24 máj 17, 10:42:09 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 236 237 [238] 239 240 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1778208 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
alig33
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 127



« Válasz #3555 Dátum: 12 júl 15, 21:25:00 »

Natsu vs Sting
Gazille vs Rouge
Luxus vs Orga
Mirajane vs Minerva
Gray vs Rufus
Ezek közül akármelyik lesz benne a mangában nagyon fogok örülni... Remélem mind benne lesz és elkenik a szájukat Nevet Le lesznek tördelve a tigrincs fogai Nevet
Naplózva

"Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem."
ChroN
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1226


Portgas D. Ace


« Válasz #3556 Dátum: 12 júl 15, 21:40:49 »

Mindenki itt írja hogy megver minden FT-s mindenkit.
Na ez az ami azért nem fog bekövetkezni valószínűleg, mert az eléggé jellemtelen lenne.
Nem nyerhetnek mindenhol, semmi izgalom nem lenne benne. Holt versenynél egy nyertes csata. Na az már inkább.
Natsu Stingnél lehetne az, hogy Sting elkeni Natsu száját, majd revenge lesz, és Natsu nyer. (nem lenne rossz)
A másik meg hogy ki nem örülne, ha a csapattársa nyerne? Jelen esetben a Sabertooth. Az mondjuk elég gagyi volt, hogy sz*rrá verte Lucyt Minerva, de nekik az számított, hogy az eddig feltörekvő, nyertes szellemű Fairy Tailt kicsit letörjék, hiszen az is számít, hogy milyen a csapat morál egy-egy adott feladat, fight után. Lehet hogy így ők se nyertek, de az biztos, hogy egy kis megfélemlítés volt benne. Nekem se szimpatikus ez az egész mód, de kellett ilyen is az animében, hogy ellenszenvesebb legyen az olvasók számára is a Saber Tooth, mert eddig nekem szimpatikusak voltak a versenyben résztvevők. (mondjuk a tag kirúgása nem..)

Bocsánat a kisregényért, de úgy éreztem ezt elmondom, mert mindenki taglalja, hogy minden FT-s nyerni fog, vagy nyerhetne.
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 15, 21:41:26 írta ChroN » Naplózva

Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #3557 Dátum: 12 júl 15, 22:38:51 »

Úgy érzem beszállok a kiosztásba  Nevet

A Sabertooth nem hibás azért mert ilyen módon érnek el sikereket, ez mind Gemma felfogásának az eredménye, hogy meg kell mutatni az úgy nevezett "selejtnek" hogy ők a legjobbak. A trollfaces csapatképen is csak Sting a tapló, azzal a kaján vigyorral, meg az utána következő nevetésével. Rufus mosolyogva konstatálta, hogy valóban kegyetlen egy ember a fiatal hölgy, Orga meg a "Ne nézettek már ilyen dühösen, nem én tehetek róla" kéz és arcjátékot mutatja a Fairy Tail felé. Rogue barátunk meg kacsintgat a jó oldal felé.   Mosolyog Stinget és Minervát kell megsorozni rendesen a harcok során  Ördögi

Vicces, hogy a Raven Tail volt az Anti-Fairy Tail, mégis a Sabernek van 2 sárkányölője, 1 villám mágusa, egy ex csillagmágusa + egy Minervája  Hümm-hümm

Azzal egyet kell értsek, hogy nem fogja az összes Fairy Tail tag vereség nélkül megúszni ellenük, úgy túl unalmas lenne. Lehet találgatni ki lesz az áldozat, de Natsut és Gazillet kizárnám. Gray felé hajlok, de akkor meg nem volt értelme reklámozni a nagy bosszúját. Lehet Mira bukik Minerva ellen? Titánia meg kimarad a buliból, lévén ő Erza "Veretlen Mádöfáking" Scarlet, akinek ott van még Kagura is  Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 15, 22:40:06 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #3558 Dátum: 12 júl 16, 02:08:48 »

Nekem személy szerint teljesen szimpatikus az ST egyébként is szeretem a pszichopata jellemmel megáldott badass karaktereket. Valahogy távol állnak tőlem az ilyen FT-hez hasonló igazság bajnokai és az erkölcs megszállottjai.
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 16, 02:13:36 írta Train » Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #3559 Dátum: 12 júl 16, 09:32:04 »

Írták már sokan hogy az ST-t meg kell jól verni. Van aki minervát meg stinget akarja megveretni. Van aki nem akarja hogy megverjék az ST-t. Sok mindenki mást akar. Mi van ha mashima tesz még rá egy lapáttal és minden ST-s aki FT-s-el kerül össze azt elverik. Nem lenne vicces. ikszdé
A 4. napon be fog következni még '' valaki '' vágya. Remélhetőleg a következő fejezet.
Natsu vs Sting
Gazille vs Rouge
Luxus vs Orga
Mirajane vs Minerva
Gray vs Rufus

Ez nagyon jó lenne. Nevet Az ember azt se tudja kit kövessen szemmel mert nagyon érdekes lesz ha így lesz. Laxus szerintem simán elveri orgát persze nem egykönnyen. De én mindenkinél kiegyenlített harcot szeretnék látni. Úgy az érdekes mert nem tudod akkor ki nyer.
Naplózva
Rincewind
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 64



« Válasz #3560 Dátum: 12 júl 16, 10:40:59 »

Mondta valaki, hogy Ogra nem használ olyan neveket a varázslataihoz, hogy Istenölő akármi. De ha jobban belegondolunk, Luxus mágiája is olyan, hogy van egy alap villámmágiája, amihez nem használ Villámsárkány elnevezéseket, és amikor rákapcsol, ott jönnek elő ezek a varázslatok. Lehet, hogy Ogra is hasonló, talán ő is Lacrimás Istenölő, és a lacrima elszínezi a normális támadásait is. Bár ez felveti a kérdést, hogy akkor a mágikus erőmérőre miért egy ilyen "gyengébb kategóriás" lövést küldött.
Naplózva

