24 máj 17, 10:29:54 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 240 241 [242] 243 244 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1778205 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #3615 Dátum: 12 júl 21, 16:31:15 »

Ezt csak makarov mondta hogy talán még gildartz-al is felvenné a versenyt jura, de ez nem jelenti azt hogy egy támadás alapján már van gildartz szinten, sőt sztem tuti nincs... ha azt nézzük jura-t még gerard is becsomagolta volna ha urtear nem állítja le mondjuk azt a támadást lehet az aréna is megsínylete volna egy kicsikét... Nevet Nevet

Legalábbis jura eléggé olyan fejet vágott mint aki összefosta magát, amikor meglátta hogy mire készül gerard...
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/274/17
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 21, 17:11:19 írta Sammy Blaze » Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #3616 Dátum: 12 júl 21, 16:49:47 »

@samdav

Nikkie idézőjelesen írta Lucyt és Wendyt. Tehát az lett volna érdekes ha Grayt se és Mirát se választották volna be a top 5-be hanem vagy Lucyt vagy Wendyt.

@Sammy Blaze

Nem tudjuk, hogy Jura milyen erős, mert kicsit sem mutathatta meg mit is tud Gérard ellen, de a Grand Chariotot például lazán kivédte. Abban nem lennék biztos, hogy Gérard becsomagolta volna. A 7 év előnyére válhatott a kopasz Szentnek, úgy hogy hanyagoljuk már azt, hogy Gérard vagy Gildarts erősebb-e nála, mert hajlamosak vagytok ezt a párost Isteni magasságokba emelni, már bocsi. Hümm-hümm
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 21, 16:50:36 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #3617 Dátum: 12 júl 21, 17:17:37 »

@samdav

Nikkie idézőjelesen írta Lucyt és Wendyt. Tehát az lett volna érdekes ha Grayt se és Mirát se választották volna be a top 5-be hanem vagy Lucyt vagy Wendyt.

@Sammy Blaze

Nem tudjuk, hogy Jura milyen erős, mert kicsit sem mutathatta meg mit is tud Gérard ellen, de a Grand Chariotot például lazán kivédte. Abban nem lennék biztos, hogy Gérard becsomagolta volna. A 7 év előnyére válhatott a kopasz Szentnek, úgy hogy hanyagoljuk már azt, hogy Gérard vagy Gildarts erősebb-e nála, mert hajlamosak vagytok ezt a párost Isteni magasságokba emelni, már bocsi. Hümm-hümm


én nem emelem gerard-ot isteni magasságokba, de azért jura mutatott 1-2 dolgot meg gerard is, aki szinte még bluenote ellen sem mutatott semmit csak megröptette az gildartz Nevet Ördögi

De gerardnak is ott volt az a 7 év bár kitudja urteat-ék mikor hozták ki...
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 21, 17:18:55 írta Sammy Blaze » Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #3618 Dátum: 12 júl 21, 17:30:40 »

Gildarts erős. Nagyon is. De jura is sokat erősödött 7 év alatt. Szerintem az amit mutatott sebzést azon a gépen a 3. napon az figyelemre méltó. Orga fejét is láttuk hogy nem hiszi el. Megközelítette valamennyivel egy nagy mágia támadó értékét ( nem mintha tudnám mennyit sebzett a fairy glitter de szép sebzés volt az a 8300 valamennyi ikszdé ). Ha makarov azt mondta hogy jura gildartsal felvehetné a versenyt akkor az még nem azt jelenti hogy le is győzi. Ezt csak a támadó értékre mondta. Ami közel jár gildartséhoz. Ne felejtsük el azt se hogy gildarts mikor elment 3 hónapig edzhetett is. Miért ne tette volna. Amúgy meg lazán szétzúzza jura mágiáját.
Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #3619 Dátum: 12 júl 21, 17:40:09 »

Csak általánosságban írtam az Isteni magasságot, mert gyakran szembesülök hasonlóval. Maradjunk annyiban, hogy majd mindenki bebizonyítja, milyen erős ha komoly harcra kerül a sor, korlátok nélkül.  Nevet
Bluenote meg Gildartshoz képest egy hatalmas vicc volt, pedig tényleg erős és mégis minden kezére játszó körülmény ellenére csúnyán elhagyta a légkört. Azt a harcot kellett volna izgalmasabbá tenni.  smirksweat

@Kenton
Brain sem tudta az Áthatoló mágiájával gyorsan szétkapni Jura védelmét, az meg még 7 évvel korábban volt. Amiben biztos vagyok, hogy Gildarts gyengébb Juránál az az állóképesség. Hiába a fiatalság ereje Jurával van. Gildarts zúzhat akármennyit, mindig új akadályok jöhetnek gyorsan, könnyebb megerőltetés nélkül.

