24 máj 19, 14:39:17 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 168 169 [170] 171 172 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1780414 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
saruto95
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 182


Fedettávú távolbanézés olimpiai bajnoka :D


« Válasz #2535 Dátum: 12 márc 21, 06:48:40 »

Nekem van egy elméletem arra h Natsunak (+ a többinek) miért nem ismerjük a korát:
tehát, abból indultam ki h Zeref a Tentuo-szigeten felismerte Natsut, és vmi olyasmit is mondott hogy " látom h még mindig nem tudsz elpusztítani", v vmi ilyesmi, és ezt minden erőszakos eszmecsere nélkül tette meg, tehát, ezt már egyszer leírtam h sztem Zeref Achnologiától tanult sárkányölő-mágiát, és valszeg régen ismerték egymást Natsuval, mint mondjuk "riválisok", akár még Igneel is lehetett Achnologia "riválisa", de ez nem is számít.
tehát arra gondoltam, h mivan ha Natsu, és a többi sárkáölő is olyan idős mint Zeref?
csak amikor a sárkányok eltüntek, akkor minden sárkány, kivéve ugye Achnologiát, ráhelyezett egy varázslatot a "gyerekére", amitől újra kisgyerekek lettek, és ez a varázslat csak akkor oldódik fel, ha visszaszerezték a régi erejüket, úgyértem amikor tényleges "sárkányi hatalommal" rendelkeznek, és Zeref erre vár, h Natsu olyen szintig emelkedjen, h megtörjön rajta a varázs, és felismerje, valszeg ez egy próba a sárkányok részéről, h maguktól is képesek e az egekik emelkedni, az ő segítségük nélkül, és a Tenrou-szigeten egy próba volt Zeref részéről is NAtsunak, h mit fog tenni, annak fügvényében h megvan e még a varázslat, vagy már nincs.

remélem nagyából érthető voltam Nevet

ui: bocs a regényért
Naplózva
lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #2536 Dátum: 12 márc 21, 08:14:15 »

Logikusnak tűnik, de mi értelme lenne a sárkányoknak, hogy a "gyerekeiket" visszaváltoztatták gyerekekké, hogy egyedül is olyan erősebbé válljanak mint "voltak" ?

 smirksweat ikszdé
Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #2537 Dátum: 12 márc 21, 12:05:10 »

Talán, hogy ne hívják fel magukra a figyelmet idő előtt. Pl. Acnologiáét. ^^"
Habár Natsu alapból elég hírhedt és Gazille sem volt egy visszahúzódó típus. Nevet Bár akkor már elég erősek voltak ahhoz, hogy "bárki" ne verhesse le őket. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
saruto95
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 182


Fedettávú távolbanézés olimpiai bajnoka :D


« Válasz #2538 Dátum: 12 márc 21, 15:17:16 »

Logikusnak tűnik, de mi értelme lenne a sárkányoknak, hogy a "gyerekeiket" visszaváltoztatták gyerekekké, hogy egyedül is olyan erősebbé válljanak mint "voltak" ?

 smirksweat ikszdé

mint mondtam volt, talán ez egy próba
Naplózva
Aida98
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 53


« Válasz #2539 Dátum: 12 márc 21, 20:21:25 »

sziasztok én arra gondoltam hogy sokan irtátok itt http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/275/21 mintha tartana valamit... szerintetek nemlehet hogy az a ruhaujja? (vagy nemtudom minek mondjam azt)  mert van egy kis masni ruhaujj elejen és itt is van: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/260/4 remélem értitek mire gondolok  Gondolkozik remélem nemirtam olyan nagy hülyeséget  >.<# van még jópár ötletem charle gondolatával kapcsolatban is de először írok és nemakarok egy regényt irni, habár kb. igyis azt irtam  Technikai KO de ha vkit érdekel majd leirhatom  Nevet
Naplózva
saruto95
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 182


Fedettávú távolbanézés olimpiai bajnoka :D


« Válasz #2540 Dátum: 12 márc 21, 20:56:31 »

az enyémhez képest a tied csak pár sor Nevet
írjad nyugodtan, azért van a fórum, h kivesézzük egymás gondolatait.
én is azért írtam regényt, mert már hágta a búrám egy ideje ez a gondolat...

