24 máj 17, 10:37:24 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 183 184 [185] 186 187 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1778207 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
kissmicy
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 18


« Válasz #2760 Dátum: 12 ápr 20, 17:55:44 »

Jó fejezet volt, Kagura stílusa engem kicsit a Kill Bill-re emlékeztetett Nevet Remélem Lucy-é lesznek Yukino kulcsai is valahogy  a mágiajátékok után.  Ördögi Viszont a legjobb az Happy reakciója, mikor Yukino megidézte Pisces-t: Halaaaaak! Nevet:D
Naplózva
Arisa-chan8
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52



« Válasz #2761 Dátum: 12 ápr 20, 18:09:56 »

Most nem tudom, hogy sírjak vagy nevessek... Örülök, hogy végre teljes a zodiákusi csapat, de Pisces... Az igaz, hogy halak és akkor már kettő dukál, de pont két hal fej? Hol marad a többi része? Ami Librát illeti... Mérleg jegy szülöttjeként vele akkor leszek 100%-ban megelégedve, ha a személyisége is mérleg jellemű lesz. Mondjuk annak örülök, hogy emberi formája van, és nem egy két tálú mérleget idézett meg Yukino. Akkor azt hiszem dobtam volna egy hátast.

A harc az érdekes volt és rövid. AZ én szememben csak pont annyira szolgált, hogy megismerjük az utolsó 2+1 zodiákusi kulcsot, meg hogy Sabertooth-t valaki elgyepálja.

És legalább tudjuk, hogy július 1.-jén kezdődtek a Nagy Mágia játékok... Basszus, szegény Lucy. A szülinapján (júli 1) porig alázták, pedig mindent megtett. És mint előttem már írták. Újra felbukkant a 7-es szám. És így kicsit utána számolva, 5 nap múlva érnek véget a játékok... vagyis megint 7. hónap 7. napján lesz valami.
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #2762 Dátum: 12 ápr 20, 18:21:56 »

A harc jó volt, ez azért nem semmi, hogy ilyen könnyű szerrel legyőzték a Sabetooth-os csajt, Kagura nem gyenge Mosolyog
Arisa-chan8, erről amit most felhoztál a 7-es szám, lehet hogy az a jóslat, amit látott Charle, hogy összedől a kastély, akkor sárkányok műve lesz? Mert 7.hó 7-én akkor tényleg lesz valami Gondolkozik
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #2763 Dátum: 12 ápr 20, 18:25:11 »

És legalább tudjuk, hogy július 1.-jén kezdődtek a Nagy Mágia játékok... Basszus, szegény Lucy. A szülinapján (júli 1) porig alázták, pedig mindent megtett. És mint előttem már írták. Újra felbukkant a 7-es szám. És így kicsit utána számolva, 5 nap múlva érnek véget a játékok... vagyis megint 7. hónap 7. napján lesz valami.

Az igaz, hogy ismét 7. hó 7.én lesz valami de a játékokból már csak 3 nap van nem pedig 5... Tehát az egész a mágia játékok után lesz 2 nappal... Mert az egész játékok 5 napos ugye és most lett vége a 2. napnak... Nem hiába amikor az egyik fejezet végén benyomták levi monológját, hogy szeretett lucy heartphiliámnak stb, hogy a nagy mágia játékok UTÁN... Tehát elvileg a játékok végig fognak menni...
Naplózva
hamisjoe
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 734



« Válasz #2764 Dátum: 12 ápr 20, 18:30:51 »

Basszus mikor olvastam hogy megvan a csajnak a 13ik Zodiákus kulcs azt hittem a  Bajszos csillagszellem királyt idézi Ohh My God
Naplózva

Világ legjobb Suiton használója: Mózes xD
Arisa-chan8
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52



« Válasz #2765 Dátum: 12 ápr 20, 18:33:52 »

Az igaz, hogy ismét 7. hó 7.én lesz valami de a játékokból már csak 3 nap van nem pedig 5...

Elnézést, akkor 5 nap múlva csak az épület fog a fejükre omlani xD Bár én még mindig nem hiszem, hogy a játékok csak úgy zökkenő mentesen le fognak zajlani...
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #2766 Dátum: 12 ápr 20, 18:48:06 »

Végre Nevet A sabertooth elgyepákva, a maradék kulcs leleplezve. Az meg különösen , hogy a 13., sokak által nem ismert csillagjegyet is beletették ^^ Libra tetszik, a Halak is oké.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Chob
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 227


日本のファン


« Válasz #2767 Dátum: 12 ápr 20, 19:09:20 »

Na meg van végre a favorit karakterem Nevet Ez a Kagura kegyetlenül jó stílust képvisel. Azért Happy is ott lesz végig a 2. helyen "FISH!!!" :DD
Naplózva

samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #2768 Dátum: 12 ápr 20, 19:11:27 »

Jaja, és a 13-as szám misztikus szám, ha azt nézzük és még misztikusabb a csillagjegy szempontjából. Mosolyog
Ophiuchus meg nagyon durván nézett ki, kicsit hasonlított a Yugiohból az egyik ilyen megidézett sárkányra a lapon, de nagyon erősnek nézett ki, csak a franc tudta, hogy Kagura szétvágja úgy, hogy még a kardot se rántja ki.

