24 máj 18, 19:37:03 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 278 279 [280] 281 282 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1779488 alkalommal)
0 Felhasználó és 13 vendég van a témában
trees
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 245



« Válasz #4185 Dátum: 12 szep 21, 15:00:00 »

Ezek szerint az ismeretlen személynek nincs jobb karja, vagy ha van neki akkor van vele valami.. http://www.mangareader.net/fairy-tail/300/20


http://www.mangareader.net/fairy-tail/300/21 
 És tényleg.Ezért is van neki randa írása,mert eredetileg biztos jobbkezes volt és át kellett térjen a balra...
Naplózva

Miroku
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 1838


It's like you. Here I am. It's been since 1988.


« Válasz #4186 Dátum: 12 szep 21, 16:43:36 »

LECTOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOR T____T Szegény kis exceed... Szomorú

Btw tetszett az új fejezet, kellett már egy kis izgalom a két filler után... Kíváncsi vagyok, Wendy mit hoz ki a MilkyWayjel... Tuti talál valamit, már csak a 301. címéből ítélve is: A sárkányok királya. Lehet beszélni fog a legfőbb sárkánnyal, hogy wattahell happened... Jó lesz ez Nevet Várom már Nevet

Sting meg zúúz mint állat, guhuu~
Naplózva

Let's do our rock, scissors, and paper
make your hands, don't blink your eyes...
アイコ なら 振り出しで 負けたら それ まで の ゲーム

今日 も 君 信じる こと
忘れず に 見覚められて いますか。
Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #4187 Dátum: 12 szep 21, 17:18:23 »

Na itt van a kép az ova-ról a mangastreames verzióban ami hiányzik a mangapandából... Most nem extra fejezet lesz hanem natsuék edzőtábora lesz ovabana  sorozat helyett, magyarul nem lesz cenzúra és erzaék nyugodtan fürödhetnek Ördögi Ördögi
Naplózva
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #4188 Dátum: 12 szep 21, 18:50:57 »

Ova az nem jelenik meg mangásan? vagy Animében?
Naplózva
Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #4189 Dátum: 12 szep 21, 18:53:34 »

Ova az nem jelenik meg mangásan? vagy Animében?


Az ova az anime! Csak nem a tv-ben megy amikor a sorozat hanem dvd-n jelenik meg mindig valamelyik kötethez ajándékként... Az első ova volt amikor az öreglány beöltöztette lucy-t neko princess-nek a második meg a középsulis a 3. meg amikor vissza mennek az időben...
Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #4190 Dátum: 12 szep 21, 18:58:23 »

Akkor a Nagy Mágia Játékok előtti edzést nem teszik bele az animébe, hanem OVA-n adják ki?  Gondolkozik
Magyarul az edzőtábor kimarad teljesen az animéből?
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 21, 18:59:22 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Drahaka
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 284



« Válasz #4191 Dátum: 12 szep 21, 19:53:43 »

öhmm a részről csak annyit,hogy sting kap egy 5-öst jogos düh roham és power upból.A másik meg http://www.mangareader.net/fairy-tail/297/16 ha itt nem látszana a jobb keze azt mondanám hogy a csuklyás figura az levy,de ha jobban belegondolok lehet hogy ultear tökéletesítette az idő vonal mágiát arra a szintre hogy embereket is vissza tud küldeni,viszont a mágia nem sikerült teljesen ezért levynek eltűnt a karja.Bár ez nem nagyon magyarázza a zeref féle erőt,hacsak nem zeref küldte vissza valamilyen módon,hogy miért talán azért mert natsut akarta megmenteni.
Amúgy levyn kívűl még két tippem van:yukino és kana.Yukino csak beugrott,kana meg lehet hogy felhasználta a 2. nagy fairy tail varázslatott hogy vissza utazzon az időbe,ami a karjába került.
Naplózva

A lehetetlen, IGENIS LEHETSÉGES!!!!
Egy mindenkiért,mindenki egyért!
In brightest day,in blackest night,no evil shall escape my sight.Let those,who worship evil's might,beware my power GREEN LANTERN'S LIGHT!!!
Mezzy
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #4192 Dátum: 12 szep 21, 20:12:59 »

Sziasztok, új tag vagyok a fórumon.
A fejezet nagyon tetszett, de még mindig bonyolódnak a szálak és nem derült ki, hogy ki az a ismeretlen személy.
Gemmáról pedig kiderült, hogy az állatokkal is úgy bánik, mint az emberekkel. Stingben pedig mégis van egy kis nakama és állatvédő szellem. ikszdé
Én is hiányoltam, hogy Erza nem tart Natsuékkal, de talán ez okkal van így. Lehet, hogy Kagurával fog találkozni.
A következő fejezet címe alapján Wendynek sikerül a Milky Way és remélem többet megtudunk a sárkányokról.
Naplózva
Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Válasz #4193 Dátum: 12 szep 21, 21:31:10 »

