24 máj 17, 09:52:29 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 242 243 [244] 245 246 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1778191 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
kopasz7
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 59



WWW
« Válasz #3645 Dátum: 12 júl 27, 13:12:48 »

Amúgy ti emlékeztek, hogy Quatro Cerberus céhmesterét már milyen régóta ismerjük?
15. felyezet óta.  smirksweat  ikszdé
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/015/3

ui. azt hittétek, hogy kijött angolul a heti?  Nevet
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #3646 Dátum: 12 júl 27, 13:26:39 »

Ja azt. Ördögi

Gemini is korábban szerepelt, mint ahogy harcolt Lucy ellen.
Naplózva

Banzai
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 561



WWW
« Válasz #3647 Dátum: 12 júl 27, 17:24:23 »

http://eatmanga.com/Manga-Scan/Fairy-Tail/Fairy-Tail-293/

enjoy  Mosolyog
Naplózva
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #3648 Dátum: 12 júl 27, 17:40:32 »

Na a fejezet végére, csak eljött az a harc, amire vártam és a sárkányok is végre elkezdtek mozgolódni nagyon várom a folytatást.
Naplózva
hagabi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 397

gman kiválasztottja


« Válasz #3649 Dátum: 12 júl 27, 17:42:36 »

Ohh anyám de király fejezet volt! Nevet

Bacchus, miért? Nem hiszem el, hogy ilyen gyenge lenne. Bár a nyuszi kilétén besírtam, mikor megláttam. De legalább megtudtuk, hogy Ichiya tényleg nem csak egy idióta.

Kagura látszik, hogy nem a győzelemre hajt és bőven nem használta még az erejét.

Az utolsó pár oldal Epic volt. De nehéz lesz kivárni a következő fejezetet. Egy sárkányt már tuti látni fogunk és nem is akármelyiket. Nevet Natsunak lehengerlő erőt kell bemutatnia, hogy a sárkányok felfigyeljenek rá. Annál lejebb nem adhatja, mint amikor Hades ellen harcolt a Villámló Tűzsárkány módban. (Persze ez vonatkozik a többi sárkányölőre is.)
Viszont a sárkánykirály akkor most ki is vagy mi is? Most ezen a fesztiválon válasszák ki vagy itt derül ki, hogy ki is a sárkánykirály?
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 27, 17:45:41 írta hagabi » Naplózva
Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #3650 Dátum: 12 júl 27, 17:58:56 »

van Mangastreames is Nevet http://mangastream.com/read/fairy_tail/19349560/1 szép volt, Mashima egy troll xD Nichiya Ichiya kombó ütött.A Dragonslayer harcok jók lesznek,és kiderült h mégse olyan kemények hogy megölték a sárkányokat.
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
Banzai
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 561



WWW
« Válasz #3651 Dátum: 12 júl 27, 18:06:22 »

Hát igen a Ms változat az igazi.  Mosolyog
Most akkor már tudjuk Sting és Rouge sárkányának nevét ....  Igneel kiváncsi az erejükre ebből igazi tűzijáték lesz .  ikszdé
Kérdés Natsura gondolt vagy ő maga akarja kideríteni ?  Gondolkozik
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 27, 18:06:56 írta Banzai » Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #3652 Dátum: 12 júl 27, 18:07:27 »

Éreztem, hogy trollkodás lesz a nyúllal, de ilyet.  Nevet ikszdé
Nem mondom lesokkolt, mikor megláttam Nichiyát. Ichiyával halálos kombinációt alkotnak.... humor terén.  Nyelvesít
Erre találták ki a viccet, hogy:
Mi az? Ichiya, Nichiya és Elfman ülnek egy szobában? Two and a Half MEN!
Bacchust meg csúnyán leépítették az egész Kutyulikkal együtt, ez nem szép dolog, akkor akik nem kerültek be azok milyen gyengék?  >.<#
A Mermaid Heel-Lamia Scale eredménye meg nem lep meg. 2 erőgép, 2 mágia semlegesítő= döntetlen, még ha Kagura nem is vette komolyan. Érdekes, hogy nem Jura harcolt, de Millianna meg már 3x mutatkozik meg.
Az utolsó oldalak meg önmagukért beszélnek: Hihetetlenül várós......  Kúl
A hab a tortán pedig a színes képek meg az extra oldalak a következő hetekben. Mashima a király! Pontosan
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 27, 18:10:02 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
kakesz
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 793


