24 máj 17, 10:57:32 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 257 258 [259] 260 261 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1778214 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
Aida98
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 53


« Válasz #3870 Dátum: 12 aug 19, 10:21:05 »

Amikor Sting tanította Natsut repülni és láttunk 2 sárkányos díszt, akkor nekem is az jutott eszembe mint speronak, hogy lehet lesz valami köze a sárkánykirály ünnepéhez. Talán régen valami város volt ott és az ott lakók ünnepelték a sárkánykirályt vagy ilyesmi Nevet
Sokan meglepődnek honnan jött az a kis bányászkocsi, eleve itt van Gazille mellett:
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/295/23
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #3871 Dátum: 12 aug 19, 11:28:53 »

Amúgy megvan a manga új neve: Natsu Kurosaki, The Saiyan from the Village Hidden in the Leaves + also a pirate.

És én még mindig tartom magam az ellen táborhoz, vicces vicces manga, de ez kicsit már unalmas is.
Ez még mindig jobb, mint Ichigo, aki mindenkit megment kacsint

Engem nem hatott meg Sting és Lector közös "szívszorítóan könnyes" jelenete.Attól még ugyanúgy utálom ahogy eddig....Viszont még mindig bízom benne hogy amivel végleg kiüti Natsu a jónépet,azt Dragon Force-ba fogja tenni Nevet
Ezzel én is így vagyok, de mivel már ott említette Lector, hogy legyőzött egy sárkányt ilyen kicsiként, akkor az milyen gyenge sárkány volt már? Hmm?

khhmmmm........ahogy olvastam a mangát érdekes dolgot vettem észre:
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/295/13
Levy le se sz@arja hogy mi van Natsuval hanem rögtön GAZZZIILLLEEEEEE!!!!
Nehogymá az ő kis vasmackója póruljárjon.  ikszdé
Hát mivel már szerintem Levy érzelmileg kötődik Gazille-hoz, nem is kicsit, mint Erza Gérardhoz ^^

Amúgy nem kizárt, hogy ez egy vasérc bánya és Gazille így tud enni. Mosolyog
Akkor lehet, hogy annyit eszik ott, hogy kihozza a Dragon Force-t? Vagy lesz ott valami különleges fém és amiatt hozz ki a Dragon Force-t Nevet
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #3872 Dátum: 12 aug 19, 11:42:22 »

Sokan írták már hogy milyen unalmas ez a csata. Natsunak és Gazillenak persze hogy fájt a DF. De én itt csak arra tudok gondolni hogy mivel ha tényleg igaz hogy sting legyőzött egy sárkányt annyi idősen, akkor jó gyenge lehetett. smirksweat Erről persze arra is lehet következtetni hogy a DF-ük se olyan szinten van mint pl natsu-é. Talán az övüké még natsu DF-jének a felét se közelíti meg. Persze hogy meglepődnek sokan hogy '' Dragon Force! Dragon force! '' meg '' magától aktiválta? :O ''
Persze hogy ilyen reakció jön mivel láthatta gérard is milyen erővel bírt natsu amikor használta. De mivel ha sárkányok között is van erőkülönbség mint ahogy az természetes akkor a DF-ek között is.

Wendy Df-je vajon milyen lehet? Annyira látnám. Nevet
Naplózva
Serpens92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 266



« Válasz #3873 Dátum: 12 aug 19, 12:14:58 »

Epic lenne, ha Natsu prezentálna egy Dragon Law-ot. Nevet Egy hatalmas villámtűzgolyó összegyúrásával indítana a mágiája. Vagy kicsit olyan Mistoganos lenne: az aréna fölötti ég elkezd vérvörös színben égni és villámló tűzgolyók zúdolnak az egész arénára. Vagy szépen felvezetné, hogy Stinget a fényes arany tűzzel veri szét, Roguet meg az istenölő tűzzel. Nevet

Naplózva

Depres
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 161


« Válasz #3874 Dátum: 12 aug 19, 13:09:03 »

nem hiszem el, hogy megint ennyivel elintézték a Gazille-t, 100 manga fejezet óta láttuk harcolni utoljára, erre most sem képes egy harcot végigharcolni? nem értem miért kell ennyire Natsut előtérbe hozni, nem csak neki van joga bosszúra, remélem visszajön, eddig egy Fairy Tail fejezetre nem mondtam hogy rossz lett volna, de szerintem ennek a vége nagy hülyeség, ha ez a manga is átmegy abba, hogy egy karakterre koncentrál, és egy karakterrel akar majd problémákat megoldani, akkor ki fog égni, úgy mint a Naruto, de remélem ez csak egy fejezet volt, egyátalán hogy kerül oda egy kocsi??
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #3875 Dátum: 12 aug 19, 13:11:31 »