Üdv itt Mosolyog
Egyre izgibb a story. Már nagyon érdekelne, hogy ki az a nő, mert sajna ötletem sincs...
De hogy szegény macskával hogy elbántak Szomorú Az a jelenet szörnyű volt Szomorú
Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #4194 Dátum: 12 szep 21, 22:20:56 »

Annak örülök, hogy Genma legalább dühében sem hazudtolta meg a stílusát. Aki veszít az repül. Hogy mit csinálna ezután az kérdéses, hiszen lefejezte a céhe jelentős erejét. Azt nem gondolom, hogy kiütné végleg egy ilyen csapás.
Naplózva
Pein7
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 250



« Válasz #4195 Dátum: 12 szep 21, 22:55:59 »

Hát igen 300 this is Spartaaa bomm genma Nevet hehe.
Hát végre eljött idö,minden Fairy tail rajongó várt végre Sárkányokról lesz téma kiváncsian várom mi lesz itt.
Hát igen tényleg egy keze van lánynak,de az igazi kérdés kinek Múltba-vagy itteni világnak akkart irni?
Hát Genma karakteröl kicsit csalodtam picit táposabbnak tünt,többet vártam akkor is ha megérdemelte valamiért mindig Titán emlékesztet föleg mai részen Mosolyog.
Naplózva
Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #4196 Dátum: 12 szep 22, 08:10:35 »

Annak örülök, hogy Genma legalább dühében sem hazudtolta meg a stílusát. Aki veszít az repül. Hogy mit csinálna ezután az kérdéses, hiszen lefejezte a céhe jelentős erejét. Azt nem gondolom, hogy kiütné végleg egy ilyen csapás.

Én nem vagyob benne biztos, hogy kidobta volna őket a vereség miatt... Ugye yukinot azért dobta ki mert az fogadott az életére és el is veszítette a fogadást, nem azért dobta ki mert a meccset bukta el... Itt meg úgy néz ki, hogy azon dühödik be amit rogue mondd, hogy natsu mennyivel erősebb náluk és még a rayenryuu-t sem tudták kiprovokálni belőle... tehát sztem ez a szöveg miatt kattant ki teljesen, hogy töröljétek a céh jelét.. Persze lehet, hogy nem így van... Persze megnézném, ahogy gildartz egy csapással a földre küldi az sb összes tagját gemmat leszámítva és egyből jönne hogy mind ki vagytok rúgva Nevet
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #4197 Dátum: 12 szep 22, 11:36:09 »

Azért Rouge-nak és Stingnek is elég nagy volt a szája ahhoz, hogy azt állítsák, hogy feltörlik Natsuékkal a pályát. Számomra ez ugyan olyan volt mint egy felelőtlenen ígéret amit nem tudtak teljesíteni, sőt megszégyenítő vereséget mértek rájuk.
Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #4198 Dátum: 12 szep 22, 11:49:07 »

Szerintem Stinget minimum kidobta volna Gemma:

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/281/11

Rogue pedig a szavai miatt bűnhődik, mint ahogy Sammy Blaze ki is fejtette.
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #4199 Dátum: 12 szep 22, 13:24:29 »

Fasza fejezet volt! Hát igen Gemma nem kicsit pszichopata, de asszem a lánya még rajta is simán túltesz! Pl azt milyen már, hogy sting átüti gemmat minden lesokkolva minerva meg kb:,,nagyon jó"... Ez milyen reakció már??
Ki tudja, lehet azért volt ilyen a reakciója, mert már azt várta, hogy ő legyen a céh mester és az apja meg lelépjen vagy ilyesmi Mosolyog

Ezek szerint az ismeretlen személynek nincs jobb karja, vagy ha van neki akkor van vele valami..
7 év alatt sok minden történhetett, lehet hogy egy hihetetlenül erős karakter vaaaaagy egy sárkányölő és egy sárkánnyal való küzdelmében elveszítette a jobb karját ^^

OFF: samdav:Pont a sabaodys arcra várok már hogy elérjek oda ikszdé
Az király arc, imádni fogod Nevet

Sziasztok, új tag vagyok a fórumon.
A fejezet nagyon tetszett, de még mindig bonyolódnak a szálak és nem derült ki, hogy ki az a ismeretlen személy.
Viszont már jó pár információt tudunk róla Mosolyog

Háát a Sabertooth mestere eláshatja magát jó mélyre (már ha nem hal meg, ellenkező esetben azt majd valaki más intézi) , ahhoz képest hogy folyamatosan embereket rúg ki a céhből "gyengeségük" miatt, már másodjára törlik fel vele a padlót...
Ez aláírom, szerintem Natsu simán eltudná intézni a Sabertooth mesterét, ha csak "ennyit" tud. Szerintem tök gyenge a céh mester, ha csak a mostani fejezetet is vesszük alapul.
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Oldalak: 1 ... 278 279 [280] 281 282 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!