24 máj 20, 06:44:16 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 159 160 [161] 162 163 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1781244 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
saruto95
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 182


Fedettávú távolbanézés olimpiai bajnoka :D


« Válasz #2400 Dátum: 12 feb 25, 14:33:12 »

én azt mondom h ez a rész nagyon jóra sikeredett.
lucy nagyon erős lett, és tényleg megnyerte a szemünkben a meccset.
natsu mit hallhatott azt nem nagyon lehet elképzelni, valszeg a földet, ahogy megy benne a haj, de nagyonnagy volt.
az RT pedig majd jól pofára fog esni, ezt már yajima arcából erre lehet következtetni Nevet
Naplózva
spero
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 359



« Válasz #2401 Dátum: 12 feb 25, 14:50:51 »

Natsu, Flare és Lucy közötti beszélgetést hallhatta.
Naplózva

\"Még egyszer harcba szállok
Megvívom az utolsó nagy csatám
Ma élek és meghalok
Ma élek és meghalok. \"  (The Grey)
saruto95
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 182


Fedettávú távolbanézés olimpiai bajnoka :D


« Válasz #2402 Dátum: 12 feb 25, 15:09:00 »

lehetséges
sőt igazad van
de mekkora kancsó már az RT...
ha nem csalnak akkor igencsak megtépázta volna lucy az vöröskét Nevet

de az se semmi h lucy tudja használni az Urano Metriát, mégha nem is teljes erővel+valszeg csutkára lemerült volna, hiába használja mind a 2 eredetét...
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 25, 15:10:53 írta saruto95 » Naplózva
naturo-sensei
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9


« Válasz #2403 Dátum: 12 feb 25, 15:22:21 »

Nagyon jó fejezet volt!!:D Nekem viszont az tűnt fel, hogy Mashima elég perverz ember lehet xD De visszatérve a fejezetre, én is sajnálom, hogy nem Lucy győzött pedig simán adta volna.Nevet Azonban az is megfogott, hogy amelyik nevet Flare mondta, vagyis az Obrát, az kapcsolatban van-e a fejezet végén lévő Ográval?
Naplózva
Gino
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 119


« Válasz #2404 Dátum: 12 feb 25, 15:34:08 »

Mashima elég perverz ember lehet xD

Ez neked csak most tűnt fel?!  Kiröhög
Mashima-sensei talán a legnagyobb perverz mangaka a jelenleg is futó shounen mangák közt, de ezt szerintem már sokan elfogadták hogy a Fairy Tail ilyen, sőt én ezért is szeretem, csak sajnos sokat finomítanak az animen ami nagyon nagy hiba mert ez is a FT sajátossága hogy sok benne az ecchi jelenet, szóval ez a studio ami készíti az animet szerintem nagyon rossz választás volt, mert ugye még vért se raknak bele! T__T
Szvsz jobb lenne átadni más studionak a készítési jogokat!
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 25, 15:35:11 írta Gino » Naplózva
Arisa-chan8
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52



« Válasz #2405 Dátum: 12 feb 25, 15:34:49 »

Amennyire vártam, hogy Lucy az Urano Metriát használja, most annyira böki a csőrömet, hogy használta...
Honnan szedte? Mert ha jól emlékszem a Nirvana arc alatt Hibiki csak egyszeri alkalomra adta, s a használata után Lucy azt se tudta mi ütötte ki Angelt. Akkor most honnan is van? Ráadásul mikor is tudták volna gyakorolni? Miután visszatértek a csillagszemek világából már csak 5 nap maradt a játékok kezdetéig. Utána szenvedtek egy sort Urtear varázslata miatt, mennyi ideig is?
Nálam valahogy az idő nem klappol.
Nem arról van szó, hogy nem örülök annak, hogy Lucy ilyen erős lett. Inkább az, hogy szerintem Mashima ideje korán akarta ellőni ezt az aduászt.
Naplózva
Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #2406 Dátum: 12 feb 25, 16:21:32 »

Én nem tekintem epic fail-nek, hogy nem vették észre a hajat... Legalábbis amíg valami hülyeséggel meg nem magyarázzák Nevet Sztem a hajának más különleges képessége is van, mert valljuk be ha nagyon figyelsz valamit és esetleg egy zaj vagy bármi más nem vonja el a figyelmed akkor nem is fogod észre venni.. Tehát pl gondolom nem is érezték hogy ott van a belőle áradó mágikus erőt sem meg gondolom mindne hang nélkül stb máshogy nem tom elképzelni...
Naplózva
RoB
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 540