Más téma:

Mi lesz, ha kiderül, hogy a Blue Pegasusos Nyúl.... Ichiya fia/ unokája  Nevet
A poén kedvéért ráadásul a jó vágású karakterek közé fog tartozni  ikszdé
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
DEV
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4

szököt ninja


« Válasz #3620 Dátum: 12 júl 21, 17:55:56 »

Ez a fejezett ütött a jóslat Acnologiát idézi.Ugye bár Grandine "tollas" Metalicanáról nem tudunk szinte semmit hogy nézz ki Igneelnel pedig nincsenek mintái.
ami még érdekessége a fejezetnek hogy nem isteneket mondanak és a jóslatban szereplő "démonok" akár csillagszellemek is lehetnek.Hiszen róluk sem tudunk szinte semmit és az megmagyarázná hogy miért van szüksége lucyre Arcadiasnak hogy beteljesedik a jóslatot és elő hívja Acnologiát.Ezzel akár azt is lehetne magyarázni miért bukkant fel hirtelen Acnologia a vizsgán mert túlsók kulcs került egy helyre.
De ezek csak Feltételezések.
A nyuszi lassan mindenkit az őrületbe kerget (engem biztos) azzal a kérdéssel hogy milyen valójában.
Azon sem lepődnek meg ha Edolási lenne. smirksweat
Naplózva
Volcaz
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 27



WWW
« Válasz #3621 Dátum: 12 júl 21, 18:02:05 »

A Gildartz és Jura közti erőkülönbség tekintetében abszolút egyetértek Bastiannal, tény, hogy Gildartz hihetetlen, de a rajongók akkor is kissé túltápolják. Ha Makarov egyszer azt mondja, hogy Jura felvenné vele a versenyt, akkor az úgy is van, elvégre a mesterénél jobban nem hiszem, hogy bárki is ismerné a képességeit...

Erről a nyúlról: Ichiya elméletileg még csak 35, szóval nem hinném, hogy ekkora fia lenne, na meg akkor ki lenne az anyja? A céhmester? Nevet Én azon lepödnék meg, ha valami életben maradt gonosz lenne, aki jó útra tért. Mondjuk Kain Hikaru csak lefogyva. Nevet (Arra mondjuk pont nem emlékszem, hogy ő életben maradt-e.)
Naplózva
Serpens92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 266



« Válasz #3622 Dátum: 12 júl 21, 18:11:57 »

Zereffel voltak egy hajón RustyRossel együtt, miután Hades kipurcant... Hát kitudja... Bár Zerefet annyira nem érdekelte az a 2.
Naplózva

hagabi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 397

gman kiválasztottja


« Válasz #3623 Dátum: 12 júl 21, 19:31:04 »

Gildartz-t lehet tényleg túl erősnek gondolják a fan-ok. (köztük én is) ikszdé
Az a baj, hogy még nem láttuk komolyan harcolni. Láttunk egy Natsu vs Gildartz meccset és egy Bluneo vs Gildartz csatát.
Ezekből nekem nem sok jött át az erejéből. Az viszont mellette szól, hogy visszatért egy olyan küldetésről, melyen eddig minden "próbálkozó" életét vesztette. Azt is csak azért bukta el, mert összefutott Achnologiával. Emelett lehet, hogy Acnhologia súlyosan megsebesítette, Gildartz-t, de nem halt meg. Pedig Achnologiától még Zeref is tartott. Ha láthatnánk a csatát Gildartz és Achnologia között akkor tudnánk elhelyezni erőben. Én arra tippelek, hogy Makarovval van egy szinten. (Mármint mágikus erő nagyságában.)
Jura mellett szól a fiatalsága, de mágikus erőben nem hiszem, hogy Gildartz szintjét elérné. Emellett nem hinném, hogy Gildartz zúzó mágiája és Brain áthatoló mágiája ugyanolyan lenne. Azért áttörni vagy elpusztítani valamit nem ugyanaz.

A nyuszira már én is kíváncsi vagyok. Nevet
Az a rajz nekem eddig egyik sárkányra sem hasonlít. Nekem ez inkább olyannak tűnik, mint az ősi kultúrákban, hogy nem látottak, hanem történetek alapján a készítő képzeletét is beletéve "rajzolták" meg.
A démonok egy kérdőjel számomra.
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/279/25
Amit a védelmi miniszter mond alul a második képkockán, annak lehet köze az ebben a fejezetben említett démonokhoz?  Gondolkozik
Naplózva
Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #3624 Dátum: 12 júl 21, 20:28:25 »

