24 máj 19, 14:47:37 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 210 211 [212] 213 214 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1780418 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Toshin Raizen
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 289


Aki másnak vermet ás, az sírásó vagy földmunkás :D


« Válasz #3165 Dátum: 12 jún 06, 08:08:04 »

Egyetértek Mosolyog
Zeref ellen majd a "sárkánykirály ünnepén" csapjon össze Natsu, esetleg az Acnologia ellen harcoljon és akkor Zeref tényleg a legutolsó és legfőbb ellenség lenne. Pontosan
Jelenleg ez a legjobb mű, mert szeretném tudni a végét, de nem akarom, hogy vége legyen Nevet (gondolom nem csak én vagyok így vele)
No, meg Zeref meg is mondta Natsu-nak hogy kevés, mint "abban" a C-vitamin... >.<#
Egy második eredet és az új forma még mindig kevés, ahhoz hogy legyen esélye Natsu-nak. Szükség lesz Igneel erejére is(gondolom, majd tanít valami új technikát amivel maximalizálni tudja az erejét, esetleg új formát/kinézetet fog eredményezni mellékhatásként). Gondolkozik
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 06, 08:10:02 írta Toshin Raizen » Naplózva

FRUILI BERENGAR itáliai király ombardiai követe a magyarokról 921-ben:
Gazdagságuk pazar és szembetűnő. Hatalmas sereget tudnak kiállítani! Kürtszóra indul fordul egész serege. Napokig lovagolnak váltó lovaikon. Ha megindulnak megmozdul ég és föld alattuk. Harciasságuk és bátorságuk egyedülálló. Nem félnek a haláltól! Mosolyogva halnak meg! Legyőzhetetlenek.

Igaz magyarnak lenni akkora teher, hogy aki sokat viseli, megerősödik. Wass Albert
EnxTheOne
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 336

A világ leendő teljhatalmú ura.


WWW
« Válasz #3166 Dátum: 12 jún 06, 10:59:24 »

"Ichiya-san barátnöje"      Hümm-hümm Pontosan Nevet
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #3167 Dátum: 12 jún 06, 18:11:48 »

Mi hogy van?
Aki a legtöbb pontot ér el, az nyeri a versenyt és kap 10 pontot.

Értem, viszont akkor meg sokkal jobb lett volna hogy Erzának jár 10 a többieknek meg semmi.
Hiába, ha ez az erőmérő már külön verseny volt, más, amit Erza megcsinált ^^

Nagyon várom a Laxus vs Alexei-t Nevet. Szerintem egyenlöek lesznek és láthatunk egy döntetlent. Amúgy meg az is uncsi lenne ha kana megint ugyanazokat a kártya képességeket mutogatja hanem biztos van neki a kártyából 1-2 ütös neki amit láthatunk egy nagy csatában Mosolyog.
És mi van, ha az első mester adott neki még pár ütős varázslatot, mint a Fairy Glitter? Mosolyog

hmm hmm
Gildarts és az erőmérő? szerintem nem jó párosítás Nevet
Itt az a kérdés, hogy-hogy mérték volna le Gildarts erejét?
Következtetés: Gildarts ---> Zúzómágia ---> Erőmérő ---> Sok kicsi erőmérő ? Nevet
vagy nem?
Gildartsot inkább hagyjuk, nála is szerintem kiakadt volna az erőmérő ikszdé Meg hát, azért kicsit szerintem elvetett kijelentés volt Makarov szájából, hogy partiban lenne Jura Gildarts-cal, köbö pár percig, aztán annyi lenne Jurának Mosolyog

Épp a minap kerestem Luxus-ról valami menő képet és akkor lettem figyelmes arra amit Hades mondott.