Troll barlangász


« Válasz #3653 Dátum: 12 júl 27, 18:16:53 »

Szerintem a Natsu papája csak emlegette a másik két sárkányt, 1 sárkány árnyékát látni és a karmok/fogak tulaja is ő.
BP titkolt fegyvere... zseniális, egyáltalán nem gondoltam erre.
A második meccsből mutathattak volna valamit de így megkaptuk a rész végére a csatát amit a fanok várnak mióta megismertük a 3.generációs sárkányölőket.
Ez a rész is simán hozza a 8-9 pontot a 10ből.
Naplózva

A tűz árnyéka világítja meg a falut.
Drahaka
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 284



« Válasz #3654 Dátum: 12 júl 27, 19:49:18 »

nos a mostani fejezetről:a ichiya duó láttán vlmi ilyesmi fejeket vágtam:(O.O) (-.-) (O.O) (-.-) (o.O) mi van?óóóókéé.
nichiya azonnali K.O-ja nem lepett meg.Ichiya dupla K.O-jától viszont leesett az állam.(aki megtalálja szóljon.)
Erza reakciója érthető volt.
És még valami -mély levegő-Igen (wúúúúhúúú) végre az összecsapás amióta már hetek éhezek.
DE,miért van az az érzésem hogy igneel-ék félbefogják szakítani?
Naplózva

A lehetetlen, IGENIS LEHETSÉGES!!!!
Egy mindenkiért,mindenki egyért!
In brightest day,in blackest night,no evil shall escape my sight.Let those,who worship evil's might,beware my power GREEN LANTERN'S LIGHT!!!
Zayala20
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 60


« Válasz #3655 Dátum: 12 júl 27, 19:50:34 »

 Zseniális fejezet volt! Mikor megláttam, ki van a nyúlszerkó mögött, a belem majd szétrobbant a röhögéstől. Most komolyan, hogy lehet, hogy egyikünk sem gondolt rá?
  Aztán a fejezet vége, hááát... a humor után jól belecsapott a lecsóba Mashima-sensei. Lesz itt jövőhéten zúzás Ördögi

  Gérard meg felkötheti a felkötni valóját, mert ha Kagura úgy hozott egy döntetlent ki Leon ellen, hogy láthatólag komolyan sem vette az egészet, miközben a jégmágus valszeg mindent beleadott...  

  És akkor még a sárkányölő duók összecsapása mellett még olyan "jelentéktelen" dolgok is várhatóak mint Arcadias+Lucy+Yukino= ???   Szóval várjuk! Mosolyog
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #3656 Dátum: 12 júl 27, 20:05:01 »

Jó fejezet volt. Mosolyog
Hogy Nichiya volt azt nem gondoltam, de engem elfogott a nevetőgörcs. ikszdé Az a fej meg minden ahogy kinéz...vicces. Nevet
Ichiya szépen kiütötte bacchust meg rockert. :O
Végre láttuk igneelt. Elég érdekesnek ígérkezik majd. Nevet

És végre!!! Sting & rogue vs Natsu vs gazille. Nagyon várom a jövőheti fejezetet. Mosolyog
Naplózva
Chob
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 227


日本のファン


« Válasz #3657 Dátum: 12 júl 27, 20:28:44 »

http://mangastream.com/read/fairy_tail/19349560/16
Én ettől estem le a  székről xD
Bacchust és Elfmant most azért Mashima nagyon lealacsonyította, vagy Ichiya ennyire erős tényleg.. Mindegy úgy tűnik, hogy úgy gondolta a sensei, hogy ez így jó.