Figyeljétek meg, van egy olyan érzésem, hogy lesz egy Kagura vs. Erza harc, ami nagyon jó lenne Ördögi
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #2769 Dátum: 12 ápr 20, 19:24:40 »

Már csak a 4. napon tudnak összecsapni a játék keretein belül amikor csapatos csata lesz. Ott valószínűleg, sőt biztosan szerepelni fog Kagura mint ahogy valószínű, hogy mindegyik csapatból a legerősebbek is jelen lesznek. Másrészt nem akadnék fenn, azon, hogy a verseny csak 5 napig tart mert a díj átadó valószínűleg később következne be. Viszont lehet, hogy Lucy pont a másik csillagmágus, Yukino miatt ússza meg és ezért sír.
Naplózva
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #2770 Dátum: 12 ápr 20, 23:01:32 »

Igen, meglehet. Yukino nekem rokonszenves, hiszen eleg eros, es akar meg az eletet is felaldozta volna. De az, hogy a vegen elsirta magat, az mutatta meg az igazi enjet. Ezert lehet, hogy Lucy megsajnalta a harc vegen, es ha tenyleg ugy lenne, ahogy te mondod, biztos megtenne mindent Lucy, hogy megmentse. Nem is szeretnem, ha Yukino meghalna.

Ja es nem tom ti hogy vagytok vele, de a 13. kulcs hallatan felcsillant a szemem, es amikor meglattam Ophiuchust, akkor meg izgatottabb lettem. Epp ezert nem orultem neki, hogy egy olyan karddal, egy csapassal elinteztek egy legendas csillagszellemet, ami a tokjaban volt.  Ez a csata mind a csillagmagusokat, mind a csillagszellemeket minositette le...aminek egyaltalan nem orulok...
« Utoljára szerkesztve: 12 ápr 20, 23:56:44 írta Domynyk » Naplózva
Fr33man
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 262



« Válasz #2771 Dátum: 12 ápr 21, 00:07:40 »

......., de nagyon erősnek nézett ki, csak a franc tudta, hogy Kagura szétvágja úgy, hogy még a kardot se rántja ki.

Figyeljétek meg, van egy olyan érzésem, hogy lesz egy Kagura vs. Erza harc, ami nagyon jó lenne Ördögi

De kirántotta a kardot. Ezen az oldalt legalul megfigyelhető amit ráfog a kard markolatára.
S következő oldalon  látni amit tenyerével érinti a kard végét, mint ha csak betolná.
Ebből kiindulva megmerném kockáztatni h olyan gyorsan képes vágni mint Erza egyik régi ellenfele az orgyilkos céhből.

Ami Kagura vs. Erza harcát illeti igen csak tetszetős lenne főleg ha figyelembe vesszük ezt a laza győzelmét akkor igen csak megvillanthatná Erza a valódi tudását s a mostani hatalmát.

« Utoljára szerkesztve: 12 ápr 21, 00:08:19 írta Fr33man » Naplózva
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #2772 Dátum: 12 ápr 21, 00:50:42 »

Tetszetős kis fejezet volt. Személy szerint valószínű, hogy én leszek az első, de Kagura nekem egy fikarcnyit sem szimpatikus életed az enyém duma hozzá, ilyen pókerarcot vágva engem idegesített, különösebben Yukino sem fogott meg. Happy a top hatalmas figura általánosan a halakra a reakciója fenomenális itt sem volt másképp Nevet.
« Utoljára szerkesztve: 12 ápr 21, 00:52:50 írta Train » Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #2773 Dátum: 12 ápr 21, 07:49:28 »

De kirántotta a kardot. Ezen az oldalt legalul megfigyelhető amit ráfog a kard markolatára.
S következő oldalon  látni amit tenyerével érinti a kard végét, mint ha csak betolná.
Ebből kiindulva megmerném kockáztatni h olyan gyorsan képes vágni mint Erza egyik régi ellenfele az orgyilkos céhből.
Én azért hivatkoztam arra, hogy nem rántotta elő a kardot, mert itt: http://mangastream.com/read/fairy_tail/55826770/19
Ha megfigyeled a támadás nevét, ha szó szerint fordítjuk akkor az "elő nem hívott/elő nem rántott hosszú kardstílus", ezért hivatkoztam erre.
« Utoljára szerkesztve: 12 ápr 21, 08:01:26 írta samdav » Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Fr33man
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 262



« Válasz #2774 Dátum: 12 ápr 21, 08:21:39 »

Hát én csak a képepket elemeztem  smirksweat de ha tényleg takarja a neve a valóságot s nem csak taktikai csel (az ellenfél megtévesztése) akkor úgy használja mit egy bokent vagy mint egy botot.
Igaz ami igaz a képen zavart az Ophiuchuson ejtett seb hisz inkább úgy fest mintha eltört volna. (picit tévesen értelmeztem  Pirul)

A leeső paróka lekötötte a figyelmüket.
A miniszter igen csak meglepődött.
Happy tényleg nagyot alakított de azon a képen nem értek valamit, mépedig a víz hiányát. Mikét lehet halat idézni olyan helyre ahol nincs víz?
Lucynak is kellett víz amikor a vízöntők kapuját megnyitotta.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 183 184 [185] 186 187 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!