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/244/16  Hades azt mondta hogy mavis akarata rá szállt utána pedig Makarovra de Makarov megváltoztatta a céhet. Ebben az esetben valószínűleg Mavis sem olyan jóságos tündér mint amilyennek megismertük és szerintem ennek köze van ahhoz a dologhoz amit Makarov Gildartznak mutatott. A fairy Tail valódi természetéhez. Azt is elképzelhetőnek tartom hogy a Fairy Tail valamikor Zeref szövetségese volt és Natsu Zeref oldalán harcolt a sárkányok ellen.

Hm eléggé elkezdett dolgozni a fantáziám =D lehet kicsit betegen hangzik de Mavis sem lehetett annyira jósűgos ha ilyen varázslatot fejlesztett ki mint a Fairy Glitter  Gondolkozik
Ez egész jó kifejtés, bár nem hinném, hogy Mavis rossz célokra fejlesztette ki a három nagy Fairy mágiát Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #3168 Dátum: 12 jún 06, 20:15:55 »

A Laxus vs Alexei döntetlen mellett sok dolog szól: pl az hogy Mashima rögtön Laxust küldte volna Gérard helyett egy döntetlenre, plusz a Raven-Fairy kapcsolat, na meg azon belül az Ivan-Laxus kapcsolat. Mashima direkt nem hagyja majd eldönteni, hogy melyik az erősebb  >.<#

Másrészről nem tetszik az hogy Mashima kezel néhány karaktert. Vegyük Natsut és Erzát, akik ha a kis összeütközéseket nem számoljuk, nem nagyon vesztettek csatát. Ott van Kana, aki hiába indult párszor S-osztályú vizsgán meg se közelíti Mira, Erza, Laxus vagy Mystogan szintjét. Erre most megint előtte a Fairy Glittert plusz még Mavis is próbálja erősnek tüntetni a Gildarts vére dumával. Na és a lényeg: Laxus. Tudjuk róla, hogy bivalyerős mégis mindig ő húzza a rövidebbet.
Natsut és Gajeelt(így írom mert a másik írás az "Gázil" és az animében is "Gádzsilüt" mondanak) szétalázta mégis Natsu megverte. Hadest alázta, mégis megint Natsunak kellett learatnia a babérokat. Ahová kiakarok lyukadni az az, hogy Laxusnak adjon Mashima már valami győztes pillanatot. Pont a B-csapat vezére ne hozná a kötelezőt megint?Egy Kana után? Egy szó mint száz, nehéz meccset de győzelmet Laxusnak  Kúl
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
hagabi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 397

gman kiválasztottja


« Válasz #3169 Dátum: 12 jún 06, 21:39:48 »

Jó kis érveid vannak Bestian. Nevet
Viszont Natsu a főszereplő és muszáj az ő fejlődését követni és néha egy egy nagyobb erődemonstrációval érzékeltetni, hogy milyen szinten áll. Amikor Natsu és Gazille vs Luxus volt, akkor azért Luxus ellőtt egy Fairy Law-t is. Igaz nem volt hatással senkire de hatalmas mágikus erőt adott bele, ami el is használódott. Natsu meg szerintem az érzelmek lángjait használta Luxus ellen, ami azért nem keveset dobott az erején.  A Hades elleni csata talán nem a legjobb példa, mert hiába Natsu vitte be a végső csapást, akkor is hatan (Luxus-al) mentek Hades ellen. Az már más, hogy Luxus-t kiütötték, de akkor nem véletlenül adta át minden erejét Natsunak.

Engem inkább az szokott zavarni, ha egy bizonyos plusz erőt, technikát gyorsan megszereznek és állítják, hogy még nem biztos, hogy tudnak bánni vele, de aztán meg mégis. Meg mikor a harc közepén szereznek plusz erőt, amit nem tudom melyik seggükből húznak elő néha. Itt is a második eredet felébresztésével nincs problémám, mert valamikor meg kellett tudni, hogy van ilyen is. De őszintén megmondva nekem sokkal jobban tetszett volna ha végig edzik azt a 3 hónapot. Natsu és Gray is szerzett volna még néhány kilónyi izmot, hogy keményebben nézzenek ki. Másrészről annak is fennálhatna a lehetősége, hogy az erejük akkorára nő, hogy a testük nem birkózna meg vele. Én annak a híve vagyok, hogy a szellemi és mindenféle mágikus erő (chakra, stb.) növekedésével párhuzamosan a test is fejlődjön.
Viszont nem nagyon zavar pillanatnyilag ez, mert Mashima megoldása nagyon is tetszett. Nevet
Naplózva
Ashbringer
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 46


