24 máj 19, 22:19:51 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 170 171 [172] 173 174 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1780845 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #2565 Dátum: 12 márc 24, 16:05:44 »

Sammy Blaze: Az lehet de én amiatt mondtam mert a király vagy ki úgy kezdte a nevet hogy '' Er... '' '' Er...''. Teljesen nem mondta ki a nevét de mivel erza nevében benn van az '' Er '' ezért mondtam és még azért mert a király valahogy így mondta + elfman meg azért mert úgy ejtik a japánok ki a nevét hogy Erufuman és ebben is benne van az '' Er ''.
Naplózva
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #2566 Dátum: 12 márc 24, 16:13:36 »

Nos volt most egy kis időm átbogarászni az utóbbi 5-6 fejezetet, és egészen tetszik Mosolyog különösen, hogy már így az elején megjelenik a szervezkedés, és az, hogy a csatákat nem is olyan véletlenül választják  Ördögi

A versenyek inkább viccesek mint érdekesek, különösen a mostani, a szekeres, ahol a 3 sárkányölő majdnem kidobta a taccsot Nevet .

Jók Juvia kirohanásai is, mint mindig Nevet És az, hogy Ultear meg Meredy a sensor link-kel befolyásolták Mistgun harcát, hát azon nagyot nevettem ikszdé először chili, majd csikizés Nevet Jura csak pislogott Mosolyog

Viszont az, hogy kívülről befolyásolják a harcot, mármint pl Lucy esetében (nem Mistgunnál, az érthető volt Mosolyog ) nem tetszik, és sztem szabálytalan.
 
Naplózva
Beatreex
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 340

"Én önmagamban egy fordított dimenzió vagyok."


« Válasz #2567 Dátum: 12 márc 24, 16:25:05 »

276.:
Nekem tetszett ez a fejezet, aranyos volt Nevet Habár egy kicsit tényleg erőltetettnek tűnik ez a dolog, hogy minden sárkányölő rosszul van a járműveken, de ebből még vicces dolgok is kisülhetnek (végső összecsapás Natsu és Sting között egy száguldó vonaton, hmm? ikszdé ) Mondjuk én először azt hittem, hogy megint Meldy szórakozik az érzékkapoccsal Nevet

A kommentátor új parókája igazán nagyszerű -.-

Ezen meg behaltam:
Mira: Lehet, hogy Luxus is...?
Luxus: Senkinek egy szót se...
ikszdé

Nagyon cuki volt, hogy mindenki sírt a végén Mosolyog És végre lett néhány szurkolójuk is Nevet És Natsu megszerezte a csapat első 2 pontját, ez az! Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 24, 16:25:50 írta Beatreex » Naplózva

"Az emberek könnyebben bocsátanak meg annak, aki téved, mint annak, akinek igaza van." Joanne Kathleen Rowling

"My dad always says be nice to the people on the way up because you’ll need them on the way down." Colin Morgan
Toshin Raizen
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 289


Aki másnak vermet ás, az sírásó vagy földmunkás :D


« Válasz #2568 Dátum: 12 márc 24, 16:38:03 »

am ha jól tudom akkor jelenleg vagy nincs utolsó, vagy 2 utolsó van... mert az FT A-nak és az FT B-nek is 2 pontja van.
vagy csak én tudom rosszul?
amúgy meg én is megnéznék egy Natsu vs. Sting harcot egy járművön Box TŰZSÁRKÁNY SZÍNES ÁSÍTÁSA!!! Lehánylak Nevet
a fele stadiont telibe kapná a "támadása"   Leüt
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 24, 16:39:06 írta Toshin Raizen » Naplózva

FRUILI BERENGAR itáliai király ombardiai követe a magyarokról 921-ben:
Gazdagságuk pazar és szembetűnő. Hatalmas sereget tudnak kiállítani! Kürtszóra indul fordul egész serege. Napokig lovagolnak váltó lovaikon. Ha megindulnak megmozdul ég és föld alattuk. Harciasságuk és bátorságuk egyedülálló. Nem félnek a haláltól! Mosolyogva halnak meg! Legyőzhetetlenek.

Igaz magyarnak lenni akkora teher, hogy aki sokat viseli, megerősödik. Wass Albert
Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #2569 Dátum: 12 márc 24, 19:23:02 »

Sammy Blaze: Az lehet de én amiatt mondtam mert a király vagy ki úgy kezdte a nevet hogy '' Er... '' '' Er...''. Teljesen nem mondta ki a nevét de mivel erza nevében benn van az '' Er '' ezért mondtam és még azért mert a király valahogy így mondta + elfman meg azért mert úgy ejtik a japánok ki a nevét hogy Erufuman és ebben is benne van az '' Er ''.

