24 máj 19, 18:45:09 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 209 210 [211] 212 213 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1780661 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #3150 Dátum: 12 jún 05, 10:10:33 »

Épp a minap kerestem Luxus-ról valami menő képet és akkor lettem figyelmes arra amit Hades mondott.

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/244/16  Hades azt mondta hogy mavis akarata rá szállt utána pedig Makarovra de Makarov megváltoztatta a céhet. Ebben az esetben valószínűleg Mavis sem olyan jóságos tündér mint amilyennek megismertük és szerintem ennek köze van ahhoz a dologhoz amit Makarov Gildartznak mutatott. A fairy Tail valódi természetéhez. Azt is elképzelhetőnek tartom hogy a Fairy Tail valamikor Zeref szövetségese volt és Natsu Zeref oldalán harcolt a sárkányok ellen.

Hm eléggé elkezdett dolgozni a fantáziám =D lehet kicsit betegen hangzik de Mavis sem lehetett annyira jósűgos ha ilyen varázslatot fejlesztett ki mint a Fairy Glitter  Gondolkozik
Naplózva


Serpens92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 266



« Válasz #3151 Dátum: 12 jún 05, 12:16:52 »

Szerintem Mavis lehetett akkor is ilyen, maximum Hades értelmezte másképpen a dolgokat. Elkezdett járni egy más úton, majd mindig azzal igazolta magát, hogy biztos Mavis is így akarta volna.
Naplózva

Logan911
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 56



« Válasz #3152 Dátum: 12 jún 05, 14:02:45 »

Mavis a glittert a céh védelmére fejlesztette ki. Nem azért hogy gyilkolásra használják, hanem hogy a céhet védjék vele. Simán belefér a Mavisról alkotott képbe.
Naplózva

Logan911, másnéven Hizashi Hyuuga, Iwagakure no sato egykori Shodaime Tsuchikage-ja
baton
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 30


« Válasz #3153 Dátum: 12 jún 05, 14:23:57 »

"Fairy Tail valamikor Zeref szövetségese volt és Natsu Zeref oldalán harcolt a sárkányok ellen. "

Elég érdekes meglátás.. még az is lehet... idővel egyre több dolgot fogunk megtudni úgyis:P Érdekes fordulatot is vehetne miatta a történet, főleg ha az FT lesz a legerősebb céh: ) esetleg ( 4 vagy 5sárkányölővel Gondolkozik +Luxus)

Luxus egész érdekes fejet vágott a mostani részben, remélhetőleg várja a harcát és valami igazán nagyot fog mutatni mint ahogy tette ezt Erza és Kana is. S a Saberrtooth álla még jobban le fog esni a többiekkel egyetemben:P
Naplózva
Ronyszkusz
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 493



« Válasz #3154 Dátum: 12 jún 05, 15:45:19 »

Ebben az esetben valószínűleg Mavis sem olyan jóságos tündér mint amilyennek megismertük és szerintem ennek köze van ahhoz a dologhoz amit Makarov Gildartznak mutatott. A fairy Tail valódi természetéhez.
Ellenzem, ugyanis, míg a második el nem hagyta a céhet, addig Mavis tanítását vitte tovább és a szerint bánt Makarovékkal. Utána volt a nagy lécelés, és Makarov nevelte a céhet mintha mi sem történt volna.
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #3155 Dátum: 12 jún 05, 16:01:59 »

Lew: Hm...jó meglátás de kicsit érdekes.
Makarov azt mondta hogy ez a fairy tail igazi természete. De gildarts úgy illeti meg mint egy tárgyat. Fény csillag....tárgy...természet. Érdekes kombinációk.
Naplózva
Erza
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4


Tegye fel a kezét aki nincs itt! :D


« Válasz #3156 Dátum: 12 jún 05, 17:24:33 »

Hmm.. ebben van valami. Amúgy én kíváncsi vagyok mire (volt) képes Mavis. Kitudja talán még láthatjuk is  Nevet
Naplózva

"Ki azt mondja: "imád",
Sose hidd el szavát.
Ki azt mondja: "szeret",
Talán igaz lehet.
De az aki rád néz,hallgat,
Nem beszél és nem szavalgat,
Annak add egész életed,
Mert az forrón és hűn szeret."
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #3157 Dátum: 12 jún 05, 17:26:52 »

Mavis szerintem simán Hades szintű varázsló volt. Sőt szerintem Mavis nem is ember hanem tündér. Ez megmagyarázná miért szurkol a lelátó szélén több mint 100 évesen =D

Aztak*rva mekkora avatar xD cseréld le mert ekkorát tilos
Naplózva


Erza
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4


Tegye fel a kezét aki nincs itt! :D


« Válasz #3158 Dátum: 12 jún 05, 17:33:28 »

Lehet hogy tényleg tündér és innen jött a céh neve Mosolyog Erősnek meg tuti erős hisz céhmester volt, na de hogy több mint 100 évesen (és milyen jól tartja magát Nevet ) hogy tud ott szurkolni főleg hogy halott?

