24 máj 20, 06:51:56 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 184 185 [186] 187 188 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1781248 alkalommal)
0 Felhasználó és 7 vendég van a témában
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #2775 Dátum: 12 ápr 21, 11:15:24 »

Ahogy néztem ezt kagurát többször is meg többször is ő nem annyira erős. Azért mert most legyőzött egy igen gyenge ellenfelet nem lesz erősebb. Szerintem megfelelő ellenfél lenne erzának a későbbiekben. De mikor az erő viszonyokat néztem ami az új borító mellé van az kicsit felkeltette az érdeklődésem jobban a mermaid heel-es maszkos lány iránt. Neki
ismeretlen volt a képessége míg olyan emberekét láthattam akik nem is harcoltak.
Naplózva
hamisjoe
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 734



« Válasz #2776 Dátum: 12 ápr 21, 11:17:02 »

Nem húzta ki a kardját, mert Erza mondja "A kardja kihúzása nélkül ?!"
Utána a kapucnis "Nagy szégyen lenne ha Kagura-channak elő kellene húzni a kardját."
SZVSZ Kapucnis néni = Millianna( http://images3.wikia.nocookie.net/__cb20100607132956/fairytail/images/thumb/8/84/Millianna.jpg/830px-Millianna.jpg )
« Utoljára szerkesztve: 12 ápr 21, 11:20:41 írta hamisjoe » Naplózva

Világ legjobb Suiton használója: Mózes xD
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #2777 Dátum: 12 ápr 21, 12:05:29 »

Én is úgy láttam és gondolom, hogy nem húzott kardot Kagura. Ha megfigyeljük ő kétfajta mágiát használ a harcban. Az egyik a kardforgatással lehet kapcsolatos a másik pedig a gravitáció mágia, amit a kövér kis csajtól tanult. Ezzel éri el, hogy hatalmas sebességgel és támadóerővel rendelkezik. Az ellenfelet egyszerűen szétcsapta a kard kihúzása nélkül. Viszont itt kaptunk választ is arra, hogy lehet tanulni más mágia stílust is. Tehát nem szükséges egy embernél csak egyfajta mágiára gondolni. Másrészt nem Yukino volt gyenge hiszen a társainak majdnem leesett az álla amikor leverték. Ez egyértelműen azt mutatja, hogy ők is erősnek tartották. Ez a párosítás Kaguránál, hogy együtt használja a kardforgatást és a gravitációt, hirtelen nagyon erőssé tette.
« Utoljára szerkesztve: 12 ápr 21, 12:14:21 írta rini67 » Naplózva
Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #2778 Dátum: 12 ápr 21, 13:02:34 »

Nem kagura tanulta a társától hanem a társa kagura-tól! Legalábbis a mangastream-esben így van viszont a mangareaderesben valóban azt mondja a csaj hogy én tanítottam kaguranak... Viszont én elkezdtem kételkedni abban, hogy a csuklyás csaj milliana lesz.. Először is hol van akkor worly és shu.. + ezek a beszólások elég ellenszenvesek és milliana nem iylen volt... Ha csak nem irányítják őt valahogy mint anno urtear gerardot, mert azt még eltudnám képzelni... szal valóban nagyon milliana-s de amióta egyre többet beszél full más milyen...
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #2779 Dátum: 12 ápr 21, 13:32:43 »

nem értek valamit, mépedig a víz hiányát. Mikét lehet halat idézni olyan helyre ahol nincs víz?
Lucynak is kellett víz amikor a vízöntők kapuját megnyitotta.
Szerintem a csillag szellemek világából nyeri ki a lehetséges vizet, mint erőforrást és úgy, mint látod megidézte és egy halom víz förgeteg jött utána, szóval nem nagyon kell, ahogy látom (bár ez az én felvetésem).