Igen ez valóban érdekes ha arcadias is egy démon... Arról nem is beszélve, hogy a démonok amiket még hades idézett natsuék ellen, elvileg arra erővel rendelkeztek hogy teljesen értelmetlen volt velük szembeszállni és erza majdnem maga alá csinált tőlük... És gondolom azok csak ilyen mezei kis csírák voltak Ördögi Na ja meg a másik ez a bizonyos 100 éves küldetés amit még elő lehet venni, hogy mi lehez az mert nyílván nem ok nélkül kötött bele ott acnologia gildartzba hanem megakadályozta szándékosan hogy teljesíteni tudja a küldetést... Tenroura sem úgy jött hogy jaj de jó repkedek egyet hopp itt egy sziget pár taggal és a levegőbe repítem őket... És nyílván nem csak gildartz fele repkedett majd meglátta jaj de jó ott egy emebr elbánok vele... Ez anynira gyérül hangzik... Szal nyílván az volt a célja hogy meggátolja gildartzot a 100 éves küldetésben de a kérdés hogy miért és így a is hogy mi lehet az a küldetés....
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #3625 Dátum: 12 júl 21, 20:36:25 »

A 292. mangában az utolsó előtti oldalon az utolsó két bubi szövege javítva lett. Így már kicsit érdekesebben hangzik. ^^

A Gildarts vs. Jurával pedig lehet jobb lenne átfáradni a "Ki nyerne csatában" c. témába. ^^
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 21, 20:37:34 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Fr33man
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 262



« Válasz #3626 Dátum: 12 júl 21, 20:41:53 »

Erza, Gray duó esélyes h ki fog kapni vagy egy döntetlent játszanak s így ha a sárkányölők harcából az FT jön ki gyóztesen akkor lenne lehetséges Luxus harca is.
2 vs 2
2 vs 2
1 vs 1 ami csak kivételes esetekben lenne ha pl lenne egy döntetlen csata  vagy az egyik összecsapás keretén belül vagy az egyiket az egyik csapat s még a másikot amásik nyeri. Míg az utóbbi teljes döntetlen lenne addig az előbbi egy döntetlen + az egyik fél győzelme. Igazságosabb ilyen eseteknél ha van egy + harc s így nagyobb az esély a dűlőrejutásra.

Lehetne még firtatni ki nyer s ki veszít, mi lessz ennek az arcnak a sorsa s vége.
A kövi arc lehet akár a sárkánykirály ünnepe vagy ez az arc fog azzal egybefolyni mindeggy is.

Lényeg ezek után akkár az egyész királyság meg is bukhat hisz az uralkodó is benne van ebbe s vagy meggyengül a királyság hatalma vagy megdől de a szomszédos királyságok/országok nem feltétlenül fogják ezt ölbetett kézzel végignézni.

Sötét céhekről 7 évvel ezelőtti információink vannak s az idő alatt sokminden történhetett mint erre már többen is kitértek, de nem feletkezhetünk meg esetleges más országok fekete céheiről illetve 1-2 (vagy több) árnyékban megbújó erős kellemetlenkedő alakról sem. Nem kell itt mindíg egy egész céhnek lenni ahhoz h nagy gubanc legyen.

Az új mágia kutatások is bezavarhatna. 2. tárolója lehet másoknak is, s így gizdából könnyen lehet erős valaki.

Gildarts elment h a céh megújulhasson, ne árnyékolja be a személye a céhet, hisz ő tudja egy céh az egységen alapul.
Jó dolog az h most nincs itt s azt se tartom kizárva h nem e bújik meg valami ez mögött.
Hisz ha csak akkor jön vissza ha a céh bizonyított lehet h ő is bizonyítani fog pl a 100 éves küldetés teljesítésével Nevet
Szép is lenne az.

Való igaz az FT még sok mindent rejt s ez így is a jó, minnél több a tálány annál izgalmasabb ez a világ.
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 21, 20:48:11 írta Fr33man » Naplózva
Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #3627 Dátum: 12 júl 21, 22:22:13 »

Az egyáltalán nem biztos, hogy az uralkodó is benne van az eclipse-ben, sőt arcadias amilyen fejeket vágott, pont olyan mintha a király háta mögött menne az egész...
Naplózva
johne1
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23


« Válasz #3628 Dátum: 12 júl 21, 23:23:09 »

véleményem szerint ezen a napon nem fog csak csapatonként 2 ember harcolni és nem az lesz amit sokan emlegetnek, hogy mi lesz így hogy 2v2 lesz mert akkor egy valakinek egyedül kell harcolni ez sztem nem ezen a napon lesz mert itt csapatos harcok lesznek a fordítás alapján de kitudja hogy mennyit változott a jelentése a szövegnek a 2 fordítás során szóval az is elképzelhető hogy csak 2 ember fog menni a csapatból párban és nem csapatban és nem fog utána más menni már a csapatból, bár lehet én gondolom rosszul a dolgot ez jövőhéten kiderül Nevet
Naplózva
Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #3629 Dátum: 12 júl 22, 08:45:38 »

Meg az is érdekes lesz, hogy ki lesz ichiya-ék ellenfele bacchus mellett, mert az ichiya nyúl kombó az szinte tuti meg ugye a chiwawa-któl bacchus, lehet bedobják a bitang erős warcryt Ördögi Ördögi
Naplózva
Oldalak: 1 ... 240 241 [242] 243 244 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!