24 máj 17, 10:34:59 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 197 198 [199] 200 201 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1778207 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
pumpa28
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 82


A legendám a XX. században kezdődött


« Válasz #2970 Dátum: 12 máj 21, 17:58:49 »

Ez az én fejemben is megfordult. Natsu ereje a kötelékekben és a dühben rejlik. Az ég óvja azt, aki komolyabban meri bántani Happyt. Ha esetleg megölte volna, szerintem abban a pillanatban kaptunk volna egy elborult agyú Dragon Force- modos villámló tűzsárkányt kb akkora energiával, mint amit Gildarts szabadított fel az S-rang próbán. a Sabertooth székhelyéből egy ép tégla nem maradt volna meg, ahogy a gyengébb mágusok sem élték volna túl. A top5 és Genma nekiment volna azért hősünknek, de ekkorra már az összes céh és tanács odaért volna. És mindenki ment volna Natsunak..
Naplózva
hagabi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 397

gman kiválasztottja


« Válasz #2971 Dátum: 12 máj 21, 19:31:24 »

pumpa

Egy ilyen jelenetet úgy tudnék elképzelni, mint mondjuk amikor a One Piece-ben Kuma szétszedi a csapatot a Sabaody-n.
Na ott Luffy mikor teljes erőből nekirontott Kuma-nak az epic moment. (Bár nem tudta legyőzni Kuma-t de ez most mindegy.) ikszdé Na kb így tudnám elképzelni Natsu-t is, hogy teljes erőből nekiront az ellenségnek, mint az őrült.
Szívesen megnézném, hogy Natsu úgy bedühödik, hogy Gildartz-nak vagy Makarovnak kell lecsillapítania. Biztos lesz még olyan erős is, de egyenlőre nem kell rohanni sehova. Nevet
Naplózva
pumpa28
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 82


A legendám a XX. században kezdődött


« Válasz #2972 Dátum: 12 máj 21, 19:56:29 »

Hát a nekirontás ott is ütős Mosolyog, csak akkor Luffynak szerencsére kapcsolt az agya, - ami nem sűrűn fordul előxD, - és ő utasította a többieket h meneküljenek Mosolyog Itt Natsu lenne az akit utasítani kéne Nevet
Én is remélem, hogy a végleges power up még odébb lesz Mosolyog Annak azért örülnék ha a következő fejezetekben Sting kaliberű ellenfeleket bedarálna, de egy mestert/szent mágust még egyik FT tagnak sem szabadna, mert akkor később már igencsak eltúlzott erőkkel rendelkező ellenségek lennének. A végén az lenne hogy mindenki olyan szintre fejlődne, hogy sárkányt ölhetnének és Zerefnek is akkora hatalmat kellene adni hogy nevetséges lenne. Jó példa erre Hashirama a Narutóban. Első megjelenés és most mi lett belőle..
Naplózva
hagabi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 397

gman kiválasztottja


« Válasz #2973 Dátum: 12 máj 21, 20:05:44 »

Hát igen ebben igazad van. Én sem szeretnék olyan már már isteni erőket, mint amik egyes mangákban vannak. Meg lehet nézni a One Piece-t. Lassan a 700. fejezet felé közelít és most lehet azt mondani, hogy a főszereplő talán már befér a top10 vagy top15 legerősebb karakter közé. De lehet, hogy még mindig nagyon túlzok. A Fairy Tail-ben is azt várom, hogy a végső csata egy sárkány ellen lesz. Láthattuk Achnologia erejét, szóval tudjuk, hogy körülbelül milyen erősek is lehetnek a sárkányok. Én nem örülnék annak ha Zeref lenne a végső ellenfél. Ha már a történet fő szála Lucy mellett Natsuhoz kapcsolódik, akkor a végén lássunk majd már egy igazi sárkányölőt, aki tényleg meg is öl egy sárkányt.
Naplózva
Toshin Raizen
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 289


Aki másnak vermet ás, az sírásó vagy földmunkás :D


« Válasz #2974 Dátum: 12 máj 21, 21:24:18 »

Nevet érdekes kommentek Nevet
De, Én is csatlakozom azok táborához, akik azt mondják, hogy NE legyen, olyan Dragon Ball-os erejük amivel már városok tűnnek el egy csapásra(bár Natsu ezt meg tudná oldani pár óra alatt, De bármelyik FT tag is xD, a rombolás a vérükben van, főleg Gildartz-nak...) Pojén
Egyetlen dolgot hiányolok belőle, mégpedig azt, hogy eddig egy FT tag sem vesztette életét Ördögi. Valamiért vonz a tragédia. Gondolkozik