THERE'S NO JUSTICE
THERE'S JUST ME
Agir
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #3561 Dátum: 12 júl 16, 14:19:16 »

Hali.
Ez az első, hogy hozzászólok a témához, de már muszáj volt.
Engem Lucy bénázása kezd idegesíteni, holott mint karaktert szeretem. Azért ő is eljuthatna a nagy "megmutatom" részig ami be is jön neki, mert elég megalázó, ahogy folyton elverik, pedig elég erősnek kéne lennie... Nagyon remélem, hogy a következő fejezetben valami csoda folytán összeszedi magát, és végre megmutatja mire is képes...Nem mellesleg hol van a nagy Loki, aki a védelmező szerepében tetszeleg (a víz nem kifogás, amint láttuk az nem okoz gondot nekik)
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #3562 Dátum: 12 júl 16, 15:44:04 »

Szerintem a csillagmágusoknak tényleg nagy hátrány ha nincs a kulcsuk náluk. Lucy-nak az eddigiekig 3 nagy problémája volt. Már csak 2 van. Az egyik a kevés mágikus erő. Most már könnyedén idézgethet. Már csak meg kell oldania valahogy ezt a '' nincs kulcs nálam '' hiányt. Szerintem ariest azért tudta megidézni mert virgo is vele jött. Esetleg azért mert virgo, horologium és loki mászkálhat kedve szerint. Ezért gondolom ők tudnak áthozni más csillagszellemeket is. Azt kéne megtanulnia már hogy kulcsok nélkül is idézgethet. A másik probléma meg aquarius. smirksweat Kicsit meg kéne nevelni.
Szerintem ha mind ezen segítene akkor ő lenne az egyik legerősebb az FT világában. Még erzát is felülmúlhatja így. De ez még messze van. ikszdé
Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #3563 Dátum: 12 júl 16, 19:04:26 »

A "nincs kulcs nálam" nem jelentene gondot, ha az összes csillagszellem magától előjönne, mint Loke, Horologium, vagy Virgo. Az, hogy most nem segítettek Lucyn 2 dolgot jelenthet: Vagy tényleg Gemini lépett Lu-chan helyébe, vagy az egyszerűbb: Így kívánta meg a arc forgatókönyve. --> Arcadios elrablási terve, az ellenszenv kiéleződése a ST és az FT között stb...  Nevet Lesz olyan arc is, ahol Lucy végigver mindenkit, Natsu vagy Erza meg kikap  ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 16, 22:28:20 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
ChroN
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1226


Portgas D. Ace


« Válasz #3564 Dátum: 12 júl 16, 19:24:31 »

... Lehet, hogy Ogra is hasonló, talán ő is Lacrimás Istenölő, és a lacrima elszínezi a normális támadásait is. Bár ez felveti a kérdést, hogy akkor a mágikus erőmérőre miért egy ilyen "gyengébb kategóriás" lövést küldött.

Szerintem csak szimplán lenézte a többi céhet és ráküldött egy gyengusz támadást, nem számolt azzal, hogy egy kipörgetést fog tolni a Fairy Tail.
Naplózva

samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #3565 Dátum: 12 júl 16, 19:52:37 »

Szerintem senki sem számolt azzal, hogy Kana a Fairy Glittert húzza elő ütőkártyái közül ikszdé Nevet Amúgy kíváncsi lennék, hogy még mit tanulhatott Mosolyog De szinte mindegyik FT tag eddig kinder surprise volt, amit leművelt, még Wendy is, hogy döntetlent kihozott, most már Natsura és Gazille-ra lennék már kíváncsi, de nagyon Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 16, 21:46:09 írta samdav » Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #3566 Dátum: 12 júl 16, 21:40:22 »

Szerintem senki sem számolt azzal, hogy Kana a Fairy Law-t húzza elő ütőkártyái közül ikszdé Nevet Amúgy kíváncsi lennék, hogy még mit tanulhatott Mosolyog De szinte mindegyik FT tag eddig kinder surprise volt, amit leművelt, még Wendy is, hogy döntetlent kihozott, most már Natsura és Gazille-ra lennék már kíváncsi, de nagyon Mosolyog

Akarod mondani fairy glittert Nevet Nevet
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #3567 Dátum: 12 júl 16, 21:46:47 »

Húúú, tényleg, ezt benéztem >.<# na javítottam is, nem tudom miért írtam ezt Hmm? lehet a jövőbe látok és azt is majd használja? Nevet
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Banzai
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 561



WWW
« Válasz #3568 Dátum: 12 júl 20, 17:35:34 »

http://eatmanga.com/Manga-Scan/Fairy-Tail/Fairy-Tail-292/


új rész itt , a vége a zúzós  ikszdé fuck yeahhh  , kb 150 része várunk erre ... nem csoda hogy eltűnik a város

Erza terminator tekintete elmondott mindent , SB jobb ha visznek magukkal pelenkát .
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 20, 18:18:43 írta Banzai » Naplózva
Ookami-chen
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 76


orosz kém


« Válasz #3569 Dátum: 12 júl 20, 17:39:06 »

az biztos hogy most kő kövön nem fog maradni. mind az 5ük rettenet pipa Nevet Alapjáraton nagy pusztításra képesek, nem hogy akkor 5en idegesen xD
Naplózva

Nézz csak ránk! Mindenünket felhasználtuk! És mégsem fekszünk holtan! Képesek vagyunk felülkerekedni a gyengeségünkön és félelmünkön! Ezt jelenti az élet!
Oldalak: 1 ... 236 237 [238] 239 240 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!