Igen valóban ott az van az angolbal hogy er-er.... De ezt nem egy helyen használták már mangákban ahol az illető gondolkodik, és ezzel szokták kifejezni, szal ez a verzió is lehet... szal nálam mira is benne van a pakliban...
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #2570 Dátum: 12 márc 24, 19:29:05 »

Ha jól emlékszem az er-er az a magyar "izé"-nek felel meg. Egyszóval szópótlószóként ha valaminek a neve, meghatározása nem jut eszünkbe. Tehát nem biztos, hogy Erzára gondolt. Persze lehet ő is de más is szóba jöhet.
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 24, 20:15:06 írta rini67 » Naplózva
saruto95
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 182


Fedettávú távolbanézés olimpiai bajnoka :D


« Válasz #2571 Dátum: 12 márc 24, 20:29:22 »

ebbe csak az a rossz, h várnunk kell egy hetet ahhoz h megtudjuk h ki fog menni a részeges barátunk ellen... Technikai KO
am mint már írtam volt, sztem nagyon jó h a sárkányölőknek közös gyengéjük van, ezt akár egy mellékhatásnak is felfoghatjuk... Gondolkozik
Naplózva
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #2572 Dátum: 12 márc 24, 20:31:54 »

Nem azt mondta a király, hogy az megy, aki át tud változni? Ez alapján lehet, hogy Mirajane vagy Erza, de gondolhatott akár Juviára is, mert ő vízzé tud átváltozni... Szóval még kérdéses.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #2573 Dátum: 12 márc 24, 20:45:49 »

Én is úgy gondolom, hogy ez csak Mira vagy Erza lehet. A többiek nem elég híresek ahhoz, hogy a király foglalkozzon velük. Ebből a szempontból Erza még inkább kilóg a sorból. Részeges barátunk most próbázott de ez nem zárja ki, hogy még egyszer pályára léphessen aznap. De akár lehet Erza és Mira is egymás ellen vagy valamelyikük a részeges barátunk ellen. Másokat ebből a szempontból kizárok.
Naplózva
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #2574 Dátum: 12 márc 24, 21:11:27 »

Mi tagadás én szívesen megnéznék egy Mira vs részeg fickó harcot, nagyon bejönne Nevet Mirát jobban kedvelem, mint Erzát.
Naplózva
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #2575 Dátum: 12 márc 24, 21:25:22 »

Hogy Elfman híres-e? Igen. A Phantom ismerte mint a szörnykarú Elfman. Bizonyíték:

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/049/4

Ha angolba gondolkodunk (mint ahogy néhány más magyar illetve akár német fordítócsapat) az Erzát Elzának írják. Tehát ha az angolok az El szócskából Elzára gondoltak, és a fordításhoz híven Erzára fordítják, akkor bejöhet  egy kis gubanc.

Nem értem hogy ezzel az Erzának milyen átváltozásai vannak? Átváltozásai Miránal, Elfman, és Freid-nek van a fairy tailből. Erzának páncélmágiája, fegyvermágiája van. Ez nekem soha nem lesz ugyan az mint az átváltozás.

Szerintem itt (ha az az er.. er=el.....el a névre próbálna utalni) Elfman a gondolt személy. De ha nem is ő, akkor is minimum Mira. Az Erzával való összehasonlítása Bacchusnak csak arra volt jó, hogy bizonyítsák, hogy nagyon erős. Nem kell mindenféleképpen Erzának megküzdeni ellene.
Naplózva
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #2576 Dátum: 12 márc 24, 21:32:05 »

Hát az átváltozás érthető arra, hogy a páncélját változtatja nem?
Naplózva
saruto95
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 182


Fedettávú távolbanézés olimpiai bajnoka :D


« Válasz #2577 Dátum: 12 márc 24, 21:35:31 »

voltak itt találgatások Gazille szemével, h mivel megváltozott ( olyan lett mint Stingé) ezzel vált igazi sárkányölővé
noshát találtam egy képet (vagyis hiroto találta Nyelvesít) tehát: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/049/4
itt is olyan szeme van, azaz "sárkányos"
Naplózva
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #2578 Dátum: 12 márc 24, 21:39:42 »

Domynyk: Ha te ruhát cserélsz akkor átváltozol? Mert ez kb. ugyan az.

Saruto95: A következő oldalon sokkal jobban kivehető.
Naplózva
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #2579 Dátum: 12 márc 24, 21:43:26 »

De a király kimondta konkrétan, hogy mivé változik át, vagy hogy egyáltalán mije változik át? Nem... ezt mondta:
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/275/11
Azt mondta, hogy akinek az átváltozásai vannak. Ez utalhat a take over tesók átváltozásaira, és utalhat akár a páncél váltogatásokra is.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 170 171 [172] 173 174 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!