Megjegyzés:
Az eleje nagyon is tetszett, mikor még halottnak hittük Lisanna-t... de feltámadt, vagyis inkább visszatért(ezt egyáltalán nem bántam ^^, de sajnos így meg nincs tragédia a történetben)
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/166/14 (igazam van  vagy igazam van?)
Most jut eszembe, mégis csak halt meg egy FT mágus, név szerint Rob... Még mikor Erza ott volt a mennyország tornyában az öreg beszélt neki a Fairy Tail-ról.
és itt is a kép^^: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/081/14

Szerk:
A tragédia alatt azt értem, hogy egy harc közbe esik el egy tag, Masvis meghalt de a körülményeket nem ismerjük, s így lehet, hogy természetes halált halt, úgy mint Lucy apja.
A súlyos sérülés már megvolt Gildartz személyében, mert azért nem mindennapos hogy valaki "elhagyja" a kezét, lábát Nevet (de az Acnologia génjében lehetett volna egy kis Németjuhász is... legalább a letépett végtagokat visszahozta volna ikszdé)
Makarow elég veszélyesen játszik, szóval neki benne van, hogy meghalhat majd a történet folyamán, és bizony Ő nagy nyomot hagyna a "családjában".
« Utoljára szerkesztve: 12 máj 22, 09:55:56 írta Toshin Raizen » Naplózva

FRUILI BERENGAR itáliai király ombardiai követe a magyarokról 921-ben:
Gazdagságuk pazar és szembetűnő. Hatalmas sereget tudnak kiállítani! Kürtszóra indul fordul egész serege. Napokig lovagolnak váltó lovaikon. Ha megindulnak megmozdul ég és föld alattuk. Harciasságuk és bátorságuk egyedülálló. Nem félnek a haláltól! Mosolyogva halnak meg! Legyőzhetetlenek.

Igaz magyarnak lenni akkora teher, hogy aki sokat viseli, megerősödik. Wass Albert
Fr33man
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 262



« Válasz #2975 Dátum: 12 máj 22, 08:35:27 »

Mavis is meghalt már.

Tragédiát megtalálod személyenként lebontva. Haltak meg már benne szereplők pl Lucy apja is.
Igaz ő nem volt tagja az FT -nek, de Lucy személyiségét nagyban befolyásolta a személye.

Azzal a szent mágusos dumával nem értek egyet miszerint egyik FT tagnak se lenne szabad bedarálnia egy szentmágus szintű mágust vagy egy céhmestert.

Már bocsi de Erza a tíz szentmágust megközelítő erővel rendelkezett(rendelkezik) s nála azért vannak erősebb tagok az FT belül.
Erzát tartották a legerősebb női tagnak de akkor még a Démon csak felszolgált s nem aprított.
Elfman is igen erős s korban Natsu előtt jár s ezért tapasztalat szintjén is előtte járhat.
Luxus s Gildarts biztos vannak olyan erősek mint egy szentmágus.
Jurát szerintem "Mistgun" bedarálta volna s szerintem Jura rájöhetett az ellenfele személyazonoságára, de az h ezt titokban tartotta sokat elmondd róla.
Erzánál viszont nem szabad megfeletkezni a mágiája fajtájááról, hiába van hihetetlenül erős mágikus képességei ha nincs új páncélja s kardja.
Nem megfelelő eszközökel nem képes kihasználni az adotságiat teljesen.
Tény páncél nélkül is alakított már bravúrosakat de ő páncéljaival az igazi.  Nyelvesít

Natsu bár nagyon erős de még igen csak tapasztalatlan.
Alacsony tudászintel rendelkezik a mágiák terén. Rúnák terén lévő ismeretei igen csak gyérek ami elmondható az FT tagok töbségéről.
Hiába a nagy erő ha nem tud kellően bánni vele. Natsu most megy át egy karakter fejlődésen s ez sokat fog jelenteni a manga arculatában is.
Vegyük csak alapul az utolsó mangát ahol vissza tudott vonulni. Ez olyan dolog amit ritkán tett meg de most viszonylag higgattan tette meg.
Céltudatosság az ami igen érdekes nála mostanság, mert eddig csak Ignelt akarta megtalálni, de most már kezdd benőni a feje lágya, s ha így halad 1-2 évtized s be is nőhet  ikszdé

Közeljövőben Makarov vagy Gildarts szerintem esélyes h meg fog halni,vagy nagyon súlyosan megsebesül.
« Utoljára szerkesztve: 12 máj 22, 08:50:07 írta Fr33man » Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #2976 Dátum: 12 máj 22, 16:03:44 »

fr33man-al egyetértek mivel nem minden az erö ( bocs hogy így kell írnom csak holland billentyüzet :/ ). Natsu is okos volt most. Lehiggadott ( tudom ebbe nem sok izgalmas és új van ) de elmondta a végén hogy mit akart. Általában erövel ver mindenkibe észt de most csak szóval meggyözte jobban rogue-t ( legalább öt ).
Fr33man: Nem értek egyet veled abba hogy Gildarts ''lehet'' megközelít egy szent mágus szintet. Azért mert neki 5 S-osztályú kéne hogy leverje ikszdé. Na mindegy de nagyon erös és szerintem makarovval egy szinten tutira van.
« Utoljára szerkesztve: 12 máj 22, 16:19:41 írta Kentonsama » Naplózva
Oligator
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #2977 Dátum: 12 máj 23, 18:47:39 »

Mavis is meghalt már.