« Válasz #2407 Dátum: 12 feb 25, 22:03:53 »

Már most látom h mennyire édes lesz a bosszú  Ördögi kiváncsi leszek h ki lesz az első Fairy tailes aki nyerni fog:DD
Naplózva
LucySayu
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #2408 Dátum: 12 feb 25, 22:24:29 »

hmmm Igazából én jelentős mértékű agybajt kaptam... Lucy annyit erősödött, sokkal táposabb lett, erre így megalázni szegényt Szomorú überbrutálisan nyomta, azt hittem leesem a székről  *_* Az a dupla Lucy meg... Ohh My God
Hibiki azért milyen büszke volt már!  Nevet
Remélem lesz ennek a küzdelemnek folytatása, remélhetőleg valami nedves pályán, megnézném mit csinál Flare a vizes hajával :d + Aquarius is lemoshatná s pályáról de szó szerint   Ördögi
Mellesleg én vagyok az egyetlen aki azt a verziót akarta,hogy Flare vetkőztesse le Lucy-t?
 
Számomra is epic fail,hogy senki nem vette észre azt a rohadt hosszú hajfürtöt, ami kb. akkora volt mint a gyerek... Nevet Mellesleg az zavart inkább, hogy Mavis se vette észre LOL.. Nevet de ugye így legalább volt egy nagyon pici NaLu  Pirul
Remélem Yazima szétzúz valakit! Nevet Nem is értem,hogy Natsu meg a többiek hogyan voltak képesek ilyen nyugodtak maradni... smirksweat

A mostani fejezetek közül melyiket látnátok színesen egyébként?  Nevet
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #2409 Dátum: 12 feb 25, 23:45:41 »

Nekem igazából kb. csak az tetszett, hogy Natsu olyan nyugodt maradt ^^ Mert ebben már benne volt a biztos tudta, ohogy a Raven Taillel mossák majd fel a padlót, meg Lucyt sem szomorították még jobban a dühükkel.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Drahaka
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 284



« Válasz #2410 Dátum: 12 feb 26, 20:26:32 »

LucySayu:Nem vagy egyedül ezzel.ikszdé
De amúgy Lucy hogy nyomta már.Ahhoz képest hogy az s osztályú vizsga előtt még elvileg "lehetetlen" volt megidézni több csillagszellemet összeesés nélkül,VÁÓ.
Ebből már szinte látom hogy natsu,meg erza mennyire lettek közelebb SuperSzörnyJátékos az az a ssj szint-hez.ikszdé
De komolyan ha eddig szörnyek voltak most máár ajaj.
Naplózva

A lehetetlen, IGENIS LEHETSÉGES!!!!
Egy mindenkiért,mindenki egyért!
In brightest day,in blackest night,no evil shall escape my sight.Let those,who worship evil's might,beware my power GREEN LANTERN'S LIGHT!!!
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #2411 Dátum: 12 feb 26, 22:33:38 »

Egész szép harc volt, bár kissé meglepett, hogy Flare mennyire gyenge...
Jó, Lucy erősödött, meg minden, de ennél többet vártam volna egy Ravenestől. A legerősebb technikáját is olyan lazán szétkapta Lucy Cancerrel, mint nápolyit az óvodás. Azon kívül mást se csinált, csak zsarolt, és csalt a társa segítségével...
Nem vártam tőle csodát, valszeg RT leggyengébje az elit tear-ből, de ez akkor is nagyon kevés volt...
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 26, 22:34:09 írta Den » Naplózva

Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #2412 Dátum: 12 feb 27, 18:23:05 »

Na, most újraolvastam mgyarul, és így, hogy tudtam mi lesz, azt mondom, egész jó fejezet volt :'D És kövi rész címe alapján úgy tűnik, a mágiaelnyelős csávó lesz a következő.
Ez a kép meg Natsuról annyira jó, itt legfelül *-* http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/272/10
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #2413 Dátum: 12 feb 27, 18:33:42 »

Szerintem a következő fejezetben nem a RT-s csávóról lesz szó mert ő elvileg Obra, és a következő rész címénél nem tűnik elírásnak az, hogy Orga, ráadásul a Raven Tail most harcolt szóval esélyesebb, hogy Fekete Villám Orga a Sabertoothból az SS3 Goku hajú csávó lesz.  Nevet
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
saruto95
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 182


Fedettávú távolbanézés olimpiai bajnoka :D


« Válasz #2414 Dátum: 12 feb 27, 20:40:21 »

nekem is nagyon tetszett az a kép, királyul lett megrajzolva Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 159 160 [161] 162 163 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!