« Válasz #3170 Dátum: 12 jún 06, 23:54:05 »

A mágiában pont az a szép, hogy nem kel kigyúrt vadállatnak lenni ahhoz, hogy erős legyél. Egy nyegle öregember is úgy elverhet egy életerős fiatalt, ahogy az meg van írva! Nevet
De azért ha valaki boxolós mágiát használ, vagy egyéb más közelharcit, akkor legyen izmos, ez tény!
Naplózva
EnxTheOne
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 336

A világ leendő teljhatalmú ura.


WWW
« Válasz #3171 Dátum: 12 jún 07, 11:10:08 »

Jura egyébként mit csinált?
Naplózva
Jutsu_Master
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 30


« Válasz #3172 Dátum: 12 jún 07, 21:50:27 »

Hiába, ha ez az erőmérő már külön verseny volt, más, amit Erza megcsinált ^^

Akkor, Natsuék közül valakinek is indulnia kellett volna nem?
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #3173 Dátum: 12 jún 07, 21:55:54 »

Jura egyébként mit csinált?
Egy nagyon nagy gejzírt (Fuji a varázslat neve ^^) csinált vagy mit Nevet
Gondolom erre gondoltál: http://mangastream.com/read/fairy_tail/24714326/19

Jutsu_Master: Mivel mind a 100 pontot elvitte vagyis minden szörnyet legyőzött, így nem maradt senki másnak, gondolom én ezért lett másik (új) verseny Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #3174 Dátum: 12 jún 08, 00:26:59 »

Maradjunk annyiban, hogy a játék irányítói kicsit elszámolták magukat ezzel a számmal. Nem gondolták, hogy ennyire erősek valójában a versenyzők akik indulnak. Szerintem eddig sem igazán mutatták meg valójában (a korábbi játékokra gondolok Itt), hogy mit is tudnak valójában. Így lehetett az, hogy Erza nagyon meglepte őket pedig ő még közel sem a legerősebb. Ha jól felkészültek volna, akkor mindegyiküknek saját kastélyt állítottak volna.

Egy kicsit Kanát megemlítve alapjában véve a többiek a harmadik hely környékére várták Fairy Glitter nélkül. Tehát azért nem is olyan gyenge ez a Kana kislány a kártyáival. Másrészt Mavis is megemlítette, hogy lappangó ereje van, de most már képes használni a varázslatot.
Naplózva
P4ndora
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 262



« Válasz #3175 Dátum: 12 jún 08, 05:02:45 »

Hát szerintem nem kellett volna mindenkinek külön kastély... viszont valóban elszámolták magukat. Sütőtök még azt is megmutatta, hogy milyen rombolásra képes egy D szintű + azt, hogy az S szintű még egy szent mágust is megizzaszt. Kicsit nevetségessé tette magát azzal, hogy Erza mindent legyőzte, gondolom jóval gyengébbek voltak igazából a szörnyek mint ahogy azt beállította, ne feledkezzünk meg a többi A meg B osztályú szörnyekről akiket Erza legyőzött az S osztályú mellett.
Bár őszintén szólva nem bántam, hogy ilyen hamar vége lett... szerintem sem kellett volna tovább húzni ezt a versenyt (majd az animében remélhetőleg), hiszen az érdekel legkevésbé, hogy ki hogyan harcol a szörnyek ellen és mennyivel egyszerre (itt arra gondolok ha Erza nem győzte volna le az összeset).
Naplózva

Fr33man
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 262



« Válasz #3176 Dátum: 12 jún 08, 07:05:47 »