Tragédiát megtalálod személyenként lebontva. Haltak meg már benne szereplők pl Lucy apja is.
Igaz ő nem volt tagja az FT -nek, de Lucy személyiségét nagyban befolyásolta a személye.

Azzal a szent mágusos dumával nem értek egyet miszerint egyik FT tagnak se lenne szabad bedarálnia egy szentmágus szintű mágust vagy egy céhmestert.

Már bocsi de Erza a tíz szentmágust megközelítő erővel rendelkezett(rendelkezik) s nála azért vannak erősebb tagok az FT belül.
Erzát tartották a legerősebb női tagnak de akkor még a Démon csak felszolgált s nem aprított.
Elfman is igen erős s korban Natsu előtt jár s ezért tapasztalat szintjén is előtte járhat.
Luxus s Gildarts biztos vannak olyan erősek mint egy szentmágus.
Jurát szerintem "Mistgun" bedarálta volna s szerintem Jura rájöhetett az ellenfele személyazonoságára, de az h ezt titokban tartotta sokat elmondd róla.
Erzánál viszont nem szabad megfeletkezni a mágiája fajtájááról, hiába van hihetetlenül erős mágikus képességei ha nincs új páncélja s kardja.
Nem megfelelő eszközökel nem képes kihasználni az adotságiat teljesen.
Tény páncél nélkül is alakított már bravúrosakat de ő páncéljaival az igazi.  Nyelvesít

Natsu bár nagyon erős de még igen csak tapasztalatlan.
Alacsony tudászintel rendelkezik a mágiák terén. Rúnák terén lévő ismeretei igen csak gyérek ami elmondható az FT tagok töbségéről.
Hiába a nagy erő ha nem tud kellően bánni vele. Natsu most megy át egy karakter fejlődésen s ez sokat fog jelenteni a manga arculatában is.
Vegyük csak alapul az utolsó mangát ahol vissza tudott vonulni. Ez olyan dolog amit ritkán tett meg de most viszonylag higgattan tette meg.
Céltudatosság az ami igen érdekes nála mostanság, mert eddig csak Ignelt akarta megtalálni, de most már kezdd benőni a feje lágya, s ha így halad 1-2 évtized s be is nőhet  ikszdé

Közeljövőben Makarov vagy Gildarts szerintem esélyes h meg fog halni,vagy nagyon súlyosan megsebesül.



mi az hogy Elfman korban Natsu előtt jár én úgy tudtam hogy Natsu életkora még nincs meghatározva, vagyis nem tudni hogy hány éves.Ha tévednék léci javítsatok ki.
Naplózva
Serpens92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 266



« Válasz #2978 Dátum: 12 máj 23, 19:18:50 »

Hát igen, valóban nem tudni pontosan mennyi idős Natsu... Hiszen nem engedte át a Fried képlete sem, amikor Luxus át akarta venni az FT irányítását... És ott 80 év volt a korlát...
Naplózva

Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #2979 Dátum: 12 máj 23, 19:34:06 »

És ez Gazille-ra is vonatkozik Mosolyog. Érdekelne hogy a 3. nap milyen program lesz mivel az 1. napi város kiépítés csakis Rustyrose mágiája lehet. 2. nap nem mutattak érdekeset de 3. nap talán igen. Lehet lesz valami köze a páratlan naphoz Gondolkozik?
Naplózva
Fr33man
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 262



« Válasz #2980 Dátum: 12 máj 23, 20:08:57 »

Gondolom emlékeztek arra a részre ahol Makarov megmutatja a céhet Natsunak.
Akkor még igen csak fiatal gyerek volt holott Makarov már akkor se volt valami fiatal.
A mester a manga elejen 88 éves volt.
Gondolom abban egyetétünk, h Makarov az idősebb.

Az meg h nem engedte át őket a 80 éves kitétel végedt ez sokat jelenthet de ez már jaj de nagyon ki lett beszélve.
Lehetett reinkarnáció vagy valami olyasmi.
Vagy a sárkányölő mágia továbadódik vagy Ignel mágiája zavart be.

