Gemma meghal és így a saber kikerül a játékokból, mivel nem lesz mesterük.

Így amúgy, azok az értelmetlen részek a sárkányölős csata alatt is súlyozotabbak lettek szerintem ezután a fejezet után, hogy nincs Lector.
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 22, 16:31:02 írta Serpens92 » Naplózva

Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #4201 Dátum: 12 szep 22, 17:03:27 »

Az lehetséges hogy ultear mágiája tényleg csak 90%-osan vitte vissza a titokzatos nöt. De lehet csak elvesztette csatában vagy nem is tudom.
Sabertooth vajon folytatja még a játékokat? Elég érdekes.
Naplózva
Serpens92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 266



« Válasz #4202 Dátum: 12 szep 22, 17:10:34 »

Szerintem nem fognak, mert akkor újból csapatokat kellene összevonni és már nincs kit mit. Hamarosan már úgy is ott tartunk, hogy Levi szavaival élve "vesztettünk a végzet ellen", tehát ez a mágiajátékok úgy fog abbamaradni, ahogy csak illik. Szerintem ez volt az utolsó csata. Persze a várt csaták, mint pl. a Kagura-Erza szerintem ugyanúgy meglesznek, csak játékokon kívül. Bár így lenne.
Naplózva

Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #4203 Dátum: 12 szep 22, 17:14:07 »

Szerintem nem fognak, mert akkor újból csapatokat kellene összevonni és már nincs kit mit. Hamarosan már úgy is ott tartunk, hogy Levi szavaival élve "vesztettünk a végzet ellen", tehát ez a mágiajátékok úgy fog abbamaradni, ahogy csak illik. Szerintem ez volt az utolsó csata. Persze a várt csaták, mint pl. a Kagura-Erza szerintem ugyanúgy meglesznek, csak játékokon kívül. Bár így lenne.

A játékokat befejezik rendesen. Levi is mondja amikor mutatják, hogy az uccsó nap egy heves csata volt... tehát rendesen befejeődik a torny és másnap lesz júl.7...
Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #4204 Dátum: 12 szep 22, 17:22:38 »

A szabályok szerint a céhmester nem lehet tagja a csapatnak. Ha itt most Gemma meghal, akkor szerintem ugyanúgy mehetne tovább a Saber csak mester nélkül versenyeznének. Lehet rossz példa, de az Eisenwald is elvolt céhmester nélkül elég sokáig, csak ott volt nekik egy Erigor, aki a legerősebbnek számított így szó nélkül követték a parancsait mintha ő lenne a mester. Ha Minerva célja a mesteri pozíció lenne, akkor nem indulhatna az ötödik napon, ráadásul az sem biztos, hogy Stingék velük tartanak ezek után. Azt is eltudnám képzelni, hogy kimennek az ötödik napra Orgával, Rufusszal és Minervával majd betolnak egy: "Hárman is bőven elegek leszünk a söpredékek ellen" dumát a többi céh felé. Még egy őrült elképzelés: Gemmát teszik bele a csapatba, mert Sting megszégyenítette(feltételezzük, hogy él), ezért új mester lesz és lefokozzák. Itt viszont szintén kiesne egy erős tag, az új mester(Minerva), hacsak nem bíznak meg valami hulladékot ideiglenes mesternek csakhogy kijátsszák a szabályokat. Továbbá azt sem kötelező közölni, hogy új mesterük van.  ikszdé

Szerintetek, amúgy a Saber érintett lehet az Elsötétülésben, mondjuk Minerva részéről?  Gondolkozik
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #4205 Dátum: 12 szep 22, 17:26:36 »

bastian: A reakciója is milyen meglepö volt. Bár ha kiderülne hogy igen akkor már nem lepödnék meg.
OFF: Ide irom mert sammy blaze itt biztos elolvassa. Hogy tudom az új op-t meghallgatni?
Naplózva
Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #4206 Dátum: 12 szep 22, 18:00:11 »

bastian: A reakciója is milyen meglepö volt. Bár ha kiderülne hogy igen akkor már nem lepödnék meg.
OFF: Ide irom mert sammy blaze itt biztos elolvassa. Hogy tudom az új op-t meghallgatni?

Sztem sehogy! Nevet Egyenlőre csak cím van...
Naplózva
Miroku
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 1838


It's like you. Here I am. It's been since 1988.