Nyugi épp a kép zsugorításán dolgozom Nyelvesít
Naplózva

"Ki azt mondja: "imád",
Sose hidd el szavát.
Ki azt mondja: "szeret",
Talán igaz lehet.
De az aki rád néz,hallgat,
Nem beszél és nem szavalgat,
Annak add egész életed,
Mert az forrón és hűn szeret."
P4ndora
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 262



« Válasz #3159 Dátum: 12 jún 05, 18:40:53 »

"Vajon van-e a tündéreknek farka? Ez egy örök rejtély marad, egy örök utazás...." vagy valami ilyesmi miatt kapta a céh a Fairy Tail nevet Mosolyog Bár lehet benne valami, hogy Mavis tündér volt, ha már sárkányok is léteznek az FT világában xD
Naplózva

Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #3160 Dátum: 12 jún 05, 20:16:25 »

Szerintem ezek lesznek láthatók a mostaniakban: Raven ügyeskedése --> Fairy tail hergelése --> Arcadios kihasználja az időt míg a raven és fairy tail küzd és elrabolja lucy-t meg yukino-t --> Yukino meghal ---> lucy-ért pont időben érkeznek meg a fairy-sek --> Nagy csata következtében összeomol a palota --> Egy új világ nyílik meg és zeref is megjelenik ---> oda megy mindenki még az összes szentmágus is és megkezdődik egy nagy csata ---> Zeref könnyedén elbánik sok mindenkivel ( madara feeling :3 ) és elmegy de azt mondja natsunak hogy '' tudom hol vannak a sárkányok '' ---> Natsu mérges lesz és elpusztít egy nagy területet ---> Keresik a módot hogy eljussanak zerefhez. Egy ideig eltart de rettentő erősek lesznek.
Naplózva
Serpens92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 266



« Válasz #3161 Dátum: 12 jún 05, 20:22:28 »

Zeref szerintem nem fog harcolni, bár lehet 7 év alatt újra előtört a rossz énje. Ha viszont tényleg nem fog harcolni, akkor lehet lesz közte és Natsu között egy kis beszélgetés, ahol sok mindent megtudhatunk és ennek elég sokan szem- és fültanúi lehetnének.
Naplózva

Toshin Raizen
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 289


Aki másnak vermet ás, az sírásó vagy földmunkás :D


« Válasz #3162 Dátum: 12 jún 05, 20:45:20 »

Kentonsama
Először is Grat az 1000. hozzászóláshoz Nevet
Másrészt, eléggé érdekes elgondolás, de én is valószínűsítem, hogy Yukino meghal(de úgy érzem kell, is a sztoriba egy "kis" tragédia). Viszont Zeref nem hiszem, hogy megjelenik, ebben az arcban a király és a lovag a főellenség/boss.
A sárkányokról, esetleg néhány információt megtudhatnak Sting és Rogue sárkányölőktől és még azt is elmondják, miért ölték meg az ő "mesterüket/mestereiket".
De természetesen várom a helyeslő, és az ellentmondó válaszokat egyaránt. bye bye

A harcokra visszatérve, megnéznék egy Makarow vs. Gemma harcot, hátha visszavonná az "átlagos céh" jelzőt.

Szerk:
Vagy lehet Zeref-nek az anyósa lesz benne xD az az egyetlen amitől maga a nagy Zeref is fél xD
De komolyra fordítva a szót, még az is lehetséges, hogy ha kinyitják a "kaput" akkor, annak aki kinyitotta nagy erőt fog adni mint pl. a lacrimák.
De a következő részből, remélhetőleg kiderül pár dolog a "gonosz(vagy sötét, nem is tudom már) mágikus erőről" is.
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 05, 21:10:27 írta Toshin Raizen » Naplózva

FRUILI BERENGAR itáliai király ombardiai követe a magyarokról 921-ben:
Gazdagságuk pazar és szembetűnő. Hatalmas sereget tudnak kiállítani! Kürtszóra indul fordul egész serege. Napokig lovagolnak váltó lovaikon. Ha megindulnak megmozdul ég és föld alattuk. Harciasságuk és bátorságuk egyedülálló. Nem félnek a haláltól! Mosolyogva halnak meg! Legyőzhetetlenek.

Igaz magyarnak lenni akkora teher, hogy aki sokat viseli, megerősödik. Wass Albert
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #3163 Dátum: 12 jún 05, 20:57:38 »

ToshinRaizen: Köszi Mosolyog. Am nem szoktam ilyesmikre figyelni Hümm-hümm.
Szerintem nem olyan táp ez az arcadios hogy erősebb legyen egy hades-nél. El kell ismerni eddig mindig minden boss erősebb volt a másiknál. Mindenki sorrendbe és mindig az erősebb ellenfelektől válnak a fairy-sek erőssé. Zeref ha nem bukkanna fel akkor szerintem nem nyerne értelmet magának ez az arc. Minek kéne egy lovagnak egy kapuhoz ilyesmi? Biztos van akinek csinálja ezt az egészet, mert saját maga az ember akinek csinálja olyan ismert mert nem jelenhet meg. Tuti zeref az illető smirksweat.
Naplózva
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #3164 Dátum: 12 jún 06, 07:37:54 »

Miért kellene Zere, és miért lenne nélküle az arc értelmetlen? Lehetne egy kicsit bosszúállós fílingje az egésznek. Megnyit egy kaput egy másik világba, ahonnan egy hadsereg jönne át (vagy pedig pár brutális szörny) , aminek elsöprő ereje lenne, és az irányítaná, akinél van egy bizonyos dolog. És akkor jönne a nagy harc. Semmi értelme Zerefet máris elsütni ilyen nagyon hamar. A manga nagyon hamar kiégne, ha rögtön zeref jönne. És mi  értelme lenne? Zeref a ,,végső" harc legyen. Kérem ne legyen már Bleach ebből a mangából is, hogy 400000 részen keresztül egy ember a főellenség, akinek végtelen és végső ereje mindent elsöpör. .
Naplózva
Oldalak: 1 ... 209 210 [211] 212 213 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!