Nem ismerjük magának rúna akadálynak vagy minek a működési elvét így ebbe is felesleges belemenni.



Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #2981 Dátum: 12 máj 26, 01:23:41 »

Új fejezet MS-en: http://mangastream.com/read/fairy_tail/11847077/1 Nevet
Na jó, na jó, na jó, álljunk le, habár tetszett ez a fejezet, DE voltak negatívumjai ennek a fejezetnek.
Nos, elsőnek lássuk is, hm... semmi gond nem volt a felvezetésig, minden király volt, tök bácsi mondta a mondani valóját, mindenki nézet egy nagyot (ahhoz az az innovációs motívumnál szokott itt lenni, itt most az új verseny csatatere okozta ezt a meglepődött arcokat.

Na de kérem, ez mi---> http://mangastream.com/read/fairy_tail/11847077/13 , az első képkockán szereplő szörnyeteg, mi ez? Olyan, mint valami kifejlett Alien páncélban, egy-két (NAGYON) apró eltéréssel.

Aztán, ezek---> http://mangastream.com/read/fairy_tail/11847077/14 , szintén 1.képkocka, értem én hogy ijesztőnek kell lenniük, de akkor ha már ilyen batár nagyok, akkor ne adjanak ilyen halloween-i vagy farsangi maszkokat nekik, ez annyira bénává tette őket, és kicsit idiótává is. Úgyhogy ezzel Mashima nem tudom mit akart, de nagyon gagyik lettek, nem mondom koppintásnak, mert végül is nem annak mondható...

Na aztán... http://mangastream.com/read/fairy_tail/11847077/15 hm... egy aprócska fanszörvíz, nekomimi AWW *.* hopsz elkalandoztam Nevet

Szóval, ez a fejezetben voltak negatívumok, de ennek ellenére, mégis akadt egy olyan rész, egy motívum, egy olyan karakter, ami felvitte ezt a színvonalat szinte majdnem a csillagos égbe, tessék ámulni:
http://mangastream.com/read/fairy_tail/11847077/18
...
http://mangastream.com/read/fairy_tail/11847077/23
Most csak a végét meg az elejét linkeltem be, tessék megnézni, az ilyen pillanatok miatt érdemes élni, imádom Erza karakterét, a legjobb az egész Fairy Tail-ben, ismét megmutatta, ki az a Titánia Mosolyog Csak így tovább Erza Nevet

Összegezve a dolgot, egész jó fejezet volt, ha eltekintünk azoktól a negatívumoktól, amit fent említettem, akkor nagyon is jó fejezet volt, sőt... Nevet Akik imádják Erzát, azok nagyon fogják imádni ezt a fejezetet, én legalábbis nagyon imádom Erza miatt (most a negatívumot leszámítva, Erza azért az Erza Nevet).
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
kakesz
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 793


Troll barlangász


« Válasz #2982 Dátum: 12 máj 26, 01:35:11 »

Megérte ébren maradni Nevet ez a rész is jóra sikeredett. Egyrészt a 3.nap próbája jól ki lett találva + jó emberek neveztek be rá. Másrészt gyorsan le is rendezték és ismét kaptunk egy epikus FT jelenet sort. (ami ha kijön animében minimum 3x megnézem egymásután főleg ha pöpec zene lesz hozzá)
Számomra ami negatívum lehet ezzel a fejezettel kapcsolatban, hogy az a genya király Erzát küldi harcolni majd ezek után.

ui.: a mesélő akkor most Levi vagy Lucy?
Naplózva

A tűz árnyéka világítja meg a falut.
ggabus
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5


« Válasz #2983 Dátum: 12 máj 26, 01:54:01 »

A játékoknak ezennel vége is hiszen ha nincs több ehhez hasonló feladat akkor nem érheti be pontban senki sem őket.
Hiszen ha ezután valaki megszerzi az összes még lehetséges pontot az is csak +50pont és az senkinek sem elég.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #2984 Dátum: 12 máj 26, 02:45:44 »

Jó volt a rész bár néhány rajz nem tetszett. Erza megmutatta és éppen ezért feladta a leckét a többi céh tagjainak. Viszont ezzel csak 100 pontot gyűjtött be. Így néhány céhnek nem kell egészen elmenni idáig ahogy ő tette. Ha a felső két szintet nem is bántják akkor is csak 5 ponttal szereznek kevesebbet. Tehát egyáltalán nincs lefutva. Viszont ha valaki nem boldogul rendesen a középső szint szörnyeivel az a céh tényleg bajba kerül a versenyt illetően mivel ott 15 pont kerül kiosztásra. Szerintem az első két szintet mindenki végigcsinálja de lesz olyan is aki Erza nyomába indul.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 197 198 [199] 200 201 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!