Nem húzta ki a kardját, mert Erza mondja "A kardja kihúzása nélkül ?!"
Utána a kapucnis "Nagy szégyen lenne ha Kagura-channak elő kellene húzni a kardját."
SZVSZ Kapucnis néni = Millianna( http://images3.wikia.nocookie.net/__cb20100607132956/fairytail/images/thumb/8/84/Millianna.jpg/830px-Millianna.jpg )
Nem rossz felvetés, én legalábbis látok benne rációt, hogy a kapucnis Millianna, mert nagyon erre utalnak a jelek Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
marioV
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 451


« Válasz #2780 Dátum: 12 ápr 21, 13:35:35 »

Örülök , hogy a Mermaid Heel nyert és nem a Sabertooth . A kutyuliknál  Nevet ott van Bacchus , ezért elvártam , hogy valaki erős legyen a lányoknál is .
Naplózva

\"Amióta a világra jöttél mondtál igazat akár egyetlen egyszer is ?\"- L

\"Te már... Igen... Te már.. a kezdetektől fogva... sakkban tartottál.\"- Meruem

http://myanimelist.net/animelist/marioV40
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #2781 Dátum: 12 ápr 21, 13:54:21 »

Happy tényleg nagyot alakított de azon a képen nem értek valamit, mépedig a víz hiányát. Mikét lehet halat idézni olyan helyre ahol nincs víz?
Lucynak is kellett víz amikor a vízöntők kapuját megnyitotta.

Igen, a víz, hát...Layla is megidézte már Aquariust víz nélkül a házában http://images2.wikia.nocookie.net/__cb20111203183717/fairytail/images/thumb/7/7e/Layla_aquarios_caprico_cancer.PNG/481px-Layla_aquarios_caprico_cancer.PNG , szóval lehet, hogy a víz csak a gyengébb csillagmágusoknak kötelező. Bár Aquarius eddigi egyetlen támadásához mindig kell víz, hiszen azt gyűjti össze a korsójában, és azt felerősítve küldi vissza. Szóval lehet, hogy a víz csak a támadása miatt kell, és nem a megidézéshez. Mivel Pisces nem használ vizet, így lehet, hogy neki nem is kell.
« Utoljára szerkesztve: 12 ápr 21, 13:54:52 írta Domynyk » Naplózva
hamisjoe
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 734



« Válasz #2782 Dátum: 12 ápr 21, 13:55:55 »

Először is hol van akkor worly és shu.. + ezek a beszólások elég ellenszenvesek és milliana nem iylen volt... Ha csak nem irányítják őt valahogy mint anno urtear gerardot, mert azt még eltudnám képzelni... szal valóban nagyon milliana-s de amióta egyre többet beszél full más milyen...

1. Szerinted minek dugdossa az arcát? Talán mert nem akarja felfedni magát az FT előtt. Ezért értelem szerűen Wallyék a nézőterén vannak.

2. A testfelépítése teljesen ugyan olyan. Az orra a szája és a haja is ugyan az, eddig az egyetlen különbség az az hogy nincs csengő a nyakán, de azt meg melyik hülye emberállat viselné 7 évig? XDXD
Naplózva

Világ legjobb Suiton használója: Mózes xD
Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #2783 Dátum: 12 ápr 21, 14:46:31 »

Igen egész eddig én is azt mondtam, hogy milliana lesz és most most is azt mondom hogy ő az, de ezek a mostani beszülásai elbizonytalanítottak... Mondjuk a mangareaderes változat össze vissza van fordítva a mangastreameshez képest és abban még durvább dolgokat mondd... Szal lehet az kavar be... Pl abban a végén mintha még bíztatná is kagura-t hogy húzza elő a kardját amikor már a földön fekszik yukino... a mangastreamesben meg csak annyit mondd hogy ha előrántaná kb mindennek vége lenne...
Naplózva
dexter6
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 476

Full-idiot Alchemist :D


« Válasz #2784 Dátum: 12 ápr 21, 19:20:14 »