« Válasz #4207 Dátum: 12 szep 22, 18:20:19 »

Szerintem Sting nem fogja megölni Gemmát... Lehet, hogy Rogue megfékezi, a versenyre való tekintettel.
Naplózva

Let's do our rock, scissors, and paper
make your hands, don't blink your eyes...
アイコ なら 振り出しで 負けたら それ まで の ゲーム

今日 も 君 信じる こと
忘れず に 見覚められて いますか。
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #4208 Dátum: 12 szep 22, 18:27:00 »

Én abban reménykedek hogy Sting nem kattan be és nem kezdi el Natsut hibáztatni Lector haláláért valami ilyesmi indokkal hogy? " Ha Natsu nem lenne, Lector még mindig élne ... " vagy valami hasonló.
Naplózva


marioV
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 451


« Válasz #4209 Dátum: 12 szep 22, 19:17:55 »

Lew : Az érdekes lenne , bár már láttam hasonlót . Pontosabban a főszereplő lett gonosz és később valaki visszatéríti a helyes útra.

Amúgy az egész Sabertooth hülye felfogása miatt van . Lectort nem bírtam nagyon a mangában , talán animében majd máshogy lesz . Ettől függetlenül azért kicsit sajnáltam , és drukkolok Stingnek , hogy üsse ki a mesterét .

Naplózva

\"Amióta a világra jöttél mondtál igazat akár egyetlen egyszer is ?\"- L

\"Te már... Igen... Te már.. a kezdetektől fogva... sakkban tartottál.\"- Meruem

http://myanimelist.net/animelist/marioV40
Saii
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6



« Válasz #4210 Dátum: 12 szep 22, 20:19:31 »

Hát ez a rész érdekesnek mondható mert az, hogy a nagy Sabertooth mestert Sting egy ütésből így átcsapta az kicsit kemény. Nevet

A csuklyás nőszemélyről meg annyit, hogy szerintem is elveszítette(?) a jobb karját.

Egyébként Lucy és Gray követték Natsuékat. Mert a 15.oldalon utolsó képen mondja valaki szerintem Charle mondja hogy: ''Néhány bámészkodó is hozzánk csapódott.''  (bocsi nem tudom, hogy kell linkelni)
Naplózva

"Rengeteg ember van konkrétan ezen a bolygón is, aki kemény páncélbevonatot hord és legbelül is rideg.
Az emberek nem cukorkák.
Tudja milyen a legtöbb alak?
Gazember!
Gazember töltelék, gazember bevonattal.
De ők félig sem annyira bosszantóak, mint a rózsaszín szemüveges optimisták, akik napfényt okádva sétálgatnak." - Dr. Perry Cox
EnxTheOne
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 336

A világ leendő teljhatalmú ura.


WWW
« Válasz #4211 Dátum: 12 szep 22, 20:59:56 »

"Pontosabban a főszereplő lett gonosz és "



Ez melyik anime? Érdekelne pár hasonlo sorozat ahol a föszereplö a gonosz. Nevet
Naplózva
Kota
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14


The Wizard


« Válasz #4212 Dátum: 12 szep 22, 22:54:00 »

nem volt rossz a manga - érdekelne hogy minerva minek örült annyira hisz drága apucit most "ütötték" ki smirksweat

Ez melyik anime? Érdekelne pár hasonlo sorozat ahol a föszereplö a gonosz. Nevet
death note - persze ha lehet kirat gonosznak hivni -  Code Geass- persze aki látta az tudja hogy ki hol és mikor  - final fantasyban- Sephiroth (bár ez nem sorozat) és még 1 a School days - igaz itt más értelembe gonosz a főszereplő srác Nevet Nevet)
Naplózva
Serpens92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 266



« Válasz #4213 Dátum: 12 szep 22, 22:55:33 »

A magyar verzióból kimaradt az a lap, ahol a cica eltűnik.
Naplózva

Miroku
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 1838


It's like you. Here I am. It's been since 1988.


« Válasz #4214 Dátum: 12 szep 23, 07:51:51 »

Biztos Gemma tűntette el. Nevet
Naplózva

Let's do our rock, scissors, and paper
make your hands, don't blink your eyes...
アイコ なら 振り出しで 負けたら それ まで の ゲーム

今日 も 君 信じる こと
忘れず に 見覚められて いますか。
Oldalak: 1 ... 279 280 [281] 282 283 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!