Én nem hinném, hogy ilyen nagy erőkülönbség lenne sárkány és sárkány között. Persze, kell lenni különbségnek de nem annyinak amennyire sokan gondolnak. Más történetekben például a fekete és vörös sárkányokat tartják a legerősebbnek és ők szinte soha nincsenek jóban. Szerintem ez itt, ebben a történetben is igaz. Másrészt ha megnézed Stingéket akkor most hét év elteltével néznek ki annyi idősnek mint Natsu és Gajeel, tehát az erejük is hasonló lehet. Így szerintem a tapasztalat Natsuék felé billenti a mérleg nyelvét. Szerintem ezt hivatott kimutatni Natsuék veszekedése is amikor Sting támadó és védekezési beállásáról elmélkedtek. Azzal pedig, hogy megölték a sárkányukat Stingék még mindig kételkedek. Akkor Igneel nem beszélt volna hozzájuk a korábbi részben. Röviden Stingék elhiszik magukról, hogy megölték őket az emlékeik miatt és nem hazudnak mert az emlékeikben így szerepel.
Naplózva
spero
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 359



« Válasz #3876 Dátum: 12 aug 19, 13:33:45 »

Idézet
egyátalán hogy kerül oda egy kocsi??
Ha olvasod a hozzászólásokat, akkor tudhatnád:
Sokan meglepődnek honnan jött az a kis bányászkocsi, eleve itt van Gazille mellett:
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/295/23


Ha Stingék valóban megőlték volna a sárkányukat egyedűl és fer küzdelemben, akkor Igneel nem mondta volna ezt(http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/293/17)
"Képesek az emberek felűlmúlni a sákányokat...? ...vagy ez csak egy álom..."
Ha a két sárkányölő valóban fer küzdelemben legyőzte volna a sárkányukat, akkor az szerintem elterjedt volna a sárkányok körében és ezt Igneel is tudná. Így az a két gyerek felűmúlta a sárkányokat. De mivel Igneel azt mondta, hogy ez lehet csak egy álom, ebből az jön le számomra, hogy a közelmúltban az emberek nem igen győztek le sárkányokat.
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 19, 13:34:26 írta spero » Naplózva

\"Még egyszer harcba szállok
Megvívom az utolsó nagy csatám
Ma élek és meghalok
Ma élek és meghalok. \"  (The Grey)
Depres
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 161


« Válasz #3877 Dátum: 12 aug 19, 14:03:05 »

te meg gondolkozhatnál, értelemszerűen arra gondoltam, hogy persze véletlen pont egy olyan helyre zuhantak, hogy ott egy bányászkocsi, és hozzá egy kar, ami elindítja...
Naplózva
Budweiser
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 24

A mosolygó gyilkos


« Válasz #3878 Dátum: 12 aug 19, 14:25:09 »

...persze véletlen pont egy olyan helyre zuhantak, hogy ott egy bányászkocsi, és hozzá egy kar, ami elindítja...

Ez számodra miért is olyan hihetetlen dolog? Egy bánya van az aréna alatt, ennyi... sok helyen vannak bányák.
Naplózva
renato
Vendég
« Válasz #3879 Dátum: 12 aug 19, 14:30:15 »

...
Ez még mindig jobb, mint Ichigo, aki mindenkit megment kacsint
Azért ez brutál kijelentés Elzás avatar mellett.