Király fejezet volt. Újabb csavar azzal, hogy előhúzott a csaj egy 13. kulcsot is. Többen ráhibáztak, hogy lesz itt még egy stellar spirit mágus. Nekem nagyon bejött Kagura stílusa. Olyan szamurájos. Emlékeztet a highschool of the dead egyik szereplőjére, főleg ezzel a frizurával (Saeko Busujima). Remélem még látjuk harcolni.
Úgy tűnik az a sötét erő, amit Gerald érzett a korábbi években, az a kapu volt, amit a háttérben építettek. Kíváncsian várom mit is fog tudni, illetve azt, hogyan akarja a király tanácsadója rávenni Lucy-t vagy Yukino-t. Elvégre nem gyenge mágusokról van szó. Remélem nem a szokásos elrabolunk valakit és az életével tartjuk sakkban a jófiúkat sablon következik majd.
Naplózva


Train ninjas and save the world from evil on NinjaManager.com!
Train ninjas and save the world from evil on NinjaManager.com!
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #2785 Dátum: 12 ápr 21, 19:34:39 »

dexter6: szerintem az elrablásra számíthatunk Nevet. És ez a sötét erő amit érzett gérard ezt szerintem most azért nem érzi mert most már minden készen van vele és jelenleg nem működtetik vagy nem dolgoznak rajta. Majd akkora mire lucy-t és yukino-t elrabolták ( szerintem mindenképpen elraboltatja mind a kettőt ) azután már érezni lehet azt a sötét erőt.
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #2786 Dátum: 12 ápr 21, 23:49:24 »

Amúgy erről a Sabertoothos csajról csak nekem jutott eszembe kapásból Angel? Nevet Haj, ruha, minden... Na meg a csillagmágia is stimmel (mmást el se nagyon tudnék képzelni hozzá).. A végén még kiderül, hogy Angel egy rokona xDD ikszdé Ha már Lucy anyja is csillagmágus volt Nevet
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #2787 Dátum: 12 ápr 22, 09:45:29 »

A Kagura névről legelőször Igakura ugrott be: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/090/13
Lehet lesz is közük egymáshoz, hiszen a nevük is hasonló és a mágiájuk jellege is (kard).
Ha esetleg Erza lesz később Kagura ellenfele, akkor talán fény derül erre is.

Lehet, hogy Igakura Kagura nővére vagy hasonló...
És az Igakurából az "I" az "ichi" (egy, első) rövidítése, ami itt arra utal, hogy ő az elsőszülött vagy az idősebb.
(A Bleachben is Karin "Ichi-nii"-nek szóltja Ichigót, akinek a neve ugye "ichi"=első, "go"=őrangyal. ^^)
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #2788 Dátum: 12 ápr 22, 11:49:18 »

Amúgy erről a Sabertoothos csajról csak nekem jutott eszembe kapásból Angel? Nevet Haj, ruha, minden... Na meg a csillagmágia is stimmel (mmást el se nagyon tudnék képzelni hozzá).. A végén még kiderül, hogy Angel egy rokona xDD ikszdé Ha már Lucy anyja is csillagmágus volt Nevet

Amúgy tényleg hasonlítanak,  meg talán egyidősek is lehetnek sztem. És ha megnézed akkor nála is a fehér/ezüst és a kék dominál, mint Angelnél.
Yukino: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/269/4
Angel: http://images.wikia.com/fairytail/images/b/bf/Angel.jpg
Naplózva
Beatreex
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 340

"Én önmagamban egy fordított dimenzió vagyok."


« Válasz #2789 Dátum: 12 ápr 22, 16:49:07 »

Hát ez nagyon jó fejezet volt Nevet Két elképesztő harcos, 13. kapu, minden ami kell Nevet
A utolsó oldalon lévő naptár szerint ismét 7. hó 7-én fog történni valami...
Egyébként Kaguráról nekem is Igakura jutott eszembe Mosolyog
Naplózva

"Az emberek könnyebben bocsátanak meg annak, aki téved, mint annak, akinek igaza van." Joanne Kathleen Rowling

"My dad always says be nice to the people on the way up because you’ll need them on the way down." Colin Morgan
Oldalak: 1 ... 184 185 [186] 187 188 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!