hogy ne legyen teljesen off : én inkább nem találgatok, de azon a bizonyos alsó képen (http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/275/21), a bal alsó sarokban, az nem tudom eldönteni h mi lenne... Gondolkozik, sztem arra mondtátok h tart vmit...
majd úgyis kiderül előbb, vagy utóbb, de ez biztos ikszdé
Naplózva
Aida98
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 53


« Válasz #2541 Dátum: 12 márc 21, 21:07:08 »

jó akkor leírom mire gondoltam  Nevet  ez lenne gondolatom (kicsi összefüggés talán van benne)
Zeref-->az a Sakura lovag-->"Az" mert beszélt valamiről hogy valami teljes lesz nememlékszem most pontosan-->Mercurius palota összeomlik-->Lucy bent van

Én arra gondoltam milenne ha annak az "az"-nak lenne valami köze lucyhoz azaz zerefnek kéne valamiért lucy?  Hmm?
tudom, hogy jó nagy képzelőerőm van de bizonyos mértékben talán nemis hülyeség  Gondolkozik valaki talán irta is hogy milyen nagy lenne egy zeref-lucy harc  >.<#
Naplózva
Toshin Raizen
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 289


Aki másnak vermet ás, az sírásó vagy földmunkás :D


« Válasz #2542 Dátum: 12 márc 21, 21:20:11 »

Zeref vs Lucy? megnézném ^^
legalább egy gyors megoldás lenne egy főszereplő kiírására/kiírtására(csak nehogy rosszkor pislogjak) Nevet
de szerintem az a fekete valami csak azért van ott mert Mashima belejött a színezésbe bow(meg kell hagyni érdekes kontraszt) ikszdé
bár felesleges találgatni, mert megtudjuk Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 21, 21:25:19 írta Toshin Raizen » Naplózva

FRUILI BERENGAR itáliai király ombardiai követe a magyarokról 921-ben:
Gazdagságuk pazar és szembetűnő. Hatalmas sereget tudnak kiállítani! Kürtszóra indul fordul egész serege. Napokig lovagolnak váltó lovaikon. Ha megindulnak megmozdul ég és föld alattuk. Harciasságuk és bátorságuk egyedülálló. Nem félnek a haláltól! Mosolyogva halnak meg! Legyőzhetetlenek.

Igaz magyarnak lenni akkora teher, hogy aki sokat viseli, megerősödik. Wass Albert
Fr33man
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 262



« Válasz #2543 Dátum: 12 márc 21, 22:00:10 »

Esélyes h valakit tart a kezében s én Natsura tenném le a voksom itt jól meg lehet figyelni a ruházatát. Jobb kéz fedetlen s bal fedett.

itt a képen szintén ez a helyzet.

Volt egy olyan tippem is h Romeo lenne az de a nagyságát tekintve Natsu a befutó.
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 21, 22:01:57 írta Fr33man » Naplózva
Banzai
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 561



WWW
« Válasz #2544 Dátum: 12 márc 22, 10:26:52 »

Sas szeműek itt összerakják a mangát  Nevet
Tényleg lehet az Natsu az oldalán feküdve.

Így látva a animéban a Tenrou szigetes Natsu - Hades harcot , szerintem nem Hades bűnös gondolatai idézték meg Acnologiát. Én ezt mindig gyenge indoknak tartottam , addig se volt éppen jó fiú. Natsu villámló tűz sárkány űvöltését mint okot jobban el tudnám képzelni, egész sziget beleremeget meg átalakította. Hogy miért jött erre ott saruto95 elmélete , meg amit Chakra írt  Nevet


szerk : fene vigye,Zeref még a harc előtt említette Acnologiát
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 22, 19:44:03 írta Banzai » Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #2545 Dátum: 12 márc 23, 12:57:52 »

Nem volt rossz fejezet =D olyan közepes. egyre jobban bírom a Sabertoothot =D Azért az ftnek van tehetsége kiszúrni a lehető legrosszabb embert az adott feladatra ikszdé