Számomra az a hihetetlen, hogy még mindig nem járt le az idő. Az nyilvánvaló, hogy döntetlen lesz a harc kimenetele, de hány 1v2-t akar eljátszani a mangaka, és hány formában akarja még megalázni a Sabertooth-osokat, mire végre vége lesz ennek a "harcnak"? Bezzeg amit el kellett volna nyújtani (Laxus vs. Ivan), azt fél fejezet alatt elintézte Mashima...
Naplózva
Aida98
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 53


« Válasz #3880 Dátum: 12 aug 19, 14:47:31 »

Szerintem azért is így iktatta ki Gazille-t mert ha Natsu azt mondaná neki: "Hé maradj ki ebből Gazille." Szerintetek ő hátul maradt volna nyugiban? Nevet Legalábbis szerintem ezért így lett kiiktatva Mosolyog

renato
Az tényleg hihetetlen, hogy még mindig nem járt le az idő Nevet Gondolom a következő fejezet vége fele vagy 297 fejezetben jár le az idő. A döntetlen az tényleg szinte valószínű.
Naplózva
Serpens92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 266



« Válasz #3881 Dátum: 12 aug 19, 14:50:58 »

Számomra az a hihetetlen, hogy még mindig nem járt le az idő. Az nyilvánvaló, hogy döntetlen lesz a harc kimenetele, de hány 1v2-t akar eljátszani a mangaka, és hány formában akarja még megalázni a Sabertooth-osokat, mire végre vége lesz ennek a "harcnak"? Bezzeg amit el kellett volna nyújtani (Laxus vs. Ivan), azt fél fejezet alatt elintézte Mashima...

Szerintem a Luxusos pont jó volt úgy, ahogy volt. Mosolyog
Én már egy korábbi hozzászólásban írtam, hogy itt szerintem Masima nem fog élni az időkorláttal, mint azt tette a Wendys csatánál, de oda pont illett is ez.
Szerintem ennek a csatának a lezárása elég hülyén nézne ki időkorláttal.:/
Esetleg úgy tudnám elképzelni a döntetlent, hogy kiegyeznek a ST-vel egy döntetlenben és majd később lerendezik, mert Gazille elhívja Szalamandrát, hogy talált valami érdekeset a barlangban pl. egy hatalmas megkövült sárkányt. Nevet
De ez azután is lehetne, miután már kidőltek Stingék és vége a csatának. Esetleg ők is Natsuékkal tartanak.

Amit nagyon valószínűnek tartok, hogyha Stingék most veszítenek, akkor lehet Gemma a hangosbemondóban fogja őket kirúgni a céhből és erre Natsu majd kifogja hívni újra Gemmát.
Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #3882 Dátum: 12 aug 19, 14:54:30 »

Ez a kijelentés olyan volt mintha a többi ilyen jellegű mangában a főhőst nem hajtaná valami ilyen jellegű álom. OP. Luffy - Kalózkirály és megvédeni a nakamáimat. Naruto - Hokage, megmenteni Sasukét és lehetne sorolni a mangák ezreit. Ezzel szemben Ichigo csak a barátait akarja megmenteni és nem a világot. Talán pont ez a baj. Pirul

Számomra inkább Natsu győzelme várható. Szerintem most tanulta meg ezt az erőt (dragon force) aktiválni, hogy másoktól látta. Tudjuk, hogy ő már alkalmazta csak nem volt tudatában annak. Most viszont lehet, hogy tudatosult benne és rájött annak mikéntjére.
Naplózva
alig33
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 127



« Válasz #3883 Dátum: 12 aug 19, 15:14:50 »

Hát verje is agyon őket Natsu 1v2 be hagy legyen min gondolkodniuk a harc után... Főleg amilyen nagyképű volt Sting (Rouge annyira nem). Azért remélem Natsutól láthatunk valami újfajta dragonforcet nem pedig azt amikor van 3 pikkely a szeme alatt xD
A Laxus vs Ivan harc sztem is jó volt így, nekem Laxus az egyik kedvencem és örültem is hogy tudott feszíteni egy kicsit Nevet Nem szeretném ha az ő karaktere is ellaposodna... Maradjon ő a legkeményebb sárkányölő Nevet Ja és remélem hogy a Laxus vs Orga harc kitölt vagy 2 fejezetet... Bár az se baj ha fölényesen győz xD
Naplózva

"Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem."
Bloodrux
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 68


« Válasz #3884 Dátum: 12 aug 19, 15:16:31 »

Ugyanmá emberek  Neeem
Natsu és Gazille szarrá verik Stinget és Rouge-t utána megint megsorozzák őket Sting és Rouge használja a DF-et és vernek egy kicsit Natsunak meg Gazillenek Natsu most majd úgy elveri őket mint a sz@rt és egyezzenek ki döntetlenben?
Ezt még ti sem gondoljátok komolyan!!!!!!  >.<#
Naplózva
Oldalak: 1 ... 257 258 [259] 260 261 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!