Ha most a sárkányölő harcban nem tűnik el a stadion, vagy legalább a fele akkor nem lesz igazi harc Mosolyog
Naplózva

Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #3658 Dátum: 12 júl 27, 20:30:12 »

Na jövő héten lesz itt aprítást rendesen! Bár sztem tuti csak egy bemelegítő fejezet lesz ahol cska elhülyülnek egymással és szinte semmit sem mutatnak az erejükből... És igen érdekes dolgokról beszélt igneel, pl tényleg jó kérdés hogy csak emlegeti skyadrum-t és vice logia-t vagy hozzájuk beszél... Viszont az hogy ha valóban megölték a sárkányaikat akkor nyilván igneel csak emlegeti őket, viszont mível igneel kiváncsi az erejükre nyilván nem szemtől szemben kard ki kard mindenki maximumon harcban nyomták le skyadrumot és vice logiat.... És hát igen az is valami ha igneel natsun keresztül teszteli le őket Ördögi plus ugye ahogy mondja is hogy vajon az emberek képesek-e felülmúlni a sárkányokat vagy ez csak egy üres álom marad... ugye ez is mutatja hogy stingék korántsem akkora királyok mint képzelik magukat...  Na meg igen nichiya... Először azt hittem hogy valamelyik hülye felvette ichiya 7 évvel ezelőtti képéről mintázott maszkot majd amikor kirepült és milyen kicsi volt ott esett le hogy nichiya... Ördögi Közben meg jenny meghibiki szépen összejöttek azt elsmacizgatnak ott a meccs előtt ren még rájuk is szól Nevet Nevet Valszeg nemsokára kagura valódi erejét is látni fogjuk...

Na meg ugye az is jó kérdés, hogy mit értett igneel azon hogy hamarosan akcióba lépnek... Nyilván zeref ellen mert anno is zerefről beszéltek grandine-el... az mekkora lenne ha esetleg majd igneel mentené ki lucyt és elvinné valahova egy időre.. a töbiek persze halottnak hinnék... Nevet Nevet


+ eszembe jutott még egy elmélet az alapján amit igneel mondott, hogy az emberek képesek-e felülmúlni a sárkányokat? Mert ha itt a sárkánnyal natsura célzott, akkor mi van akkor ha az első generációs sárkányölők vaéóban a sárkányok gyerekei? Csak emberi alakban vannak? Mert ugye az esetleges szüleikről semmit sem tudunk.. + ott van az a 70 év feletti dolog is... Szal én ezt is simán eltudnám képzelni... meg ugye hogy natsu meg wendy korában is ismerték egymást csak éppen nem igen jöttek ki egymással...
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 27, 20:42:06 írta Sammy Blaze » Naplózva
hagabi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 397

gman kiválasztottja


« Válasz #3659 Dátum: 12 júl 27, 21:47:38 »

Na az MS verzió 100-szor jobb.  >.<#

Hát igen. Igneel és Metallicana tanítványai vagy Skyadrum és Vice Logia tanítványai? Most eldől, hogy ki is a jobb "mester". Natsuról és Gazille-ról tudjuk, hogy tudnak pár titkos sárkányölő technikát is. Bár valószínűnek tartom, hogy Sting és Ruguo is így vannak ezzel. De nem biztos, hogy ugyanazokat ismerik és talán láthatnánk néhány új fogást is.

Natsu feje nagyon komoly. Nevet Remélem szétszedik a csatateret. Jó lenne látni ha méltók lennének a sárkányölő névre és ehhez méltó erőt mutatnának be. Hiszen Igneel is ezt akarja. Arra tényleg kíváncsi vagyok, hogy Igneel közvetlenül a két másik sárkányhoz szólt-e? Bár szerintem ez csak olyan belső monológ volt, amit magában mondott el.

http://mangastream.com/read/fairy_tail/19349560/22
A bal felső sarokban az véletlenül nem lehet, hogy Grandine?
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/101/8
Mashima itt is ilyen csillogó dologként ábrázolta.

Nem mellesleg Igneel-t nagyon királyul rajzolta meg Mashima. Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 242 243 [244] 245 246 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!