De ami még lényegesebb  Nevet http://mangastream.com/read/fairy_tail/38438395/21

Wáááá Na kinek ismerős a színezés? =D Na most büszke vagyok ^^
Naplózva


Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #2546 Dátum: 12 márc 23, 13:23:58 »

Ezek betegek! Mondjuk szó szerint is:P Azért úgy néz ki járműn sting is tud normális lenni de ha leszáll egyből egy rakat szemét lesz mint előtte bár ő is így ogalmaz a végén Nevet Ja meg ha megnézitek jobban a képet, azt a lucy-sat nem csak a fekete köpeny szerűség van ott, hanem a kép közepén legalul ici-picit látszik egy hajtincs is ami fehér, pontosabban a mangában... nagyon apró de látszik hogy ott van és bárhogy nézzük akit lucy tarthat a karjában amúgy is szinte csak natsu lehetne így meg főleg, mert akik esetleg még jelentkezhetnének a szerepre erza vagy gray vagy wendy esetleg(bár alapból esélytelen de több esélyük van mint a többieknek) csak nekik a mangában nem fehérel van ábrázolva a hajuk...

meg a reakciók natsu ,,beszédére", ott is lucy reakciója azért más mint a többieké valamivel, olyan több érzelemmel teli vagy nem tom hogy fogalmazzak, de amíg a többiek sírnak vagy mosolyognak ő van a legjobban elpirulva mint közül Nyelvesít
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 23, 13:27:41 írta Sammy Blaze » Naplózva
Aida98
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 53


« Válasz #2547 Dátum: 12 márc 23, 14:18:33 »

azt énis néztem de 2-őn gondolkoztam: vagy tényleg tart valakit a kezében vagy elszakadgatott a ruhája  ikszdé mert amugy is el van szakadva a ruhája és akkor lehet h ott is? nekem ez a 2 tippem van  Nevet
Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #2548 Dátum: 12 márc 23, 14:28:09 »

Közepest adnék a fejezetre  >.<#

-Hülyeségnek tartom, hogy a sárkányölők gyengéje a mozgó járművek, főleg úgy, hogy ha egy élőlény szállítja őket, az nem minősül járműnek  smirksweat (Cubelios,Happy,Légiók stb..)<--Tudom ,hogy már volt említve,de ha mostantól Wendynek és Laxusnak is lesznek ilyen gondjai, akkor az nekem eléggé légből kapott ötletnek tűnik. Főleg úgy, hogy a Tenrou szigetre vezető hajóút nem okozott gondot Gazillenak és Wendynek  Hmm?
-Bacchus nagyon bejövős egyenlőre, tényleg olyan mint Shaku a Yuyu Hakushoból  Nevet
-Kurohebi? Fekete kígyó? Nem győzött meg arról, hogy nagyon számolni kell majd vele. Legalább megpróbálhatta volna megállítani Bacchust.
-Sting meg csak így átengedi a 6. és 7. helyet, aztán utána durcizik, hogy a barátokért küzdeni egy nagy maszlag. Tuti hiányozni fog majd a végén az az 1 pont  Nevet Főleg azért fura az, hogy felkapta a vizet, mert a 258-as fejezet végén, még pont ő tartja a Szentbeszédet arról, hogy a sötét céh tagja elmenekül és otthagyja a társait és ez undorító. Tele van ellentmondásokkal a tag  ikszdé
-Lucy, hogy elpirul Natsu beszédétől, nagyon érik már a szerelem...Dowekiteirrrrrruuuuuu  Nevet
-Lew neked meg gratulálok a színezésért  Kúl
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 23, 22:02:48 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #2549 Dátum: 12 márc 23, 15:26:49 »

Viccesnek vicces volt ez a fejezet de nekem nem tetszett. Az ok pedig az, hogy mi a fenének indulnak olyanok az adott versenyszámban akik amúgy is rühellik, nem bírják az adott típusú számot. Ez nekem nagyon ellentmondásos és ezért nem tetszett ez a rész. Mindenki más jobban teljesített volna mint a 3 dragonslayer. És megint egy szokásos, ezerszer elcsépelt beszólás. Ha másokért küzdesz erősebb leszel, másik oldalról meg baromság másokért harcolni.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 168 169 [170] 171 172 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!