Voltak akik szerint kitolás volt az erőmérő ellőhozatala.
Véleményem szerint az nagyobb kitolás az lett volna ha Erza csak 99 szörnyet intéz el s pl.: egy D szintű megmaradt volna. Első gondolatom az volt h akkor Erza kap 10 pontot s a második versenyző azért az egy D szintű legyőzéséért megkapná a 8 pontot de nem így van.
Elsiklottam a szabály némely pontja felett. Az igazság az ha Erza 1 szörnyle már nem tudott volna végezni akkor megbukott volna a próbán s 0 pontja lett volna s a 2. versenyző azért az egy szörny legyőzéséért 10 pontot kapott volna. Na szerintem ez lett volna igazán durva.

Az erőmérő előhozatala szerintem okés lépés hisz a többieknek nem adatott meg a lehetőségük a versenyzésre.

P4ndora szerény véleményem szerint a szörnyek olyan erősek voltak ahogy mondták, Erza igen csak lestrapált lett a végére. Egyszerű a megoldás Erza Titánia erősebb szörnyeteg  Nyelvesít
Erza bár egyszerre hívta ki mindd a 100 szörnyet de nem egszerre harcolt minddel.
Fizikai képtelenség akkora bazi nagy szörnyeknek egszerre hozzáférni Erzához.
Simán eltudom képzelni amint Erza kitér a csapások elől s azt a többi szörny szenvedi el.
Ezért is lehetett neki az a ruhája amije volt.
Ezen a képen is a háttérben van egy D szintű aki ugrik Erza felé bele a közepébe s Kitér előle Erza akkor egy másik szörny kap a támadásából de akár a nagy bengák támadását is felfoghassa.

Még Gildarts-al is partiban lenne kijelentése inkább arra utál h azt a minimális szintet megüti amitől már érdemes kihíni őt.
Viszont ez a kijelentése akár hogy is értelmezzük egyvalamit leszögez, mégpedig Gildarts a 10 szentmágus erejével bír.

Kana erődemonstálása igazán jól sikerült. Viszont egy érdekesebb kérdésre ad okot.
Vajon Mavis milyen mester volt Nevet
Eleve a három nagy mágia kifejlesztése mellett mekkora erővel rendelkezhetett s mire használhatta őket?
Ha most a Glittert speciálisan ezért adta Kanának kölcsön s azzal az indokkal "A győzelemért!" de lehet csak h legyen egy kis zúzús Nevet
Makarov se azért engedélyezte a versenyt h az első címet kivívják, nála a pénzzzzz volt az ok.
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 08, 07:22:29 írta Fr33man » Naplózva
Erza
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4


Tegye fel a kezét aki nincs itt! :D


« Válasz #3177 Dátum: 12 jún 08, 17:16:49 »

Szerintem az erőmérő csak azért került a versenyszámok közé hogy megtudjuk Kana megkapta a Fairy Glitter az első mestertől.
Naplózva

"Ki azt mondja: "imád",
Sose hidd el szavát.
Ki azt mondja: "szeret",
Talán igaz lehet.
De az aki rád néz,hallgat,
Nem beszél és nem szavalgat,
Annak add egész életed,
Mert az forrón és hűn szeret."
Fr33man
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 262



« Válasz #3178 Dátum: 12 jún 08, 18:23:03 »

Nem kapta meg tőle.
Kölcsön kapta, de ezt az előző hozzászólásomban is írtam.  Kúl
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 08, 18:24:48 írta Fr33man » Naplózva
Serpens92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 266



« Válasz #3179 Dátum: 12 jún 08, 21:33:19 »

Már megnéztem a RAW-ot, de nem volt egyértelmű, hogy most mi is törént a csata során, olyan, mintha a kivetüléseik harcoltak volna.  Hümm-hümm
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 08, 21:33:51 írta Serpens92 » Naplózva

Oldalak: 1 ... 210 211 [212] 213 214 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!